Jelenleg 414 vendég és 14 tag online

Szovjet harckocsik

2 hete 1 napja #293371 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Grande__Reagel beküldte: Gyerekek a KV-85-t melyik ágyúval kellene használni? mert jelenleg a 250-s alfásat használom, de ez a tank fertelem. Na nem az ágyú a baj, hanme a 0 páncél. Hülye ötlet használni a 390-es alfásat, és akkor peek-a-boo-zni, vagy tanuljam meg használni a 250-es alfával? Vagy pedig free XP-zzem a faszba, mert így is szar, meg úgy is :D

Szia!
Én a 250-es alfást használtam a gyors töltés miatt, szerintem a statok alapján az a jobb.
Engem is zavart a "páncél" hatékonysága, na meg a csőlehajlás... ugyanakkor, ha med-ként használtam voltak vele szép köreim.
Szóval van ennél sz@rabb tank is.
Vörös Róka :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 1 napja #293373 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Grande__Reagel beküldte: Gyerekek a KV-85-t melyik ágyúval kellene használni? mert jelenleg a 250-s alfásat használom, de ez a tank fertelem. Na nem az ágyú a baj, hanme a 0 páncél. Hülye ötlet használni a 390-es alfásat, és akkor peek-a-boo-zni, vagy tanuljam meg használni a 250-es alfával? Vagy pedig free XP-zzem a faszba, mert így is szar, meg úgy is :D

Randomban a 390 alfás 122 milis, 6-s SH-n a 100 milis az igazi! A tank maga kicsit med-heavy keverék, a jó mobilítást kell kihasználni. Kicsit a T34-85 stílusához hasonlóan kell játszani - annál jobb az ágyúja, picit erősebb a páncélja, majdnem olyan jó a mobilítása. Nekem egyedül az ágyúlehajlás hiánya zavart, az sokszor vitt jégre. Összesítve, nekem nagyon tetszett - ha még ágyúlehajlás is lett volna, OP-sággal vádolnám.

2 hete 18 órája - 2 hete 18 órája #293384 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
430U vagy K-91? Melyik legyen az első tier 10 med -em? Hátha valaki használta őket..

A 416 megvan (szeretem), gondolom a K-91 is hasonló feeling..
Támogatónak majd Leo1 lesz..
A 430U -t igazi tornyozós-verekedősnek gondoltam.

Vélemény?

2 hete 17 órája #293387 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Slandyke beküldte: 430U vagy K-91? Melyik legyen az első tier 10 med -em? Hátha valaki használta őket..

A 416 megvan (szeretem), gondolom a K-91 is hasonló feeling..
Támogatónak majd Leo1 lesz..
A 430U -t igazi tornyozós-verekedősnek gondoltam.

Vélemény?

A 430U Univerzáisabb, a k91-etnehéz használni. Szerintem az ágon a 430II egyértelműen a király, a K91 nem annyival jobb, mint a tierkülönbség sugallja.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

2 hete 12 órája #293399 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
430U. Egyértelmű. Rankedben is remek választás lesz, ahogy SH-n is kötelező. Ha valami, akkor a 430U az meta. A K-91 ritka, mint a fehér holló. Keveset harcoltam mind mellette, mind ellene, így nem tudok róla hasznos információt adni. De a 430U-nál aligha használhatóbb.

2 hete 12 órája #293400 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
430U mellett még megfontolhatod az Obj 140-t.
A 430U med-heavy keverék, a 140 klasszikusabb med - ha az ágyúikat összehasonlítod, ez látható.
A K91-ről még annyit, hogy hátsótornyos - a többit az előttem szólók leírták.

2 hete 10 órája - 2 hete 10 órája #293402 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Köszönöm! Akkor első a 430U.

..menet közben a t44 jó lesz frontline -ra.. ;)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.