Jelenleg 303 vendég és 2 tag online

Prémium harckocsik

2 éve 10 hónapja #222310 Írta: kvantumfizikus
Megválaszolva: kvantumfizikus

Xizor111 beküldte: Eddig ezt sikerült összehozni vele:
30 csata másfél misi kredit azaz átlag 50e/meccs prém fiókkal. Jó lesz ez. :)

Elég magasra tették a lécet vele, 5,5k és csak első osztály. :whistle:

Látom nagyon megmutattad. Még teamdamage is volt benne. Bekékültél. :d2:

Prém fiókkal nagyon jól keres, ha az rng aznap nem szivatja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #222319 Írta: Xizor111
Megválaszolva: Xizor111

kvantumfizikus beküldte:

:)
Kíváncsi voltam észreveszi-e (megjegyzi-e) valaki. :D

Egy nagy negatívumot is tapasztaltam ezzel a TD-vel kapcsolatban még. A saját csapattársakat is zavarja, hogy a pályán vagy. :dry:
Néhány eset a 30 csata alatt:
- sniper bokor beállok majd jön egy Ferdinánd és kitol a bokorból, DE nem állna ám be, áááá dehogy fogta magát és tovább ment (Mineson)
- másik csata végefelé, már az artykért mentünk, háromból kettőt kiszedek, erre a saját heavynk belém lő csak mert csak... (bőven nem voltam lővonalban, nem véletlen volt :D)
- arty Prochorovkán folyamatosan engem akart előre küldeni spotolni, hiába voltak lightok-medek neeem menjen a papír TD . Itt nagyon vártam, hogy az idióta belém lőjjön hátmertcsak (persze ugye nem mentem)
- a hatodik csata után lecheaterezett az enemy E-25-je, DE azért barátfelkérést küldött...
- konkrétan a kékülés meg a 30 vége felé volt Abbey-n:
TD bokorba beállok vízparton, erre mögöttem elhelyezkedik 4-5 heavy-TD vegyesen... jól kezdődik ez is. 2 perc után megindultam, mert senki megnem mozdult volna, (köztük pl. IS-4 is volt, ááá nem nehogy már ő menjen előre) Spotolok két lightot kicsit küzdök velük erre utolérnek lenyomjuk őket a Type4Heavy (mert ez is ott volt ám leghátul) megindult egyedül előre közben (követem, de a többiek megint megállnak) spotolunk vagy 3-4 heavyt előttünk, ketten a Type-al harcolunk velük, kimegy ellövik rá magukat kigurulok belelövök az egyikbe, visszajövünk. Ezt megcsináltuk 3x .... aztán harmadjára már nem tudtam visszajönni, mert utolértek és hova állna be a SU-100M1?? Mögém... Az IS-3 ujra betöltött náluk és belém lőtt, addig nem tudtam visszajönni... :dancing: Itt félreállok menjen ha már annyira akar.... ááá nem visszább jött, sebaj megyek megint a Type mellé mint eddig, erre megint beáll mögém...... ugyanaz az IS-3 még1x meglőtt... na itt már kapott egyet a SU-100M1. Aztán lassan elkopott közben az enemy, erre megindulnak az utolsónak maradt tankra mind, legelől na ki? A SU-100M1 majd ő kilövi a low hp-sat, na itt kapta a másodikat. Több nem kellett neki. :)
Azt mondanom sem kell Jagdtigerrel volt troll szakaszban, a Jt meg engem szedett ki, mert micsoda szemét vagyok.... :rofl: :wb:

Ezek csak az emlékezetesebbek, de volt még néhány. :banana: Teljesen új játékstílust követel mint eddig bármi, jobban kell figyelni a saját csapatomra mint az ellenfélre, tőlük nagyobb veszélyben vagyok! :applause:

2 éve 10 hónapja #222338 Írta: Xizor111
Megválaszolva: Xizor111
Na tessék.... na mit mondtam az előbb... ? :rofl: :rofl: :rofl:
31-edik csata: beállok bokorba (lehet ezzel van a baj :scratch: ) Jön a kedves csapattárs, kitol... omg... fordulok vissza kitolom én... (Juhhééé játszunk még :dancing: ) aztán jön megint tolna tovább, akkor már eljöttem onnan.... de lövést megkaptam, adtam is... megyek el, erre utánam lő megint HE-ttel, mert az többett visz :D fordulok meg, erre a MÁSIK delikvens kiszedett... (aki ott sem volt)

Miééééért érdemlem ezt ??? De most komolyan ??? :wb: :wb: :wb: :wb:
ÉS a messzebb lévő miért lőtt belém???? váááááááááá
Ennyi degenerált idiótát aki ebben a játékban van.
Mellékletek:

