Jelenleg 297 vendég és nincs tag online

Prémium harckocsik

7 éve 4 hónapja #3589 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Régebben tényleg jobb volt az S.P de a Löwe akkoriban rosszabb volt.
Most a Löwe elégé pattanos lett.

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #3590 Írta: ZooleK
Megválaszolva: ZooleK
Igazából ez engem nem vigasztal:D Majd ha lesz egyszer Löwém akkor talán, bár azt pont nem tervezek venni:)

7 éve 4 hónapja #3591 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66
löwe tényleg eléggé pattog. nem ritka hogy a tigerII top ágyúja csak a festéket marja le :)

7 éve 4 hónapja #3598 Írta: Thebigz
Megválaszolva: Thebigz
Köszönöm az infókat!

A kv5 öt alkalmam volt kipróbálni azt meg is veszem. A Löwét nem tudom még hogy megéri-e megvenni. :(

7 éve 4 hónapja #3638 Írta: KeCsKe_a_PUDING
Megválaszolva: KeCsKe_a_PUDING
Szisztok!
Szerintetek megéri venni egy Churcill 3-mat féláron?
Átlag mennyi kreditet hoz?

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #3723 Írta: JhonRambo76
Megválaszolva: JhonRambo76
Emberek!
Megvettem életem első prémium tankját egy FCM36 PaK40 személyében. Lehet, hogy nem kellett volna. Vonzott, az erős pontos löveg és a nagy látótávolság(meg,hogy akcióban 400 gold volt). Majd scutol meg kiszed mindent 5km-ről! Hogyne. Mire bárhova odaér már rég vége a csatának a többiek győztek/vesztettek megitták az esti kakaót és elmentek lefeküdni. Mi éppen akkor érünk ki a kezdő körből.
Ha véletlenül mindenki elaludt és, mint korán kelők odaérünk valahová,ahol pl. harc dúl, azonnal észrevesznek, mivel magas mint egy emeletes busz és kb. a páncélja is olyan vastag. Helyes a következtetés, nem leszünk hosszú életűek.
egyetlen előnye van: Hatalmas belátható részeken tényleg hatékony. A legtöbb tier 2-est egy lövésből kiszedi, de 3-as osztályban is elég egy kis sérülés és egy lövéssel az örök harcmezőn az ellen. Az egy lövés csak akkor kecsegtet, ha tényleg pont előttünk van a delikvens, mert az ágyú vertikális (oldalírányú) kitéríthetősége nevetségesen kicsi. Maga a gép fordulékonysága pedig borzalmas.
Összegezve:
Ha megszokod, hogy a sebessége olyan, mint egy sérült lánctalpú, halott vezetővel bíró AT2-es, és a KV-1 is gyorsasági motorosként húz el melletted, mivel elég sokat betesz a rendszer tier 5-be is, prémium ide vagy oda.
Szóval akkor kapsz egy kitűnő löveggel bíró, origami(papírból hajtogatott) td-t.
Nem ez lesz a kedvenc járművem, viszont kreditet se nagyon hoz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZooleK

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #3724 Írta: ZooleK
Rambó!

Bölcs dolog kérdezni vásárlás előtt, illetve utánaolvasni a dolgoknak, legvégső esetben ha már egy pillanatot sem bírsz várni a vásárlással akkor egy jobbegérgomb a tank ikonján, és a felugró ablak füleire kattingatva hasznos információkkal leszel gazdagabb amik talán befolyásolhatják a döntésed.
Alapszabály egyébként, hogy ha farmolásra szeretnél tankot akkor V. Tiertől felfelé kezdj el nézelődni. A Tier V. is inkább funtank, mint farmtank. Viszont azok már hoznak annyi pénzt, esetenként kicsit többet nettóban mint egy T1 HT, vagy egy KV-1. A mostani akcióban egy T14-el nagyságrendekkel jobban jártál volna mint a francia csodával, csak kérdezned kellett volna:)
Az V. tier és az alatti tankok vásárlása/gyűjtögetése szerencsére nem fog anyagi romlásba dönteni senkit, főleg akciós vásárlás esetén, de érdemes azok közül is olyat kinézni amivel legalább szívesen megy az ember 1-1 kört, és legalább egy másik tank legénységét tudja képezni rajta, bár erre se jó V. szint alatt egyik se, mert nem fogsz akkora tp-ket kaszálni egy II. prémtankkal a legénységnek mint egy V. sima tankkal. Pénzgyűjtés reményében pedig abszolút felejtősek.
Mindenesetre megy érte egy köszönet, mer aki eddig ezt a tankot nézegette és elolvasta a hsz-t amit írtál az lehet hogy elgondolkozik rajta hogy egyeztethető-e ez a tank a játékstílusával és vagy megveszi mégis, vagy nem.

