Jelenleg 341 vendég és 5 tag online

Arty használók topic-ja

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #189890 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

hadtjuk beküldte: Értelmes Artys nem lő ki csapat társat. A többieknek pedig tilos!
Azért énvelem is előfordult pár eset mikor sajátot sebeztem:
Legemlékezetesebb ebből az amikor KV2-vel lőttem ki a fiamat, aki full HP-s KV2-vel elém ment. Tüzér nézet, várom, míg beszűkül. Elengedem, mire feltűnik a tornyának a háta… majd a roncsa… :(
Himmelsdorf: Megszereztük a kastélyt, rohanunk át dél felé. Oldalsó utcában feltűnik egy tirgerII ami halál utcára néz. Ráfordulok SU-152-vel, célzom a tornyot, üvöltök, hogy szűkülök. Fiam mondja, hogy elmegy ISU-val… -1000 HP és piros lánc, de még életbe maradt… :S

Mondjuk, megoldani nem tudom, de ti szabályosnak tartanátok egy olyan módot, amely ha az Arty lő, akkor jelzi a saját tankoknak az arty-s célkereszt (10-20 m belül) közelében lévő ellenséges tank(ok)-ra, hogy megy az áldás és írná a becsapódásig a visszaszámlálást? Mondjuk a saját tankokra is lehetne valami terület szabály, például arty-s célkereszt 50 m-es körön belüli saját tankoknak firkantaná csak a visszaszámlálást.
Ezzel is az a baj, hogy ha az ember elhatározza, hogy ugrik, akkor tök mindegy, hogy mit ír, klikkel az

arty, úgyis ugrani fog.

Van ez a T gomb, ami ha ellenséges tankra nézek és megnyomom, akkor kiírja: „Tűztámogatást kérek XYZ tankra.” Nem lehetne a Z (angol billentyűzeten Y) gombra bevezetni a: „Támadom XYZ tankot.”?

Mint látjátok, ötletből van elég…

Az első ötlet nem is rossz. Azt erőltethetnéd többfelé.// Mondjuk, megoldani nem tudom, de ti szabályosnak tartanátok egy olyan módot, amely ha az Arty lő, akkor jelzi a saját tankoknak az arty-s célkereszt (10-20 m belül) közelében lévő ellenséges tank(ok)-ra, hogy megy az áldás és írná a becsapódásig a visszaszámlálást? // ezt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #189895 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Tekagi beküldte:

hadtjuk beküldte: Értelmes Artys nem lő ki csapat társat. A többieknek pedig tilos!
Azért énvelem is előfordult pár eset mikor sajátot sebeztem:
Legemlékezetesebb ebből az amikor KV2-vel lőttem ki a fiamat, aki full HP-s KV2-vel elém ment. Tüzér nézet, várom, míg beszűkül. Elengedem, mire feltűnik a tornyának a háta… majd a roncsa… :(
Himmelsdorf: Megszereztük a kastélyt, rohanunk át dél felé. Oldalsó utcában feltűnik egy tirgerII ami halál utcára néz. Ráfordulok SU-152-vel, célzom a tornyot, üvöltök, hogy szűkülök. Fiam mondja, hogy elmegy ISU-val… -1000 HP és piros lánc, de még életbe maradt… :S

Mondjuk, megoldani nem tudom, de ti szabályosnak tartanátok egy olyan módot, amely ha az Arty lő, akkor jelzi a saját tankoknak az arty-s célkereszt (10-20 m belül) közelében lévő ellenséges tank(ok)-ra, hogy megy az áldás és írná a becsapódásig a visszaszámlálást? Mondjuk a saját tankokra is lehetne valami terület szabály, például arty-s célkereszt 50 m-es körön belüli saját tankoknak firkantaná csak a visszaszámlálást.
Ezzel is az a baj, hogy ha az ember elhatározza, hogy ugrik, akkor tök mindegy, hogy mit ír, klikkel az

arty, úgyis ugrani fog.

Van ez a T gomb, ami ha ellenséges tankra nézek és megnyomom, akkor kiírja: „Tűztámogatást kérek XYZ tankra.” Nem lehetne a Z (angol billentyűzeten Y) gombra bevezetni a: „Támadom XYZ tankot.”?

