Jelenleg 498 vendég és 8 tag online

Arty használók topic-ja

3 éve 7 hónapja #189802 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

TivadarToth beküldte: Kedves arty használok!

Ez rossz, értem? Nem tegyétek, értem?

Megkérem minden nagyon kedves arty használó játékost, ha a SAJÁT csapattársad bent áll a TD seggében: NE próbálj fragot lopni neki segíteni, értem?

Értem én, hogy arty safe-ben kell lenni, és ígérem ezután jobban résen leszek.

(remélem ez még belefér a topikba)

Lehet nem tetszettél a csapattárs artynak? :trollol: :trollol: :trollol:

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #189806 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Egyetértek Morphelo-val.
Qrvára felhúzom magam én is, amikor egy-egy jó körömnek egy arty hit vet véget de sokszor előfordul, hogy engem is full HP-ről kiszednek.
A küldikhez kihúztam a Conq.GC-t, tegnap vettem meg a nagy akcióban, 4 kört mentem vele - abból 3-ban szedtem ki full HPs tankokat T9-T10-ben. Engem is meglepett pl a Jagdtiger ahogy szétpukkant, vagy amikor a full HPs T30 rámjött és szemből kiszedtem egy kattintással, és társai.
Sok időt és energiát áldoztam erre a szarra mire meglett, de komolyan mondom visszaadnám ha ez lenne az ára egy arty nerfnek. Egyre jobban tönkreteszik a játékot...

gmaster0o0 beküldte:

Morphelo beküldte: Amúgy kezd nagyon gáz lenni a játék, és nagyon rossz irányba megyünk. Majdnem mindegyik körben az artyk a topsebzők. T8-T10-ben lövésenként legalább egy 1000-est odavernek ezek a szarok, és ez még a jobbik eset. OK, hogy kellenek, de egyre élvezhetetlenebb a játék. Megjegyzem GWpantherrel ha van időm, 4-5 percm kb. benne vagyok a top 3 sebzőben és van, hogy szemből beleverek a superpershingbe, E75-be egy ezrest. :sick:
Hétvégén 4x lőttek ki full hpról. Mind1, hogy éppen medben vagy heavyben voltam. :blink: Gondolom ezt Ti is tapasztaljátok.

Biztos velem van a hiba, de en enm tapasztalom:D. es utobbi par napba eleg sokat artyztam, kihuztam a 9es FV-t meg ratoltam a modulokat, es mar beleraktam 100 csatat, melle meg mentem a BC artyval is.

en 300-400akat lottem BC artyval, es 700 akat fv artyval ha talaltam. BC artyval megami elvileg pontos, orulok ha 1 tarbol atlagba 1000et beutok. Vagy 5-800at sebzek vagy 2500-3000et artyval. Nalam kb ilyen rabszodikus.

Mondjuk multkor azon dobtam hanyatt magam h. BC lanctalpa melett robbant fel a lovedek, es 0 azaz 0 psash dmg. Ehhez kepest malinovkan a haz mellett allo JGe100rol 300asaval faragtam a HP-t spashbol(ugy h. messzebb esett le a lovedek mint a BCnel). Szoval hogy rossz iranyba megy alairom:D csak mas tapasztalat miatt:D Ez inkabb vmi kiszamithatatlansag. Mondom ezt ugy h. artyval abszolut kozepes vagyok 3.5x-et sebzem csak le a HPmnak. Igaz en a 20hpsra is ralovok, ha azzal elorebb leszunk.

Multkori 3 gyorstank kiszedese amikor platoonoztunk az kb 1x eset volt. Maskor az allo tankot nem talalja el.

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #189811 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Azért az arty nem mindenható ha mini térképen a közelben feltűnnik egy tank,általában light v med lehet érzékeny bucsut venni játékostársaktol :) De viszont..... Ha valóban beteszik a ködvetős cuccot arty-knak lesz esély a köd előttem köd utánam taktikának :lol: Nah szegény artysok ott mit kapnak majd....) Szerk: én szeretek artyzni de azért az már tulzás lenne :)

3 éve 7 hónapja #189829 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
lehet idegesito amikor a vervoros arty tonkreteszi 1 lovessel a jatekod, de ugyanez igaz amikor 1 lovessel 2 modult visz egy jatekos.
TEgnap 2x lott ram egy t62a(R) be ulo emberke dominancia jatekmodba, 3 emberem doglott meg. Szerintem ez is ugyan olyan bosszanto.
Amugy a verpiros arty se oda fog artyval segiteni ahova kene, es nem fogja kritikus helyzetbe eltallani azt amit kene, ugyanugy hasonloan jo a toptier kv2 prohovkan a piros vonalnal kempel, mert nincs otlete mit kene jatszani.

