Jelenleg

64
látogatónk van

Prémium harckocsik

11 éve 2 hónapja #328 Írta: centi
Megválaszolva: centi
Üdv. Mindenkinek!

Cáfolni vagyok kénytelen azt a vélekedést, hogy a T-25-ös tank nem éri meg a befektetést.
Nem olyan régen vettem egyet és nekem csak pozitív tapasztalatom van a "járgánnyal" kapcsolatban. Szinte minden körben alap fiókkal képes 15-20.000 nettó kreditet termelni. Nem is kell hozzá túlságosan sokat sebezni. Ágyúja pontos és viszonylag nagyot harap. Tier 6-ig majdnem mindent átüt ( ha megfelelő helyen találod el, nem lepattanó szituációban ).
Gyors, de lassan fordul és a tornya is lomha. Nem az első sorba való tank, támogató szerepkörben kiváló.
Játékélmény vele átlagos. Pénzkeresetre kiváló!
Tier 8-as tankokkal kb. 10 perc alatt keresel alap fiókkal nettó 30-35000-t.
Ezzel a tankkal ( csaták sokkal rövidebb ideig tartanak az alsóbb osztályokban ) 4-6 perc alatt kereshet az ember 15-20000-t. Adott a kérdés- melyik éri meg jobban?
Nem utolsó sorban csak 1500 goldba kerül, míg egy tier 8-as 7500-tól tizenezervalamennyi-ig.
Csak számoljon mindenki utána.......
Ha csak a játékélmény fontos, fejleszteni kell, nincs mese.
Egyetlen egy prem. tank sem ér fel a hozzá hasonló kifejleszthető tankkal. Ez így van kitalálva........
Jó vadászatot!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TWFKain

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #333 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v
Sziasztok.

A minap úgy döntöttem, hogy meglepem magam egy prémium tankkal, így karácsony, és névnap után :) A maximum összeg amit kinéztem, hogy nem szeretnék meghaladni, az 10.000 Ft(34€). Ennek megfelelően először is a gift shopba vezetett az utam, hogy megnézzem mit is kaphatok ennyiért.

4 tank van ugye jelenleg 34€ alatt, konkrétan:

- Super Pershing(27.27€)
- Matilda Black Prince(13.95€)
- SU-122-44(29.99€)
- At-15A(29.95€)

Utóbbi 3-hoz jár még 1000 arany, 3 nap prémium illetve 15 db nagyméretű szerszámkészlet (Matilda BP-hez csak 10).

Ezek közül számomra főleg az SU-122-44 ami megragadott, valamint a Super Pershing, mert sok jó tapasztalatot olvastam róluk, illetve főként TD és HT beállítottságú vagyok.

Szerintetek melyik éri meg jobban? A szívem inkább az SU-122-44 felé húz, mert úgy érzem az a csomag jobban megéri, hisz ott kapok +1000 aranyat, 3 nap prémium, és a 15 szerszámkészletet.

Mindkettőről azt olvastam, hogy eléggé jól hozzák a creditet, és hogy megérik az árukat, nekem azonban csak az egyik fér bele a költségvetésbe sajnos :)

Szívem szerint brit tankot vennék, de abból nem igazán van olyan amelyik tetszik is, és jó véleménnyel is vannak róla. Szóval valaki tudna tanácsot adni? Ha esetleg más tankot tudtok ajánlani ami belefér a limitbe (~7000 arany), az is érdekel, minden véleményre kíváncsi lennék. Előre köszönöm a segítséget :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #335 Írta: Hunkiraly
Megválaszolva: Hunkiraly
Nem tudja valaki, mi van a szerverrel, tudom, hogy nem ide tartozik, de itt volt egy bejelenkező

