Jelenleg 219 vendég és 4 tag online

Szovjet harckocsik

7 hónapja 3 hete #288165 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Az se sokat ér. Régen legalább volt páncélja, mára elvesztette.
Nem értem ki mit szeret akár a 430 II-n is. A biztonság kedvéért mentem vele az előbb két kört hogy jól emlékszem-e rá. A 3k dmg átalgot meg tudom vele lőni még most is de nagyon szenvedősen. Nem jó tank az se. Megkoztátom, az egyik leggyengébb ág a WoT-ban.

Matt__Kirby beküldte: Ha kéznél van a IX-es, akkor nyugodtan nyomulj vele, az egy fun tank.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 3 hete #288169 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

BiO_rOo_BOT beküldte: Az se sokat ér. Régen legalább volt páncélja, mára elvesztette.
Nem értem ki mit szeret akár a 430 II-n is. A biztonság kedvéért mentem vele az előbb két kört hogy jól emlékszem-e rá. A 3k dmg átalgot meg tudom vele lőni még most is de nagyon szenvedősen. Nem jó tank az se. Megkoztátom, az egyik leggyengébb ág a WoT-ban.

Matt__Kirby beküldte: Ha kéznél van a IX-es, akkor nyugodtan nyomulj vele, az egy fun tank.

Nem azt írtam, hogy erős, hanem hogy fun. Nekem bejön a feelingje, és az is, ahogy törik a fejüket hogy közelharcban mit lőjenek rajta - pont a ritkasága miatt. 50B-vel AP-val nem bírtam beütni egy tárból, pedig totálisan szemben állt. Jó tudom Rng meg minden de azért na.

Klán: ROTON
A legjobb hely

7 hónapja 3 hete #288171 Írta: BiO_rOo_BOT
Hogyhogy mit lőjenek rajta? Bármit...

Matt__Kirby beküldte:

BiO_rOo_BOT beküldte: Az se sokat ér. Régen legalább volt páncélja, mára elvesztette.

Nem azt írtam, hogy erős, hanem hogy fun. Nekem bejön a feelingje, és az is, ahogy törik a fejüket hogy közelharcban mit lőjenek rajta - pont a ritkasága miatt. 50B-vel AP-val nem bírtam beütni egy tárból, pedig totálisan szemben állt. Jó tudom Rng meg minden de azért na.

7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #288172 Írta: Hetymann
Megválaszolva: Hetymann
Akkor te simán, és nagyon leegyszerüsítve a dolgot, - mazochista vagy :-)

Én szeretek vele játszani, valahogy azok a tankok vonzanak amik nem annyira népszerűek, ezért is kezdtem az ágat anno. Meg gyengébb tankkal nagyobb kihívás a játék, nem mintha különösebben jó játékos lennék :cheer: :cheer:

6 hónapja 4 hete - 6 hónapja 4 hete #288607 Írta: Hopeless69WOT
Megválaszolva: Hopeless69WOT
Üdv!

Volt már dolgom pár OP-nak kikiáltott tankkal E5, SC.. stb.. ,de bakker ez a tank tényleg túl erős.
A 430 nem adta, az ágyúval voltak gondjaim, a 430 U nál láttam a tervezett nerfeket. Gondoltam megveszem akkor is,ha lehúzzák, már csak 20 e XP kellett.

Megvettem az első csatát otthagytam, sírt a gyerek, mire visszaértem kampó 0 sebzéssel.
Másodjára leászoltam. Mentem vele tegnap is ma is. Újra leászoltam. A sebzés átlag 4000 felett nyolc csata alatt egy nullázással együtt. A páncéláltali pffff 3-4-5000 se ördögtől való.

Mindenben jóval erősebb a többi medtől. Esélyük sincs. Biztos,hogy pattintani fog legalább kétszer. A nehezeket úgy eszi meg mintha ott se lennének. Sok nehéztől jobb a páncélja. Könnyű vele játszani és aprítani..

