Jelenleg

33
látogatónk van

Arty használók topic-ja

7 éve 10 hónapja #189638 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Amx f3 vs vk4501A 2 lövés -1345hp, t150 td-módban -450hp, cdc -850hp ... a B)
Kicserélem az összes kicsi tankot artyra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189639 Írta: Andrej72
Megválaszolva: Andrej72
Artyra milyen skilleket érdemes rakni? Én most álcát raktam az első sorba, de több helyen olvastam, hogy artynál érdemes majd a BiA-ra cserélni, ha elérte a 100%-ot, még a 6. érzék rovására is....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #189645 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Amúgy kezd nagyon gáz lenni a játék, és nagyon rossz irányba megyünk. Majdnem mindegyik körben az artyk a topsebzők. T8-T10-ben lövésenként legalább egy 1000-est odavernek ezek a szarok, és ez még a jobbik eset. OK, hogy kellenek, de egyre élvezhetetlenebb a játék. Megjegyzem GWpantherrel ha van időm, 4-5 percm kb. benne vagyok a top 3 sebzőben és van, hogy szemből beleverek a superpershingbe, E75-be egy ezrest. :sick:
Hétvégén 4x lőttek ki full hpról. Mind1, hogy éppen medben vagy heavyben voltam. :blink: Gondolom ezt Ti is tapasztaljátok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, okuma

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189649 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Öszintén szolva én nem tapasztalom. Hála égnek engem mostanában elkerülnek az arty lövések viszont amikor én artyzok én se találok el senkit XD :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189651 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Amúgy kezd nagyon gáz lenni a játék, és nagyon rossz irányba megyünk. Majdnem mindegyik körben az artyk a topsebzők. T8-T10-ben lövésenként legalább egy 1000-est odavernek ezek a szarok, és ez még a jobbik eset. OK, hogy kellenek, de egyre élvezhetetlenebb a játék. Megjegyzem GWpantherrel ha van időm, 4-5 percm kb. benne vagyok a top 3 sebzőben és van, hogy szemből beleverek a superpershingbe, E75-be egy ezrest. :sick:
Hétvégén 4x lőttek ki full hpról. Mind1, hogy éppen medben vagy heavyben voltam. :blink: Gondolom ezt Ti is tapasztaljátok.

Nyáron jön a nagy újraegyensúlyozás addig ki kell még bírni valahogy.
Én már nagyon várom,mert T10 játszhatatlan lassan,10-ből 8-9 csata ilyen tankleosztásból áll:


Átlag 3 arty,a csapat fele med vagy td,és olykor akad 1-1 heavy is.Hiába vagy meddel nem tudsz mozdulni mert mindegyik mednek 400+-os látótávja van ahogy megmozdulsz kapod az arty vagy td fókuszt.Szóval tényleg szükség van a változtatásra.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189652 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Amúgy kezd nagyon gáz lenni a játék, és nagyon rossz irányba megyünk. Majdnem mindegyik körben az artyk a topsebzők. T8-T10-ben lövésenként legalább egy 1000-est odavernek ezek a szarok, és ez még a jobbik eset. OK, hogy kellenek, de egyre élvezhetetlenebb a játék. Megjegyzem GWpantherrel ha van időm, 4-5 percm kb. benne vagyok a top 3 sebzőben és van, hogy szemből beleverek a superpershingbe, E75-be egy ezrest. :sick:
Hétvégén 4x lőttek ki full hpról. Mind1, hogy éppen medben vagy heavyben voltam. :blink: Gondolom ezt Ti is tapasztaljátok.

Nyáron jön a nagy újraegyensúlyozás addig ki kell még bírni valahogy.
Én már nagyon várom,mert T10 játszhatatlan lassan,10-ből 8-9 csata ilyen tankleosztásból áll:


Átlag 3 arty,a csapat fele med vagy td,és olykor akad 1-1 heavy is.Hiába vagy meddel nem tudsz mozdulni mert mindegyik mednek 400+-os látótávja van ahogy megmozdulsz kapod az arty vagy td fókuszt.Szóval tényleg szükség van a változtatásra.


De ez nem az artyk hibája szerintem.......

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189654 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956


De ez nem az artyk hibája szerintem.......

Heavyk hiánya szerintem az artyk miatt van.Én legalábbis az artyk miatt nem erőltetem a heavyket.Meddel lehet futkosni,td-vel hátul lapulni,így kisebb az esély hogy meglő az arty.Heavyvel egyiket se tudod megcsinálni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #189655 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx


De ez nem az artyk hibája szerintem.......

Heavyk hiánya szerintem az artyk miatt van.Én legalábbis az artyk miatt nem erőltetem a heavyket.Meddel lehet futkosni,td-vel hátul lapulni,így kisebb az esély hogy meglő az arty.Heavyvel egyiket se tudod megcsinálni.


IS-7,E5, de még az E100-al is simán jól lehet játszani. én nem vettem észre különösebben problémát velük(IS-7-em nincs)

Szerk.: De hát kinek mit dob az RNG és az MM.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189657 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956


De ez nem az artyk hibája szerintem.......

Heavyk hiánya szerintem az artyk miatt van.Én legalábbis az artyk miatt nem erőltetem a heavyket.Meddel lehet futkosni,td-vel hátul lapulni,így kisebb az esély hogy meglő az arty.Heavyvel egyiket se tudod megcsinálni.


IS-7,E5, de még az E100-al is simán jól lehet játszani. én nem vettem észre különösebben problémát velük(IS-7-em nincs)

Szerk.: De hát kinek mit dob az RNG és az MM.

