Jelenleg

23
látogatónk van

Örömködő

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303331 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Tortoise  XI-es TD.  Studzianki

Felderítés általi sebzés :  6758 Hp.
Felfogott sérülés :           7210  Hp. 19 lövés
Okozott sebzés:             1675  Hp. 1 kilövés Obj. 430
Kitüntetés : Őrjárat
Igaz, hogy nem volt nagy kredithozam se kitüntetés áradat, de érdemes volt végigjátszani ezt az 5 perc 13 másodpercet.
 
 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303348 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Ranked 10v10, bekezdtem megint a 40% kvali győzelmi aránnyal, de legalább a 21. csatában sem kellett sok a győzelemhez.



(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, harakiri
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303380 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Mai első csatám. (És még csak prémiumom sincsen.  )





(Ui.: csak APCR-es vagyok! )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, PZoli, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303381 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Egy kib@szott csíter vagy. Honnan tudod, hova kell menni és mit kell csinálni?! És amúgy is, csak azért mert 2-es gombot nyomtál XD 
Viccet fére, GG.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303384 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303392 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Elkészült a visszajátszás! Ezúttal megtanultam a "visszatekerést", illetve kivagdostam belőle némi üresjáratot, amivel próbáltam 10 perc alá kerülni; majdnem sikerült is!
Végre a képminőség és zene is odaért a helyére szerintem. Legalábbis, sokkal többre nem futja (21 GB lett a file, tegnap este dolgozik vele a Youtube). Gondolkozom egy kommentáros, hibákat kiemelős verzión, majd meglátom, hogy mennyi időm lesz, és mennyire érkezik a meglévőre pozitív visszajelzés.



(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, hopeless69, RedFox69, PZoli, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Vadkakasok /ROTON/, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303393 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

mennyire érkezik a meglévőre pozitív visszajelzés.

 

Szerintem nagyon hiányzik a kommentár! Upsz! ez akkor most negatív visszajelzés lett és ily módon kontraproduktív? :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303394 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

mennyire érkezik a meglévőre pozitív visszajelzés.


 

Szerintem nagyon hiányzik a kommentár! Upsz! ez akkor most negatív visszajelzés lett és ily módon kontraproduktív? :)
 


Köszi!
Tudod, hogy nem úgy értettem. :)
Egyébként, ha el is mennék a jövőben ilyen irányba, akkor is megtartanám ezt a formátumot is, én kedvelem. Illetve, a legtöbb csatában túl sok érdekes beszélnivaló nincs is, nem lenne természetes tőlem.


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303397 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Komolyra fordítva a szót, szerintem ebben a formátumban és zenével is teljesen egyben volt a videó. Nyilván okulni is lehet belőle. Ettől függetlenül, ha lesz kedved, időd csinálhatnál egy-egy kommentáros-elemzéses verziót is!

( Mindenki számára üdvös lenne, ha inkább így szerezhetnénk meg a tudásodat és nem kell mondjuk az űrgárdista módszerhez folyamodnunk.. ;) )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303398 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Komolyra fordítva a szót, szerintem ebben a formátumban és zenével is teljesen egyben volt a videó. Nyilván okulni is lehet belőle. Ettől függetlenül, ha lesz kedved, időd csinálhatnál egy-egy kommentáros-elemzéses verziót is!

( Mindenki számára üdvös lenne, ha inkább így szerezhetnénk meg a tudásodat és nem kell mondjuk az űrgárdista módszerhez folyamodnunk.. ;) )
 


Az is benne van a dologban, hogy momentán nincsenek óriási terveim a csatornával. Amennyire kifelé szól, annyira magamnak is őrzöm meg ezeket a csatákat. (Plusz, érdekel a videószerkesztés mikéntje.) Na most, amikor elkezdek magyarázni a nagy világba, akkor nyilván teljesen eltolódik ez a dolog.
Köszi ismét, nem ígérem, de gondolatok között van! ;)

(Ha még azt érezném, hogy olyan sokan kívancsiak lennének, pláne meg akarnák szerezni a tudásomat! Az "űrgárdista módszert" most nem tudom beazonosítani. )


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303405 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

"űrgárdista módszer" 

Ian Watson "Űrgárdista" című regényében az Istencsászár hűséges génmanipulált lovagjai behatoltak az eretnek Fulgor Sagramoso fővárosába és úgy vették át a renegát hadúr-osztályú titán felett az irányítást, hogy felfalták az azt irányító princeps agyát.

"Omophagea. Ez egy meglehetősen bonyolult beültetés. Annak ellenére, hogy a gerincvelőbe van beágyazva, igazi hatását az agyra fejti ki. Fő része négy idegi csatornából áll, melyek összekötik a másodlagos gyomrot a gerincvelővel. Az Omophagea arra lett tervezve, hogy a gyomorba került idegen szövetek génállományából információkat, emlékeket vagy akár öröklött képességeket nyerjen ki. Ez a meglehetősen egyedi képesség jelentősen megnöveli az űrgárdista túlélési esélyeit bizonyos esetekben, a páciens ugyanis szó szerint képessé válik információt kinyerni bármiből, amit megeszik."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303411 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Elkészült a visszajátszás! 

Ez a video valami fantasztikusan jó lett így a zenével, az utolsó killnél mikor a Type 5 épp kecsesen legurult a hegyről már a szőr is felállt a hátamon. 
Az a különbség a jó és az unicum játékosok között, hogy utóbbiaknak sokkal több a kreativitása.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303415 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Elkészült a visszajátszás! 

Ez a video valami fantasztikusan jó lett így a zenével, az utolsó killnél mikor a Type 5 épp kecsesen legurult a hegyről már a szőr is felállt a hátamon. 
Az a különbség a jó és az unicum játékosok között, hogy utóbbiaknak sokkal több a kreativitása.
 


Nem tudom, hogy az e a különbség, de nagyon örülök neki, hogy tetszett! : )

Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303416 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Elkészült a visszajátszás! 

Ez a video valami fantasztikusan jó lett így a zenével, az utolsó killnél mikor a Type 5 épp kecsesen legurult a hegyről már a szőr is felállt a hátamon. 
Az a különbség a jó és az unicum játékosok között, hogy utóbbiaknak sokkal több a kreativitása.

 


Nem tudom, hogy az e a különbség, de nagyon örülök neki, hogy tetszett! : )


 

Csak azért mondtam ezt, mert egy jó játékosnak is lehet pályaismerete, ismerheti a tankot is, de ha nincs ötlete, hogy egy bizonyos szituációban mit csináljon, akkor annyi... akkor nem képes ilyen köröket menni. Én a legtöbb csatában "a jól bevált" oldalt használom az ismert dombokat az adott tanktípussal...  és ha valami szokatlan történik, akkor igen nehéz jól reagálnom rá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303430 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Ebben az új formátumban nem volt könnyű, de a cél elérve, innentől örömfoci..
..és persze még szükség lesz 20k kötvényre is.. :)

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Bulcsu
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.