2 éve 10 hónapja #222340 Írta: Pótkulcs
Megválaszolva: Pótkulcs

Xizor111 beküldte: Na tessék.... na mit mondtam az előbb... ? :rofl: :rofl: :rofl:
31-edik csata: beállok bokorba (lehet ezzel van a baj :scratch: ) Jön a kedves csapattárs, kitol... omg... fordulok vissza kitolom én... (Juhhééé játszunk még :dancing: ) aztán jön megint tolna tovább, akkor már eljöttem onnan.... de lövést megkaptam, adtam is... megyek el, erre utánam lő megint HE-ttel, mert az többett visz :D fordulok meg, erre a MÁSIK delikvens kiszedett... (aki ott sem volt)

Próbálj overwatchot bastionnal játszani :trollol:

2 éve 10 hónapja #222341 Írta: Jadro
Megválaszolva: Jadro
Mert egy mocsok vagy és megteheted hogy megveszed ezt a tankot. Hülye egy világ, tele idiótákkal. 3-as szakaszban kell menni és ilyenkor mindeni csak egyet lő bele az idiótába és vége is van, senki nem kékül. :)

WotName: JadroWot

2 éve 10 hónapja #222342 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Xizor111 beküldte: Na tessék.... na mit mondtam az előbb... ? :rofl: :rofl: :rofl:

Csak a miért kérdésben hátha tudok segíteni.
Jártam úgy régebben (és tapasztalatlanabbul), hogy észlelve a csapattársak közti lövöldözést, gyorsan felmértem a helyzetet, és besegítettem annak, akit vétlennek gondoltam (ne kéküljön be, ha egyszer őt vegzálják). Aztán egyszer Prohorovkán nagyon rosszul ítéltem meg egy ilyen helyzetet, és azt szedtem ki, aki a vétlen fél volt, jó fej volt, beszélgettünk utána, elnézést kértem.
Na, ezután az eset után csak akkor avatkozom bele más dolgába, ha a nézeteltérés minden pillanatát láttam.

Játékosnév: szeni17

2 éve 10 hónapja #222346 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Tomat beküldte: Csak a miért kérdésben hátha tudok segíteni.
Jártam úgy régebben (és tapasztalatlanabbul), hogy észlelve a csapattársak közti lövöldözést, gyorsan felmértem a helyzetet, és besegítettem annak, akit vétlennek gondoltam (ne kéküljön be, ha egyszer őt vegzálják). Aztán egyszer Prohorovkán nagyon rosszul ítéltem meg egy ilyen helyzetet, és azt szedtem ki, aki a vétlen fél volt, jó fej volt, beszélgettünk utána, elnézést kértem.
Na, ezután az eset után csak akkor avatkozom bele más dolgába, ha a nézeteltérés minden pillanatát láttam.

Egyszer én is pontot tettem egy vitás kérdés végére (SU-100 vs E25).
Nem ismertem az előzményeket és nem is érdekelt, de akkoriban nagyon utáltam a kis pondró E25-öt, így egy lövéssel leszedtem a maradék HP-ját az M4 troll ágyújával. :evil:
Persze ilyenkor beadta a páncél átütés max sebzés kombót. :blink:

2 éve 10 hónapja #222355 Írta: Giromarton
Megválaszolva: Giromarton

Xizor111 beküldte:

kvantumfizikus beküldte:

