Jelenleg 363 vendég és 9 tag online

Prémium harckocsik

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #1496 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Nyilván az Sp sem elpusztíthatatlan sőt, van előnye van hátránya mindegyiknek és nem szabad elfelednünk, hogy a prémium tankok képességeiket tekintve csak a cr. hozamban emelkednek ki tier béli társaiktól, egyébként sok mindenben alulmaradnak: SP-sebesség, Löwe-kigyullad, T34-testpáncél, KV5-R2D2, SU122-44-drágább a lőszer az átlagnál csak hogy a népszerűbbeket említsem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #1497 Írta: _YZFR6_
Megválaszolva: _YZFR6_
Prem.fiókos,Löve-vel és T26E4 SP-vel rendelkező, 4k(WN6 781)stat-al megáldott NOOB-ként megkérdőjelezem a prémium tankok használatát.Lehet,hogy akkor is farmol 10k-t,ha megállok a bokorban és a levegőbe lövöldözök,hogy foggyon a lőszer,de kiveszi a rendszerből a legfontosabbat: a tapasztalat megszerzését.Meg kell tanulni, melyik map-on hova kell menni,hogy legyen mit lőni és hova nem szabad állni.Kollegáktól platoon-ban tanulva most kezdem ezeket a helyeket felfedezni.És milyen érdekes,ha a saját HP-met sebzem (IS3;IS8;TIGER I-II,Jagdpanter)stb.- bejön a 15-20k...

6 éve 10 hónapja #1498 Írta: _YZFR6_
Prem.tankkal farmolva hamar össze lehet szedni T8-T9- s tankokat,de ezért van az,hogy free frag-ként bóklászunk a pályán és 2 perc után már 2-9 az állás....

6 éve 10 hónapja #1499 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Eddig még nem kapott tőlem egy lyukas garast se a WG, a PZIV-el történtek után nem is fog. Mégis van a prémiumoknak is jó oldala számomra. Az a káröröm mikor kilövöm a nagyarcú alól a drágaságát és ő nekiáll engem mindenfélének átkeresztelni... :)

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 10 hónapja #1501 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar

BAGETT beküldte: Eddig még nem kapott tőlem egy lyukas garast se a WG, a PZIV-el történtek után nem is fog. Mégis van a prémiumoknak is jó oldala számomra. Az a káröröm mikor kilövöm a nagyarcú alól a drágaságát és ő nekiáll engem mindenfélének átkeresztelni... :)

Na volt nekem egy ilyen tegnap. IS6 pajtás nekiállt anyázni, amiért magára hagytam (közben kivágtam négy ellenséget, de az nem számít), hogy learn to play. Mert ő kirusholt, elhalt, én meg nem...

Dühében addig fröcsögött, amíg egyszer learn to play helyett learn to pay-t írt. Hát az megfizethetetlen volt :D sírva röhögtem. Utána beírtam neki hogy ideje ágyba menni (me 10-12-nél nem lehetett több stílus alapján), meg hogy legközelebb skillt vegyen nagy pofa és tank helyett...

A prémium tanknak szerintem úgy van értelme, ha 10-15k meccs után van 3-4 T10-es tankod, és azt fenn kell tartani. Arra biztos, hogy jogos a használat, és egy jó képességű játékos kezében sokra képes. Egyébként meg... hát ja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chima3ra

6 éve 10 hónapja #1506 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger

Gronk beküldte: T-25-el a legtöbb bruttó credit 87883, T34-el 181239 cr

Ha nem hozod a legtöbb credties kört, én sem hozom a legkevesebb credites kört, oké? :) Maradjunk az átlagnál, de arra meg már válaszoltam :)

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #1511 Írta: peticsiga
Az átlagot meg mutatja a www.vbaddict.net , már nem értem miről beszélünk.....

gyincze felvetésére meg annyit, hogy az ezüstöt megszerzed a prém tankal, de T8-T9 tankjaidra a tapasztalati pontot azt csak össze kell szedni valahogy, azt nem tudod megvenni kivéve aranyéért, nyilván akkor meg a játék lényege vészne oda, legalábbis nekem.

6 éve 10 hónapja #1516 Írta: RogerNyul
Megválaszolva: RogerNyul
Mit csináltak a PzIV-el?

