Jelenleg 397 vendég és 9 tag online

Szovjet harckocsik

5 hónapja 2 hete #272876 Írta: Ati78Hungary
Megválaszolva: Ati78Hungary
KV-1 :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 2 hete #272878 Írta: Ati78Hungary
Megválaszolva: Ati78Hungary

Jacktor beküldte: Szovjet harckocsikkal kapcsolatban bármi kérdés, vélemény, vagy meglátás, amit érdemes lenne megvitatni, ide jöhet.

KÉRDÉS MIKOR ÉRKEZIK ?KÖSZI A VÁLASZT ELŐRE. :beer2:
Mellékletek:

5 hónapja 2 hete #273097 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
Az új med vonal (obj.430) miatt visszavettem a T44-et és kihúztam az új járgányt vele.
Az emlékeimben élő T44 nem volt egy fun járgány, olyan "legyünk gyorsan túl rajta" fajta gép volt <<< egy rímet is becsempésztem! :)
Viszont ez a mostani össze sem hasonlítható a buff előttivel, egy nagyon élvezetes grindet toltam le vele, megszerettem.
A kérdésem a következő: a T44 mennyivel más járgány, mint a T-54 first prototype? Nézegettem videókat, tanks.gg-t, de engem olyan játékos véleménye érdekelne igazán, aki mindkettővel sok csatát ment.
Mivel karácsonyi ládákból maradt jócskán aranyam, arra gondoltam, hogy a következő leárazásnál megveszem a T-54 first prototype-ot.
Legyetek kedvesek le-, vagy rábeszélni a tankra! :)

5 hónapja 2 hete #273118 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A T-44 igazi prém tesója a t-44-100 .. és Straubazsi azt írta róla, hogy ez esetben a prém tesó picit még jobb is mint a T-44.

Én is most fejesztettem ki a T-44-et ... és nekem is bejövős.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, RedFox69

5 hónapja 1 hete #273250 Írta: Pistike_RO
Megválaszolva: Pistike_RO
Szia. Ha megszeretted az új T44-et (meg én is 5 ev után ) szerintem jó lesz a mod1 is . Miért ? Az új V44 motorral hiába 44km/h a végsebesség mert nagyon jó a tolóereje ,erősebb páncélzat sokallta merészebben kialhatsz a pofozkodni mint a T44 (a T44-100 ilyent nem tud ,mindenki átlövi mint a vajat ). Nekem megvan mindkettő és most is jobbnak érzem a mod1-et ,ezer csata után 58% a győzelmi arány . Ezzel a tankkal nem idegesít hogy megint 10-esek között vagyok mert ,ha kicsi a sebessége nem könnyen lehet esni vele csapdába .Az igaz hogy sokan mondjak hogy a T44-100 jobb mint a mod1 ,de mindenkinek van egy véleménye...Ha engemet kérdezel ,annyit mondhatok hogy sohasem bántam meg hogy megvettem ezt a tankot .További jó bulit ,sziasztok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, RedFox69

5 hónapja 6 napja - 5 hónapja 6 napja #273707 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
T34/85M Az 1850 .bevetés

Tankparancsnok: Yelena Kovalyova őrnagy(nő)
Lövegkezelő : Yefrem Gubonim százados
Vezető : Lev Semagó százados
Rádiós : Pakhom Popov főhadnagy
Töltő : Zoya Lapshina főhadnagy(nő)

(4 skilles legénység ,Töltésgyorsító, Fokozott szellőzés. Álcaháló, Történelmileg hiteles-nyári álcafestés, 3а Родину felírat)

