Jelenleg

28
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 5 hónapja #254345 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Az Strv S1-el lenne egy kérdésem:
Ti mennyire tudtok/lehet lőni vele utazó üzemmódban?
Az első skill nyilván 6. érzék/álca/álca.
mit javasoltok másodiknak?
Előre is köszi


Hát nekem szinte semennyire nem szokott összejönni, maximum az arcbamászás, azt viszont csak akkor, ha olyanra mászol rá, aki nem tud átütni. Amúgy nem nagyon van értelme utazómódban lövöldözni.

Nekem bia, álca, van (ugye a parancsnoknak lámpa), plusz most húzzák a fiúk a javítást. Látótáv javítását tudom még ajánlani abban az esetben, ha használsz periszkópot. Esetleg még a kuplungégető is jól jöhet, bár ha már ott tartasz, h vki után forogni kell a közelben, már akkor baj van :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254353 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Kedves Kulung69!

Nyugodtan megírhatod a véleményed durván is nem fog érdekelni! Miért is kontrázol rá egy wg védő véleményre...
Igen, én hoztam meg a döntést a kedves fórumozók és talán a ti véleményetek alapján is... amit meg is bántam és arra ösztönöz, hogy ne is kérdezzek semmit, mert ez lesz a vége... ezek az egymást megerősítő vélemények pedig számomra nem más mint egymás kukacának nyálazása...

Köszöntem a figyelmet!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254364 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Kedves Kulung69!

Nyugodtan megírhatod a véleményed durván is nem fog érdekelni! Miért is kontrázol rá egy wg védő véleményre...
Igen, én hoztam meg a döntést a kedves fórumozók és talán a ti véleményetek alapján is... amit meg is bántam és arra ösztönöz, hogy ne is kérdezzek semmit, mert ez lesz a vége... ezek az egymást megerősítő vélemények pedig számomra nem más mint egymás kukacának nyálazása...

Köszöntem a figyelmet!


Kedves Béé!

Most a fórumozók a "rosszak" mert neked nem jön be a Dicker Max? Vagy nem tudsz vele játszani? :lol:
Van egy olyan dolog,hogy "TESZT SZERVER" talán már hallottál róla,igen a teszt szerver létezik!!! Ott szinte minden tankot ki lehet próbálni,többek között a Dicker Max-ot is... :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254367 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Köszönöm srácok. Igen, én is azt szoktam csinálni, hogy ha nagyon muszáj akkor belerongyolok az oldalába és így lövöm. Igy sikerült már szétszednem egy t95-öt, hála a jó átütésnek, meg hogy nem engedtem fordulni. De valóban kétszer is meggondolandó. Azért kérdeztem, mert akkor ebből kifolyólag a normál Udes, srtv az jobb mert azzal lehet nem?

Nekem az első lámpa/álca/álca
mivel fontos az álca, így a másodikat álca/javítás/helyzetfelismerés/
és a harmadik Bia lesz.
Mivel két csata kell az xp lázhoz, remélem ki is fullozza a biat:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254369 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

Kedves Kulung69!

Nyugodtan megírhatod a véleményed durván is nem fog érdekelni! Miért is kontrázol rá egy wg védő véleményre...
Igen, én hoztam meg a döntést a kedves fórumozók és talán a ti véleményetek alapján is... amit meg is bántam és arra ösztönöz, hogy ne is kérdezzek semmit, mert ez lesz a vége... ezek az egymást megerősítő vélemények pedig számomra nem más mint egymás kukacának nyálazása...

Köszöntem a figyelmet!


Összefoglalom: makacs voltál és elbaxtad.

Itt többnyire negatív kritikát fogalmazott meg a "nép" a D. Max-szal kapcsolatban, erre te megvetted. És ezért a fórumozók a gonosz, rossz emberek? Vicc.
Szerintem túl nagyok az elvárásaid. Én eddig 2x vettem prém tankot, és egyszer sem csalódtam, pedig 6 tankot vettem. Úgy gondolom, ezt te cseszted el, és másokat okolsz érte.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #254373 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Azért a "Kövér Max" nem annyira rossz.


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254374 Írta: Yukinohana
Megválaszolva: Yukinohana
Sziasztok!
Ki tudja az FV4202 megkapta azt a bufft amit igértek neki patch elött és ezáltal jól kezelhető? Most a becserélési akcióval szeretném a cdc-met becserélni valami közepesre, de nagy a talány mit válasszak.
Köszönöm a segítséget!!! :wine: :wine: :rofl: B) :beer2: :beer2: (ezt a lányomtól kaptátok)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254375 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Kedves Kulung69!