Oké gyakran gyullad :S legalább háromszor égtem,biztonságos elhelyezés ide vagy oda.

Hopeless69
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc

6 hónapja 4 hete #288609 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Tegnap szembe jött egy 430U az Udes 14-5-mnek,lőttem neki egy kupolát,2.lövéssel kigyújtottam 3.megsemmisitő csapást kapott. :rofl: Akár hogy is az új svéd medek is betegre sikeredtek.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

6 hónapja 2 hete #288949 Írta: viharsarky
Megválaszolva: viharsarky
Sziasztok.
Kérdezni szeretnék, mert sajnos nem tudok dönteni,
Mi a tapasztalat.
obj.277 vagy IS7?
A vége úgy is az lesz hogy meglesz mind a kettő, de először melyiket?

6 hónapja 2 hete #288950 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
@viharsarky
tanks.gg/compar...7~is-4
Ahogy a forumokon is olvasható ( forum.worldofta...s-is7/ ) a játékosok az IS-7 eset szeretik jobban bár papíron a 277 jobb + a nagyklánok metája is a 277-es

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: viharsarky

6 hónapja 2 hete #288959 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
ez attól függ mennyire vagy jó játékos.a 277-ben sokkal nagyobb potenciál van,de csak ha rohadt megy a játék(értsd unicum és felette).ha annyira még nem vagy penge pláne tier 10-ben(pl én) akkor az is-7 a te tankod.nekem mindkettő van/volt az object 277-et eladtam mert nagyon nem állok még készen rá.az elején az is7tel is béna voltam,de most már úgy érzem kezdem kiismerni,de még itt is van még mit fejlődnöm.pár szó is-7ről ha nem bánod:
-faszán lehet vele tornyozni,van amikor a repeszt is nullázza a sisak
-ágyú egész jó mondjuk néha olyanokat betrollkodik hogy felsírok(pl 10 méterről lepattan a cent 7/1 seggéről:wb:
-moduljai olyan oroszosan fostosak szeret minden elromlani főleg a motor meg a lőszerrekesz(olykor olykor mindkettő)
-vezető szereti sűrűn elveszteni az életét
-oldalpáncélja kegyetlen troll főleg heat lőszer ellen néha,na az nagyon vicces mikor egy 10-es td lövést leveszel oldalpáncéllal merőlegesen
-ha megtanulod a forditott sidescrape-et (ezt most lehet nem is így hívják de tudod te mi az)akkor olyan acélfakat hozol össze mint az állat
-ellenben ha az elejével szeretnél akkor sok sikert hozzá(én azért drukkolok)
-viszonylag gyors de picit lassan gyorsul(lejtőn lefele azért meg tud indulni)
-apcr lőszerrel elég hatékony tud lenni,de általában nekem csak 5 szokott a tankban lenni japán meg ilyen szartaliga félék ellen(sajna a free to play áldozata:trollol: ) repesz szintúgy a 130mm-es kaliber miatt
tanács tőlem neked szeretettel:ha megteheted használd full apcr-el meg pár repesszel plussz pótkajával mert ezen nagyot dob,viszont tűzoltás,biztonságos elhelyezés,javítás,bia skill vagy directíva legyen mert különben szopás vele az élet
.látótáv skill is kifelyezetten hasznos rajta tehát szereti a jó legénységet is mint minden tank pláne a 10-esek.

ui.bocsesz kicsit hosszú lett
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: viharsarky

5 hónapja 8 órája #289877 Írta: Páncélvadász11
Megválaszolva: Páncélvadász11
Üdv
Volna egy kérdésem:
Eddig inkább TDtem de kiváncsi lettem a hevykre is
Megvettem a KV 1 mert azt sokan ajánlották mint kezdőbarát tank. Viszont nem igazán éreztem rá az ízére( Nagyon szar vagyok benne). Valaki letudná írni a hogy hogyan kellene hevyznem? Főleg az orosz ágra bontva.
És mégegy innen mejik ágra menjek tovább ki mit javasol.
Bocs a noobságomért

