Jelenleg 676 vendég és 7 tag online

Arty használók topic-ja

3 éve 7 hónapja #188845 Írta: ladaburger
Megválaszolva: ladaburger
Még ma este felteszem, mert amúgy is nevezni akarok vele Bodzy versenyére

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #188860 Írta: ladaburger
Megválaszolva: ladaburger

Itt a visszajátszás.. wotreplays.com/...anther .
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510, Tekagi

3 éve 7 hónapja #188924 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Grat :) sok sikert a versenyhez Lada :) Volt egy kis káosz arty ügyben nálam, eladtam amerikai V-t kiprobálni másikat,de visszavásároltam,legénység is egyre okosabb, a kérdés VI-os arty lassan meglesz de VI-os gépekbe (nem csak arty-ba) már 2 skilles legénység kéne,nem?

3 éve 7 hónapja #188928 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Igazábol ha rajta van a BIA akkor már sok gond nincsen utánna már csak hatodik érzék meg full álca ami kellhet. ha eljutsz az M53/M55-ig akkor azon már lehet olyanokat is rakni mai a mozgásközbeni célzást segíti meg a toronyforgás közbenit de alapvetöen nincs rájuk szükség más artykon.

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 7 hónapja #188929 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Kösz szépen, nincs nekik semmi képességük :) Még okosodniuk kell.

3 éve 7 hónapja #188935 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Tekagi beküldte: Kösz szépen, nincs nekik semmi képességük :) Még okosodniuk kell.

Minél okosabbak a legények annál jobb, ez teljesen egyértelmű, de nekem most M44-em van, az első skill felénél járnak a legények, és bőven játszható így is. A Stug IV-es küldetésekhez jó volt így is. Persze nagyon várom, hogy okosabbak legyenek :).

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 7 hónapja #188955 Írta: DanDavidd
Megválaszolva: DanDavidd
Hali! Milyen arty-t ajánlotok a személyes küldikhez? :silly:

3 éve 7 hónapja #188961 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

DanDavidd beküldte: Hali! Milyen arty-t ajánlotok a személyes küldikhez? :silly:

Föleg amerikai artykat ajánlanék azok a legkompatibilisebb artyik jelenleg 5-9-ig.
De Fhransziával is meg lehet csinálni. De szerintem a legkönyebb az amcsikkal.de ha vissza olvasol jó párat akkor találsz itt tölem is és a többiektől is kisebb leírások összehasonlításokat.

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

3 éve 7 hónapja #188968 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

DanDavidd beküldte: Hali! Milyen arty-t ajánlotok a személyes küldikhez? :silly:

A fórumozók tanácsára kezdtem el én is az amerikai arty ágat, és abszolút jól használható gépek, nem csalódtam, és megszereztem a segítségével a Stug IV-et is (lightokkal borzalmas vagyok még). Ne várd, hogy minden meccsen simogasson az RNG-istennő, de vannak vele szuper körök.

Játékosnév: szeni17

3 éve 7 hónapja #188969 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
M44, FV304, AMX13F3, S51 (utóbbi elég pontatlan, de az utóbbi kettő kifejleszthető hatos nehéz illetve könnyű tankból és nem kell hozzájuk végiggyalogolni a teljes arty ágon)

3 éve 7 hónapja #188984 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
S51 pontatlan, és kurva lassan tölt, de 7-es arty létére ha betalál akkor néha te is meglepödsz...

3 éve 7 hónapja #189077 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

seelowe1 beküldte: S51 pontatlan, és kurva lassan tölt, de 7-es arty létére ha betalál akkor néha te is meglepödsz...

Két baj van ezzel: „ha betalál” Olyan kevés ez, mint árvaházban a szülői értekezlet.
A másik: S-51-egy és SU-14-2-vel letoltam 470 csatát, de idáig a legnagyobb sebzésem egy full Hp-s Ferinánd volt 1400 Hp-vel. (Bocs, ha rosszul emlékszem az élet erejére.) Ennél többet nem sebeztem B-4-es ágyúval.

3 éve 7 hónapja #189079 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Küldikhez én a GWPanthert használom. Nagyon jó a tierleosztása, jól és gyorsan sebez. Nem igényli a goldlőszert. Mozgékony és nagy sávban tudja mozgatni a tornyát szétesés nélkül.
Ráadásul ha letámad egy light 10/9 alaklommal kicsapod autoaimmel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx, Sics, Tekagi

3 éve 7 hónapja #189099 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Nem tudom, hogy volt-e már, de elég poén XD

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Axekiller01, Morphelo, Sveryxx, Sics, UltorVulpes

3 éve 7 hónapja #189133 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
halvanyabb lett az artyk tracere? 2 napja nem latok egyet se, amikor coutnerezni szeretnek.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.