Jelenleg 291 vendég és nincs tag online

Prémium harckocsik

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #2569 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66
sziasztok. egy egyszerű kérdésem lenne felétek. prémium tankot szeretnék venni, nekem a német hevy-k jöttek be eddig legjobban ezért a löwe a célpont :evil: .
de van egy apró gondom. a wiki oldalon ( wiki.worldoftan...3%B6we ) azt írja hogy tier 10-ig harcolhat. ez azt jelenti hogy nincs tier könnyítés? milyen gyakran kerül 9-10es tankokkal szembe? mert az is-6 csak 9-esek ellen mehet max, és egymás után nem teszi be nagyobbak-hoz. olyanok véleményét várnám akiknek van tapasztalatuk és nem csak "hallottam valakitől".

ismétlem nem tankok jellemzését kérem, csak ha löwe-vel nagyon hajigál a nagyokhoz, akkor marad az is-6 bár nagyon nem bírom a ruszki roncsokat :).

t-34 hez is ez a kérdésem.

előre köszönöm B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #2572 Írta: xzperx
Megválaszolva: xzperx
Löwe t8-t9-t10 szerintem 33% de t10 be kb2-3 t10 rak.Én nagyon szeretem nagyon jól hozza a lovét és élvezet is vele a játék.Nem front harcos nagyon jó az ágyúja, goldal jöhetnek a t10-ek is.

7 éve 5 hónapja #2573 Írta: fules66
az mit jelent hogy 33%? 33% ban dob tier 8-ba, 33% tier 9, 33% tier 10? vagy 33% dob nagyobbakhoz?

7 éve 5 hónapja - 7 éve 4 hónapja #3000 Írta: Sup3Rroob
Megválaszolva: Sup3Rroob
Mi legyen prèm tank vagy elõfietès vagy minegyik vagy egyik sem?!?!
13.000 meccs utàn arra jöttem rá hogy van vagy 10-15 tank amit kifejlesztettem ès egyszerûen nem tudom megvenni mert nincs rá kreditem,
vagy ha tudok akkor úgy ha 1-2-t szèpen eladok :( Okosan kitalálták a wg-nèl, ha haladni akarsz ès pedig akarsz akkor költsèl rá paraszt vagy egy helybe topogsz mèg kèt èv mulva is :@ Szètcseszett az ideg mikor leultem jatszani mondvan hatha ma jol megy keresek egy kis pluszt hûzogatom a tankjaimat stb. elindultam 1.3 millával pár óra alatt ( tier 9 pattont próbáltam húzni) úgy buktam 3-400 ezret mint aa pinty :@ E100-al egy kèt benèzett minuszos kört hagyjuk,el is adtam mert nem tudtam fenntartani :'( Csak addig idegesitettem magam mig szántam rá pár forintot vettem egy "szupcsipörsit". Ár èrtèk arányban jónak találtam (teszten próbáltam szinte mindent)
Elõtte hetekig kellett szívni mire összejött egy kis suska egy tier8 ra. (pzIV-et tartottam farmtanknak több mint 1000~meccs nèha10K hozamèrt jóesetben)
Most hogy megvan a T26(teljesen átlag játèkos vagyok) Pár nap alatt több kreditet KÖLTÖTTEM el mint elõtte fèl èvig :@ pár nap alatt összeugrott 4-5 milka vele nem hittem a szemenek hogy már kèt uj tankra egy rakat felszerelèsre tokkal vonóval futotta. :D [prèm számla nèlkül]
Nekem az SP olyan is-is tank talán jó a lassúsága a vèrmèrsèkletem csillapítására mert elõtte èn voltam mindig mindenhol elsõnek èn lõttem az elsõt majd utána következtem èn xD(nèha ezzel is odaèrek xD). A páncèlja jóljön mikor noobkodok benèzek vmit ès jèè lepattant :D mèg mindig èlek :D ágyúja megfontolt játèkra kèsztet (közhely- weakspot gyenge pontok stb) ès hozama pedig nagyon jol jön a konyhára 10K-tol felfele volt már brutto 90K is prèm számla NÈLKÜL ;) Nèha tenyleg bedobál kilencesek közè akkor vagyok a legutolsó nûb kemper xD szinte már növèny csak hagyjanak :D max ha már jo messzire elhaladt elottem hatulrol ralövök párat xD
Szakasszal bevittek 10esek közè na az már nem az SP helye ez tuti ,bár kajàn vigyor ült az arcomra mikor ruinbergen obj 268 10-es TD valami különös módón lepattant mikor kilestem a sarkon oldalamat mutatva. (Nem tudom hol lõtt meg) Szóval sztem jó kis tank bár pár negativ tulajdonsagan javitanának ami lehet h pàr verzioval ezelott meglehetett egy szavam se lenne :) köszönöm aki vette a fáradtságot :) ui: sajnos egyre tobbet dobal be kilencesekhez szakasszal (löwe,type) siman bedobal 5-6 tier10eshez is :'(:'( megjegyznèm hogy nem ejjel mikor keves ember van fent :@
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csokigolyo

7 éve 4 hónapja #3349 Írta: KirtapF
Megválaszolva: KirtapF
Sziasztok.

Szeretném kikérni a Löwe tulajdonosok véleményét. Ti is észrevettetek némi MM besorolás romlást? Vagy csak engem szivat a 8.5 óta?
Folyamatosan 4db X-es 4db IX-es meg vagy 4db Arty a többi VIII-as. Ha leosztok köztük 1k sebzést már örülök. Ha valakinek van ezzel kapcsolatba tapasztalata kérem írjon.