3 éve 7 hónapja #189832 Írta: Tsisdu
Megválaszolva: Tsisdu

Megkérem minden nagyon kedves arty használó játékost, ha a SAJÁT csapattársad bent áll a TD seggében: NE próbálj fragot lopni neki segíteni, értem?

Amellett, hogy olyanoknak irod, akik utanaolvasnak annak, amit csinalnak (es ugye nem csak magyakorbol all a jatek), es nem azok olvasnak, akiknek szolna, a kep nem ilyen fekete-feher. Ha lo az arty, az a baj, mert lopni akar. Ha nem lo, az a baj, hogy ott allok az ellenfel mellett, es nem ment meg, pedig ott a spot, ellenfel lancolva, es mindjart kiszed.
Az artynak illik jelezni, ha olyat lo, akinek a kozeleben van sajat jatekos, de erre egyreszt csak a jobbak figyelnek, masreszt sok jatekos nem szamol a szukules es a lovedek repulesenek idejevel. Tuztamogatast ker es ha az ellenfel nem pukkan ki azonnal, mar rohan is ra hogy ehh, nem segitenek, alszik az arty, stb.
A masik tipikus arty hiba a teruletsebzes figyelmen kivul hagyasa. Van, amikor latszik, hogy lehet segiteni, a celzokor biztosan nem erinti a csapattarsat, odaszaladni sem tud, ahova a loves megy, csak epp az a franya robbanasi sugar....

A kill pedig kell mindenkinek, foleg a vegen, mint ahogy a sebzes is, mert maskepp nincs WN8, es ha az nem minimum kek, akkor nem vagy ember. Es ez nem arty problema, csak az o hatasuk latvanyosabb. Az utobbi 3 napban legalabb fel tucat olyan esetet lattam, amikor az utolso ellenfelre rohano tankok egymast lottek meg nagy igyekezetukben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 7 hónapja #189835 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Tegnap lett meg a nagy cső az M53/M55-re, eddig a kicsivel is tetszett a tank, kellemes volt a gyors töltés és szűkülés, de ez a 8 inch-es, hogy mi OP egy cucc...
Komolyan mondom sajnálom a tankokat akiket telibetrafál. Ugye az előtte lévő M40/M43 nagy csöve is 1850 alfás volt ugyanezzel az átütéssel, de itt a kulcs az, hogy a brit 10-eshez hasonlóan iszonyúan magas a lövedék röppálya és felülről érkezik az áldás a célpontra. A tetőpáncélok meg hát... tudjuk milyenek. Két dolog nem tetszik benne, ezek közül az egyik megszokható a másik pedig helyezkedés kérdése. Szóval ami megszokást igényel az az, hogy a célkeresztet a felülről érkező lövedék miatt szinte pontosan a tank közepére kell rakni, nem szabad "mögé célozni" annyira mint egy francia artyval, a másik pedig a lő-táv, ami az 1000x1000-es pályákon nem éri át az ellentétes sarkot, tehát egy fél szektort előre kell gurulni, ha pont a sarokra akarunk lőni. Minden másban ez az ágyú úgy zseniális ahogy van. Már értem miért kelendőbb ez a tank cw-n is mint a T92.
Tegnap minden egyes 1500 feletti sebzés után elszégyelltem magam, hogy erre vetemedek, hogy a sarokból klikkelgetek. :happy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03, Tekagi

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #189837 Írta: Tekagi

Tsisdu beküldte:

Amellett, hogy olyanoknak irod, akik utanaolvasnak annak, amit csinalnak (es ugye nem csak magyakorbol all a jatek), es nem azok olvasnak, akiknek szolna, a kep nem ilyen fekete-feher. Ha lo az arty, az a baj, mert lopni akar. Ha nem lo, az a baj, hogy ott allok az ellenfel mellett, es nem ment meg, pedig ott a spot, ellenfel lancolva, es mindjart kiszed.

Az artynak illik jelezni, ha olyat lo, akinek a kozeleben van sajat jatekos, de erre egyreszt csak a jobbak figyelnek, masreszt sok jatekos nem szamol a szukules es a lovedek repulesenek idejevel. Tuztamogatast ker es ha az ellenfel nem pukkan ki azonnal, mar rohan is ra hogy ehh, nem segitenek, alszik az arty, stb.
A masik tipikus arty hiba a teruletsebzes figyelmen kivul hagyasa. Van, amikor latszik, hogy lehet segiteni, a celzokor biztosan nem erinti a csapattarsat, odaszaladni sem tud, ahova a loves megy, csak epp az a franya robbanasi sugar....