Mint látjátok, ötletből van elég…

Az első ötlet nem is rossz. Azt erőltethetnéd többfelé.// Mondjuk, megoldani nem tudom, de ti szabályosnak tartanátok egy olyan módot, amely ha az Arty lő, akkor jelzi a saját tankoknak az arty-s célkereszt (10-20 m belül) közelében lévő ellenséges tank(ok)-ra, hogy megy az áldás és írná a becsapódásig a visszaszámlálást? // ezt.

Mivel van papírom, hogy magyarul se tudok (diszlexiás vagyok), az Angolom meg = -1, a terjesztést/kivitelezést meghagyom nektek. De mint nagy arty kedvelő, én is örülnék neki, ha lenne valami e féle.

3 éve 7 hónapja #189899 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
teljesen jo otlet lenne ha az arty celkeresztjet jelezne a csapattarsaknak, vagy legalabb valamit akar meg celzasnal. Es nem is lenne akkora munka implementalni mivel a rampage modba a tuzersegi tamogatasnal van hasonlo. Szerintem ez egy teljesen korrekt otlet lenne. Persze sniper nezetbe nehezen veszed eszre, es mar joval loves elott, meg kene jelennie, mert egy alacsony ivu arty lovedek hamar odaer, szoval ott nem lenne neked se idod odebb menni kicsit.

Amugy a pontatlan arty versus tomato a legjobb kombinacio, ha beadja neki akkor karacsony van:D. 2x lottek hetvegn ki full hprol h. spotolva se voltam, de beallt mellem egy nehez tank akire lottek:D

3 éve 7 hónapja #189914 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Gyerekek, az a bishop egy kínszenvedős arty... rettenetes. :( Csőkitéríthetősége a bisonéval egyenértékű. A top ágyú lőtávja valami borzalmas, cserébe a tank lassú. A togII-vel a drag race-t, nem tudom melyikük nyerné.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

3 éve 7 hónapja #189918 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

HUN_Sector beküldte: Gyerekek, az a bishop egy kínszenvedős arty... rettenetes. :( Csőkitéríthetősége a bisonéval egyenértékű. A top ágyú lőtávja valami borzalmas, cserébe a tank lassú. A togII-vel a drag race-t, nem tudom melyikük nyerné.

Viszont a következő arty, mindenért kárpotol...

3 éve 7 hónapja #189923 Írta: HUN_Sector

hadtjuk beküldte:

HUN_Sector beküldte: Gyerekek, az a bishop egy kínszenvedős arty... rettenetes. :( Csőkitéríthetősége a bisonéval egyenértékű. A top ágyú lőtávja valami borzalmas, cserébe a tank lassú. A togII-vel a drag race-t, nem tudom melyikük nyerné.

Viszont a következő arty, mindenért kárpotol...

Csak ezért kezdtem el a brit ágat, mert nem hagyott nyugodni a tudat, hogy rajta van az fv304 és én még nem szereztem azt meg...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03

3 éve 7 hónapja #189925 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Akkor én egy különleges állatfajta vagyok, nekem tetszik a hibái ellenére is... :oops:

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/

3 éve 7 hónapja #189933 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Nem ma történt, de mosolyt csalt az arcomra :evil:

Őszintén szólva én a Borsigra vadásztam, de ez is megteszi :)

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III
Mellékletek:

3 éve 7 hónapja #189938 Írta: HUN_Sector
Az ilyenek bekerülnek a ruszki válogatásokba. nekem is volt olyan, hogy mentem a kis nyolcas lorr artyval, lőttem egyet a nagyvilágba a pálya túlsó irányába, aztán hopp, megjelent egy kill :)

Szerintem azzal egy évre ellőttem a szerencsémet a játékban :)

3 éve 7 hónapja #189942 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

HUN_Sector beküldte: Az ilyenek bekerülnek a ruszki válogatásokba. nekem is volt olyan, hogy mentem a kis nyolcas lorr artyval, lőttem egyet a nagyvilágba a pálya túlsó irányába, aztán hopp, megjelent egy kill :)

Szerintem azzal egy évre ellőttem a szerencsémet a játékban :)

Akár hiszed, akár nem, ez velem is így történt, ugyanis tegnap cserébe 50 méterről majdnem teljesen beszűkülve nem találtam el egy T95-öt, és ezért vesztettem.

