Jelenleg 291 vendég és 3 tag online

Arty használók topic-ja

3 éve 6 hónapja #190040 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
hogy dontod el mi a "veletlen"?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, HUN_Sector

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #190041 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
A 3 lövést 2 másodperc alatt kaptam be. Nem hiszem el. 32K csata alatt így még nem b*sztak ki velem. Kb. olyan, mintha kimennél az utcára, és egyszerre esne a fejedre egy tégla, egy cserép meg még le is szarna egy galamb ráadásként.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

3 éve 6 hónapja #190047 Írta: Tsisdu
Megválaszolva: Tsisdu

HUN_Sector beküldte: Gyerekek, az a bishop egy kínszenvedős arty... rettenetes. :( Csőkitéríthetősége a bisonéval egyenértékű. A top ágyú lőtávja valami borzalmas, cserébe a tank lassú. A togII-vel a drag race-t, nem tudom melyikük nyerné.

Ugy erzem, nem talaltad meg meg, mire jo. Keress egy olyan helyet, ahol epp a lotavolsagod kozeleben van egy olyan utkozozona, ahova sok csapattars ment, es jellemzoen alloharc szokott lenni. (Lehetoleg ez a hely ne nyilt terepen legyen :) )
A Bishop (es az FV304 ugyanazzal a top agyuval) a lotavolsaga kozelebe majdnem fuggolegesen lo, gyorsan szukul artyhoz kepest, es egesz pontos ilyen rovid tavon, es a tuzgyorsasaga is kellemes. A kelloen nagy tankokat hazak mogul is ki tudod sok esetben szedni. Eloszor en is utaltam, kesobb viszont ez a ket arty hozta a legjobb eredmenyeimet. Nyilvan az FV-vel egyszerubba helyvaltoztatas, ha gond van, vagy tul gyorsan tor elore a csapat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #190051 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Tsisdu beküldte:

HUN_Sector beküldte: Gyerekek, az a bishop egy kínszenvedős arty... rettenetes. :( Csőkitéríthetősége a bisonéval egyenértékű. A top ágyú lőtávja valami borzalmas, cserébe a tank lassú. A togII-vel a drag race-t, nem tudom melyikük nyerné.

Ugy erzem, nem talaltad meg meg, mire jo. Keress egy olyan helyet, ahol epp a lotavolsagod kozeleben van egy olyan utkozozona, ahova sok csapattars ment, es jellemzoen alloharc szokott lenni. (Lehetoleg ez a hely ne nyilt terepen legyen :) )
A Bishop (es az FV304 ugyanazzal a top agyuval) a lotavolsaga kozelebe majdnem fuggolegesen lo, gyorsan szukul artyhoz kepest, es egesz pontos ilyen rovid tavon, es a tuzgyorsasaga is kellemes. A kelloen nagy tankokat hazak mogul is ki tudod sok esetben szedni. Eloszor en is utaltam, kesobb viszont ez a ket arty hozta a legjobb eredmenyeimet. Nyilvan az FV-vel egyszerubba helyvaltoztatas, ha gond van, vagy tul gyorsan tor elore a csapat.

A pályákkal van igazán a baj. Nagyon sokszor (3-ból kétszer) malinovkát és sand rivert kapok, néha-néha el hallufot, vagy fisherman's bayt, erlenberget. Kisebbet nem igazán. Ezek pedig mind-mind mászkálósak. Na ezért vagyok bajban vele. Az fv-vel nem lesz ilyen gond, az gyors, de ez csigabiga. (mindenesetre meglepődtem, hogy a nagy ágyú előszeretettel üt 3-400-at a 6-7-8-as medekbe)

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

3 éve 6 hónapja #190052 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
A bishop egy qrva jó arty örökre a garázsba a helye. Gyorsan tölt pontos és szinte mindenhová be lehet lőni.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005.
3GM: Stug III Ausf.G .