6 éve 10 hónapja #1517 Írta: bismarck55
Megválaszolva: bismarck55
Volt régebben egy rendes ágyúja és így igen jó "fun" tank volt...
(PzIVS tornya és ágyúja felszerelhető volt a rendes Panzer-re is.)
Most is "fun"...de pénzt már nem keres a 105-el és credit(arany) lőszerrel..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RogerNyul

6 éve 10 hónapja #1521 Írta: _YZFR6_
Aki kiad egy prem.tankra 10-12.000 aranyat,annak nem okoz gondot a free XP konvertálása sem aranyért. Én pl.a köv.tank megvételéhez szükséges XP-t az adott tankkal farmolom ki,de a modulokat free-ből pakolom rá.Nem küzdök stock tankkal, még a fullossal is csak momentumaim vannak még....de dolgozom rajta....
Épp most beszéltem a haverral,akivel platoon-ban szoktuk nyomni.Látta,hogy teljesít a SP,ezért Ő is vett egyet a Type59 mellé. Mielőtt megvettem a 2 prem.tankot,megnéztem a vbaddict.net-en a nettó egy hónapra számított átlagbevételüket,az alapján választottam.Pár hete észrevettük,hogy magasabb tierbe pakol be ,mint előtte,ezzel együtt a bevétel és az érzés is erősen visszaesett.Megnéztem megint a vbaddict-on,kb.4-5k-val csökkent az ÖSSZES prem.tank bevétele.
Megvetetik veled,majd ahogy a PzIV-et,majd lehúzzák,hogy több aranyat és prem.fiókot vegyél....Menjenek oda,ahova gondolom...

Nem fogok egy fillért sem költeni ezentúl.inkább megtanulok játszani!!!!!!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #1526 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger

Gronk beküldte: Az átlagot meg mutatja a www.vbaddict.net , már nem értem miről beszélünk...

Tényleg nem.. Az átlagot mutatja ugyan, de arra írtam, hogy érzésem szerint az téved, és akkor kérdeztem, hogy frissek-e az adatok. Erre te felhoztad a legjobb kört, amire én a legrosszabbat, és hogy maradjunk az átlagra tett megjegyzésemnél, amire ezt írod.. Qrva nehéz lehet megérteni...
Hagyjuk, ezt nem veled fogom megbeszélni, semmi erőt nem érzek magamban ahhoz, hogy minden válaszodnál visszaidézzem neked, miről beszéltünk eddig...

Gyince miért egyértelmű, hogy aki prém tankot vesz, átvált free xp-t? Kissé kinyilatkoztatás szagú, például én nem tartozok ezek közé, szóval buktad az elméletet :)

6 éve 10 hónapja #1527 Írta: _YZFR6_
tinger:

Ezt írtam: "nem okoz gondot a free XP konvertálása sem aranyért".

Nem akartam általánosítani,akinek nem inge,ne vegye magára.

Magamból indultam ki.Csak a hozzám hasonlókra vonatkozott,aki 119 napja kezdte a játékot 4700 csatával és Tier9-es tankkal rendelkezik,meg piros és sárga szinezésű stattal.

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #1528 Írta: peticsiga

Gronk beküldte: Én úgy tudom, hogy ez az oldal folyamatosan frissül, hiszen ide a játékosok töltik fel a statjukat, továbbá itt követik a fejlődésüket.

A 28k az pedig a bruttó bevétel, nem pedig a nettó-tényleges kereset.

Érzésed kezd kölcsönössé válni.

6 éve 10 hónapja #1529 Írta: peticsiga
Az SP visszaesését Én is tapasztaltam, tapasztalom. Lehet, hogy át lettünk verve?

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #1531 Írta: bismarck55
Megválaszolva: bismarck55
Én a Jagdtiger 88-nál vettem észre, hogy egyre több a tier 9 csata, mondjuk a creditre nem panaszkodom, de tény, hogy elég keservesek a csaták.
Mondjuk, ha értékesítés szempontjából nézzük, a már megvásárolt premium tank nem hoz több pénzt, a gold ammo is kredites már, szóval kell valami új forrás a WG-nek az egyre drágább vodkára....
Sajnos annyi időm nincs játszani, hogy belátható időn belül meglegyen tier 10-es tank, így szükséges a premium tank....
B)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.