Jelenleg 623 vendég és 15 tag online

Szovjet harckocsik

1 hónapja 1 hete #288165 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Az se sokat ér. Régen legalább volt páncélja, mára elvesztette.
Nem értem ki mit szeret akár a 430 II-n is. A biztonság kedvéért mentem vele az előbb két kört hogy jól emlékszem-e rá. A 3k dmg átalgot meg tudom vele lőni még most is de nagyon szenvedősen. Nem jó tank az se. Megkoztátom, az egyik leggyengébb ág a WoT-ban.

Matt__Kirby beküldte: Ha kéznél van a IX-es, akkor nyugodtan nyomulj vele, az egy fun tank.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #288169 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

BiO_rOo_BOT beküldte: Az se sokat ér. Régen legalább volt páncélja, mára elvesztette.
Nem értem ki mit szeret akár a 430 II-n is. A biztonság kedvéért mentem vele az előbb két kört hogy jól emlékszem-e rá. A 3k dmg átalgot meg tudom vele lőni még most is de nagyon szenvedősen. Nem jó tank az se. Megkoztátom, az egyik leggyengébb ág a WoT-ban.

Matt__Kirby beküldte: Ha kéznél van a IX-es, akkor nyugodtan nyomulj vele, az egy fun tank.

Nem azt írtam, hogy erős, hanem hogy fun. Nekem bejön a feelingje, és az is, ahogy törik a fejüket hogy közelharcban mit lőjenek rajta - pont a ritkasága miatt. 50B-vel AP-val nem bírtam beütni egy tárból, pedig totálisan szemben állt. Jó tudom Rng meg minden de azért na.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 hónapja 1 hete #288171 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Hogyhogy mit lőjenek rajta? Bármit...

Matt__Kirby beküldte:

BiO_rOo_BOT beküldte: Az se sokat ér. Régen legalább volt páncélja, mára elvesztette.

Nem azt írtam, hogy erős, hanem hogy fun. Nekem bejön a feelingje, és az is, ahogy törik a fejüket hogy közelharcban mit lőjenek rajta - pont a ritkasága miatt. 50B-vel AP-val nem bírtam beütni egy tárból, pedig totálisan szemben állt. Jó tudom Rng meg minden de azért na.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #288172 Írta: Hetymann
Megválaszolva: Hetymann
Akkor te simán, és nagyon leegyszerüsítve a dolgot, - mazochista vagy :-)

Én szeretek vele játszani, valahogy azok a tankok vonzanak amik nem annyira népszerűek, ezért is kezdtem az ágat anno. Meg gyengébb tankkal nagyobb kihívás a játék, nem mintha különösebben jó játékos lennék :cheer: :cheer:

2 hete 2 napja - 2 hete 2 napja #288607 Írta: Hopeless69WOT
Megválaszolva: Hopeless69WOT
Üdv!

Volt már dolgom pár OP-nak kikiáltott tankkal E5, SC.. stb.. ,de bakker ez a tank tényleg túl erős.
A 430 nem adta, az ágyúval voltak gondjaim, a 430 U nál láttam a tervezett nerfeket. Gondoltam megveszem akkor is,ha lehúzzák, már csak 20 e XP kellett.

Megvettem az első csatát otthagytam, sírt a gyerek, mire visszaértem kampó 0 sebzéssel.
Másodjára leászoltam. Mentem vele tegnap is ma is. Újra leászoltam. A sebzés átlag 4000 felett nyolc csata alatt egy nullázással együtt. A páncéláltali pffff 3-4-5000 se ördögtől való.

Mindenben jóval erősebb a többi medtől. Esélyük sincs. Biztos,hogy pattintani fog legalább kétszer. A nehezeket úgy eszi meg mintha ott se lennének. Sok nehéztől jobb a páncélja. Könnyű vele játszani és aprítani..

Oké gyakran gyullad :S legalább háromszor égtem,biztonságos elhelyezés ide vagy oda.

Hopeless69
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc

2 hete 2 napja #288609 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Tegnap szembe jött egy 430U az Udes 14-5-mnek,lőttem neki egy kupolát,2.lövéssel kigyújtottam 3.megsemmisitő csapást kapott. :rofl: Akár hogy is az új svéd medek is betegre sikeredtek.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

1 napja 11 órája #288949 Írta: viharsarky
Megválaszolva: viharsarky
Sziasztok.
Kérdezni szeretnék, mert sajnos nem tudok dönteni,
Mi a tapasztalat.
obj.277 vagy IS7?
A vége úgy is az lesz hogy meglesz mind a kettő, de először melyiket?

1 napja 10 órája #288950 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
@viharsarky
tanks.gg/compar...7~is-4
Ahogy a forumokon is olvasható ( forum.worldofta...s-is7/ ) a játékosok az IS-7 eset szeretik jobban bár papíron a 277 jobb + a nagyklánok metája is a 277-es
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: viharsarky

1 napja 4 órája #288959 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
ez attól függ mennyire vagy jó játékos.a 277-ben sokkal nagyobb potenciál van,de csak ha rohadt megy a játék(értsd unicum és felette).ha annyira még nem vagy penge pláne tier 10-ben(pl én) akkor az is-7 a te tankod.nekem mindkettő van/volt az object 277-et eladtam mert nagyon nem állok még készen rá.az elején az is7tel is béna voltam,de most már úgy érzem kezdem kiismerni,de még itt is van még mit fejlődnöm.pár szó is-7ről ha nem bánod:
-faszán lehet vele tornyozni,van amikor a repeszt is nullázza a sisak
-ágyú egész jó mondjuk néha olyanokat betrollkodik hogy felsírok(pl 10 méterről lepattan a cent 7/1 seggéről:wb:
-moduljai olyan oroszosan fostosak szeret minden elromlani főleg a motor meg a lőszerrekesz(olykor olykor mindkettő)
-vezető szereti sűrűn elveszteni az életét
-oldalpáncélja kegyetlen troll főleg heat lőszer ellen néha,na az nagyon vicces mikor egy 10-es td lövést leveszel oldalpáncéllal merőlegesen
-ha megtanulod a forditott sidescrape-et (ezt most lehet nem is így hívják de tudod te mi az)akkor olyan acélfakat hozol össze mint az állat
-ellenben ha az elejével szeretnél akkor sok sikert hozzá(én azért drukkolok)
-viszonylag gyors de picit lassan gyorsul(lejtőn lefele azért meg tud indulni)
-apcr lőszerrel elég hatékony tud lenni,de általában nekem csak 5 szokott a tankban lenni japán meg ilyen szartaliga félék ellen(sajna a free to play áldozata:trollol: ) repesz szintúgy a 130mm-es kaliber miatt
tanács tőlem neked szeretettel:ha megteheted használd full apcr-el meg pár repesszel plussz pótkajával mert ezen nagyot dob,viszont tűzoltás,biztonságos elhelyezés,javítás,bia skill vagy directíva legyen mert különben szopás vele az élet
.látótáv skill is kifelyezetten hasznos rajta tehát szereti a jó legénységet is mint minden tank pláne a 10-esek.

ui.bocsesz kicsit hosszú lett
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: viharsarky

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.