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

3 éve 6 hónapja #190057 Írta: gmaster0o0
FV (bishop) baja a lassu lovedek. mivel spash nincs izgo mozgo tankra nagyon nehez vele loni. Kicsit odebb megy ahova celoztad es maris 0 dmg. Beszoritoitt tankokat, vagy trackelt tankokat kell vele loni. Mivel nagy ivu a lovedek, a tankok tetejere vagy a motorterre ra lehet ejteni vele. Nagy feneku amcsi tankok(t32,t34 stb) 400 dmg + gyujtas eleg jol:D

3 éve 6 hónapja #190059 Írta: HUN_Sector

gmaster0o0 beküldte: FV (bishop) baja a lassu lovedek. mivel spash nincs izgo mozgo tankra nagyon nehez vele loni. Kicsit odebb megy ahova celoztad es maris 0 dmg. Beszoritoitt tankokat, vagy trackelt tankokat kell vele loni. Mivel nagy ivu a lovedek, a tankok tetejere vagy a motorterre ra lehet ejteni vele. Nagy feneku amcsi tankok(t32,t34 stb) 400 dmg + gyujtas eleg jol:D

De nyugtass meg, hogy az fv304-nél egy picit gyorsabb lesz a lövedék :) Bár nagy probléma a mostanival sincs a kis lőtáv miatt.

Tegnap megpróbált lerammolni egy elc amx. Csúnyán megjárta.

3 éve 6 hónapja #190063 Írta: gmaster0o0
ugyanaz az agyu + lovedek.

De a tankkal lehet driftelni rendesen:D el huzol egy lassu TD melett kezifekes kanyar aztan seggbe lovod:D

Ferdi t28 nagyon szereti:D csak ne lojjon meg addig:D

3 éve 6 hónapja #190066 Írta: HUN_Sector
Még anno nagyon régen egy jagdpanzer 4-el forogtam le és durrantottam szét full hp-ról flankelve egy ferdit :) Belegondolni is rossz, hogy mióta nyüstölöm már ezt a játékot.

3 éve 6 hónapja #190107 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

gmaster0o0 beküldte: hogy dontod el mi a "veletlen"?

Azért ahhoz, hogy artyval a saját csapattársadat találd el, nagyon ügyesnek(genyónak) kell lenni.

3 éve 6 hónapja #190127 Írta: HUN_Sector

Morphelo beküldte:

gmaster0o0 beküldte: hogy dontod el mi a "veletlen"?

Azért ahhoz, hogy artyval a saját csapattársadat találd el, nagyon ügyesnek(genyónak) kell lenni.

Az RNG ügyesen dolgozik. Ha ott köröz a sajátod körülötte, akkor a lövedék előszeretettel vonzódik hozzá :)

3 éve 6 hónapja #190427 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Így nem mutat sokat, de jó kis csata lett a végére. :lol:

wotreplays.com/...2-su-8
Mellékletek:

3 éve 6 hónapja #190723 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic
És valahogy mindig noob a csapat :happy:

3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #190817 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Nem teljesen ide tartozik, arty-s szempontból 'mindössze' 1 "aprócska" E4 1-hit van :silly: , ami lényegesebb, az a 'kedves' WT "csapattárs"...inkább nem is mondok semmit... :pinch: :angry:

wotreplays.eu/s...#teams

3 éve 6 hónapja #190824 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

nedi beküldte: Tegnap nyerö csátában top tierként t-150-el himmelsdorfon hátulról saját arty belémver 789-et. Marad 1hp-m, lerohan az ellen és vesztünk. Ma a másik retardált klikker nyomorék, ugyanaz a pálya csak túlsó oladról támadunk, mikor megint egy ugyanolyan saját gwpanther, belémvág 690-et és kigyújt. Marad 15 hp-m, elborul az agyam rálövök, 350 sebzek persze meghal és én egyből bann. Száradjon ki a szíve minden idióta klikkelgető majomnak. A retardáltak miért nem kapnak bannt. Sokszor nagyon undorító ez a játék. Vesszenek az artyk, jöhetne már az egyensúlyozás.

2 affér után butasság minden arty használót szidni :) Ezt szöveget meg inkább dühöngőbe irhattad volna.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.