A kill pedig kell mindenkinek, foleg a vegen, mint ahogy a sebzes is, mert maskepp nincs WN8, es ha az nem minimum kek, akkor nem vagy ember. Es ez nem arty problema, csak az o hatasuk latvanyosabb. Az utobbi 3 napban legalabb fel tucat olyan esetet lattam, amikor az utolso ellenfelre rohano tankok egymast lottek meg nagy igyekezetukben.

Én akkor lövök párbajozókhoz amikor tűztámogatást kérnek, elő szokott fordulni, különben inkább nehéz tankok,td-k amiket előszeretettel lövöldőzök.Vagy az a hozzám hasonlo paradicsom amelyik kiáll takarás nélkül pálya közepén h ő az isten heavy-ben és sebezhetetlen aztán quva anyázik)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 7 hónapja #189842 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ez így van ahogy írod.
Viszont ha artyval játszok két dolgot mindig és folyamatosan csinálok - jelzem kit célzok pár másodpercenként illetve a betöltési időmet. Az az idióta aki odamegy annak a tanknak a közelébe tologatni az arcába miközben az arty jelölése ott villog állandóan rajta - hát, már elnézést de nem érdekel - odaverek aztán vagy vele hal, vagy megússza. Azért nem állok át másik célpontra fél perc alatt mert lusta a térképet nézni illetve gondolkodni.

Tsisdu beküldte:

3 éve 7 hónapja #189852 Írta: Tekagi

Nortonor beküldte: Tegnap lett meg a nagy cső az M53/M55-re, eddig a kicsivel is tetszett a tank, kellemes volt a gyors töltés és szűkülés, de ez a 8 inch-es, hogy mi OP egy cucc...
Komolyan mondom sajnálom a tankokat akiket telibetrafál. Ugye az előtte lévő M40/M43 nagy csöve is 1850 alfás volt ugyanezzel az átütéssel, de itt a kulcs az, hogy a brit 10-eshez hasonlóan iszonyúan magas a lövedék röppálya és felülről érkezik az áldás a célpontra. A tetőpáncélok meg hát... tudjuk milyenek. Két dolog nem tetszik benne, ezek közül az egyik megszokható a másik pedig helyezkedés kérdése. Szóval ami megszokást igényel az az, hogy a célkeresztet a felülről érkező lövedék miatt szinte pontosan a tank közepére kell rakni, nem szabad "mögé célozni" annyira mint egy francia artyval, a másik pedig a lő-táv, ami az 1000x1000-es pályákon nem éri át az ellentétes sarkot, tehát egy fél szektort előre kell gurulni, ha pont a sarokra akarunk lőni. Minden másban ez az ágyú úgy zseniális ahogy van. Már értem miért kelendőbb ez a tank cw-n is mint a T92.
Tegnap minden egyes 1500 feletti sebzés után elszégyelltem magam, hogy erre vetemedek, hogy a sarokból klikkelgetek. :happy:

Egy lövéseztem már td-t,light-et én is de azért az 1500-as sebzés tényleg nagyon durván hangzik,.Mondom ezt úgy hogy szeretek arty-val játszanni.

3 éve 7 hónapja #189855 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
100 meccsenkent en is lovok ki amugy csapattarsat artyval. De nem azert meg fraget lopnek. Csak akkor lovok oda ha az enyem remenytelen helyzetbe van, es nelkulem is meghallna, es akkor is probalok aaz ellenfel segge fele loni, hogy veletlenul se sebezzem, vagy probalom spashbol trackelni. Altalaba akkor lovom ki a sajatomat, ha az ellenfel hatra tolat, es a sajatom meg megy utana. Pedig vadul nyomkodom h. bizony en oda fogok loni.

De amugy zat adom, hogy ritka nagy gyokerseg amikor a TD seggebe beparkolsz es az arty csak azert is odanyom egyet, eleg ha csak trackel, es utana mondjuk egy JGe100 radfordul. Biztos boldog leszel tole.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

3 éve 7 hónapja #189860 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Amikor egy 800 hp-s meddel ráesek egy lassú tankra (jagdtiger, E3, stb.) és esélytelen, hogy tudjon ellenem bármit is kezdeni, a saját party pedig csak azért is odalő, habár látja, hogy ott harcolok vele és eltalálhat, mert forgolódok, akkor egyből reportolom. Tivadar erről írt.
Ráment egy jagdtigerre, leforogta volna a saját arty pedig kipukkantotta a jagdtiger helyett... Aztán a jagdtiger pedig vígan kicsapta még két tankunkat.

Műhold nézetben az arty látja, hogy hova lehet lőni és hova nem, nem pedig a t62a-nak kell figyelni a csata hevében, hogy most hova néz az arty. Biztos megvárom majd azt a 4-5 másodpercet mire az arty talán eltalálja a tankot (talán!!!), és eközben lehet elszalasztja azt a lehetőséget, hogy 1vs1-ben lenyomja.
Nekem ne mondjátok, hogy ez nem az arty hibája, mert én sem lövök akkor oda artyval. Ez alap.

