Jelenleg 278 vendég és 2 tag online

Magyar harckocsik

6 éve 4 hónapja #4350 Írta: RAZERXX
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Tudom hogy még nincsen de előbb utóbb gondolom és remélem lesznek!
Keresgéltem a neten de nem találtam semmit ami arra utal hogy a wot foglalkozik vele.
Valaki hallott látott olvasott esetleg ezzel kapcsolatban valamit?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #4351 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
nem sajna nem de Lengyel biztos lesz es azzal fog a hetvegi Siemka warriors club buszke lemming hordaja nyomulni :D

6 éve 4 hónapja #4352 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Pletyka szinten hallottam egy vegyes ágról, ahova besűrítenek pár kisebb nemzetet. Itt is volt szó már hasonlóról:
wotinfo.hu/inde...h-tree

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hermattila, Arnyek

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #4355 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
igen ezt en is hallottam a klanom parancsnokatol de amig nem tudok biztosat nem akartam emliteni bar egy-ket magyar tank johetne vagy itt is le leszunk tojva mint a szulinapi garazsban mert ugye majdnem minden europai nemzetnek ahol a jatek elerheto volt zaszloja de szerintem mi itt is kimaradunk a jobol bar ha lenne magyartank
biztos csapatnam vele!ja most neztem meg csak egy kerdes nekunk nem volt nehez pancelosunk????ha jol emlekszem volt nem de?

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #4369 Írta: JhonRambo76
Megválaszolva: JhonRambo76
Tier 6-ig ki lehetne húzni egy tiszta magyar light, med TD ágat. Ráadásúl a Tass jobb volt mint testvére a Panther, a dupla motor miatt. Ha lesz magyar gép én a TD-ket próbálnám ki.

6 éve 4 hónapja #4374 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Magyar harckocsinál voltak olyanok amik csak a tervező asztalon születek meg?

6 éve 4 hónapja #4385 Írta: JhonRambo76

RAZERXX beküldte: Magyar harckocsinál voltak olyanok amik csak a tervező asztalon születek meg?

Csak tervezőasztalon létező nem is, de csak prototipusként ill. részben elkészült harckocsik vannak:
www.freedom.hu/...ok.htm

Az alábbi linket le kellene fordítani oroszra vagy angolra és elküldeni a fejlesztőknek. Ha van valaki aki komolyabban tartja a kapcsolatot velük. Tesztelő fejlesztő vagy valami.

6 éve 4 hónapja #4386 Írta: RAZERXX
Ez nem lenne hülye ötlet de lehet tojnának rá! :unsure:
az is lehet van magyar fejlesztő mert magyarok minden jóba benne vannak csak nem tudunk róla!!!

6 éve 4 hónapja #4396 Írta: JhonRambo76
Csatánként mindig van legalább három magyar, ami minimum 10%-os reprezentációt jelent. Ez csak nyomhat latba. Nekem már meg is van a magyar ágam:
Tier1:Ansaldo
Tier2:Nimród
Tier3:38MToldi1
Tier4:40MTuránI
Tier5:41MTuránII
Tier6:43MTuránIII
Tier7:44MTass Tier7Prémium TD Tass rohamlöveg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Game_HUN

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #4398 Írta: Franktamas
Megválaszolva: Franktamas
Már (fejben) én is megcsináltam a magyar tech tree-t. (hasonlo Ramboéhoz)
t1: Ansaldo(l)
t2: Nimród(l)-ToldiI(l)
t3: ToldiII(m)
t4: TuránI(m)-ToldiIII(m)
t5: TuránII(m)-ZrínyiII(t)
t6: TuránIII(m)-ZrínyiI(t)
t7: Tass(m)-Tass(t)
Ha mondjuk t3-ba tudnánk valamilyen magyar tankot rakni meg lenne a tökéletes két ág t7-ig. Továbbá tudom, hogy a magyaroknak voltak SPG és heavy tankjai is, csak a nevüket nem tudom, de majd az értségi után biztosan megnézem. Amúgy büszkék lehetünk, mert tierekben a németektöl csak 2 évvel vagyunk maximálisan lemaradva, és t7-ig feljöttünk csak vh-s tankokkal, ami még az oroszoknak(!) sem sikerült. (Jó mondjuk kicsit több orosz ág van:P)
Egyébként, ha egyszer lesz magyar akkor leginkább ezeket tudnám neki elképzelni.
- Átlagos, vagy kicsit magasabb sebzés.
- Átlagos, vagy kicsit alacsonyabb átütés.
- Lassú, de mozgékonyabb tankok.
- Erös front, viszonylag jó felépítmény, kevés gyenge ponttal.
- Közepes oldalpáncél, gyenge far.
- Könnyen sebzödö legénység, nehezebben sebzödö modulok.
- Döntött páncéloknál gyakori pattogás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jancsi99

