Jelenleg 308 vendég és 2 tag online

Prémium harckocsik

1 éve 11 hónapja #254946 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Mustan beküldte: [
Sok hónap után vettem megint elő és a következő a véleményem róla:
+Jó álca
+Gyors újratöltés
+Mozgékonyság
+Nagy alfa
+Használható páncél..
-Amiben annyira azért nem lehet megbízni
-POCSÉK lövegsüllyedés (-3ˇ)
-Nem kiemelkedő kredithozam

Összegezve:Egy tierjében nagyon is jól használható kis gép!

Én is kedvelem , de
-nem TD barát a meta most
-175mm pen (igaz orosz 175... :whistle: )
-D-25s ( Nem lézerágyú finomanszólva="b+, má' megint mellé...." :blink: )
-1000+ credit a lőszer
-elég vak sajnos
És mint írtad is, nem kiemelkedő kredithozam.
Kolléga pedig farmolni akar. :)

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #254951 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Hun_Vargs beküldte: őszintén szólva nem tudom mi legyen.
nyilván akciósan szeretnék venni
M4A1 Revalorisé
T26E4 Sup.Persing
Panther M10
STA-2
FV4202
ezeken gondolkodom. az elsődleges cél a kredithozam nem szeretnék többet költeni a játékra és ezeért kéne egy tank ami a jól keres viszont nem unom meg vele a játékot

Szerintem farmolni jelenleg csakis limitest vegyél. M10 vagy SP. Hiába van jó potenciál a másik háromban, ha állandóan tízes meccset kapnak, egyik sem ér ott sz*rt sem, csak értő kezekben. Pláne ha nincs prémfiókod. A megunásról annyit, hogy szerintem megunható bármi, ha csalódást okoz, ezért olyat vegyél, amit nem szivat annyira az MM. Ráadásul az m10 ezek közül a legolcsóbb, az sp pedig a nyolcasok közt szintén a legolcsóbb, így nem kell óriási összeget kiadnod.

1 éve 11 hónapja #254957 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

Mustan beküldte: Bár nem a klasszikus értelembe vett tank -TD!- de én a SU-122-44-et is meleg szívvel ajánlom!Tierlimites és van rajta egy 122mm-es dorong 390-es alfával,amit eléggé biztosan be is az,és abban a tierben nem sokan akarnak becsókolni egy közel 400-as pusziba,ráadásnak az álcája sem csapnivaló,nekem sikerült vele igencsak jó köröket mennem vele.
Sőt én ki merném jelenteni hogy tierjében jobb mint a Scorpion G...

Hát-hát....

Azért amikor a Scorp. G egy lövésből leradírozza a HP-d felét, és viszi a legénység egy részét meg a minimum 1 berendezést, azért nem állsz le röhögni gondolom!
Nem mellesleg legalább olyan gyorsan tölt mint a 122-44 és forog a tornya!;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, MegaJani

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254958 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Vedd figyelembe hogy ő összekerül T5-6-al is,és ott azért rendet tud rakni!
Plusz nekem megvan a SG is,aminek a töltési ideje 12+mp még a SU122-44-mek meg 6.75!Megjegyzem egyikben sem 100%-os a crew!

Go your own way! Járd a magad útját!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Admiral_von_Yorck

1 éve 11 hónapja #254959 Írta: Admiral_von_Yorck

Mustan beküldte: Vedd figyelembe hogy ő összekerül T5-6-al is,és ott azért rendet tud rakni!
Plusz nekem megvan a SG is,aminek a töltési ideje 12+mp még a SU122-44-mek meg 6.75!Megjegyzem egyikben sem 100%-os a crew!

Én a Ferdinandal jelenleg 9,02mp-nél tartok a töltéssel, de rendre találkozok SG-kel akik hamarabb töltenek be nálam.....én meg forgathatom a frontom befelé! :ohmy:

1 éve 11 hónapja #254972 Írta: gezapapa
Megválaszolva: gezapapa

Admiral_von_Yorck beküldte: Én a Ferdinandal jelenleg 9,02mp-nél tartok a töltéssel, de rendre találkozok SG-kel akik hamarabb töltenek be nálam.....én meg forgathatom a frontom befelé! :ohmy:

Ott valamit benéztél, mert nekem 6 skilles legényekkel is 10 mp feletti a töltésidőm a Skorpion G-vel. Szerintem a plusz fejlesztett felszerés sem tud annyit dobni rajta, hogy 9 mp-re vagy alá vigye a töltésidőt.

