Jelenleg

24
látogatónk van

Arty használók topic-ja

8 éve 5 napja - 8 éve 5 napja #183255 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Jó a legénységed és a felszereltséged :)

De gondolj kicsit a jövőre: a STUG után a HTC küldik jönnek, utána a T55a küldik...

Ezekhez aligha lesz elég a Hummel.

És bár a Hummel egy nem rossznak tartott arty, de a GWPanther meg egy igen népszerű arty...

És látod mennyire macerás most visszaképezned a legénységet 100%-ra! ...

És a GWPanther hamarabb lesz kifejlesztve ugyebár mint ahogy a Hummel-re a legénységed visszaképződik.

Ezért mondtam, hogy szerezd meg a következő artyt, képezd át arra a legényeket, és csak egyszer szívj a visszaképzés hosszú menetelésével...

Persze Te tudod.. én csak elemezgetek :)


Értem én amit írsz, de kb 2,5 ezer arany free xp-ből kifejleszteni a következő artyt. Akkor még további 1000 átképezni a legénységet. 150-200 esetleg 300 XP-s körökből irtó sokat kell menni, hogy magamtól kifejlesszem a tier 7-est. Tegnap kisebb csodaszámba ment, hogy megcsináltam a stug-nál a 10-es küldit, amikor artyt kell kilőni. A oneshot enemy küldetéshez megvettem a tier 4-es artyt, hogy az alacsonyabb tierben hátha telibeverek valakit, akinek alig van HP-ja. Nem sok kellett volna hozzá, de ez még nem jött össze. A Hummel-nél már a 680-as HE sebzéssel kisebb esélyt láttam, mert általában felfelé dob be. A lightok túl mozgékonyak, így jó eséllyel artyt kell lőnöm, de alig van esély spotra. vaktában is lövöldöztem, de nem hatékony.
A HTC-re nincs szükségem, egyedül a T55 érdekelne, meg a legénységi tagok, de a tank megszerzéséhez biztos, hogy nem az arty mission-t fogom erőltetni! :) Ha csak addig valami csoda nem történik. :)


A kifejlesztéshez: lehet, hogy sajátos (meg persze időigényes) taktika, de én pl. 80-90%-ban a napi szorzózást csinálgatom lehetőleg minden tankomra...még nemrég prém fiók nélkül is bevált módszer volt...igaz, hogy "köznapi" időben számolva eltart egy darabig, viszont "játékbeli" időt (csatát) tekintve sokkal hamarabb van meg így, 2-3x-os szorzókkal, kb. 1000 xp/meccs átlaggal, mintha az általad írt (s számomra sem ismeretlen) 1-200 xp/meccs verziót választod... :)
Ez a "kilószám vett gold+tankokon lévő "fölös" xp-->free xp-ből megoldom a "felejtős" tankokat dolog szerintem manapság (magyar játékosokat tekintve) nem túl sokaknak reális választás...((pl. ilyen Linkin-féle (hadd ne mondjak véleményt) gold-báróknak igen, akik simán átugranak pl. 2 Panther-t is, hogy utána full gold-spam-et tolhassanak E50-ekkel.... :spaz: :pinch: :huh: ))

A 1-hit-hez pedig: régebben lett már meg az a mission, szóval nem emlékszem pontosan a követelményekre, de (pár kivételtől eltekintve (pl. birch gun, low-tier orosz artyk) minden tüzérnél benne van a játékban a lehetséges "egylövésezés"...többek közt ez a "jó" ebben az osztályban... :evil: :lol:
Tehát Hummel-lel sem bonyolult, mindössze kell pár Nashorn, Makacs Emil vagy nem full hp-s RHM...és emellett csomó 5-6-7-es med még frontból is papír a 75-85-ös átütésnek (pl. t34-ek 45-ös fronttal). de lehetne említeni az (itt még egyáltalán nem fürge) francia nehéz tankokat is...ARL44-nek pl. 30! mm a toronyoldala...(kv2 is szerettye nagyooon :silly: :lol: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tettigonia

