Jelenleg 336 vendég és 3 tag online

Prémium harckocsik

7 éve 4 hónapja #3424 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Nekem is van S.P és látott már 10-est :blink: a kicsikém.Szakaszban is és egyedül is.Ja ez azért van mert az S.P-t 9-ig teheti és régen voltak olyan tankok aki 9-esek voltak és most 10-es.Általában szerver gondok miat történik.

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #3570 Írta: Thebigz
Megválaszolva: Thebigz
Sziasztok!

Pillanatnyilag melyik a legjobb prémium tank? Type 59 en kívül.

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #3571 Írta: pitt600
Üdv
Heavy:
Löwe
T34
S.P.
TD:
JG 8.8 jó de az ágyú.

7 éve 4 hónapja #3572 Írta: Thebigz
Köszi!

A Löwét megéri megvenni ennyiért?

Vagy a kv5 öt?

7 éve 4 hónapja #3575 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Mindkettőnek van előnye és hátránya, ez már korábban ki lett tárgyalva.
A választásnál azt is figyelembe szokták venni az előrelátó játékosok, h milyen tankágat kívánnak húzni és így ahhoz passzoló prémtankot vesznek, h a legénységet képezzék benne.

7 éve 4 hónapja #3577 Írta: bmanoka2002
Megválaszolva: bmanoka2002
Löwe a legjobb

7 éve 4 hónapja #3579 Írta: peticsiga
Lehet, h neked a legjobb, bár www.vbaddict.net/ alapján, tier8-astankok közül szinte minden szempontnál a 5-6-7. helyen van. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #3580 Írta: pitt600
Üdv
Erre lenne jó a tesztvezetés.
KV5 erösebb de aki ismeri a gyengep./R2D2/ akkor vége a dalnak.Ő jobban hozz a konyhára.
Löwe hát ő német tank így nem lehet erösebb egy orosznál,de mégis az lett a 8.4-től :) Ő 1 picit kevesebbet hozz a konyhára
Aki jól forgatja az az IS3 is kiszedi.
Az arany középut az S.P de 1 picit nehéz és lassú/500le motor/ viszont jól forog. Kb 20e kred átlag vagy több.

Szerintem a király a T34 ő 400dm majdnem mindenkinek.De ő tapasztalt harcos kezébe való.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: peticsiga

7 éve 4 hónapja #3582 Írta: Thebigz
Sp van meg Fcm50t is szeretem őket de az sp az nagyon lassú az fcm-et meg csak az nem lövi át aki nem akarja. Ezért gondolkodtam hogy veszek valami ütősebbet.

7 éve 4 hónapja #3583 Írta: peticsiga
a LÖWE: 35Kmm/h-val hasít a KV-5: 40 Km/h-val repeszt. :D megérte volna teszten kipróbálnod őket.

7 éve 4 hónapja #3584 Írta: Thebigz
Teszten sajnos nincs kv 5 a Löwén és az is6 on kívül kipróbáltam mindet.

7 éve 4 hónapja #3585 Írta: peticsiga
úú ezz igaz, ott a pont.