Himmelsdorf

Szerencsére a csapat első felébe rakott, a KV-2 alá, másodikként ,mögöttem egy másik T34/85M ,aki meghívott szakaszba.. Amíg a többiek a hegyen és a halálutcában küzdenek , sikerül végigtolnom a pályaudvart és egy-egy T-34/76, Shermann III. és egy sérült T34/85 M került terítékre.A pályaudvar végén Egy SU-100 és egy SU-85 is a célkeresztbe kerül. Eleinte vadul lövöldöznek, próbálnak visszavonulni, de összeütköznek és a bevitt találataim után a többiek kivégzik őket .Indulok is ,teljes sebességgel az ellenséges kezdő felé, ahol a templom előtt az ellenséges tüzérek álldogálnak
.Egy M41 HMC és egy FV304 kilövése után irány a foglalókör,de már jönnek is vissza resetelni. A halál utcából egy sérülten visszatérő KV-2 ,rögtön kap egy 85 mm -es gold lőszert a szeme közé, amitől szerencsére mellém lő a borzalmas troll-ágyújával .
Visszavonul ,de közben átlövöm az oldalát is .Újra előbújik ,gondolom újratöltött valami megsemmisítő gold vagy repesz lőszert.Amint kigördül az utcából próbál felém fordulni,, de lőni már nem tud ,mert a 85 mm gold löszer végleg elnémítja.

Okozott sebzés : 1990 Kredit : 36.702 , Kapott XP : 5885 (6238 X5 szorzóval) Kötvény : 3 db

4 medál :

TOP GUN ,NAGY KALIBER ,PASCUCCI, BAJTÁRSAK
( Közben a T34/85M szakasztárs is kilőtt három ellenséget)

6 Kilövés :

T34/85 M, T-34/76, Shermann III. , M41 HMC., FV304 ,KV-2.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 hónapja 19 órája #278252 Írta: otticsek
Megválaszolva: otticsek
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, h az új tier X-es orosz nehéz az Obj 277 tank nem úgy volt, h akinek ki van fejlesztve az IS 7 az meg kapja automatikusan? Azt hiszem volt határidő is, h mikorra kell a garázsban lennie az IS7-nek. Ezeket a feltételeket én teljesítettem és most 2 hét után tudtam belépni újra és látom, h én nem kaptam meg a tankot. Ezzel kapcsolatban tudna nekem valaki infót adni? köszönöm előre!

3 hónapja 19 órája #278253 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

otticsek beküldte: Sziasztok! Az lenne a kérdésem, h az új tier X-es orosz nehéz az Obj 277 tank nem úgy volt, h akinek ki van fejlesztve az IS 7 az meg kapja automatikusan? Azt hiszem volt határidő is, h mikorra kell a garázsban lennie az IS7-nek. Ezeket a feltételeket én teljesítettem és most 2 hét után tudtam belépni újra és látom, h én nem kaptam meg a tankot. Ezzel kapcsolatban tudna nekem valaki infót adni? köszönöm előre!

Szia.
Nem, ilyen feltétel nem volt. Nem tudom, hogy hol hallottad...Az obj.277 a t10 után jön, miért is kellett volna megkapnod?

Egyébként felesleges volt új topicot nyitnod, erre a célra ott van pl. a csak egy két kérdés...Majd valamelyik admin áthelyezi a megfelelő helyre.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: otticsek

1 hónapja 3 hete #280651 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Sziasztok!
Összefoglalná nekem valaki, hogy milyen az Obj 277 a kínai heavy-khez képest?
Száraz adatokat látom, de konkrét tapasztalat érdekel.
Nyakamon a Ranked és mindkét ág X-eséből egy 100k XP van hátra.

Köszönöm.

Wings of Turul [WOT]

1 hónapja 3 hete #280653 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

Ergil beküldte: Sziasztok!

Köszönöm.

277 alfa+sebesség
5A alfa+DPM
113 DPM+sebesség

Rankedre mind a három teljesen megfelelő, talán a 277 jobb alacsonyabb rankokra a 113-mal, mert gyorsabbak, az előző ranked szezon alapján a felsőbb rankokon statikusabb a játék, ott az 5A-t érezném jobbnak. De mindhárom teljesen rendben van, el lehet jutni velük 1-től 15-ig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #280656 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Serious_Black beküldte:

Ergil beküldte: Sziasztok!

Köszönöm.

277 alfa+sebesség
5A alfa+DPM
113 DPM+sebesség

Rankedre mind a három teljesen megfelelő, talán a 277 jobb alacsonyabb rankokra a 113-mal, mert gyorsabbak, az előző ranked szezon alapján a felsőbb rankokon statikusabb a játék, ott az 5A-t érezném jobbnak. De mindhárom teljesen rendben van, el lehet jutni velük 1-től 15-ig.