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

3 éve 7 hónapja #189960 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

Tsisdu beküldte:

Morphelo beküldte: Amikor egy 800 hp-s meddel ráesek egy lassú tankra (jagdtiger, E3, stb.) és esélytelen, hogy tudjon ellenem bármit is kezdeni, a saját party pedig csak azért is odalő, habár látja, hogy ott harcolok vele és eltalálhat, mert forgolódok, akkor egyből reportolom. Tivadar erről írt.
Ráment egy jagdtigerre, leforogta volna a saját arty pedig kipukkantotta a jagdtiger helyett... Aztán a jagdtiger pedig vígan kicsapta még két tankunkat.

Műhold nézetben az arty látja, hogy hova lehet lőni és hova nem, nem pedig a t62a-nak kell figyelni a csata hevében, hogy most hova néz az arty. Biztos megvárom majd azt a 4-5 másodpercet mire az arty talán eltalálja a tankot (talán!!!), és eközben lehet elszalasztja azt a lehetőséget, hogy 1vs1-ben lenyomja.
Nekem ne mondjátok, hogy ez nem az arty hibája, mert én sem lövök akkor oda artyval. Ez alap.

Ez olyan, mintha folyamatosan néznem kéne a mögöttem jövő kocsit, hogy ha esetleg SOS fékeznem kellene, nehogy belémjöjjön, mert az én hibám lesz...

Szuper. Csakhogy ezeket nem annak az egy arty-sofornek irta, hanem ide, a forumra, nekunk. Talan igy ertheto, hogy mi is sokkal altalanosabban jarjuk korul a problemat. Senki nem allitotta, hogy ott, abban az esetben az artynak volt igaza.

Amit bármilyen nyelven ki lehet olvasni a képekből: konkrétan a GC-nek 945hp enemy dmg-ot tolt kis és 966 sajátot. Ez kb. a csata 5. percében történt, eddig percekig spoton voltak más tankok.

Amit nem lehet kiolvasni: a 2db JT-t én derítettem fel, kb. melletük bukkantam felt - ő odafordult, és belőtt a sűrűjébe. Engem telibevert (nem splash), a JT nem is sebződött. Semmiféle támogatást nem kért senki a 2db JT-re, vicc lett volna a két pinata-ra arty tüzet kérni...

Szóval ha megnézed a két szakasztársam sebzését, amivel zártak, kb. engem is attól fosztott meg.

Ezt megelőzően az ellenfél 3db artyja folyamatos tüze elől menekülve játszottam.

Egy darabig le sem esett mi történt, csak mikor láttam, hogy az ellenfélnek nincs is GC-je... a meccs után ráírtam, mi a véleményem a játékáról, a válasza: "get cancer now"

Megértem az orosz divatot...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

3 éve 7 hónapja #189977 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

TivadarToth beküldte:

Tsisdu beküldte:

Morphelo beküldte: Amikor egy 800 hp-s meddel ráesek egy lassú tankra (jagdtiger, E3, stb.) és esélytelen, hogy tudjon ellenem bármit is kezdeni, a saját party pedig csak azért is odalő, habár látja, hogy ott harcolok vele és eltalálhat, mert forgolódok, akkor egyből reportolom. Tivadar erről írt.
Ráment egy jagdtigerre, leforogta volna a saját arty pedig kipukkantotta a jagdtiger helyett... Aztán a jagdtiger pedig vígan kicsapta még két tankunkat.

Műhold nézetben az arty látja, hogy hova lehet lőni és hova nem, nem pedig a t62a-nak kell figyelni a csata hevében, hogy most hova néz az arty. Biztos megvárom majd azt a 4-5 másodpercet mire az arty talán eltalálja a tankot (talán!!!), és eközben lehet elszalasztja azt a lehetőséget, hogy 1vs1-ben lenyomja.
Nekem ne mondjátok, hogy ez nem az arty hibája, mert én sem lövök akkor oda artyval. Ez alap.

Ez olyan, mintha folyamatosan néznem kéne a mögöttem jövő kocsit, hogy ha esetleg SOS fékeznem kellene, nehogy belémjöjjön, mert az én hibám lesz...

Szuper. Csakhogy ezeket nem annak az egy arty-sofornek irta, hanem ide, a forumra, nekunk. Talan igy ertheto, hogy mi is sokkal altalanosabban jarjuk korul a problemat. Senki nem allitotta, hogy ott, abban az esetben az artynak volt igaza.