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #3586 Írta: ZooleK
Megválaszolva: ZooleK
Nekem KV-5, T26E4 és T34 van, mindegyikbe 300feletti csatával.
A T34et annak javaslom csak aki a T30at szereti. Nagyon jó dolog hogy lehet vele hulldownozni, jobbanmondva rá vagyunk kényszerülve mert az alját egy traktor is rommálövi, viszont erre alkalmas helyektől nemigen hemzsegnek a mapok, túlnyomórészt nem ott vannak ahol nekünk épp lenni kéne vele. Persze beállhatunk vele egy szikla mögé ami faxán véd, beállhatunk egy gödörbe, addig meg a többiek lerendezik egymás között a pálya másikfelén a dolgot, ha meg szerencsénk van elénk is téved valami. Ha viszont harcolni szeretnénk vele akkor sajnos legtöbb esetben nem védhető igazán az alja, hamar szétlövik az embert. Sovány vigasz a brutál lövés, ha csak két alkalmunk nyílik rá game over előtt. Szereztem vele már durva pénzeket, de nem szeretem.
A T26E4 olcsó ugyan, megölhetetlennek tűnt még amikor először játékba tették, de már nagyon nem az. Szépen hozza a pénzt, de nem nagy élmény vele se játszani mert lomha dög, kicsi az átütése(viszont pontos és gyors), és a páncélja se az igazi, hiába tűnhet annak elsőre. A gyenge pontjait már szinte mindenki ismeri, a tetejét még csak nem is nehéz lőni, de a legidegesítőbb hogy gyakorlatilag nem szükséges erre menni, úgy átlyuggatnak szemből is mint annak a rendje. Amennyire féltek tőle régen most úgy körberöhögik.
A KV-5 nálam nagyon bevált, bár már nem vagyok elfogult vele kapcsolatban mint korábban. Nagyon kellemes páncélja van, akkor se kell aggódni ha mögénk kerül egy med, mert hátul sem papír, és igen szép HP-val rendelkezik, nem könnyű lefaragni róla, pláne nem 1 tanknak. Egyik erőssége a rammolás, bár ezen mint ha változtattak volna az utóbbi napokban ahogy észrevettem, vagy nem tudom. A legdurvább rammom 1300as volt eleinte, de Type 59ek, IS 3ak életét is nagyon durván lefaragtam 1-1 ütközéssel(kb 8-900dmg). Kb 1 hete viszont jó ha 250eket sebez, dombról lefelé, érdekes. Az ágyúja egész pontos, gyorsan tölt, és a T26E4hez képest több mindent átüt, ami azért érdekes mert 3mm kisebb az átütése hivatalosan. Keresni nagyon szépen lehet vele, eddig ezzel sikerült a legjobban. Ha 7 másodpercenként goldammoval lősz csata végéig, akkor is 40pénzeket lehet szakítani vele, és úgy már barátibb az átütése is.Ésszerűen váltogatva AP/gold között, mikor mi kell, nagyon szépen hoz. R2D2-t védeni kell, de nem túl nehéz dolog, bár türelem kérdése. Nekem egy nagyon egyszerű stílus tűnt igazán hatékonynak vele, mégpedig ezerrel(negyvennel:D)belezúzok az ellenfél arcába, majd 7 másodpercenként küldök egyet a kupakjába. E75, IS8 is bizonyult már gyengébbnek ilyen küzdelemben, nem tudnak hova célozni, lassan töltenek, hamar végük van, kis szerencsével fél HPval lehet távozni a maradékai mellől. Ha viszont egy haverja is tud minket lődözni közben más irányból, akkor baj van. Ha többen is, akkor nagy baj, mert ha tolat az ember célozható r2d2, és nem egy ferrari hogy 3 másodperc alatt elhúzza a belét onnan:) Nagy hátránya hogy meglehetősen gyúlékony, nincs rosszabb annál mint amikor elhamvadunk magunk csendességében egy szerencsétlenebb találat után, mikor életünk csatája volt épp kilátásban 1 másodperccel előtte:)
A 3 tank közül csak ezt venném már meg, a T34 maradjon a kempereké, a T26E4-el kapcsolatban meg eléggé vegyesek az érzelmeim. Mindenesetre egy Fcm50t-ért mindkettőt odaadnám:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csokigolyo

7 éve 4 hónapja #3587 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66
zoolek azért szerintem az SP-t nem lövi át minden :). magamból indulok ki, löwe, vk, amx50 100, egyikkel sem könnyű. legutóbb pearl river találkoztam vele, löwe-ben ülve jött fel hátul a dombon, a hasát 90° szögben lőttem meg egy gyönyörű lyukat ütött, de semmi sebzés. tornya szintén. aztán elkezdtem lőni a tetején lévő kis kupolákat... ott tényleg átüthető.

7 éve 4 hónapja #3588 Írta: ZooleK
Megválaszolva: ZooleK
Akkor csak engem szeretnek szemből szétlyuggatni vele, nem tudom. Legutóbb akkor játszottam vele mikor 2xcrew tp volt, de semmi ezer lepattanó lövés, semmi acélfal nem volt vele mint régebben. Azért is hanyagolom mostanában, ablakon kidobott pénz volt szegény tank. Lehet hogy lengyelül azt jelentheti a nevem hogy tölts goldra ha meglátsz, ezért olyan sikeresek a kilövésemben. Egyébként elméletben hiába jobb a frontpáncélja, a tűzgyorsasága és a pontossága mint a KV-5nek, és cserébe csak a sebessége kisebb + a sebzése 60ponttal, soha még csak meg sem tudtam vele közelíteni a KVvel elért eredményeimet. Vagy nagyon nem nekem való tank, vagy simán egy sz@r:)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.