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183268 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Az a baj hogy ha nem csinálod meg a htc-nél az atys küldiket akkor nem cinálhatod meg a t55a-nál

Nem, nem! :nono:
Ha megvan a tank, akkor a következő tanknál teljes tiszta lappal kezdesz!
Tehát extrém esetben, ha megszerezted a T55A-t úgy, hogy az artyval egy kört nem mentél addig (mindhárom tanknál kitüntetéssel megvan a másik négy típus), akkor az Obj. 260-nál mehetsz artyzni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183270 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Az a baj hogy ha nem csinálod meg a htc-nél az atys küldiket akkor nem cinálhatod meg a t55a-nál

Nem, nem! :nono:
Ha megvan a tank, akkor a következő tanknál teljes tiszta lappal kezdesz!
Tehát extrém esetben, ha megszerezted a T55A-t úgy, hogy az artyval egy kört nem mentél addig (mindhárom tanknál kitüntetéssel megvan a másik négy típus), akkor az Obj. 260-nál mehetsz artyzni...



ÓÓÓÓ tényleg? De jó akkor a pöcsöm se fog szopni még azzal a két küldivel XD
Na én is tanultam ma valamit :D Köszi Treff. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183272 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
20 pont kell 1 tankhoz alap az 5x4 pont, de ha 4 küldetés utolsó azaz a 15. részét kitüntetéssel csinálod akkor kapsz
1 pontot 4x4=16+4=20 így 4 ággal meg lehet csinálni egy darabig, igaz csak a stug van meg de az így sikerült.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183278 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Én nem mondtam egy szóval sem sem azt hogy kifrezzném a következő artyt sem pedig azt h aranyból képezném át az emberkéket.

Lejátszanám a csatákat ami a következő arty kifejlesztéséhez kell (ehhez felesleges modulfejlesztéseket vagy megcsinálnám vagy nem, magamat ismerve igen de csak mert mániákus vagyok, ez nem kötelező...) ... és amint megvan a következő arty megvenném, és kreditből képezném át a csávókat.

Ami segíthet hogy ne legyen sok csata:
- csak napi szorzót menni, de így hosszú
- ilyesmire érdemes felhasználni a mostani XP-szorzó szerző küldit, esetleg klán-épület bónusszal meg prémiummal megtámogatva ... felnyomod az egy csata alatt szerezhető alap XP két-háromszorosra.. és így tolod a stock vas modulfejlesztését, vagy az uncsi vasat hogy kihúzd a következőt. Így rögtön 1/2, 1/3 annyi csata fog csak kelleni :)

Amúgy szerintem azért 300-nál többeket fogsz szerezni csatánként ha ráérzel és ha az emberkék is javulnak! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tettigonia

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183283 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Köszönöm a visszajelzéseket!

Ahogy írtam elsődleges célom a legénységi tag megszerzése, az artyzás csak eszköz, mert nem az én világom. De el tudom képzelni, hogy játsszak egy jó artyval, amit mások is ajánlottak, csak ezt nem lehet megvenni, mint egy prémtankot, ki izzadni meg nem akarom :)
A francia prém arty vételen (italeri modell + bónusz kód) gondolkodtam, de írták, hogy utána már tier 6 lesz a minimum követelmény, ezért hagytam.