5 hónapja 7 órája #289881 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Páncélvadász11 beküldte: Üdv
Volna egy kérdésem:
Megvettem a KV 1 mert azt sokan ajánlották mint kezdőbarát tank. Viszont nem igazán éreztem rá az ízére( Nagyon szar vagyok benne). Valaki letudná írni a hogy hogyan kellene hevyznem? Főleg az orosz ágra bontva.
Bocs a noobságomért

Abban, hogy MELYIK ( :troll: ) ágrat válaszd nem mernék tippet adni mert játékosfüggő. Számomra a T-150 ága olyan volt mint tátott szájjal rohangálni a fax-erdőben. Kv-3 még csak-csak de a KV-4 sztem nagyon gyenge. ST-I meg megosztó nagyon, IS-4 -el egyetemben már olyan a IX-X ,hogy vagy mindent elnyel vagy minden átmegy a páncélodon. KV-2 ugyebár arty ágba torkoll de állíólag nagyon fun. KV-85 ága sztem 5-6-7 szopó (az ágyú miatt szerintem) IS-M -et igazán nem ismerem de ha ellenem jön akkor a tornyát rendszerint beütöm szóval gondolom nem nagy eresztés (elülső motor, gondolom gyújtják is sokat); IS-3 -ra sokszor hallom ,hogy "papír" de gondolom ez is nagyon RNG függő. Obj 705 -ösök sokat lőnek és viszonylag kemények, ellenben CW-n nem látni őket nem meta tank. OBJ 257 - IS-7 elég kemény és szeretik is a játékosok. T-10 és Obj 277 a másik közönség kedvenc; Obj 277 és IS-7 mind 2ő CW tank! Érdemes kihúzni őket; gondolom a low tier szopásért kárpótol a high tier. :)
Sok sikert

Nem hiszek a tér létezésében...

4 hónapja 4 hete - 4 hónapja 4 hete #289892 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Volna egy kérdésem:
Bocs a noobságomért