7 éve 4 hónapja #3725 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Azt a francia csodát én is néztem, mert szeretem a TD-ket, egyszer voltam eggyel egy csapatban, akkor 5 killt ért el és eléggé hatékonynak tűnt, de aztán utána olvastam és sok rosszat hallottam róla, ezért végül a PzS35-öt vettem meg. Milliomos nem leszek általa, legénységképzésre sem igazán jó, mert csak 3 fős, viszont nagyon élvezetes vele a játék, tier III-ban igazi ragadozó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZooleK

7 éve 4 hónapja #3727 Írta: ZooleK
Én meg a PzS35-ön gondolkoztam:D Olvastam róla én is sok jót, de majd egy következő akciónál fogom megvenni, egy tankkal több vagy kevesebb az már úgyis mindegy:D Az akciósak közül funtanknak vettem egy Ram II-t meg egy T 14-et, gondolkoztam persze a JgTig8.8cm és az FCM 50 t-n is, de azok elég drágák arra hogy a robotolásszerű tpfarmolások között menjek egy-egy pihentető kört is ami még ezüstöt is hoz. Persze egyszer azok is meg lesznek véve, de a nagyobbak közül majd ha lesz Type 59 valamikor akkor az lesz az első. Szép sorjában összegyűjtögetek minden szimpatikusabb tankot, bár már így is fél óra mire végigtekerem a tankokat a garázsban:D

7 éve 4 hónapja #3728 Írta: JhonRambo76
Zoolek, ennyire nem vagyok kretén, utána olvastam én. Csak kíváncsi voltam milyen egy prémium tank. De több ezer goldot nem fogok kiadni egyikért sem.
Amúgy papíron azonos a csúcssebessége, mint egy AT-2, ami nekem is van,(kicsit TD fun vagyok)de csak papíron. Terepen mindenképpen még annál is lassabb, pedig lássuk be, az AT sem egy Ferrari.
A leírás azoknak szól leginkább akik alacsony szinten vannak és pénzhiánnyal küzdve nézelődnek. Na, azoknak nem ajánlom!
De kicsit tunningolva, szerintem én majd megszeretem. Legalábbis megszokom.
Vannak azért előnyei is na!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #3729 Írta: JhonRambo76
Ja, nagyon fontos kérdés:
Ilyet honnan lehet szerválni?:
worldoftanks.eu...tured/

Pz.Kpfw. 38H 735 (f) Nekem ilyen kell! :evil:

7 éve 4 hónapja #3730 Írta: ZooleK
Amúgy ha a következő akcióban valaki gondolkozik a Ram II vagy a T 14 megvételén akkor mindkettőt tudom ajánlani, jó tankok. A T 14 nekem jobban bejön, nagyon hasonló a T1 heavyhez érzésre, gyorsan lő, relatíve pontosan, igen kemény páncélja van és kellemeset sebez. Nem dobálja a gép nagyok közé, és keres úgy mint a T1. A végsebessége nem nagy, viszont másodpercek alatt eléri ami nagyon kellemes tud lenni, hegyen felfelé se küszködik.
A Ram II lomhábbnak tűnik, viszont fordulékonyabb, rendkívül gyorsan lő jó átütéssel és viszonylag pontosan, de ő már 7es tankot is láthat alkalomadtán. Természetesen sokkal érzékenyebb a lövésekre mint a T 14, de ettől függetlenül egyáltalán nem rossz, és ez is összehozza azt a pénzt amit egy T1-el is meg lehet keresni.(Nálam a T1 az etalon, 30-40k nettó simán összejött vele, prémiummal természetesen)

7 éve 4 hónapja #3731 Írta: ZooleK
Rambó!

Vaterára nézz fel, ott találsz ilyen tankot. IS-3 maketthez van ajándékkuponon, némi arany és prémium társaságában.
Remélem kielégítő volt a válasz pontossága és gyorsasága:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: JhonRambo76

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #3732 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) meg ne vedd..... 5/4x tier3 ba sorsol, ahol már semmit sem ér a páncélja. Kevesebb élete is van. Tény hogy a lista tetejére rak annak ellenére hogy tier 2 vagy. De még olykor meglőni se tudod őket vele... semmi értelme.

Ha értelmes tier2őt akarsz T18 trollgun gold, minden cucc felrak. És te nyersz. 1-2 robbanó nem árt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: JhonRambo76

7 éve 4 hónapja #3733 Írta: JhonRambo76
Köszönöm mindkettőtöknek a gyors választ. dozer00 neked van? Leírnád pontosan milyen? A prémium tankoknak nem az kellene legyen az egyik jellegzetessége, hogy nem dobálja őket túl sokszor magasabb tierbe?!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.