IS-7 ,E5 (főleg az E5)nagyon érzékeny,ha melléd érkezik a "csomag" akkor is ugrik 800-1000 hp.E100-al érdekes de annyira nem érzem hogy arty mágnes lenne,biztos nem szeretik mert nem könnyű full hp-ról kicsomagolni:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189659 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx


De ez nem az artyk hibája szerintem.......

Heavyk hiánya szerintem az artyk miatt van.Én legalábbis az artyk miatt nem erőltetem a heavyket.Meddel lehet futkosni,td-vel hátul lapulni,így kisebb az esély hogy meglő az arty.Heavyvel egyiket se tudod megcsinálni.


IS-7,E5, de még az E100-al is simán jól lehet játszani. én nem vettem észre különösebben problémát velük(IS-7-em nincs)

Szerk.: De hát kinek mit dob az RNG és az MM.

IS-7 ,E5 (főleg az E5)nagyon érzékeny,ha melléd érkezik a "csomag" akkor is ugrik 800-1000 hp.E100-al érdekes de annyira nem érzem hogy arty mágnes lenne,biztos nem szeretik mert nem könnyű full hp-ról kicsomagolni:)


Igen igen az E100-at nem lövöldözik tul gyakran hála égnek :D én inkább azt vettem észre hogy inkább most a td-et meg a medeket szedegetik inkább mert lehet fél HP-ni meg egyhitelni öket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #189676 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

halvanyabb lett az artyk tracere? 2 napja nem latok egyet se, amikor coutnerezni szeretnek.


Visszatértél a zombik közé? :D
Amugy az arták manapság mintha inteligensebbek lennének mint annó. +5Wn8 igaz nem sok, de a counterre már figyelnek.


Nana, nekem sikerült egy meccsen kettőt is tracer-figyeléssel kicsapni, mert basztak mozogni. Hatos és hetes szintűek voltak, tehát még csak nem is low tierben művelték.


igen visszajottem, mert csak a td15 kellett volna za objhez. De mar megvan.

szombaton ez is meglett:D BC artyval 1. tarbol 2 lovessel kiszedtem egy BC platoont:D. Anyaztak is, en meg illedelmesen megkoszontem:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo, Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189740 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Amúgy kezd nagyon gáz lenni a játék, és nagyon rossz irányba megyünk. Majdnem mindegyik körben az artyk a topsebzők. T8-T10-ben lövésenként legalább egy 1000-est odavernek ezek a szarok, és ez még a jobbik eset. OK, hogy kellenek, de egyre élvezhetetlenebb a játék. Megjegyzem GWpantherrel ha van időm, 4-5 percm kb. benne vagyok a top 3 sebzőben és van, hogy szemből beleverek a superpershingbe, E75-be egy ezrest. :sick:
Hétvégén 4x lőttek ki full hpról. Mind1, hogy éppen medben vagy heavyben voltam. :blink: Gondolom ezt Ti is tapasztaljátok.


Lementem tier 4-be, brit 4-es arty. 5-ösbe, 6-osba van, hogy 13-14-et ütök csak :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189747 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

Amúgy kezd nagyon gáz lenni a játék, és nagyon rossz irányba megyünk. Majdnem mindegyik körben az artyk a topsebzők. T8-T10-ben lövésenként legalább egy 1000-est odavernek ezek a szarok, és ez még a jobbik eset. OK, hogy kellenek, de egyre élvezhetetlenebb a játék. Megjegyzem GWpantherrel ha van időm, 4-5 percm kb. benne vagyok a top 3 sebzőben és van, hogy szemből beleverek a superpershingbe, E75-be egy ezrest. :sick:
Hétvégén 4x lőttek ki full hpról. Mind1, hogy éppen medben vagy heavyben voltam. :blink: Gondolom ezt Ti is tapasztaljátok.


Biztos velem van a hiba, de en enm tapasztalom:D. es utobbi par napba eleg sokat artyztam, kihuztam a 9es FV-t meg ratoltam a modulokat, es mar beleraktam 100 csatat, melle meg mentem a BC artyval is.

en 300-400akat lottem BC artyval, es 700 akat fv artyval ha talaltam. BC artyval megami elvileg pontos, orulok ha 1 tarbol atlagba 1000et beutok. Vagy 5-800at sebzek vagy 2500-3000et artyval. Nalam kb ilyen rabszodikus.

Mondjuk multkor azon dobtam hanyatt magam h. BC lanctalpa melett robbant fel a lovedek, es 0 azaz 0 psash dmg. Ehhez kepest malinovkan a haz mellett allo JGe100rol 300asaval faragtam a HP-t spashbol(ugy h. messzebb esett le a lovedek mint a BCnel). Szoval hogy rossz iranyba megy alairom:D csak mas tapasztalat miatt:D Ez inkabb vmi kiszamithatatlansag. Mondom ezt ugy h. artyval abszolut kozepes vagyok 3.5x-et sebzem csak le a HPmnak. Igaz en a 20hpsra is ralovok, ha azzal elorebb leszunk.

Multkori 3 gyorstank kiszedese amikor platoonoztunk az kb 1x eset volt. Maskor az allo tankot nem talalja el.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189758 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth
Kedves arty használok!

Ez rossz, értem? Nem tegyétek, értem?

Megkérem minden nagyon kedves arty használó játékost, ha a SAJÁT csapattársad bent áll a TD seggében: NE próbálj fragot lopni neki segíteni, értem?

Értem én, hogy arty safe-ben kell lenni, és ígérem ezután jobban résen leszek.






(remélem ez még belefér a topikba)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189777 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Még ma este felteszem, mert amúgy is nevezni akarok vele Bodzy versenyére


:trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.