Jelenleg 229 vendég és 3 tag online

Arty használók topic-ja

3 éve 7 hónapja #185667 Írta: Tsisdu
Megválaszolva: Tsisdu

Tekagi beküldte: Nem értem arty utálatot, ha csapattag és eredményesen gyengitti ellenfelet,segit győzni, mi baj vele?

Mondjuk 100 lovesbol egyszer egy lovessel szed ki egy arty egy neheztankot. A jatekos mit lat? Jatszik bekesen (vagy inkabb orjongve), es egyszercsak pukk, kovetkezo jatek. Nem erti, miert, honnan, ki spotolta (anelkul ugye valoban nehez), csak azt erti, hogy ebben a menetben meg nem is jatszott, de kiszedtek. Azt nem latja, hogy elotte 10 csataban korbelovoldozik, vagy csak sebzik. Azt sem, hogy egy-egy oldal attoresekor o ezalatt vagy 10 arty-t esetleg kiszedett, ami ugye nem nagy tudomany, cserebe tolja a wn8-at.

Es mire fog emlekezni? Arra az egy, atlagos arty-k szamara ritka lovesre. Az ember igy mukodik. A WoT-ban pedig kulonosen ideges emberek jatszanak mas jatekokhoz kepest. (Nekem eleinte megdobbento volt a gyakorlatilag minden csataban tomeges noobozas es a csapat szidasa, a segitokeszseg szinte teljes hianyaval kombinalva - talan a random csatak es a tankokat szereto emberek sajatos kevereke miatt van igy.)

Azt is vedd eszre, hogy a masik altalanos jelenseg az, hogy ha magas tierben (vagy barhol) kis tudassal jatszol, akkor a forumon is hozzateszik, hogy elrontod a csapattarsaid jatekat. 14 emberet. Azt nem teszik hozza, hogy masik 15-nek ugyanez sikerelmeny, sot , azt sem, hogy ha nem lennenek 'noobok", akkor ok nem jo, hanem atlagos jatekosok lennenek, vagy gyengek, akiket csak szidnak.

Tehat miert szidjak az arty-kat? Mert vannak. Ha nem lesznek, akkor a TD-kkel lesz a baj, meg a lightokkal, medekkel, mint most is. Ja, meg a heavy-kkel, mint az OI. Meg az MM-mel, a csapattarsakkal, a vilaggal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitlord23, INFARKTUS, sziszadog, HUN_Sector, Sics, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #185668 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Ez az érem másik oldala Tsisdu :) Én fenttartom hogy az arty csak támogató,az erősebb gépek fél percenként lőnnek és az se biztos hogy talál. S ha a közelembe feltűnnik egy light akkor kb onnnantol vége a játéknak számomra :)

3 éve 7 hónapja #186269 Írta: Tekagi
Sziasztok,kiprobáltam angol arty-t, én aláirom hogy másnak istenkirály,übergép de én már utálom teljes szivemből :lol: Egy arty-zos profi véleménye érdekelne, a francia+amerikai gép tűnnik eddig nagyon használhatónak, azon filoztam h franciát 6-ig vinném,amerikait meg 9vagy10-ig :) Meg persze adhatnátok pár tippet,trükköt, pl ez a célzókör gyorsabban szűkül trükköt is pár napja olvastam forumon :)

3 éve 7 hónapja #186282 Írta: Tsisdu

Tekagi beküldte: Sziasztok,kiprobáltam angol arty-t
...

Mielott profitol is kapnal valaszt: Melyiket?
Ugyan tobbe kevesbe igaz, hogy jellemzo rajuk a kellemesen meredek beesesi szog (a franciakhoz kepest durva a kulonbseg), de azert meglehetosen kulonbozo jatekstilust vagy lehetosegeket kepviselnek.
A Sextonok nem maradtak meg bennem. A Birch Gun-tol tobbet vartam, de a korbeforgo torony rengeteget jelent, amikor a terkep masik oldalara kell atcelozni. 100-as legenyseggel egesz kellemes lehet. A Bishop a csucsfegyverig szenvedes volt, de azzal, kulonosen, miutan megtudtam, hogy a lotav szelen szinte fuggolegesen esik be a lovedek, mar kellemes volt. Sot. Az FV304 hasonlo, de lehet vele futkosni is, poziciovaltashoz, korai gyors helyezkedeshez tokeletes, es a counterezok dolga sem konnyu ellene.
A kesobbieket pedig nem tudom, de a leirasok alapjan nagyon nem egyforman kell veluk jatszani. Szoval nem tudom, erdemes-e egy-ket probaval leirni oket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 7 hónapja #186283 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Tekagi beküldte: Sziasztok,kiprobáltam angol arty-t, én aláirom hogy másnak istenkirály,übergép de én már utálom teljes szivemből :lol: Egy arty-zos profi véleménye érdekelne, a francia+amerikai gép tűnnik eddig nagyon használhatónak, azon filoztam h franciát 6-ig vinném,amerikait meg 9vagy10-ig :) Meg persze adhatnátok pár tippet,trükköt, pl ez a célzókör gyorsabban szűkül trükköt is pár napja olvastam forumon :)