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #336 Írta: Pozitron77
Megválaszolva: Pozitron77
Sajnos ez van...ünnepnap,és hétvégén ha 160.000 fő fölött túlterhelt lesz az európai szerver....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #337 Írta: hodd
Megválaszolva: hodd
Hello, én nagyban játszottam és csata közben ki dobott és azóta nem enged vissza. Ez most meddig tart, vagy ilyenkor mi van? Nincs szerver? :huh: :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #338 Írta: Pozitron77
Megválaszolva: Pozitron77
Hodd...ugyan így jártam :-( Ez durva,szét reklámozzák a játékot mindenhol, regelnek több ezren de arra nem gondolnak hogy az emberek 90% ilyenkor ér rá hétvégén,kíváncsi vagyok mikor bővítenek szervert....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #339 Írta: Pozitron77
Megválaszolva: Pozitron77
Az admintól elnézést kérek hogy itt"panaszkodunk" Sorry....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #343 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Szerintem.szigorú magánméhlepény:

A Super pershing,rettenet egy idegesítő jószág...szemből olyan mint egy vaskocka..kevés pont lőhető rajta ,azok is kicsik...elég mozgékony,a tűzerejét nem ismerem,de e-50-el sem szeretek vele szembekerülni..a feneke oldala viszont kartonlap...
Az angol td ...hááát iszonyat egy ormótlan lassú cucc ,bár a löveg az hatékony rajta...matilda lassú szintén,a Szuhoj ?? ebben látok még fantáziát valóban,bár én elvből utálom a tetű lassú járgányokat..sem támadni nem jó velük sem arrébb iszkolni...
Az igazi jó harckocsi 3 ismérve: tűzerő,mozgékonyság,páncélvédettség
Optimálisan elosztva kis kompromisszum mindegyikből az elfogadtató.
De ha valami borul valami kárára,akkor bizonyos esetekben kiemelkedő produkálható vele,de máskor komoly hátrányt szenvedsz.
Volt amcsi t-28 páncélvadászom,17km/h ..ha be tudtam állni valahová ott mindenki tolatott..de ha nem jó pályára dobott vele akkor már ástam is a gödrömet..nem ideális gép..jó nagyon de korlátoz..
Megnéztem : A su-nak nagyon komoly az ágyúja,tűzereje..a pershing kisebbet sebez minden tekintetben viszont univerzálisabb.
A su-nak pontatlan az ágyúja,lehet nagyot üt,csak találd el..az átütése sem túl nagy ,annyi a pershingé is.
Közelharcban 90%-ék hogy a pershing nyer,sőt szerintem messziről vadászva is jobb mert pontosabb az ágyúja..a mellélövés csak pénzbe kerül,de nem hoz:-)
Mivel mindegyik 8-as prém,ritkán fogsz stugIII-at vagy pz4-t34/85-et látni,ezekkel bevagdos majd a mély vízbe akár tier10 be is simán:-)
Én a S.pershinget választanám...jó cucc nagyon..Su-t meg lőttem már ki kb 450 méterről S.pershinget meg néha kopácsoltam tök közelről is 30-50m-ről 220-as átütésű ágyúval főleg ha picit el van forgatva a test..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #346 Írta: TWFKain
Megválaszolva: TWFKain
Én Superpershingelek nekem is az van de elég változó a tapasztalatom vele kb 500-550 csata után azt mondom hogy ha ráérsz várj egy kicsit gyüjts pénzt és vegyél egy T34 et vagy egy Löwét jobban megéri a t26 lomha,tény hogy szemből nehéz átütni szerintetek de tapasztaltam hogy minden lövés át jött szemből is és majd nem mindegy mi lőte,úgy éreztem hogy lassan már az 1 es szintüek is átlövik .A klánon belül nálunk is sok van és hallotam ill láttam is hogy 80000-90000 tiszta hasznot hoz persze ez függ attól hogy mennyi sebzést osztasz ki !Átlag 200 250 sebzést lő ha átütt bár egyre ritkább sajnos :( !
Viszont hogy mellete szóljak volt olyan csatánk a szakaszban hogy két T26E4 megfogot 4 VIII ast meg 1 IX es szintű nehéz tankot :evil: mikor megláttak minket megált a roham és sikerült kihuzni az időt csak sűrün kellet lőni a lánctalpakat hogy ne kerüljenek mögénk ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #347 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v
Köszönöm az eddigi válaszok :) Még nem igazán sikerült döntenem :)