Amit bármilyen nyelven ki lehet olvasni a képekből: konkrétan a GC-nek 945hp enemy dmg-ot tolt kis és 966 sajátot. Ez kb. a csata 5. percében történt, eddig percekig spoton voltak más tankok.

Megértem az orosz divatot...

:beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

3 éve 7 hónapja #189978 Írta: Episco
Megválaszolva: Episco

F3rmi beküldte: Ez így van ahogy írod.
Viszont ha artyval játszok két dolgot mindig és folyamatosan csinálok - jelzem kit célzok pár másodpercenként illetve a betöltési időmet. Az az idióta aki odamegy annak a tanknak a közelébe tologatni az arcába miközben az arty jelölése ott villog állandóan rajta - hát, már elnézést de nem érdekel - odaverek aztán vagy vele hal, vagy megússza. Azért nem állok át másik célpontra fél perc alatt mert lusta a térképet nézni illetve gondolkodni.

Az aki odamegy ''tologatni'' az ellenfel tankot az lehet, hogy csinalt is valamit a csataban mire odaig eljutott. Valoszinuleg at kellett haladnia a palyan, esetleg csataba keverednie masokkal. Pont teszek ra, hogy kire villog az arty foleg mivel akkor is villog a sok ..... ha van meg 40sec mire betolt. Ha mar eljutott valaki oda, hogy 1v1be van a masik tankkal es olyan kozel van, hogy az arty megsebezheti hat gratulalok annak aki odalo. Egy kezemen meg tudom szamolni a 18k csata alatt hany alkalommal segitett ki az arty a bajban. Azt viszont nem, hogy hanyszor b@szta el a csatamat azzal, hogy a ''szovetseges'' arty eltalalt. Ha mar artyzol akkor legalabb a sajat csapattarsad jatekat ne tedd tonkre, eleg hogy a masik oldal jatekaval ezt teszed.

3 éve 7 hónapja #190030 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Mégegyszer mert hátha kimaradt - csak és kizárólag a küldetések miatt artyzok. Egyébként nulla alkalommal fordult elő, hogy akár egyszer is elővettem volna őket. Amint Object 260 garázsban, artyzás számomra befejezve (hacsak nem lesz megint valami hasonló küldetés).
Másrészt én speciel roppant támogató módon játszom az artyt - figyelem ki kér támogatást és igyekszem is segíteni.
A leírt eset előfordul, de nyilván nem törekszem rá...

Episco beküldte:

F3rmi beküldte: Ez így van ahogy írod.
Viszont ha artyval játszok két dolgot mindig és folyamatosan csinálok - jelzem kit célzok pár másodpercenként illetve a betöltési időmet. Az az idióta aki odamegy annak a tanknak a közelébe tologatni az arcába miközben az arty jelölése ott villog állandóan rajta - hát, már elnézést de nem érdekel - odaverek aztán vagy vele hal, vagy megússza. Azért nem állok át másik célpontra fél perc alatt mert lusta a térképet nézni illetve gondolkodni.

Az aki odamegy ''tologatni'' az ellenfel tankot az lehet, hogy csinalt is valamit a csataban mire odaig eljutott. Valoszinuleg at kellett haladnia a palyan, esetleg csataba keverednie masokkal. Pont teszek ra, hogy kire villog az arty foleg mivel akkor is villog a sok ..... ha van meg 40sec mire betolt. Ha mar eljutott valaki oda, hogy 1v1be van a masik tankkal es olyan kozel van, hogy az arty megsebezheti hat gratulalok annak aki odalo. Egy kezemen meg tudom szamolni a 18k csata alatt hany alkalommal segitett ki az arty a bajban. Azt viszont nem, hogy hanyszor b@szta el a csatamat azzal, hogy a ''szovetseges'' arty eltalalt. Ha mar artyzol akkor legalabb a sajat csapattarsad jatekat ne tedd tonkre, eleg hogy a masik oldal jatekaval ezt teszed.

3 éve 7 hónapja #190035 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Episco beküldte:

1 hét bant az artysnak aki "véletlenül" kilövi a csapattársát.Abból tanulna.Az a baj hogy még be se kékülnek az ilyen esetek után...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.