Ez olyan, mintha folyamatosan néznem kéne a mögöttem jövő kocsit, hogy ha esetleg SOS fékeznem kellene, nehogy belémjöjjön, mert az én hibám lesz...

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #189863 Írta: Tekagi
Én noob vagyok nulla közeli játéktudás, de véleményem szerint arty támogató, akkor lövök párbajhoz ha kérik.Saját csapattársat kilőnni meg nincs mentség. Van 15 ellenfél van akinél lehet támadni. 1x lőttem ki csapattársat de az beugrott lövésnél valami minimális hp-vel. De ha feltett volna supportra szó nélkül elfogadom büntetést.

3 éve 7 hónapja #189878 Írta: Tsisdu
Megválaszolva: Tsisdu

Morphelo beküldte: Amikor egy 800 hp-s meddel ráesek egy lassú tankra (jagdtiger, E3, stb.) és esélytelen, hogy tudjon ellenem bármit is kezdeni, a saját party pedig csak azért is odalő, habár látja, hogy ott harcolok vele és eltalálhat, mert forgolódok, akkor egyből reportolom. Tivadar erről írt.
Ráment egy jagdtigerre, leforogta volna a saját arty pedig kipukkantotta a jagdtiger helyett... Aztán a jagdtiger pedig vígan kicsapta még két tankunkat.

Műhold nézetben az arty látja, hogy hova lehet lőni és hova nem, nem pedig a t62a-nak kell figyelni a csata hevében, hogy most hova néz az arty. Biztos megvárom majd azt a 4-5 másodpercet mire az arty talán eltalálja a tankot (talán!!!), és eközben lehet elszalasztja azt a lehetőséget, hogy 1vs1-ben lenyomja.
Nekem ne mondjátok, hogy ez nem az arty hibája, mert én sem lövök akkor oda artyval. Ez alap.

Ez olyan, mintha folyamatosan néznem kéne a mögöttem jövő kocsit, hogy ha esetleg SOS fékeznem kellene, nehogy belémjöjjön, mert az én hibám lesz...

Szuper. Csakhogy ezeket nem annak az egy arty-sofornek irta, hanem ide, a forumra, nekunk. Talan igy ertheto, hogy mi is sokkal altalanosabban jarjuk korul a problemat. Senki nem allitotta, hogy ott, abban az esetben az artynak volt igaza.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #189882 Írta: Tekagi
Tsisdu intelligens vagy hsz után itálve, ne vedd magadra h neked vagy többi artysnak irta itt :)Vedd úgy h kérés volt tőle mi ne csináljunk úgy mint az a madár.Csak elgondolja hogy aki kilőtte nem olvasa...

3 éve 7 hónapja #189888 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Értelmes Artys nem lő ki csapat társat. A többieknek pedig tilos!
Azért énvelem is előfordult pár eset mikor sajátot sebeztem:
Legemlékezetesebb ebből az amikor KV2-vel lőttem ki a fiamat, aki full HP-s KV2-vel elém ment. Tüzér nézet, várom, míg beszűkül. Elengedem, mire feltűnik a tornyának a háta… majd a roncsa… :(
Himmelsdorf: Megszereztük a kastélyt, rohanunk át dél felé. Oldalsó utcában feltűnik egy tirgerII ami halál utcára néz. Ráfordulok SU-152-vel, célzom a tornyot, üvöltök, hogy szűkülök. Fiam mondja, hogy elmegy ISU-val… -1000 HP és piros lánc, de még életbe maradt… :S

Mondjuk, megoldani nem tudom, de ti szabályosnak tartanátok egy olyan módot, amely ha az Arty lő, akkor jelzi a saját tankoknak az arty-s célkereszt (10-20 m belül) közelében lévő ellenséges tank(ok)-ra, hogy megy az áldás és írná a becsapódásig a visszaszámlálást? Mondjuk a saját tankokra is lehetne valami terület szabály, például arty-s célkereszt 50 m-es körön belüli saját tankoknak firkantaná csak a visszaszámlálást.
Ezzel is az a baj, hogy ha az ember elhatározza, hogy ugrik, akkor tök mindegy, hogy mit ír, klikkel az arty, úgyis ugrani fog.
Van ez a T gomb, ami ha ellenséges tankra nézek és megnyomom, akkor kiírja: „Tűztámogatást kérek XYZ tankra.” Nem lehetne a Z (angol billentyűzeten Y) gombra bevezetni a: „Támadom XYZ tankot.”?
Mint látjátok, ötletből van elég…

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.