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #4409 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Franktamas, hadd segítsek egy picit: A magyaroknak nem igen volt de facto SPG-jük. TD volt bőven, ahogy könnyű és közepes tank is. Bár a Zrínyit sok helyen SPG-nek nevezik, valójában az inkább a Stug3-nak megfelelő TD (rohamlöveg, pontosabban). A Nimród az AA ágyúval volt szerelve, annak a lövedékei jó esetben nem hullottak vissza a földre.

Nehéz tankként a 44M Tas-t tudnám felhozni, de ez sosem állt hadrendbe, egy bombázás során megsemmisült a prototípus. Ez Tier 5-be férne be, mert 75 mm-es löveggel szerelték (volna) fel, ami Tier 7-be nagyon kevés. Később a Panther ágyúját akarták rárakni, úgyhogy akkor meg már inkább mednek mehetne.

Ami a Turánt illeti, az szemből nem tudott átlőni egy T-34-et...

A Nimród sajnos tankok ellen semmit nem ért, úgyhogy akár ki is hagyhatjuk a listából.

Mindent egybevetve a magyar tankok sajnos többnyire átlagon alul teljesítettek, így korhűen nem nagyon raknám be őket a játékba, csak némi módosítás eszközölése után.

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #4412 Írta: NanoHUN
Megválaszolva: NanoHUN
Lesznek magyar tankok, az Összeurópai fejlesztési fában. Az, hogy ez mikor jön kérdés. Egy biztos, amit videóban is (idő hiányában nem tudom megkeresni) megemlítettek, hogy a Svéd, Magyar, Svájci, Jugoszláv, Cseh harckocsik biztos benne lesznek. A lengyel és olasz tankok önálló fába ültetésén még gondolkodnak, a lengyelek szinte már biztos, hogy az összeusba kerülnek.
A Turan I igaz nem tudott átlőni egy T-34et, a Turan II meg csak közelről, de a Turan III harckocsiknak meg nem lett volna gond, lévén a német 75mm-es úgynevezett Panther lövegnek. A Tas-al kapcsolatban pedig a Panther löveg lett volna ideiglenesen amíg el nem készül a magyar 75mm-es löveg, ami egyenértékű lett volna vele (a fejlesztése zajlott). Tas-ból készült volna páncélvadász változat is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lawrence66, RAZERXX, JhonRambo76

6 éve 4 hónapja #4443 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
NanoHUN a Turán 3 sosem készült el... az eredeti ágyúból is csak kettő készült el. Úgyhogy... ez cumi. Ettől függetlenül a játékban szerepelhet így, és az úgy nem is lenne rossz.

6 éve 4 hónapja #4460 Írta: NanoHUN
Megválaszolva: NanoHUN
Kis korrekció... ám elkészült egy prototípus, tehát az nem igaz teljesen, hogy nem készült el.

Ami abszolút nem valósult meg az a Turán I és II harckocsik átalakítása Turán III-á.
Ám a magyar löveggel voltak gondok, a fejlesztés késett, ezért ideiglenes megoldás a 75mm-es KwK 42 volt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RAZERXX, Jancsi99

6 éve 4 hónapja #4462 Írta: RAZERXX
Már megérte indítani ezt a topicot sokkal okosabb lettem! :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.