:)
Kíváncsi voltam észreveszi-e (megjegyzi-e) valaki. :D

Egy nagy negatívumot is tapasztaltam ezzel a TD-vel kapcsolatban még. A saját csapattársakat is zavarja, hogy a pályán vagy. :dry:
Néhány eset a 30 csata alatt:
- sniper bokor beállok majd jön egy Ferdinánd és kitol a bokorból, DE nem állna ám be, áááá dehogy fogta magát és tovább ment (Mineson)
- másik csata végefelé, már az artykért mentünk, háromból kettőt kiszedek, erre a saját heavynk belém lő csak mert csak... (bőven nem voltam lővonalban, nem véletlen volt :D)
- arty Prochorovkán folyamatosan engem akart előre küldeni spotolni, hiába voltak lightok-medek neeem menjen a papír TD . Itt nagyon vártam, hogy az idióta belém lőjjön hátmertcsak (persze ugye nem mentem)
- a hatodik csata után lecheaterezett az enemy E-25-je, DE azért barátfelkérést küldött...
- konkrétan a kékülés meg a 30 vége felé volt Abbey-n:
TD bokorba beállok vízparton, erre mögöttem elhelyezkedik 4-5 heavy-TD vegyesen... jól kezdődik ez is. 2 perc után megindultam, mert senki megnem mozdult volna, (köztük pl. IS-4 is volt, ááá nem nehogy már ő menjen előre) Spotolok két lightot kicsit küzdök velük erre utolérnek lenyomjuk őket a Type4Heavy (mert ez is ott volt ám leghátul) megindult egyedül előre közben (követem, de a többiek megint megállnak) spotolunk vagy 3-4 heavyt előttünk, ketten a Type-al harcolunk velük, kimegy ellövik rá magukat kigurulok belelövök az egyikbe, visszajövünk. Ezt megcsináltuk 3x .... aztán harmadjára már nem tudtam visszajönni, mert utolértek és hova állna be a SU-100M1?? Mögém... Az IS-3 ujra betöltött náluk és belém lőtt, addig nem tudtam visszajönni... :dancing: Itt félreállok menjen ha már annyira akar.... ááá nem visszább jött, sebaj megyek megint a Type mellé mint eddig, erre megint beáll mögém...... ugyanaz az IS-3 még1x meglőtt... na itt már kapott egyet a SU-100M1. Aztán lassan elkopott közben az enemy, erre megindulnak az utolsónak maradt tankra mind, legelől na ki? A SU-100M1 majd ő kilövi a low hp-sat, na itt kapta a másodikat. Több nem kellett neki. :)
Azt mondanom sem kell Jagdtigerrel volt troll szakaszban, a Jt meg engem szedett ki, mert micsoda szemét vagyok.... :rofl: :wb:

Ezek csak az emlékezetesebbek, de volt még néhány. :banana: Teljesen új játékstílust követel mint eddig bármi, jobban kell figyelni a saját csapatomra mint az ellenfélre, tőlük nagyobb veszélyben vagyok! :applause:

Ezen a ferdinand kitól és elmegy, mert irígy meg belédlő a heavy könnyen lehetne segíteni. Egyszerűen ki kellene venni a teamdamaget, erre még azt a modot is tíltólistára tették, ami blokkólja a csapattárs sebzését. Az a baj, hogy Nem felhasználóbarát a WG hozzáállása semmihez sem ! :nono:

2 éve 10 hónapja #222362 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

E25 hasonló... csak ott odébbállsz hamar...
Amúgy már mondtam: Kötsögprémiumnoobjudegetszivagy... meg ugye játszani se tudsz.... :whistle: :troll:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

2 éve 10 hónapja #222365 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

. Egyszerűen ki kellene venni a teamdamaget, erre még azt a modot is tíltólistára tették, ami blokkólja a csapattárs sebzését. Az a baj, hogy Nem felhasználóbarát a WG hozzáállása semmihez sem !

A "SafeShoot" mod már engedélyezett , ismét :P

( A WG hozzáállását szerintem tökéletesen jelképezi a "Szürke" , "Tiltott" , ja mégse . . . "Engedélyezett" szerencsétlenkedése. A csúcs számomra az volt amikor az egyik konkrét módra rákérdezve a "Felelős" nyilatkozó kijelentette hogy egyértelmű előnyt ad , ergo "Tiltott" a használata. DE hamarosan bent lesz alapból a játékban , mivel már vizsgálják a berakás módját :evil: :rofl: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

2 éve 10 hónapja #222375 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W
Tegnap megvettem, azóta csak ezzel a tankkal játszok :D
Ma sikerült mennem egy jó kört tier10be gold nélkül! biztos nem a legjobb, de 8 as prém tankkal én büszke vagyok magamra :D :trollol:

Melléklet:

Melléklet:

Melléklet:

"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)

2 éve 10 hónapja #222384 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

kvantumfizikus beküldte:

Megragadtad a lényeget komám... Igazán életrevalónak tűnsz...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Xizor111

2 éve 9 hónapja #222452 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Van valami fura vagy fury dolog a bótba.( Ez is úgy vót hogy már soha se nem lesz, szerzőijogi vita miatt...)

Csak elvi szinten kérdem: ehhez is járnak nulladik skillsoros BIA-s legények, vagy az csak a berlini trióhoz?

2 éve 9 hónapja #222454 Írta: DonCartach
Megválaszolva: DonCartach

Sics beküldte: Van valami fura vagy fury dolog a bótba.( Ez is úgy vót hogy már soha se nem lesz, szerzőijogi vita miatt...)

Csak elvi szinten kérdem: ehhez is járnak nulladik skillsoros BIA-s legények, vagy az csak a berlini trióhoz?

Lényeg, h ne vedd meg

2 éve 9 hónapja #222459 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

DonCartach beküldte:

Sics beküldte: Van valami fura vagy fury dolog a bótba.( Ez is úgy vót hogy már soha se nem lesz, szerzőijogi vita miatt...)

Lényeg, h ne vedd meg

Banzai, csak 100% képzettség.... :blondy:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.