Jelenleg 220 vendég és nincs tag online

Szovjet harckocsik

9 hónapja 1 hete #301468 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!
A "Vegyél részt egy bázis sikeres elfoglalásában" küldit szerintetek hányas tierben (6-10) és melyik tankosztállyal lehetne könnyebben megcsinálni? Mostanában nagyon ritka a báziselfoglalásos győzelem, ezért kérdezem, ki hogyan, miként oldotta meg. Irjam be chat-be, hogy "mission", úgy foglaljak?

Gyakorlatilag bármelyik tier és bármelyik tank osztály alkalmas a feladatra ( arty talán nem annyira :)  ), de az igazi egy light vegy egy gyors med ( persze heavy-vel is össze jöhet ) Ehhez a küldihez sok mázli kell, ennyi a titka. A chat-et felejtsd el, szarik rá mindenki. Válassz egy gyors tankot, és amikor már elég kevés az élő játékos, a heavy-k egymással vannak elfoglalva, irány a bázis, iktasd ki az arty-t és go cap. Ennyi. De kell a mák, bőven. Ha nincs aktiválva, aktiváld a másik két mod-ot is, támadás, meg nem tudom mi. Én pár hete kapcsoltam csak be, de a fehér bázisos mod elég gyakran foglalással ér véget, ott nagyobb az esély, mint normálban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 1 hete - 9 hónapja 1 hete #301469 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Sziasztok!
A "Vegyél részt egy bázis sikeres elfoglalásában" küldit szerintetek hányas tierben (6-10) és melyik tankosztállyal lehetne könnyebben megcsinálni? Mostanában nagyon ritka a báziselfoglalásos győzelem, ezért kérdezem, ki hogyan, miként oldotta meg. Irjam be chat-be, hogy "mission", úgy foglaljak?

Ahogy bandras32 is mondta: teljesen random, de gyors tankkal tudsz reagálni. Mindenképpen 6-os tiert ajánlom. 1.: alacsonyabb tierű artyknak nincs még splash sebzése, illetve a kis kaliberű HE-k is haszontalanok -> nehezebben lövik vissza a foglalást. 2. 10 tierben pl. nincs stock tank, 6-os tierben viszont  lehet akkora mákod, hogy számos stock 6-os ellen mész (oktató után egyet mindenki kiválthat ingyen). 3. 4-6 tierig sok lassú tank van amik nehezen érnek vissza capelni és igen népszerűek (Matilda, O-i szériák stb...), illetve sok a kezdő, akik néha ráharapnak a "cap or lose" -ra chatban :) .  6-os tiernél feljebb nem mennék ha nem muszáj.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

8 hónapja 2 hete #301703 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
IS-3-nak van bármi létjogosultsága a mai metában? A jelenlegi prém tank viharban lehet még vele boldogulni? Ha valaki játszik vele mostanában, megoszthatná a tapasztalatait.

8 hónapja 2 hete #301707 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

IS-3-nak van bármi létjogosultsága a mai metában? A jelenlegi prém tank viharban lehet még vele boldogulni? Ha valaki játszik vele mostanában, megoszthatná a tapasztalatait.

Mentem vele ma <10 kört próbaképp (3. skillsor húzódik, BiA még nincs). Sík vagy törmelékkupacos terepen nem olyan vészes. Malinovka heavy dombjáról lefele lődözni viszont továbbra sincs elég csőlehajlása.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 17 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.