Jelenleg

21
látogatónk van

Magyar harckocsik !

2 hónapja 2 hete #305678 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
A spanyolok nem rosszabak mint a lengyelek, de szerintem a latin-amerikai tankok gyűjtőhelye lesz az új ág (gyűjtői és prémium tankok formájában), emiatt kaphattak elsőbbséget a svájciak és mi előttünk. Viszont Warthunder-be mindenképpen jönnek a hazai harcskocsik, mivel már ott vannak a rejtett fájlok között a Turánok és Zrínyik is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #305795 Írta: Fücsök
Mennyire hitelesek az olasz páncélvadászok Tier VI fölött?

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #305796 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Szerintem az olasz közepes tankoknál nem jobban, tekintve, hogy ezt az ágat is hasonló "történelmi gyökerekre" alapozták..
A németeknek volt pár hidegháborús, kooperációs fejlesztésük más országokkal (Leopard előfutárai franciákkal meg rövid időre olaszokkal, vagy a Kampfpanzer 70 amerikaiakkal), a Standard B is a játékban egy ilyen harckocsi Olaszországnál.
A páncélvadászokra térve, hasonló kialakítású, de olasz tervezők munkájánát szintén tudtommal legfeljebb nyomokban tartalmazó járműtervek készültek azért. Csak érteném, hogyha az olaszoknak meg van engedve, hogy olyan tankok töltsék ki a hézagokat a fájukban, amelyekhez legtöbb jóindulattal is csak enyhe közük volt, máshol (nálunk, Straussler MBT? ) mi hátráltatna egy hasonló megoldást...

Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #305797 Írta: Fücsök
Engem nem zavar ha nagyvonalúan kezelik az ágat, mert elsősorban a játszhatóság a fontos. Remélem amint kész lesznek a cseh pancélvadászokkal, jönnek a japán TD-k is. Viszont jó lenne tudni mikor jöhetünk mi és a svájciak? Elvileg jövőre érkeznek a spanyolok, ahová szerintem pakolni fogják pakolni az argentín és brazíl gyűjtői tankokat is. Ezeken túl még történelmileg hiteles cseh könnyű ágat is lehetne berakni, továbbá ha akarnak német/angol/amcsi kerekes ágat. (Szovjet ágon nem igazán lehetne, mivel PSZH szerű járműveik voltak, és 85mm-es löveg volt tudtommal a legnagyobb ami még huzagolt volt, a 100mm-es már sima csövű, így kuka.)

3 hete 2 napja #305905 Írta: D4mn3d
Megválaszolva: D4mn3d
Találtam egy cikket egy nagyon ismerős járműről
tanks-encyclope...-tank/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: krisztianbibor

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.