1 éve 11 hónapja #254973 Írta: cech19960320
Megválaszolva: cech19960320
Most kaptam egy 30%-os kupont.én nem fogom felhasználni, úgyhogy keresi új gazdáját! (Giftként lehet felhasználni más számára, úgyhogy bizalom szükséges hozzá!)
Írj privit

1 éve 11 hónapja #254978 Írta: Hun_Vargs
Megválaszolva: Hun_Vargs

cech19960320 beküldte: Most kaptam egy 30%-os kupont.én nem fogom felhasználni, úgyhogy keresi új gazdáját! (Giftként lehet felhasználni más számára, úgyhogy bizalom szükséges hozzá!)
Írj privit

Szia irtam PM-t! :)

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254979 Írta: cech19960320
Megválaszolva: cech19960320
Továbbra is gazdáját keresi :)

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254981 Írta: Admiral_von_Yorck

gezapapa beküldte:

Admiral_von_Yorck beküldte: Én a Ferdinandal jelenleg 9,02mp-nél tartok a töltéssel, de rendre találkozok SG-kel akik hamarabb töltenek be nálam.....én meg forgathatom a frontom befelé! :ohmy:

Ott valamit benéztél, mert nekem 6 skilles legényekkel is 10 mp feletti a töltésidőm a Skorpion G-vel. Szerintem a plusz fejlesztett felszerés sem tud annyit dobni rajta, hogy 9 mp-re vagy alá vigye a töltésidőt.

A Ferdinad BiA + venti + töltés gyorsító + csoki + fejlesztett töltés gyorsító 8,99 mp (összehasonlítóba 9mp, de csatába 8,99mp), ehhez jön majd még hozzá a pk mentor képessége....

Az RHM-et most néztem, BiA + töltés gyorsító + csoki + fejlesztett töltés gyorsítóval 9,03 a töltés ideje a 12,8cm-es löveggel, ezt még húzza lejjebb a pk mentor képessége!
Továbbra is tartom, hogy sztem egy kicsivel 9mp alá lehetne vinni, ha csak az SG prémium létére nem lenne megátkozva ugyan azon lövegre rosszabb töltés idővel....nekem érzésre volt amúgy gyorsabb.

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254990 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

cech19960320 beküldte: Továbbra is gazdáját keresi :)

Gondolom akkor nem évfordulós harmincas, ami bármire jó. Én ezen a héten pár nap különbséggel kaptam az évfordulóst, meg a korlátozott beetetős változatot. Utóbbi még megvan nekem is, lóf*szra való, csak a prémnapok és a teljes árú járművek közül lehet választani vele, se arany se speciális ajánlatok, se akciós ajánlat.

1 éve 11 hónapja #255000 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda

Admiral_von_Yorck beküldte:

gezapapa beküldte:

A Ferdinad BiA + venti + töltés gyorsító + csoki + fejlesztett töltés gyorsító 8,99 mp (összehasonlítóba 9mp, de csatába 8,99mp), ehhez jön majd még hozzá a pk mentor képessége....

Az RHM-et most néztem, BiA + töltés gyorsító + csoki + fejlesztett töltés gyorsítóval 9,03 a töltés ideje a 12,8cm-es löveggel, ezt még húzza lejjebb a pk mentor képessége!
Továbbra is tartom, hogy sztem egy kicsivel 9mp alá lehetne vinni, ha csak az SG prémium létére nem lenne megátkozva ugyan azon lövegre rosszabb töltés idővel....nekem érzésre volt amúgy gyorsabb.

Hogy jön ide a mentor skill? Az csak plusz XP-t ad a legénységnek.

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #255004 Írta: Admiral_von_Yorck

Hecienda beküldte:

Admiral_von_Yorck beküldte:

gezapapa beküldte:

Hogy jön ide a mentor skill? Az csak plusz XP-t ad a legénységnek.

Igazad van!

Benéztem a dolgot!

1 éve 11 hónapja #255016 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG
Sziasztok!
Van egy -30% kuponom (5 napig érvényes ), ha valakinek kell akkor megkaphatja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csokiscsiga

1 éve 11 hónapja #255018 Írta: csokiscsiga
Megválaszolva: csokiscsiga
Helló!

Ha még nincs gazdája akkor én szeretném. :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.