Egyik ismerősöm, aki a játékot is mutatta, kb. 1 éve játszik. Az ő véleményét is kikértem, velem párhuzamosan valszleg ő is venni fog valami prémiumot, és sanszos hogy ugyanarra fog esni a választásunk (sűrűn szakaszozunk). Hasonló a játékstílusunk is vele, így hát megkérdeztem őt is, hogy ő miken gondolkozik. Ő teszt szerveren próbálta mind a 2-t. Német tankokhoz van szokva, brit heavy vonalat abbahagyta a lassúság miatt. A Super Pershing-el az volt a gondja, hogy lomha, illetve ritkán üt át. Ellenben SU-val elég sok jó tapasztalata volt, az azonban való igaz, hogy pontatlanabb.

Én még kezdő vagyok, csupán 1400 csata körül járok, pedig már több mint 9 hónapja regeltem, csak hát volt kb. 7 hónap kihagyásom személyes okok miatt.. A brit heavy vonalon haladok, jelenleg a VIII-as tanknál (Caern.) tartok, szóval a lassúságot megszoktam, rájöttem már hogy ezek a tankok nem arra valók hogy beállj az elsős sorba, és majd ott 700-as sebzéseket osztogass, hanem inkább egy 2. sorban megállni, és távolról lövöldözni. Az ágyú gyenge ahhoz hogy az első sorban harcoljak vele, a BlackPrince-ig a páncélzat elég erős volt, de a Caern.-nál már a testet bárki átlövi, amolyan amcsi heavy feelingem van, mert a toronyról viszont még E-75, E-100 is sűrűn lepattan.

Kicsit elkanyarodtam, de arra akartam kilyukadni, hogy a lomhaság tehát nálam annyira nem kizáró tényező, ami jobban zavar, hogy egy med tankról beszélünk. Rettentő rosszul kezelem a med tankokat, nem tudom hova rakni őket, nem állnak kézre. Számomra főként a TD & Heavy szokott jobban menni.

Azért húz mégis egy picit (bár most már kevésbé) a szívem az SU felé, mert bár elsősorban pénzszerzésre kell a tank, de emellett jó lenne ha nem úgy állnék minden körhöz, hogy "ajj már megint ezzel kell menni". Attól félek hosszú távon a T26-al ide jutnék. Lehet az SU-val is, de a TD-k valahogy jobban kézre állnak.

Rövid távon véleményem szerint az SU éri meg jobban, hisz kapok hozzá 1000 aranyat, 3 nap prémiumot, és 15 szerelőcsomagot, ez számomra jobb ajánlatnak tűnik. Hosszú távon viszont nem tudom melyik érné meg jobban, melyiket tudnám jobban kezelni és ezáltal melyik hozna több pénzt. Hiszen az az indok amiért prémium tankot veszek, mégis csak a pénz... Esetleg egy átlagos kredit hozamot tudna valaki írni? Próbáltam keresgélni neten, de a legtöbb helyen mindig ilyen 7-8-9 killes meg 4-5k sebzéses menetek eredményét teszik fel, annyiért még a nem prémium tankjaim is jól hoznának... Egy átlagos kör érdekelne, ahol viszonylag jó csapattal, kb. 1500-2000 sebzéssel, és mondjuk 2-3 killel jövünk ki a csatából úgy, hogy közben lesebeztek kb. 50%-ra. Mert számomra sajnos ez most a nagy átlag :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #349 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Egy a lényeg: amit én írtam azt hogy az én véleményem ..
Rengeteg tankot eladtam,sőt vissza is vásároltam a lényeg az hogy neked mi áll kézre azt válaszd prémium tanknak.
Pl nekiálltam az orosz heavy vonalnak de a kv3 és az Is után sokkot kaptam és eladtam mindet...lassú pontatlan,stb..nekem nem jött be.
Aztán érdekes de az amcsi lapostetűt a T-28-at meg megszerettem,pedig az is ilyen ...
Aztán csodák csodája a ferdinándot megtanultam használni és egyik No1 gépem lett.
Ezektől függetlenül az E-50-t imádom,most vettem vissza a királytigrist mert anno mérgemben azt is eladtam,csak azóta jobban tudom kezelni,egész megszerettem .
Kinek mi fexik,de prémet nem tudod cserélgetni,igy azt vedd meg amivel tényleg úgy érzed hogy abban jó vagy.
Minden géphez hozzá kell szokni,viszont érdekes nekem a churchilles vonal nem ment..de a comet,cromwell meg kifejlesztve megszokva igen szerethető tud lenni.
Az biztos ha megeszed bármely prém tankot párszáz csatával a hátad mögött veszélyes ellenfél lehetsz,a tankok olyanok amilyenek,mindegyik más stilust kíván nem a gépet kell szidni hanem hozzá fejlődni...
Nekem az első 10E csatám erről szólt :-) cserélgetem,mire megtaláltam az utam..
Most-meg dolgozhatok hogy az eff-et javítsam :-)
Eljutottam odáig hogy marhára nem érdekel a random csata végeredménye,a lényeg az hogy a saját dolgom jól végezzem..van mikor 3-5E sebzéssel 2-3 killel vesztes csatából is pluszpénzzel szállok ki csatából,az e-50,tiger 2 -vel.
Neked is a lényeg ez lesz a prémmmel, minél több pénz.. minél több sebzés,ne akard egyedül a csatát irányítani vagy megnyerni,a random csata az vakszerencséről szól.