Nem szeretek nehéz tankokkal játszani, de talán pont ezért lesz neked megfelelő a válaszom erről az ágról. Fejlesztésben az IS-3-nál járok, 20 k Xpre az elit státusztól. Mivel heavyzni akarsz végig ezen az ágon gondolom a KV-1, KV-1S, KV-85, IS vonalon fogsz haladni. A KV-1 re lehet olyan általános tanácsokat adni, amik az utána következőkre is megállják a helyüket. KV-1: sok jó ágyú, saját tierben páncél, amit csak döntögetni kell, jó tanuló tank, -2 tierben már meatball, ha előre mész, de hát melyik tank nem az. Ha szemből meglepnek és hátrálni kell, riszáld be a tankot mielőtt lő az ellenfél, gyakran segít ennél is és a többi tanknál is. Ne használj derp ágyút, arra ott van a japán ág. Saját tierben mész előre az első artysafe heavy/med ütközőig. Elég csak döntögetni a páncélt amikor fedezékből kifelé törsz, minusz tierben már elkél a sidescrape technika. Howitzeres ellenfél elé sose menj ki csak ha tuti ellőtte magát. Minusz tierben kerülném frontálisan az ellenséges heavyket és medeket támogatnék, de TD pozíciókat sem szégyellnék felvenni a csata elején. Egy példával, Fisherman'y bay: minusz tierben nem mennék városba (mondjuk amúgy se, lol), hanem H2 camp. Ha 1-2 pusht indít a csapat, vagy a romok megvannak akkor középre push, onnan szituációtól függően lövöm város szélét, vagy 1-2 TD helyeit. Ezt a "rendszert" gyakorold be, a többi tankra is ilyen játék lesz igaz 8-as tierig. A fentieken túl pár mondat egyes egységekre: KV-1S, ugyanaz a játék, mint a KV-1-nél, csak a páncél gyengébb, ezért még inkább kerülendők az OP-bb nehéz tankok, gyakrabban megyek medekhez harcolni. KV-85 borzalmas csőlehajlás, így a dombokat, gödröket kerüld el, sík terepről, szilárd fedezék mellől játssz, ennek hiányában a 8-asok már hamar szétszednek. A 100 milis ágyú OP, 7 secenként borzalmasakat beleversz az ellenségbe, csak türelem és célzás, szilárd fedezék mögül ha rossz a csapat vagy a pálya, akkor snipernek támogatni is megfelel. IS: ez első igazi olyan tank ahol tényleg heavy feelinged van, én imádtam. 122 milis ágyúval használd, hogy ráérezz, mire jön az IS-3. Gyengepont célzás (ha muszáj)+türelem és működni fog a 390-es alfa. Minusz tierben lehet menni medeket támogatni, vagy hátsó pozícióból a nehéz tankokat. Ha lehetőséged van irány flankelni, top motorral van sebességed hozzá. Top tierként - persze ha a pálya alkalmas rá - told meg neki a med oldalt ha jön pár med támogatni, sok sebzés sok assist ha grindelsz szeretni fogod. Más heavyknek nem probléma téged beütni szemből, neked sem őket, de a medeknek lesz veled gondjuk bőven. Sidescrape-re tökéletes, mire eljutsz idáig menni fog. Gyengébb tankok ellen mássz bele a pofájukba és rakj egyet alájuk a 390-es alfával, ez a tank már arra van. IS-3: na itt gondban vagyok. Ez az a tank amivel grindelés alatt a legtöbb időt töltöd majd, pár éve egy isten volt, most mintha papírból lenne, az ágyú is a "MEeeeH" kategória nálam. Legnagyobb baja a páncél megbízhatatlansága, utána jön a random ágyú (egyszer a verebet is ellövöd, egyszer meg a léghajót is misseled Redshire mapon), aztán meg a X tier elleni meccsek. Reverse sidescrapre tökéletes, csak legyen is sok olyan hely minden mapon ahol ez alkalmazható (segítek: nincs), sidescrapre korlátozottan alkalmas a csukaorr miatt, de nincs más mint ezeket próbálni ha rákényszerülsz. Tornyozni lehet vele, persze a gyengepont ordít az ágyú felett, közelről beütik meg derp ágyúkkal is. Ettől függetlenül saját tierben vagy top tierként told meg a heavy részt, oda van azért páncélod és jól átütő ágyúd is és bízhatunk benne, hogy kevesebb gold spam jön rád, és nem ismerik még a gyengepontokat. 9-esben már óvatosan kell, heavyk ellen csak másodvonalból, vagy szégyenszemre szilárd fedezék mögül snipe, vagy med oldal. X-es tierben ugyanez, csak még óvatosabban, itt már tényleg keresni kell a sebezhető ellenfeleket, akik nem küldenek minket azonnal garázsba. Az IS-3 fő baja az előtte lévőkkel szemben a kiszámíthatatlansága, de meg lehet szokni az "egyszer 3k-t lövök máskor 600-at" feelinget. Összességében élvezhető még mindig ez a vonal, az IS-3-n túl a többi nem okozott csalódást, szerintem próbálgasd ezt a vonalat. A másik ágról a 6-os tier után az a véleményem, hogy imádom őket ellenfélnek (na jó az ST azért még tud meglepiket okozni), szeretek ingyen HP-kat bontogatni.