Az egylövésezést full hp-s tanknál kell elkövetni, ami szerintem egyre nehezebb, mert jó spotter segítség kell, aki nem kezd el egyből lőni arra, ha meglát valakit, és egy olyan tank, amivel reálisan minél több tanknál be tudja adni a oneshotot. Tier 4-es artyval még 410-et tudok sebezni, ha meg van az átütés, és itt arty, light, med, td-nél is van esély tier 4-5ben, tier 6-ban kevésbé. Viszont a Hummel 680-a tier 6 és felette már jóval kevesebb lehetséges tankot ad.
Lehet keresek egy szakasztársat a küldetésekhez. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183286 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Amúgy a WG szerintem ott hibázik, hogy nem hoz be új prém artykat, főleg tier 6-7 vagy 8-ban. Szerintem aki küldiket csinál, lehet hogy venne ilyet, annak ellenére, hogy sokan utálják őket. Talán még én is vennék egyet. Ráadásul a legénység is gyorsabban fejlődne! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183293 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Amúgy a WG szerintem ott hibázik, hogy nem hoz be új prém artykat, főleg tier 6-7 vagy 8-ban. Szerintem aki küldiket csinál, lehet hogy venne ilyet, annak ellenére, hogy sokan utálják őket. Talán még én is vennék egyet. Ráadásul a legénység is gyorsabban fejlődne! :)


:lol:
Nahh ezt gyorsan szívd vissza.... :sick:
Fél órán belül jön az arty-hater horda és kapod "a szokásos (le)kezelést", hogy ilyet nem gondolhatsz komolyan.... :cheer:
(Amúgy azt már a WG is kijelentette, hogy - látván a valószínű reakciókat - nem mostanában lesznek + prémium arty-k...nemhogy magasabb szintűek... :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183332 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Franc megeszi.3 jó irányba is szaladhattam volna de sikerült a rosszat választani.Pedig érdekes lett volna a JE100-al kettesben maradni.
Figyelem: Spoiler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183378 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egylövésezés kapcsán:

Ne felejtsd el a háromszoros kaliber szabályt: ha valamit olyan dolog talál el ahol a páncélvastagság (vagy effektív páncélvastagság?() háromszorosa a becsapódó skulót kilövő ágyú csőátmérője, akkor az instant halál annak a valaminek.

Ezért öl egy lövéssel a KV-2 és az O-I is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 napja #183383 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
:izmena: :izmena: :izmena:
Az RNG hatalma. Epic fókusz első 2 lövés csodálatosan beadta (Anyád te köcsög csiter) vagy valami ilyesmi. Utána piroska zöldike (noob protect) köré és kb a 10.-re 1 találat. Na de az első 2 az Papojba való :D lehet el is küldöm vagy rng-be aranyért a hét lövése címért :D :trollol: :trollol: :trollol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja #183404 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Melyik arty nézet módot használod? Többen írták, hogy ami itt a linkek között van, nem működik, még én nem próbáltam. Köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja - 8 éve 4 napja #183407 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Melyik arty nézet módot használod? Többen írták, hogy ami itt a linkek között van, nem működik, még én nem próbáltam. Köszi.


Na ez elvileg kell hogy működjön. nekem is ez van fent. vagyis hát nekem Jacktor modpackja van fent az király.
ez az arty célzómód
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pepe0419

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja #183408 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

Melyik arty nézet módot használod? Többen írták, hogy ami itt a linkek között van, nem működik, még én nem próbáltam. Köszi.


Na ez elvileg kell hogy működjön. nekem is ez van fent. vagyis hát nekem Jacktor modpackja van fent az király.
ez az arty célzómód

Köszi. Olvastam a hozzászólásokban, hogy a G betű megnyomására vált nézetet. Ehhez a G betűről le kell venni a szakaszchatet?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja #183410 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Melyik arty nézet módot használod? Többen írták, hogy ami itt a linkek között van, nem működik, még én nem próbáltam. Köszi.


Na ez elvileg kell hogy működjön. nekem is ez van fent. vagyis hát nekem Jacktor modpackja van fent az király.
ez az arty célzómód

Köszi. Olvastam a hozzászólásokban, hogy a G betű megnyomására vált nézetet. Ehhez a G betűről le kell venni a szakaszchatet?


Nem kötelező csak közben akkor ki be fogok kapcsolgatni XD énnekem is ugy van én letojom magasról :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.