Más alternatíva:

Én elgondolkoznék azon hogy mennyi prémiumot lehetne venni a 10.000 gubából...4 hónapnyit ? nem kell minden hónpban aktiválnod,de az minden tankodra érvényes,pénzben és tp-ben..és ha van valami akció mint most pl a stugIII-ra ami nekem hoz körönként 15-20E-et azt még megfejeleled 50%-al..
háááát...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #352 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v
Igazából ez az amit miatt annyit gondolkozom, hogy a prémium tankot nem tudom lecserélni... Aranyért nem lehet ugye eladni, creditért meg nem éri meg... És hát ennyi játék alatt még nem igazán vagyok benne biztos, hogy hosszú távon is ezeket a típusokat fogom-e szeretni.

A prémium azért nem igazán jó, mert előfordul, hogy 2-3 napon keresztül van időm játszani, akár napi 3-4-5-6 órákat is, máskor viszont 3-4 napig fel sem tudok lépni =/ Így az kidobott pénz lenne számomra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #357 Írta: TWFKain
Megválaszolva: TWFKain
Akkor ne vegyél egyébként mit említették a saját szintjén a kifejlesztett tankok erősebbek !A szerintem legjobb premi tankot meg nem lehet kapni a TYPE 59 re gondolok !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja #363 Írta: szilard5
Megválaszolva: szilard5
Sziasztok. Én még új vagyok a játékon nem sokára lesz 1000 csatám és jelenleg kv3 ra gyüjtök pénzt és csak azt szeretném kérdezni hogy valamilyen tier 5 ös prémes tankot érdemes lene vani pénz gyüjtés céljábol. elöre is kösz amugy a felhasználo nevem a játékban is ez

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #364 Írta: centi
Megválaszolva: centi
Szia!
Bocsi, de ezer csata ebben a játékban szinte semmi. Tanulnod kellene még egy kicsit, hogy egy prem. tankot kielégítő hatékonysággal használni tudjál.
Egy nyolcas szintű prem. tankkal ( igaz csak ritkán ) még negatív hozamba is beleszaladhatsz.
Javaslom, hogy tarts a fiókodban pár tier 4-5-ös tankot, figyeld az akciókat és ezekkel szerezz kreditet. Pl. a KV-1 képes csatánként akár 10-15 ezret is hozni.
De, ha mégis prem. tankkal akarsz kreditelni, kezdetben egy tier 5-ös olcsó tank ( T25, Churchill...stb )megvételét javaslom.
Ezekkel stabilan kereshetsz 15-20.0000-t.
Összefoglalva: 1000 csata után nem javaslom pl. a Löwe megvételét....de dönteni Te neked kell.
Jó vadászatot!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szilard5

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.