Alapesetben az amcsit T9 ig érdemes mert a 10-es már sajnos agyon lett nerfelve (bár én szeretem XD)
Franciát álltalában 8-ig ivel a 8-as az cw tank. a 9-es 10-es megoszlik a vélemény vagy szereted vagy utálod azt ki kell tapasztalni.
Angoloknál 5-6 ami jó utánna 7-8 hulladék majd jön a 9 ami nagy gunnal már el lehet vegetálni de ott az igazán beteg a 10-es CGC.
Oroszok hááát én az s-51-töl indultam de már most látom hogy egy életen át való kinlódás lesz a szükülés töltés és csőkitéríthetősége miatt :S

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #186284 Írta: Tekagi
Szóval V-ös amerikai arty-nál ha x gombot nyomod (kézifék) célzókör gyorsabban szűkül. Akkor francia ág is felejthetős? Angolnál bosszantó hogy 75%-os legénységgel semmit se produkáltam szinte, amerikaival meg úgyanolyan zöldfülű legénységgel mentem szép köröket :) Az x gombos trükk angol IV-nél nem müködött.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

3 éve 7 hónapja #186291 Írta: Tsisdu

Tekagi beküldte: Szóval V-ös amerikai arty-nál ha x gombot nyomod (kézifék) célzókör gyorsabban szűkül. Akkor francia ág is felejthetős? Angolnál bosszantó hogy 75%-os legénységgel semmit se produkáltam szinte, amerikaival meg úgyanolyan zöldfülű legénységgel mentem szép köröket :) Az x gombos trükk angol IV-nél nem müködött.

Ne a trukkoket keresd, azokra az eredmenyekre nem leszel buszke ;)
A francia nem felejtos, csak meg kell gondolni, meddig fejleszted. Ugy tunik egyebkent, hogy abban altalaban a paros tier-u tankok a jok (akkor van erdemi fejlodes). Laposabb szogek, de altalaban gyors mozgas jellemzi oket.
Angolnal ra kell erezni a megfelelo stilusra, vagy tovabb kell lepni.
Az amerikaiak jonak tunnek, bar ott meg a paratlan tier tunik sokaig nyeronek. Talan a leginkabb kezdobarat ag, legalabbis nekem a legkevesbe problemas. Bar a "kezdobarat' sokszor azt is jelenti, hogy nehezebb vele valami igazan jot, kiemelkedot alkotni.

3 éve 7 hónapja #186293 Írta: Tekagi
Ez nem illegális trükk :) Akkor amcsi lesz a befutó, franciánál a X-es tetszett hogy mert táras :) meg h célzókör nem ugrik szét.De mit szivjak odáig olyan gépekkel amikkel játékot nem élvezem :) Ez a páros-páratlan dolog, én amcsi VI-hoz nagy reményeket fűzők :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #186300 Írta: Sveryxx

Tekagi beküldte: Ez nem illegális trükk :) Akkor amcsi lesz a befutó, franciánál a X-es tetszett hogy mert táras :) meg h célzókör nem ugrik szét.De mit szivjak odáig olyan gépekkel amikkel játékot nem élvezem :) Ez a páros-páratlan dolog, én amcsi VI-hoz nagy reményeket fűzők :silly:

Hidd el az amcsik az üdítő kivétel náluk 5-től 9-ig végig jók ha ráérzel a tulajdonságaikra :)

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

3 éve 7 hónapja #186306 Írta: Tekagi
Már a IV nagyon durva kis gép.Első meccsen megnyertem vele a speciális arty titulust heavy tulajtol :Clicker noob. :lol:

