Jelenleg

28
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 4 hónapja #255030 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Sziasztok
Szeretnék egy tier 8-as, esetleg tier 7-es prémium tankot szeretnék vásárolni (karácsonykor).
Az lenne a kérdésem,hogy melyik tier 7-8 as prémium tank érne meg?
Medezni,heavyzni szeretek nagyon, kempelni utálok.
7000-8000 ft kozott kene (nem muszáj karácsonykor)
Lényeg ,hogy olcsó, de élvezhető legyen vele a játék
De amire nagyon kéne az a kredit.


Szia!
Csak hogy én is nyilatkozzam, (nem mintha kérdezte volna valaki:) )
nekem megvan a Revo is, meg a SU 122 44 is.
Farmolásra egyértelműen a Revo a legjobb, mentem már vele olyan kört, hogy 160E volt tisztán.
Amit tudnod kell róla:
- páncéljára ne számíts, igaz hogy lehet vele pattintani, néha meglepően is, de általában nem
- 400 dmg az alfája viszont medhez képest sokáig tölt.
- csőlehajlása majdnem kiváló, így lehet vele dombozni
- X-es tierben kérheti a goldlőszert (nyilván leosztás függvénye)
- sebessége az nem nagyon van, nem egy tipikus med. Erősen gondolkodtató, hogy ha belemész egy helyzetbe ki is tudsz e belőle jönni?

Összegezve nagyon elégedett vagyok vele. Szerintem megéri az árát.

Su 122 44:
Ha volt Su-100 ad ezt is szeretni fogod. Nagyjából hasonló, csak gyorsabban tölt, fordulékonyabb.
Mivel nem túl régóta van meg, csak a megérzéseimet írom le, mintha lassabban célozna, viszont nem kell mindig megvárni amíg beszűkül. Kicsit úgy érzem, mintha a Su100m és a Su100 ötvözete lenne, a freaky hátsó löveg nélkül.

Továbbá ilyen kérdéseknél javaslom a "TANKELEMZÉSEK" oldal buzgó látogatását. Igaz, hogy néhány dolog megváltozott a patchekkel, viszont játékstílusra, felszerelésre, még mindig jó, hogy adjon egy képet, milyen tankról is beszélünk.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255061 Írta: gezapapa
Megválaszolva: gezapapa

Én a Ferdinandal jelenleg 9,02mp-nél tartok a töltéssel, de rendre találkozok SG-kel akik hamarabb töltenek be nálam.....én meg forgathatom a frontom befelé! :ohmy:


Ott valamit benéztél, mert nekem 6 skilles legényekkel is 10 mp feletti a töltésidőm a Skorpion G-vel. Szerintem a plusz fejlesztett felszerés sem tud annyit dobni rajta, hogy 9 mp-re vagy alá vigye a töltésidőt.


A Ferdinad BiA + venti + töltés gyorsító + csoki + fejlesztett töltés gyorsító 8,99 mp (összehasonlítóba 9mp, de csatába 8,99mp), ehhez jön majd még hozzá a pk mentor képessége....

Az RHM-et most néztem, BiA + töltés gyorsító + csoki + fejlesztett töltés gyorsítóval 9,03 a töltés ideje a 12,8cm-es löveggel, ezt még húzza lejjebb a pk mentor képessége!
Továbbra is tartom, hogy sztem egy kicsivel 9mp alá lehetne vinni, ha csak az SG prémium létére nem lenne megátkozva ugyan azon lövegre rosszabb töltés idővel....nekem érzésre volt amúgy gyorsabb.

Meg van átkozva ;) , amúgy ha jól emlékszem hasonló paraméterek mellett 9-es lövege van nem 10-es (bár nem vagyok biztos benne). A töltésidő különbség a löveg tierbeli különbségéből adódhat.

Bodzy elemzéséből idézek: "Ha édesszájúak vagyunk, akkor ütközetenként 20.000 kreditért csokit is pumpálhatunk a legényekbe, amivel átlépjük a 3000 HP/perces DPM-et, és elérjük a nagyon jónak számító 1,89 másodperces célzási időt és a 0,27 méteres pontosságot. A fenti kombóval a töltési időt le tudjuk vinni 10,5 mp alá, amivel már gyorsabban töltünk mint egy IS-3, miközben az alfánk egy 100-sal magasabb."

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255070 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata

Továbbra is gazdáját keresi :)


Írtam neked privátba. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255072 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Lehet hogy hülyeséget kérdezek,de a kupont hogy lehet elajándékozni? :blondy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255073 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata

Lehet hogy hülyeséget kérdezek,de a kupont hogy lehet elajándékozni? :blondy:


Ajándékként elküldöd az illetőnek, te pedig elutalod neki a pénzt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255077 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Lehet hogy hülyeséget kérdezek,de a kupont hogy lehet elajándékozni? :blondy:


Ajándékként elküldöd az illetőnek, te pedig elutalod neki a pénzt.


A pontosság kedvéért. Megmondod melyik tankot/csomagot kéred, a kupon gazdája azt megveszi és (as a gift lehetőséget kiválasztva) ajándékként elküldi neked. Itt a bizalom kérdése a fontos. "idegennek utalsz pénzt és/vagy várod a megrendelt árud" :) shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255176 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

A Jagdtiger (H)-ról esetleg van valakinek infója? :whistle: Esetleg Tiger 217-ről?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255255 Írta: avogadro8314.
Megválaszolva: avogadro8314.
Sziasztok!

