Jelenleg

33
látogatónk van

Örömködő

2 éve 7 hónapja #303144 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Egyrészt lehetett volna sokkal ügyesebben csinálni, másrészt helyenként hatalmas szerencsém volt. Semmi extra, de számomra minden tankász okot ad az örömködésre.. :)

 

wotreplays.eu/s...mua_sm

Somua SM
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Ba_nshee, fabyzol3, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303166 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Összejött végre az ász a Nagy Kövérrel. Épp az ominózus csata előtt kicsivel olvastam utána az ajánlott felszereléseknek, hátha van más működő kombináció, mint amit használok és átcseréltem őket. Nem gondoltam volna, hogy egy szuper heavynél a turbó által adott 7,5% lórerő többlet, illetve a +4/+2 km/h érezhető lesz, pedig nagyon is, jóval mozgékonyabb lett, valahogy megtáltosodott tőle.

 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Rohamnyuszi, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303177 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

 

 

Látom nálad is felejtős a maraton. 
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303178 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

 


 

Látom nálad is felejtős a maraton. 

Á, dehogy. 10 nap alatt bárki megcsinálja... majd vasárnap reggel ráfekszem az xp szerzésre és hipp-hopp meglesz. 
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303187 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Nah, csak kerekítettem magamnak egy igazi maratont! Az történt, hogy már első nap elég jól bekezdtem kb 45 csatával, mert nem akartam ezzel 10 napon át szüttyögni, aztán ráadásul megkívántam ezt a 3d skint is! Nagyon messze állok egy sabaton rajongótól, de amúgy elég jól néz ki szerintem. Ami ennél is fontosabb, hogy rendkívül rondának találom a tankot nélküle!
(Kran legénységképzés miatt tervezem is vele játszani mindenképpen.)

Szóval, úgy számoltam, hogy 1500 goldot teljesen szívesen adnék a 15 credit boosterért, 14 nap prémiumért és az álcáért. Ehhez az árhoz az ötödik napon kell végezni, majd teljesíteni a napi küldiket (amikben szintén van 9 nap prém és két nagy crew füzet).

Persze, rohadjon meg, pattintós küldetést tesznek az ötödik napra! Emiatt elbizonytalanodtam, hogy még zárás után ezzel kellene szenvednem?! Harmadik nap el is engedtem eléggé, visszavettem a tempóból, jó lesz az 6 nap alatt is. Majd... ma megint meggondoltam magam. Éreztem a motivációt, hogy holnap már nem akarok ezzel foglalkozni és pikpak letoltam 75+1 csatát!  Elsőre meg is lett az extra küldetés szerencsére!



Még a maiban is voltak hulladék tankok, mint LansenC meg cAX, de így is tartottam a durván 900 átlag XP-t. Utoljára szerintem a T44100 maraton végén játszottam annyira sokat, mint ma.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303194 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Szövetség-12. Chimera. Az elmúlt napokban kb. 5 csatám is volt mikor csak pár dmg hiányzott a küldihez. Volt, hogy csak 4! De ezzel a csatával meglett.Már csak a 15-ös küldi van és mehetek tovább a 279 küldikhez.

 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Tank_szemelyzete, pannoniacaptain, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303231 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
Csak stílusosan ha kérhetném  
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, pannoniacaptain, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303258 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Konnichiwa! 

Kivégeztem ezt a japán gyöngyszemet. Nem véletlen hogy csak 1070 sebzést kell összeguberálni vele... Bár néha még én is tudtam egy-egy ász kört menni vele:



Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, javadamka1, Tank_szemelyzete, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303298 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
T30 Ace
Lassan rákerül a 3. gm
 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, PZoli, sziszifuszi, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303299 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

Csak stílusosan ha kérhetném  

Ez gg pajti.

Nekem a 2. után stílusosan visszaeső tendenciám van, nem felfele ívelő :-) 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: javadamka1
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303300 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Eddig nem "örömködtem", most elkezdeném :-)  


 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, PZoli, sziszifuszi, fabyzol3, Slandyke, AssistKing, harakiri
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303318 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Sikerült megszereznem az első két gunmarkot úgy, hogy egy tapodtat nem mentem a "tank"-kal.

Ugyanis az arty-k átlaga olyat esett a nerf óta, hogy az én legutóbbi 100 csatám értéke átlépte a 85%-ot...

Ha jól gondolom és nem pedig észrevétlenül szereztem meg és csak most vettem észre....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Blackmoon
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303319 Írta: Nátrán
Megválaszolva: Nátrán
Bár megkopott a régi fénye a nerfek után, illetve boldog boldogtalan prémium lőszert használ.
Repesz nerf után, AP lőszerrel is használható még :)  
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, PZoli, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303323 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Elég nehezen boldogulok, de egyelőre élvezem. :)

#ranked #IS-7

 

wotreplays.eu/s...e-is-7
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, PZoli, Ba_nshee
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja #303327 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
T30 harmadik gunmark, 9,3k sebzés (vereség)
19 csatás volt a záró session, 4,2k dpg jött vele. 
Fejlesztett forgás, szellőzés, lila célzásgyorsítóval toltam. 


Egy iszonyú bosszantó csatában... Felfoghatatlan mennyire tragikusan szar szinten van a playerbase jelenleg. Fishermans bay pályán játszottunk, egy full szoros 15 perces meccset. 1k hp-val vezet az ellenfél, de az állás 8:5 ezért az egész csapat spot nélkül a mező közepén elkezdte tolni a yolo pusht. Abban a percben bukunk is 7-8k hpt. 

 
 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, PZoli, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.