3 éve 7 hónapja #186311 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Tekagi beküldte: Már a IV nagyon durva kis gép.Első meccsen megnyertem vele a speciális arty titulust heavy tulajtol :Clicker noob. :lol:

ezt a jelzőt ki kell érdemelni, de jólesik
én is kaptam meg saját nehéz tanktól, mikor a bázisunkat foglaló nehezet TD-nek érezve magam kilőttem, majd utána visszabujtam csendes magányomba...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #187084 Írta: Sveryxx
Na az M53/M55ből vissza rakva a nagyon jó legényég az M40/43-ba :D indulhat a CW kampány :evil: :evil: :evil:

Szerk.: Na most az akciók alatt megvettem az FV3805-t hát sokáig fog tartani mire meglesz a nagy gun XD

3 éve 7 hónapja #187085 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sveryxx beküldte: Na az M53/M55ből vissza rakva a nagyon jó legényég az M40/43-ba :D indulhat a CW kampány :evil: :evil: :evil:

Szerk.: Na most az akciók alatt megvettem az FV3805-t hát sokáig fog tartani mire meglesz a nagy gun XD

Most, hogy mérgemben eladtam a 10-es francia bat-shit-et (igen, a mérhetetlen sok "becélzott" miss miatt :angry: ), s gyorsan még megvettem az m53-at, rájöttem, hogy "itt bújik ki a szög a zsákból"...nem véletlenül lehetett anno a 8-as m43-on "csak" 20k xp-ért "nagyotlövő" gun-t szerezni (többi 8-as nagy csövei ugyebár kb. 60k xp-be fájnak)....merthogy a 9-esen NEM az m43 top lövege van, hanem egy újat köll fejleszteni csöppnyi 64k xpért cserébe... :lol: :pinch: S a stock gun 0,68 ellenére sem valami Obj 261 pontosságú... :S

Az Fv3805-ön meg prém fiókkal és/vagy x2 xp tartalékkal szerintem viszonylag könnyű kihúzni az értelmes löveget...ahol lehet, tolni kell az AP-t, pl. Jagdpanzer E100-ak oldalába, hátába...olyan, mintha ISU-val durrogtatnál... :lol:

3 éve 7 hónapja #187091 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A 9-es bc arty frusztráló volt (ejh, 100.000 free xp-m bánta a türelmetlenséget), s bíztam benne, hogy a 10-es legalább félúton elsz a 9-es és a 8-as között. Kutyakakit!
Megértem hogy eladtad, egy pontatlan hulladék. Ha 500 méterre vagy egy leláncolt type 5 heavytől, akkor talán 2 lövedék talál (jó esetben) a 4-ből, s lesz 1,5 perc alatt egy 450-es dpm-ed.
A francia artyt buffolni kell. Neki csak a pontosság maradt, mert splash-je nincs. Szóval adjanak neki egy 0,3-as pontosságot és oké.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #187101 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

HUN_Sector beküldte: A 9-es bc arty frusztráló volt (ejh, 100.000 free xp-m bánta a türelmetlenséget), s bíztam benne, hogy a 10-es legalább félúton elsz a 9-es és a 8-as között. Kutyakakit!
Megértem hogy eladtad, egy pontatlan hulladék. Ha 500 méterre vagy egy leláncolt type 5 heavytől, akkor talán 2 lövedék talál (jó esetben) a 4-ből, s lesz 1,5 perc alatt egy 450-es dpm-ed.
A francia artyt buffolni kell. Neki csak a pontosság maradt, mert splash-je nincs. Szóval adjanak neki egy 0,3-as pontosságot és oké.

Nekem is volt, hogy többet találtam 8-9-es szovjet artykkal, mint a 9-es bat-tel, de ott azért ég és föld a különbség a 10-eshez képest...mert mellément, OK, kb. 25s és újra van esély...ennél meg néha van ritkán, hogy 2-3k-es tár, utána viszont max 500 dmg...de nem ritka a 0 (!!) sem :ohmy:
Nem lenne vele gond, mert elvileg ott a tárból fakadó előnye, ami ha elkap valamit, akkor OP-nak tűnik...csak utána 75s reload + 10-ből jó, ha 1x mind a 4 bemegy, láncon meg még ritkábban tudod tartani az ellent...az értelmesebbek (9-10-ben márpedig több van) egyből javítanak, mert tudják, hogy "a jóból sosem elég" :lol:

Ha a valódi pontosságát írnák rá - ami érzésre olyan 0,8-0,9 körül van jelenleg - (ergo elismernék, hogy Qrvára belepiszkáltak valamit a sok sírás miatt), akkor nem lépne sok hozzám hasonló akkora sz@rba, mint a jelenlegi B-C 155 58... :(

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.