Van egy 20/%-os kuponom. Szeretnék egy prémium tankot kredit szerzésre. Szerintetek a Revo mennyire alkalmas erre?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeteket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255265 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Sziasztok!

Van egy 20/%-os kuponom. Szeretnék egy prémium tankot kredit szerzésre. Szerintetek a Revo mennyire alkalmas erre?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeteket.


Tudtommal jól keres, ha sikerül egy épkézláb (2000-2500+) sebzést összeszedni vele :wine:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255273 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Sziasztok!

Van egy 20/%-os kuponom. Szeretnék egy prémium tankot kredit szerzésre. Szerintetek a Revo mennyire alkalmas erre?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeteket.


Tudtommal jól keres, ha sikerül egy épkézláb (2000-2500+) sebzést összeszedni vele :wine:


kellemes kis düg akarom mondani tornyos TD a Revo
de ha igazán jó kredithozot akarsz arra ott a svéd VIII prém TD. Sunyi kis dög de ontja a kreditet...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255275 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Megerősítem, hogy a svéd TD nagyon jól keres. Viszont jól meg kell gondolni, mire lő az ember, mert a magas lőszerár miatt sok elmegy a lőszerre. Pozitív, hogy nem kell bele a gold se (igaz, van nálam 3 betöltve de egyszer se használtam még).

Csak nagyon tudni kell vele helyezkedni, előre gondolkodni, mivel hiába jó az álcája, gyorsan szétkapják...

Szóval ha te közepes tankot keresel és nem vagy valami nagy TD-és, akkor nem neked való. Ugyebár szokatlan ez az ostrom és utazó mód közti váltogatás (könnyen megszokható, van olyan is, hogy sima tankkal is nyomkodom az X-et :applause: )

Revóról annyit tudok tapasztalatból, hogy hatalmas pofonokat osztogat, szóvala könnyen össze lehet lőni 2000-et. Csak ugye a hátulütője a gyengének mondható átütés (200mm), bár gyenge pontok ismeretében nem akkora hátrány. A gond, a Type hevikkel meg Véká bélákkal kezdődik, úgyhogy azokat max oldalból, meg golddal lehet lőni...Csak a golddal meg a legfőbb paraméterét veszti el, a kreditfarmolást.
Meg elég papír is szegény, bár néha látom hogy pattint, meg esetleg a torony lövegpajzs nyel el lövedékeket, de arra nem érdemes építeni.

Remélem tudtam segíteni és bocsánat, ha esetleg hosszúra nyúltam volna... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255296 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Sziasztok!

Visszaeső újrakezdőként fordulok hozzátok. Szeretnék egy 8-as prémium tankot. Az FV4202-es szimpatikusnak tűnik, mert Buffot is kapott, és ahogy olvasom egész használható lett, és nem utolsó sorban viszonylag olcsó. Mellette szól még, hogy szeretném kipróbálni a Cromvellt, és ez is brit. A másik tank a Primo Victoria, ami most újra megvásárolható. Sok szempontból hasonlóak, de ez jobban páncélozott. Megéri a plusz pénzt? Másik kérdés, hogy a drágább lőszer ellenére jobban lehet farmolni vele, mint az FV-vel?
Akinek megvan mindkettő legyenszíves írja le a tapasztalatait. Köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255299 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Sziasztok!

Van egy 20/%-os kuponom. Szeretnék egy prémium tankot kredit szerzésre. Szerintetek a Revo mennyire alkalmas erre?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeteket.


A Revo szerintem a legjobb. A Vbaddict szerint a 2. helyen áll, de ez szubjektív.
Az Strv s1 egy kicsit gyengébben keres.
A Revo-ba sem szoktam tölteni goldot, csak nagyon ritkán. Ha egy Type 4-5 rád kezd lőni, az már régen rossz akármiben is ülsz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255303 Írta: Zoleeka
Megválaszolva: Zoleeka
Szia Tökfilkó2017!
Talán a Primo egy kicsit jobban működik, de a legénység a svéd ágon problémás.
Mert a 8-9-10-es tankokkal nem kompatibilis, így nem tudod húzni benne.
Szerintem, ha a brit közepes ágon mennél akkor az FV4202 jobb választás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tökfilkó2017

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #255304 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

Szia Tökfilkó2017!
Talán a Primo egy kicsit jobban működik, de a legénység a svéd ágon problémás.
Mert a 8-9-10-es tankokkal nem kompatibilis, így nem tudod húzni benne.
Szerintem, ha a brit közepes ágon mennél akkor az FV4202 jobb választás.


Igazából csak játszani szeretnék, nincs nagy kedvem kifejleszteni a sok tankot, meg főleg a legénységet. Nagyon szívás para lámpa nélkül végigszenvedni az első skill-eket.
A Svéd ágon lehet, hogy nem is mennék tovább, mert ott már heavyk jönnek, és akkor folyton pénzbe kerülne átrakni.
A Cromwell is azért érdekel mert eddig még nem játszottam vele, a B verzió vételről lecsúsztam. Nem hiszem, hogy azon az ágon is eljutnék a Cent-ig, mert az rengeteg csata. Tier 6-ig viszont nem lehetetlen eljutni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.