A gundep különbségeket láttam meg hogy eszméletlen gold löszer sebessége van. A páncélja mennyire megbízható? Úgy hallottam a kupolája kisebb,

Wings of Turul [WOT]

1 hónapja 3 hete #280658 Írta: Serious_Black
277-tel nem játszottam, csak ellene, a másik kettő megvan.
113 jobban tud sidescrapelni, mint a másik kettő, mert középen van a tornya, nem elöl, a hátrafelé sidescrape 5A-ban nehézkes, körülményes, gondolom ugyanez 277-nél. Az 5A és a 277 sidescrape az IS7-hez hasonlóan a vállpáncélnál beüthető golddal. A 113-nál ez nem annyira könnyű, legalábbis nekem, érzésből eltalálni a felső frontot HEAT-tel, ha mozog az ellenfél 113-asa. Nagyon sok mindenkit és nagy átütésű ágyúkat is le tudsz venni velük, ha előre-hátra játszol a sarkon, a 113-nál a középen lévő torony miatt esetleg célzás nélkül el is lőheted magad.
A 277 kupolája kisebb a másik kettőnél, az ágyú feletti IS3-szerű kibúvó csak felülről üthető át (értsd problémás, mert alacsony a 277. A 113-nak jobb tornya van, mint az 5A-nak, kisebbek a kupolák. Mindhármat az ágyú mellett be lehet vinni HEAT-tel, talán a 113-at nekem a legtöbbet vitték be, az 5A-nál nem volt jellemző, szerintem körülbelül ugyanaz az ágyú mellett a 277, mint az 5A. Testpáncélja mindháromnak csak troll, közelről nem fogsz, csak lecsúszott lövéseket pattintani, távolról ha látják a tanktestet is, problémás, főleg ha felülről látnak valamennyire.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, Sics, AntTheZ

1 hónapja 3 hete #280788 Írta: BudaiR
Megválaszolva: BudaiR
Sziasztok obj 277 re valamint obj 430u ra érdekelne milyen crew skilleket és felszerelést visztek magatokkal. Minden építő jellegű hozzászólást megköszönök. :)

1 hónapja 3 hete #280793 Írta: Serious_Black

BudaiR beküldte: Sziasztok obj 277 re valamint obj 430u ra érdekelne milyen crew skilleket és felszerelést visztek magatokkal. Minden építő jellegű hozzászólást megköszönök. :)

Mivel még nem tartasz ott, ezért először inkább javasolnám, hogy ülj bele a T-150-edbe, és tanuld meg azzal a játék alapjait, mint például sidescrapelés, páncél megfelelő használata, alapvető spotrendszerrel kapcsolatos ismeretek. Ne vegyél több prémiumtankot, és főleg ne az azokon gyűjtött szabad tapasztalat átváltásával fejlessz ki magas tierű tankokat, mert egyenlőre nincs meg az a tapasztalatod, ami magasabb tierben való játékhoz szükséges. Inkább fejlessz ki minden normál tankodat elitre, szerezz rájuk masteryt, próbálj meg első gunmarkot rájuk rakni, csak aztán menj feljebb egy tierrel.

A két tank skillezése megközelítőleg azonos, mint ahogy az orosz nehezek/közepes-nehéz hibridek gyakorlatilag ugyanazt a skillezést igénylik. Első sorban a parancsnoknak hatodik érzék, a többieknek javítás. Második sorban minden legénységi tagnak testvériség. Ha ide eljutsz, akkor alapvetően jó vagy. Felszerelésként töltésgyorsító, vertikális stabilizátor (ha nincs vert.stab, csak akkor célzásgyorsító), illetve ventillátor a harmadik helyre célszerű. Érdemes rászánni 10*3 goldot, hogy az egyes tankok közötti tierlépés esetén leszedjed a kisebb tierről, majd a magasabb tierű tankra ugyanezt a hármast rakjad, gondolom, ha van prémtankod, van lehetőséged goldot is venni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, Sics, StahanoW, Robb_HUN, tothistvan50, BudaiR

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #280798 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

Inkább fejlessz ki minden normál tankodat elitre, szerezz rájuk masteryt, próbálj meg első gunmarkot rájuk rakni, csak aztán menj feljebb egy tierrel.

Köszönöm, ez nekem hasznos volt, mivel elkezdtem az egészet újratanulni.
shaking

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.