Nyugodtan megírhatod a véleményed durván is nem fog érdekelni! Miért is kontrázol rá egy wg védő véleményre...
Igen, én hoztam meg a döntést a kedves fórumozók és talán a ti véleményetek alapján is... amit meg is bántam és arra ösztönöz, hogy ne is kérdezzek semmit, mert ez lesz a vége... ezek az egymást megerősítő vélemények pedig számomra nem más mint egymás kukacának nyálazása...

Köszöntem a figyelmet!


Jóember, te melyikünk véleményéről beszélsz? Feltettél egy kérdést, Max vagy Rudy, mint Makó és Jeruzsálem kb. Szóltunk, hogy meséld el mit miért, de zárójelben én Rudyt mondtam, stefan vagy ki Rudyt mondott. Erre te a szíved belső vágya és egy három éves elemzés alapján bemaxoltál. Vannak ám még oldalak ilyen célra. Vbaddict a pénzhez, wiki oldal az objektív, elfogulatlan és viszonylag friss előnyök-hátrányok listához, és jutub a szemléltető videókhoz. Egyébként adok egy apró tippet, az előbb írt oldalakat is vedd máskor igénybe. A régi elemzések egy része a nagyon magas szinten játszó játékosok saját érzelmeit tükrözi, mert pl. tetszett neki a tank. Ettől még az átlagnak nem biztos, hogy jól fog menni, nem szentírás, ami oda le van írva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Lord_Loga, Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254377 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Üdv’

Korábban kérdeztem véleményeket a Dicker Max-ról....
Gondolkoztam megvegyem-e.... hosszas utánajárás és kérdezősködés után (ami néha a fórumokon....abrakadabra) megvettem. A legnagyobb bánatomra!
A tankelemzése úgy indul, valóságos pénznyomda...túrót...
Az ágyú... állítólag a JPanter “cukormentes változata” ...írják...
Használhatatlan ipari hulladék!!!
180m után nem talál el semmit, úgy szórint egy sörétes puska... nem üt be szinte semmit... a mai nap tette fel a pontot az i-re... 59-16..lepattant...oldalról...
SZÉGYEN!!!!
Egyben dühítő...
Elérte a WG hogy soha többet ne vegyek semmit a shopból...
Köszi WG!!
...a jó játékélményt is...


Ugye nem 50%-os legényekkel tolod? :d3: :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254392 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem tudom ki ajánlotta, de rosszul tette.
Jelenleg a Maxi kifejezetten gyenge, "kutyakaja" tank :-)

Üdv’

Korábban kérdeztem véleményeket a Dicker Max-ról....
Gondolkoztam megvegyem-e.... hosszas utánajárás és kérdezősködés után (ami néha a fórumokon....abrakadabra) megvettem. A legnagyobb bánatomra!
A tankelemzése úgy indul, valóságos pénznyomda...túrót...
Az ágyú... állítólag a JPanter “cukormentes változata” ...írják...
Használhatatlan ipari hulladék!!!
180m után nem talál el semmit, úgy szórint egy sörétes puska... nem üt be szinte semmit... a mai nap tette fel a pontot az i-re... 59-16..lepattant...oldalról...
SZÉGYEN!!!!
Egyben dühítő...
Elérte a WG hogy soha többet ne vegyek semmit a shopból...
Köszi WG!!
...a jó játékélményt is...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #254401 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv utoljára!

Köszönöm azok véleményét akik egy egyet értettek velem!
...de!

Ez az egész azért jött létre, hogy mindenki elmondhassa a véleményét... de azért, hogy a sajátot ráerőltessük a másikra mert...
Fikáztatok mert a 4-5 éves tankelemzésre és véleményekre adtam...
Ha elavult, le kellene venni!!! (vagy update)
Nem a másikat hülyének nézni!
Mindenki próbál tök okos válaszokat, véleményeket formálni de ezek semmit nem érnek...

Ui. Robb... a te hozzászólásaid a legsemmitmondóbbak...

Úgy hogy minden jót...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #254402 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nyugi. A Diceker jó!

Milyen a legénységed ??

Két gond lehet, szerintem.

