Jelenleg 340 vendég és nincs tag online

Szovjet harckocsik

10 hónapja 3 hete #283055 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Estét parancsnokok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.Szerintetek az Object 705-re melyik ágyú passzol inkább?A 257-es 122mm-se vagy az IS-7 130mm-es durrantója?Igazából most az előbbivel használom,de nem tudok eldönteni hogy jó-e rá a nagyobb löveg főleg úgy hogy +2mm átütésen és +50 sebzésen túl nem sokat nyernék vele.
Ha már itt tartunk.Valaki használja a 705A-t?Én próbálgattam teszt szerón,de azon kívül hogy semmit nem talált el vagy pattant sokat nem tudtam meg róla.

Go your own way! Járd a magad útját!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 4 napja #283434 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
sziasztok,van esetleg itt valaki aki még játszik a bobjectel?milyen így nerf után?kéne egy 10-es td és még mindig ez látszik a leghasználhatóbbnak.7-estől indulnék neki az úgy látom most nem rossz.8-9 milyen?

10 hónapja 3 napja #283438 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
A 705-re a kisebbik ágyú a jobb, gyorsabban tölt, és pontosabb, igaz minimális átütésveszteség és alfában is kevesebb.
A 705A teljesen máshogy szuperál, valóban eléggé pontatlannak érződik, és a 250-es átütés sem egy epic dolog. Mégis, sokszor a prémium heat kevésbé jobban talál be mint az alaplőszer.
Gondolkodós tank, mert a töltésidő, és a lassúsága miatt meg kell gondolni milyen helyzetbe mész bele, és kit lősz meg.
Azt sem egyszerű megoldani, hogy ne flenkeljenek meg, mivel nagyon sokszor a csapattársak szépen megvárják amíg körbefolynak, ha tolni akarod a frontot vele.
Tehát nagyon meg kell gondolni, hogy egy biztos pozíciót feladsz e vele vagy sem.
Toptierként viszont kis odafigyeléssel "w" gomb és balegér.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

10 hónapja 3 napja #283439 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
A bobject a nerf után lassabb, tovább tölt, nehezebben fordul. Már nem az a tolom a frontot ezerrel típus. De használható mindenképpen, bár én a 268-at jobban szeretem, nekem mozgékonyabbnak tűnik.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szekkernyak

9 hónapja 4 hete #283558 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Üdv.!
Gyors kérdés.
Az IS-M -re megéri kifejleszteni a nagyobb motort? Ér valamit az a +100 Lóerő?
Vagy haladjak tovább?

9 hónapja 4 hete #283559 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc

Chaos_42 beküldte: Üdv.!
Gyors kérdés.
Az IS-M -re megéri kifejleszteni a nagyobb motort? Ér valamit az a +100 Lóerő?
Vagy haladjak tovább?

Szia!
Szerintem megéri kifejleszteni. Lassú, nagyon lassú még a nagyobb motorral is. Nekem szenvedés volt vele a játék. Kínszenvedés.

9 hónapja 2 hete #284013 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Ki szeretnék húzni még egy 10es tankot,de nincs rá túl sok időm ezért választanom kell,hogy melyik legyen az "elsődleges".

Az egyik jelöltem az Obejct 705A emiatt írom ide a szovjet harckocsik topicba. A másik a 60TP valamint régóta gondolkozom az FV4005-ös,tudom hogy teljesen más stílus és Td,stb

E három tank közül melyiket ajánlanátok? Milyennek ítélitek meg őket?

Akinek van velük tapasztalata kérem írjon,köszönöm!

9 hónapja 2 hete #284014 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Artyom1986 beküldte: Sziasztok!

Ki szeretnék húzni még egy 10es tankot,de nincs rá túl sok időm ezért választanom kell,hogy melyik legyen az "elsődleges".

Az egyik jelöltem az Obejct 705A emiatt írom ide a szovjet harckocsik topicba. A másik a 60TP valamint régóta gondolkozom az FV4005-ös,tudom hogy teljesen más stílus és Td,stb

E három tank közül melyiket ajánlanátok? Milyennek ítélitek meg őket?

Akinek van velük tapasztalata kérem írjon,köszönöm!

Hali!
Obj 705A vonal. T7 IS Isten király gyilkológép. IS-M: KV-4 magasságokban járó rettenet. A 705 biztos jobb. Főleg ha nem kell grindelni az ágyúkat (nekem nem kell :) )
A másik szivem csücske az FV ág. Az is T7 ig rendben van de a Charioteer kivágja a biztosítékot a nagy ágyú megszerzéséig. Az FV arannyal istenkirály, ha eltalál valamit. Ismétlem, ha eltalál valamit. 60 Tp. Nézegettem én is az ágat, de ugy vagyok vele mint a zsiráffal. Szép-szép de otthonra nem kéne.
Más ágakat nem nézegettél? :D

9 hónapja 1 napja - 9 hónapja 1 napja #284469 Írta: tiger730
Megválaszolva: tiger730
Sziasztok !Kérdésem az lenne az ST I megállja helyét még a mai csatákba?Régen betyár kemény gép volt,most tervezem visszavenni.Valakinek valami friss tapasztalat vele?

9 hónapja 1 napja #284473 Írta: Obito
Megválaszolva: Obito
Szia!
Már se nem betyár, se nem kemény...
De azért élvezhető vele a játék.., főleg hétvégeken, mikor géphez jutnak az iskolások. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger730

7 hónapja 5 napja #286411 Írta: Alexis

6 hónapja 2 hete #286769 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Lehet nem ide passzol, így kérném a moderátorokat tegyék át.

Ezen a videón Orosz Is-2 és Is-3 van.Elhagyva, rozsdásodva és a torony meg a löveg még mozog.

6 hónapja 6 napja - 6 hónapja 6 napja #287020 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Én rengeteg kihagyás után újra kezdtem, (nem voltam, vagyok jó játékos) de 2 szovjet géppel (is) nagyon élvezem játékot. T-34, KV-1S, pláne utobbit szerettem meg nagyon :) Mentorom javasolta is menjek azon a vonalon. Megjegyz: Viszont könnyű tankokkal abszolut nem tudok játszanni.

6 hónapja 6 napja #287051 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Az obj260,260-as átütésű skulójával valaki birt már átütni 260-as páncélt?A legtrollab skuló,mindenről pattan.

Betanított magfizikus

5 hónapja 3 napja - 5 hónapja 3 napja #287686 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
Egy kis összehasonlító videó a II. Vh-s szovjet tankok méreteiről, és főbb adatairól:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gabi418

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.