4 hónapja 4 hete #289895 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_

Echiron beküldte:

Volna egy kérdésem:
Bocs a noobságomért

Abban, hogy MELYIK ( :troll: ) ágrat válaszd nem mernék tippet adni mert játékosfüggő. Számomra a T-150 ága olyan volt mint tátott szájjal rohangálni a fax-erdőben. Kv-3 még csak-csak de a KV-4 sztem nagyon gyenge. ST-I meg megosztó nagyon, IS-4 -el egyetemben már olyan a IX-X ,hogy vagy mindent elnyel vagy minden átmegy a páncélodon. KV-2 ugyebár arty ágba torkoll de állíólag nagyon fun. KV-85 ága sztem 5-6-7 szopó (az ágyú miatt szerintem) IS-M -et igazán nem ismerem de ha ellenem jön akkor a tornyát rendszerint beütöm szóval gondolom nem nagy eresztés (elülső motor, gondolom gyújtják is sokat); IS-3 -ra sokszor hallom ,hogy "papír" de gondolom ez is nagyon RNG függő. Obj 705 -ösök sokat lőnek és viszonylag kemények, ellenben CW-n nem látni őket nem meta tank. OBJ 257 - IS-7 elég kemény és szeretik is a játékosok. T-10 és Obj 277 a másik közönség kedvenc; Obj 277 és IS-7 mind 2ő CW tank! Érdemes kihúzni őket; gondolom a low tier szopásért kárpótol a high tier. :)
Sok sikert

IS-M : ha megfelelően használod a tornyát is meg a testet akkor csak repesszel bontod....de viszont az ágyúja egy förtelem sajnos! Jól használva osztagban, CW-n egy támadáscsúcsatámogató vasdarab, szigorúan repesz lőszerrel!. A tömörülő ellenséget szinte folyamatosan láncon lehet tartani + visz még egy- két legényt vagy felszerelést! A sebessége szab neki végül is határt! A 705, de főleg a 705A méltánytalanul mellőzött tank szerintem CW-n (ez ugye csak a 705A lehet)! repesz páncéllal képes akár egyedül tartani (nem megnyerni!!!) egy oldalt ameddig jönnek a többiek segíteni! (saját, nem egy példa) Kicsit olyan 268-4 -es érzése van az embernek.... Az IS-3 nekem mérhetetlen csalódás....talán a mobilitása ami miatt kedveltebb 8-as heavy, de a páncél és az ágyú az valami borzalom! Az IS3-ból elérhető mind két ág végétől én a magam részéről nem vagyok elájulva. A mobilitás az ami ezeket kiemeli a mezőnyből talán.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Genyo

1 hete 2 órája #292047 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Hali!

Lehet tudni hogy az IS-2-II a KV-3 melyik moduljából lesz kifejleszthető?

6 napja 11 órája #292058 Írta: BiO_rOo_BOT
Osszefutnek veled egy IS4-ben - megfeleloen hasznalva meg mindig troll az a pancel ;-)

Sezamme beküldte:

Volna egy kérdésem:
Bocs a noobságomért

Nem szeretek nehéz tankokkal játszani, de talán pont ezért lesz neked megfelelő a válaszom erről az ágról. Fejlesztésben az IS-3-nál járok, 20 k Xpre az elit státusztól. Mivel heavyzni akarsz végig ezen az ágon gondolom a KV-1, KV-1S, KV-85, IS vonalon fogsz haladni. A KV-1 re lehet olyan általános tanácsokat adni, amik az utána következőkre is megállják a helyüket. KV-1: sok jó ágyú, saját tierben páncél, amit csak döntögetni kell, jó tanuló tank, -2 tierben már meatball, ha előre mész, de hát melyik tank nem az. Ha szemből meglepnek és hátrálni kell, riszáld be a tankot mielőtt lő az ellenfél, gyakran segít ennél is és a többi tanknál is. Ne használj derp ágyút, arra ott van a japán ág. Saját tierben mész előre az első artysafe heavy/med ütközőig. Elég csak döntögetni a páncélt amikor fedezékből kifelé törsz, minusz tierben már elkél a sidescrape technika. Howitzeres ellenfél elé sose menj ki csak ha tuti ellőtte magát. Minusz tierben kerülném frontálisan az ellenséges heavyket és medeket támogatnék, de TD pozíciókat sem szégyellnék felvenni a csata elején. Egy példával, Fisherman'y bay: minusz tierben nem mennék városba (mondjuk amúgy se, lol), hanem H2 camp. Ha 1-2 pusht indít a csapat, vagy a romok megvannak akkor középre push, onnan szituációtól függően lövöm város szélét, vagy 1-2 TD helyeit. Ezt a "rendszert" gyakorold be, a többi tankra is ilyen játék lesz igaz 8-as tierig. A fentieken túl pár mondat egyes egységekre: KV-1S, ugyanaz a játék, mint a KV-1-nél, csak a páncél gyengébb, ezért még inkább kerülendők az OP-bb nehéz tankok, gyakrabban megyek medekhez harcolni. KV-85 borzalmas csőlehajlás, így a dombokat, gödröket kerüld el, sík terepről, szilárd fedezék mellől játssz, ennek hiányában a 8-asok már hamar szétszednek. A 100 milis ágyú OP, 7 secenként borzalmasakat beleversz az ellenségbe, csak türelem és célzás, szilárd fedezék mögül ha rossz a csapat vagy a pálya, akkor snipernek támogatni is megfelel. IS: ez első igazi olyan tank ahol tényleg heavy feelinged van, én imádtam. 122 milis ágyúval használd, hogy ráérezz, mire jön az IS-3. Gyengepont célzás (ha muszáj)+türelem és működni fog a 390-es alfa. Minusz tierben lehet menni medeket támogatni, vagy hátsó pozícióból a nehéz tankokat. Ha lehetőséged van irány flankelni, top motorral van sebességed hozzá. Top tierként - persze ha a pálya alkalmas rá - told meg neki a med oldalt ha jön pár med támogatni, sok sebzés sok assist ha grindelsz szeretni fogod. Más heavyknek nem probléma téged beütni szemből, neked sem őket, de a medeknek lesz veled gondjuk bőven. Sidescrape-re tökéletes, mire eljutsz idáig menni fog. Gyengébb tankok ellen mássz bele a pofájukba és rakj egyet alájuk a 390-es alfával, ez a tank már arra van. IS-3: na itt gondban vagyok. Ez az a tank amivel grindelés alatt a legtöbb időt töltöd majd, pár éve egy isten volt, most mintha papírból lenne, az ágyú is a "MEeeeH" kategória nálam. Legnagyobb baja a páncél megbízhatatlansága, utána jön a random ágyú (egyszer a verebet is ellövöd, egyszer meg a léghajót is misseled Redshire mapon), aztán meg a X tier elleni meccsek. Reverse sidescrapre tökéletes, csak legyen is sok olyan hely minden mapon ahol ez alkalmazható (segítek: nincs), sidescrapre korlátozottan alkalmas a csukaorr miatt, de nincs más mint ezeket próbálni ha rákényszerülsz. Tornyozni lehet vele, persze a gyengepont ordít az ágyú felett, közelről beütik meg derp ágyúkkal is. Ettől függetlenül saját tierben vagy top tierként told meg a heavy részt, oda van azért páncélod és jól átütő ágyúd is és bízhatunk benne, hogy kevesebb gold spam jön rád, és nem ismerik még a gyengepontokat. 9-esben már óvatosan kell, heavyk ellen csak másodvonalból, vagy szégyenszemre szilárd fedezék mögül snipe, vagy med oldal. X-es tierben ugyanez, csak még óvatosabban, itt már tényleg keresni kell a sebezhető ellenfeleket, akik nem küldenek minket azonnal garázsba. Az IS-3 fő baja az előtte lévőkkel szemben a kiszámíthatatlansága, de meg lehet szokni az "egyszer 3k-t lövök máskor 600-at" feelinget. Összességében élvezhető még mindig ez a vonal, az IS-3-n túl a többi nem okozott csalódást, szerintem próbálgasd ezt a vonalat. A másik ágról a 6-os tier után az a véleményem, hogy imádom őket ellenfélnek (na jó az ST azért még tud meglepiket okozni), szeretek ingyen HP-kat bontogatni.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.