Egyik, hogy minden tankot "szokni kell" .. .és nagyon kell tudni, hogy melyik pályán mik a tipikus TD pozíciók ( kezdő pozíciók) .. .ahonnét úgy tudja osztani az áldást (a kirajzolási kör szélésől, gyakran a saját látótávján túlra lődözve) hogy őt még ne nagyon fedezzék fel. ( Igen, sajna lesz több olyan pálya ahol ez nem igazán lehetséges. ) ... Jön még ehhez az, hogy minden tier más - vannak pld bokrok ahova tier 4-6 közt nyugodtan be lehet állni ...tier 8-9-10-ben viszont istant halál ... mert pont az ellenséges lightok felderítési határán van, bokor-álcával együtt is .. és ha alacsony tieres lightok ellen játszok, akkor nem spotolnak fel .. de a t8 light a maga kicsivel nagyobb felderítési körével már pont igen. Szóval tudni, "érezni" kell a távolságokat! ... Dicker-rel játszva még gond a sebesség. Hogy melyik amúgy "jó" TD pozícióba érek oda és melyikbe nem ... Szóval ez egy 'tanulós" harcjármű. ( Meg hát én könnyebb helyezetben voltam, mert a Dicker lőtt PzSflIVc már volt (azt nem szerettem meg .. bár a vége fele kezdett jó lenni, vagy kezdtünk összeszokmi ... meg a SA35 francia fürdőkád is ott áll a garázsomban, és hát nekem az is bejött ... De lényeg, hogy én ezek után kerültem kapcsolatba a Dicker-rel, nem a hozzá kapott legénységgel kezdtem játszani (azokat egyből kukáztam) hanem az akkor már 2 skillsoron német TD legénységemet raktam bele ... plusz ugye a már említett lassú és papír torony nélküli TD-kkel is voltak korábban tapasztalataim...)

A másik, hogy a Dicker kb három skillsoros legénységgel kezd majd el jól működni ... de hát ez egy Type64.re is ugyanúgy igaz! ... A Dicker álcája ... nálam most 35/22 .. nálad mennyi ?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Kopasz0721, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254404 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Nyugi. A Diceker jó!

Milyen a legénységed ??

Két gond lehet, szerintem.

Egyik, hogy minden tankot "szokni kell" .. .és nagyon kell tudni, hogy melyik pályán mik a tipikus TD pozíciók ( kezdő pozíciók) .. .ahonnét úgy tudja osztani az áldást (a kirajzolási kör szélésől, gyakran a saját látótávján túlra lődözve) hogy őt még ne nagyon fedezzék fel. ( Igen, sajna lesz több olyan pálya ahol ez nem igazán lehetséges. ) ... Jön még ehhez az, hogy minden tier más - vannak pld bokrok ahova tier 4-6 közt nyugodtan be lehet állni ...tier 8-9-10-ben viszont istant halál ... mert pont az ellenséges lightok felderítési határán van, bokor-álcával együtt is .. és ha alacsony tieres lightok ellen játszok, akkor nem spotolnak fel .. de a t8 light a maga kicsivel nagyobb felderítési körével már pont igen. Szóval tudni, "érezni" kell a távolságokat! ... Dicker-rel játszva még gond a sebesség. Hogy melyik amúgy "jó" TD pozícióba érek oda és melyikbe nem ... Szóval ez egy 'tanulós" harcjármű.

A másik, hogy a Dicker kb három skillsoros legénységgel kezd majd el jól működni ... de hát ez egy Type64.re is ugyanúgy igaz! ... A Dicker álcája ... nálam most 35/22 .. nálad mennyi ?


Nana, a Type64 most a legOPbb járgány. Ha van paralámpád, mindened van :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254406 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Azért egy full álca skillsor nem árt :)

Jó volna egy offrorad, egy kapáslövés, egy sima utazás, egy irányított ütközés, egy helyzetfelismerés .. irányított ütközés, biztonságos elhelyezés... ó, sok sok minden jó lenne ám :)

Azért nincs, mert több kínai light legénységem van.. 59-16-ot megtartottam, mert nagy szerelem volt. Sőt a kis tier4-es M5A1-et is, bár az nemrég elvesztette a legénységét, merthogy abból lettek átrakva a kétskillsorosok a kínai TD ágba. Ki van fejlesztve a WZ-130, az is megtartós lesz gyanúm szerint: t8-ba szeretnék még egy lightot a meglevő németbulldog mellé, CW-re és kifagyásra készülődve ugyebár. És persze cél a kínai X-es light ... Ez három sőt négy kínai legyénség, és hát rendszerint a type64-ben "edzenek" ... ami maga is osztagtank ... Tudom, tudom, túl sokat akarok :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254407 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

Sziasztok!
Ki tudja az FV4202 megkapta azt a bufft amit igértek neki patch elött és ezáltal jól kezelhető? Most a becserélési akcióval szeretném a cdc-met becserélni valami közepesre, de nagy a talány mit válasszak.
Köszönöm a segítséget!!! :wine: :wine: :rofl: B) :beer2: :beer2: (ezt a lányomtól kaptátok)


Szerintem megkapta a buffot. 650 lóerős moci van benne, és 200 milis frontpáncél.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.