7 éve 4 hónapja #3351 Írta: fules66
én már annyit hőzöngök ezen a fórumon az artyk miatt hogy ezért már nem akartam reklamálni :). nekem is pont ez tűnt fel, bár annyira a 8.5 előttről nincs tapasztalatom, mert elötte 1 héttel ruháztam be, de tényleg csak minden 10. meccsre rak saját tierbe. szövetségen belül a t34-re ugyan ezek a panaszok érkeztek. de így is jól hozza a kreditet :P

7 éve 4 hónapja #3371 Írta: ndee12
Megválaszolva: ndee12
@KirtapF:
Szerintem MM romlás nincs, legalábbis én nem tapasztaltam. A Löwe-nek elméletileg nincs korlátozása, szabadon dobálhatja be a játék bárhova.
Szerintem csak szar szériát fogtál ki. Bad luck és ennyi. Majd elmúlik, addig pedig küzdj és bízva bízzál :)
Nálam annyira kiszámíthatatlanul dobálja, hogy már csak ránézek, hogy hányas a teteje, majd ahhoz igazítom a játékstílusomat, ha teteje vagyok, akkor gyakom azt aki elém kerül és "vezetem" :) a rohamot, ha Tier 10-esek közé dobált, akkor második vonalból csipegetek, mint a markológép és igyekszek zavarótüzet lőni, segítve a saját nagyfiúkat.

7 éve 4 hónapja #3373 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
kedves Sup3Rroob

En azt tapasztaltam a T26e4-el kapcsolatban hogy azert 8.3 ban es 8.4 ben sokkal masszivab med -heavy keverek volt es nem is dobalt fel 9esek tizesek koze valamivel gyorsabb volt es nem tudtak atloni ennyire teszem asz Tigris 2-es probalt Himmelsdorfon atloni es hidegfeju lett az eredmeny asszem a kozepes 10,5 cm-es agyuval lott most meg mint kes a vajon igy sajna mindig tartanom kell 8-10 gold ammot ha valamit el akarok vele erni bar akinek van nem tudom ezzel hogy van?amit viszont nagyon banok hogy megvettem az a Su 122-44.hiaba 90mm dontott front pancelja van neha ugy erzem mintha egy ftancia tankban ulnek igaz az agyu az gyors es pontos de ez szerintem nem ellensulyozza a papirsagat higy az agyu igen kis szogben forgathato bar kozepes fordulasi sebbesege ezt nem ellensulyozza szerintem igy csak a gyorsasagara 40+km/h hagyatkozhatom meg a joistenben hogy ne szurjanak ki maguknak hogy nezd ott egy prem tank kapjuk ki nehogy farmoljon a Gold noobja :D

7 éve 4 hónapja #3374 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger
Super Pershinghet nem dob 10-esek közé, ha jól tudom, max 9-ig húz. Egyébként szerintem is könnyebben átlövik, de gyanítom a népek megtanulták a gyenge pontjait, és sokkal több az arany lőszer, más baja nincs. Egy időben én is csak arannyal lőttem vele, úgy tényleg élvezetesebb, de nem hozza a pénzt, hanem (ha az MM kegyes és nem csak retard csapatot kapsz) hosszú távon nagyjából eltartja magát, az meg nem biznisz, elvégre nem az a dolga. Mondjuk arany nélkül meg kell dolgozni a sebzésért, de nem baj, profi legénységgel pedig megtáltosodik a vas, látványos a különbség.

A SU-122 viszont szerintem nerfet kapott suttyomban, tippre némi camot bukott, nekem a full álcás legénység hálóval és festéssel még nem bújt el senki elől, olyanok lőnek, akiket nem is látok, ha közelebb megyek meg kiderül, hogy egy heavy az. Én nem látom a heavyt, ő látja a full álcázott td-t, scout meg sehol, se nálunk, se náluk, és ez nem egyszer fordult elő, nem is játszok vele mostanság. Az a páncél meg hiába döntött, arról le nem pattan semmi. És az a cső is gyanús, egy patchel ezelőtt nem pattogtam annyit, szóval vagy elfelejtettem célozni, vagy nem. Az utóbbi a rosszabb hír :)

Egyébként az új kedvencem a Pzkpfw S35 739(f), az egy élmény az a tank. Kevés ötös közt is simán ellébecol, bár ott már one shot szegény, ha belefut. De ha nem dob ötösök közé, maga a kicsi haragos bosszúálló, 70 csatám van vele, és 4 top gunom, imádom :)

7 éve 4 hónapja #3377 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Hali! Nekem is van SuperP-m és heti egy két alkalommal, szóval nem gyakran, de bedob tízesek közzé. Gondolom ilyenkor csak egy már megszokott MM megzavarodásról beszélhetünk. (tegnap voltam egy oldalankénti 6-6 arty csatában)

7 éve 4 hónapja #3378 Írta: tinger
Megnéztem, és jól emlékeztem, a Super Pershing nem húz tizest .

7 éve 4 hónapja #3396 Írta: peticsiga
Tinger most komolyan szerinted viccből írom vagy hazudok? Ismerem ezt a táblát és a tankot is , akkor is berak néha néha X.-hez ha az MM elbaszódik.... :pinch: majd küldök képet otthonról.

7 éve 4 hónapja #3399 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
Tinger ezzel en is igy vagyok,foleg mikor szakaszba vagyuk 2 t26e4 sajna tud repulni tizesig nem gyakran de elofordul ugyhogy valoszinuleg sutyomban ezt is allitottak mit a su122-est :S

7 éve 4 hónapja #3404 Írta: tinger
Gronk nem kötekedek, csak csodálkozok :) Engem nem szokott 10-esek közé dobni, akkor lehet mákom van vele :)

7 éve 4 hónapja #3406 Írta: peticsiga
Tinger te akkor szerencsés vagy ;) , amúgy nem azt mondom ki lehet bírni az 1-2 csatát, váltok goldra oszt' csá! :lol:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.