Jelenleg 254 vendég és egy tag online

Arty használók topic-ja

3 éve 6 hónapja #189142 Írta: silean2
Megválaszolva: silean2

gmaster0o0 beküldte: halvanyabb lett az artyk tracere? 2 napja nem latok egyet se, amikor coutnerezni szeretnek.

Visszatértél a zombik közé? :D
Amugy az arták manapság mintha inteligensebbek lennének mint annó. +5Wn8 igaz nem sok, de a counterre már figyelnek.

"Én csak a tankok hangjai miatt játszom"-M_O_A
3GM: T-34-85, Cromwell, Skoda T25, Amx 12T, Jg Pz IV, Type 64, Amx 13 90, Amx 50 100, M4A1 Revo, T32, Amx 13 75, Obj 268, T-44, Su-152, IS-3, T-34/100, Strv M42-57 alt 2, KV-85, Centurion I , Churchill GC, BC 12T

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 6 hónapja #189166 Írta: M_E_T_A_T_R_O_N
Megválaszolva: M_E_T_A_T_R_O_N
Én nem tapasztaltam, hogy halványabb lenne

3 éve 6 hónapja #189202 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

silean2 beküldte:

gmaster0o0 beküldte: halvanyabb lett az artyk tracere? 2 napja nem latok egyet se, amikor coutnerezni szeretnek.

Visszatértél a zombik közé? :D
Amugy az arták manapság mintha inteligensebbek lennének mint annó. +5Wn8 igaz nem sok, de a counterre már figyelnek.

Nana, nekem sikerült egy meccsen kettőt is tracer-figyeléssel kicsapni, mert basztak mozogni. Hatos és hetes szintűek voltak, tehát még csak nem is low tierben művelték.

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #189347 Írta: Andrej72
Megválaszolva: Andrej72
Ma vettem meg a Pz. Sfl. IVb-t, és eddig tetszik, habár néha érthetetlenül kicsit sebez a HE skuló. Elvileg egy Type 95 Heavy-t simán át kell üssön a lövedék, és mégis többször is csak 196 körül sebeztem, pedig a max. sebzés elvileg 400 körül van. Bár az is lehet, hogy csak nem jól céloztam. Egy B1igen csúnyákat írt, amikor kiszedtem egy löketből. :P A fenének állt kint a mező közepén.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 6 hónapja #189366 Írta: Andrej72
Alapvetően szeretek artykkal játszani, csak tapasztalatom szerint bármely tanknál jobban függnek a csapattól. Ha idióta a csapat, és 2 perc alatt mindenki meghal, akkor nincs aki spottoljon, és akkor arty szinte halott. :unsure:

3 éve 6 hónapja #189369 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Höhö... :trollol:

IS3 imádhatott fullhp-ról. :D

Mellékletek:

3 éve 6 hónapja #189395 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Én kivétel nélkül az összes arty küldit brit vassal csináltam meg. Most már az Object 260 küldiket tolom, és közben ki is fejlődött szépen a Conq.GC :-)

Sveryxx beküldte:

DanDavidd beküldte: Hali! Milyen arty-t ajánlotok a személyes küldikhez? :silly:

Föleg amerikai artykat ajánlanék azok a legkompatibilisebb artyik jelenleg 5-9-ig.
De Fhransziával is meg lehet csinálni. De szerintem a legkönyebb az amcsikkal.de ha vissza olvasol jó párat akkor találsz itt tölem is és a többiektől is kisebb leírások összehasonlításokat.

3 éve 6 hónapja #189397 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Már lehet szavazni a Top of the tree szavazáson, artyk közül, most 28%-al az amerikai ág vezet, remélem, megmarad az előnye...

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #189398 Írta: stefanitsr
Nekem van francia, brit, orosz, és amcsi artym, én is azt mondom hogy a leginkább megbízható az amerikai vonal.

3 éve 6 hónapja #189415 Írta: Andrej72
Azt hiszem, hogy a mai napra tele lett a tököm. Négy meccsből négyszer nem bírtam leszorozni a Pz.Sfl.-t. :angry: Sajnos az arty iszonyatosan csapat függő. Csak pislog az ember, amikor az első perc után 1-5 az állás, mert kedves csapatunk minden egyes tagja rohan az ellenfél bázisa felé. Az, hogy a sajátot védeni is kellene fel sem merül. Ilyenkor aztán megjelennek az ellen könnyű tankjai, kinyírják az összes artyt, és befoglalnak. Komolyan mondom, hogy ennyi agyhalott barommal még nem találkoztam. Elkeserítő! :S

3 éve 6 hónapja #189420 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Andrej72 beküldte: Azt hiszem, hogy a mai napra tele lett a tököm. Négy meccsből négyszer nem bírtam leszorozni a Pz.Sfl.-t. :angry: Sajnos az arty iszonyatosan csapat függő. Csak pislog az ember, amikor az első perc után 1-5 az állás, mert kedves csapatunk minden egyes tagja rohan az ellenfél bázisa felé. Az, hogy a sajátot védeni is kellene fel sem merül. Ilyenkor aztán megjelennek az ellen könnyű tankjai, kinyírják az összes artyt, és befoglalnak. Komolyan mondom, hogy ennyi agyhalott barommal még nem találkoztam. Elkeserítő! :S

VIVA WEEKEND....nem nagy újdonság.... :unsure:

3 éve 6 hónapja #189422 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Andrej72 beküldte: Azt hiszem, hogy a mai napra tele lett a tököm. Négy meccsből négyszer nem bírtam leszorozni a Pz.Sfl.-t. :angry: Sajnos az arty iszonyatosan csapat függő. Csak pislog az ember, amikor az első perc után 1-5 az állás, mert kedves csapatunk minden egyes tagja rohan az ellenfél bázisa felé. Az, hogy a sajátot védeni is kellene fel sem merül. Ilyenkor aztán megjelennek az ellen könnyű tankjai, kinyírják az összes artyt, és befoglalnak. Komolyan mondom, hogy ennyi agyhalott barommal még nem találkoztam. Elkeserítő! :S

Probáld úgy hogy egy spannod visz be td-t és testőrködik B) Persze ha nincs spott hiába.

3 éve 6 hónapja #189434 Írta: stefanitsr
Háttő...

Ha betalál, akkor ott kő kövön nem marad. 3 lövés, 3 találat, ~3500 sebzés.

Mellékletek:

3 éve 6 hónapja #189439 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
Jobb alsó sarokba mi az? :nono: :nono: :trollol:

3 éve 6 hónapja #189440 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

allinmax beküldte: Jobb alsó sarokba mi az? :nono: :nono: :trollol:

a legnagyobb hack a játékban:replay manager :trollol: :trollol: :trollol: :trollol: :trollol:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.