Jelenleg

21
látogatónk van

Örömködő

2 éve 7 hónapja #303034 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Srácok... azt hiszem ez valami rekord base xp :D
 

Kezdőtől nem rossz.. :)

 

..viccet félretéve, nekem csak mákom volt, viszont Te nagyon jó kört mentél!

Gratulálok!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, HUN_Sector, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303036 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Kaptam 3 nap bant. Szarjanak sünt ezek a buzik.
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #303039 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Egész korrekt T30 session tegnap. Pláne ahhoz képest, ahogy kezdődött! Persze, ettől még nagyon nem egy nekem való tank! Igazság szerint, ha nem teszem rá a lila cuccokat, akkor az első 25 csata után valószínűleg ott is hagytam volna, hogy nekem erre nincs szükségem! Viszont, így már benne volt a bond költség a gunmarkba... most meg már pláne nincs visszaút! :) Plusz, most viszonylag jó neki a mezőny. Amikor beindul a Type5 ToT, akkor még megfontolom az E4 megvásárlást és gunmarkot is!

Meg vagyok amúgy kicsit borulva ettől a nyolcas Skodától! Nem csak rendkívül fájdalmas lövéseket kapni tőle, de úgy küllemre sem nyolcasnak tűnik nekem. Amikor nem figyeltem az új tankok nevére, akkor rendszeresen az volt a benyomásom, hogy magasabb tier tank került velem szembe. Mondjuk, ez lényegében igaz is! Elég csak a T30 alfájával és töltésidejével összemérni... magasabb DPG-ket is hoznak a Skodával, mint én a T30-cal. Döbbenet a tank. Legalább annyira nem értik a fejlesztők/tesztelők az alfa erejét, mint itt a cikk alatti kommentek! :')
(Ahogy a Boros is hozzávetőleg egyhangúan volt "lefostömlőzve" megjelenéskor, mert pontatlan az ágyúja, vagy valami ilyesmi.)

Van egy öt perces replayem a sessionből (meg egy kis bónusz a videó végén). Jó esély van rá, hogy ennél nem lesz sokkal jobb/nézhetőbb csatám vele. Szóval, ennyi legalább megmarad erről a tankról. : )



(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303042 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli



Egész korrekt T30 session tegnap. Pláne ahhoz képest, ahogy kezdődött! Persze, ettől még nagyon nem egy nekem való tank! Igazság szerint, ha nem teszem rá a lila cuccokat, akkor az első 25 csata után valószínűleg ott is hagytam volna, hogy nekem erre nincs szükségem! Viszont, így már benne volt a bond költség a gunmarkba... most meg már pláne nincs visszaút! :) Plusz, most viszonylag jó neki a mezőny. Amikor beindul a Type5 ToT, akkor még megfontolom az E4 megvásárlást és gunmarkot is!

Meg vagyok amúgy kicsit borulva ettől a nyolcas Skodától! Nem csak rendkívül fájdalmas lövéseket kapni tőle, de úgy küllemre sem nyolcasnak tűnik nekem. Amikor nem figyeltem az új tankok nevére, akkor rendszeresen az volt a benyomásom, hogy magasabb tier tank került velem szembe. Mondjuk, ez lényegében igaz is! Elég csak a T30 alfájával és töltésidejével összemérni... magasabb DPG-ket is hoznak a Skodával, mint én a T30-cal. Döbbenet a tank. Legalább annyira nem értik a fejlesztők/tesztelők az alfa erejét, mint itt a cikk alatti kommentek! :')
(Ahogy a Boros is hozzávetőleg egyhangúan volt "lefostömlőzve" megjelenéskor, mert pontatlan az ágyúja, vagy valami ilyesmi.)

Van egy öt perces replayem a sessionből (meg egy kis bónusz a videó végén). Jó esély van rá, hogy ennél nem lesz sokkal jobb/nézhetőbb csatám vele. Szóval, ennyi legalább megmarad erről a tankról. : )

A zene nagyon könnyeddé és relaxossá teszi a csatát. :D Az utóvideóban pedig megmutatkozik a "precíz német pontosság". :D
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303043 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3



Egész korrekt T30 session tegnap. Pláne ahhoz képest, ahogy kezdődött! Persze, ettől még nagyon nem egy nekem való tank! Igazság szerint, ha nem teszem rá a lila cuccokat, akkor az első 25 csata után valószínűleg ott is hagytam volna, hogy nekem erre nincs szükségem! Viszont, így már benne volt a bond költség a gunmarkba... most meg már pláne nincs visszaút! :) Plusz, most viszonylag jó neki a mezőny. Amikor beindul a Type5 ToT, akkor még megfontolom az E4 megvásárlást és gunmarkot is!

Meg vagyok amúgy kicsit borulva ettől a nyolcas Skodától! Nem csak rendkívül fájdalmas lövéseket kapni tőle, de úgy küllemre sem nyolcasnak tűnik nekem. Amikor nem figyeltem az új tankok nevére, akkor rendszeresen az volt a benyomásom, hogy magasabb tier tank került velem szembe. Mondjuk, ez lényegében igaz is! Elég csak a T30 alfájával és töltésidejével összemérni... magasabb DPG-ket is hoznak a Skodával, mint én a T30-cal. Döbbenet a tank. Legalább annyira nem értik a fejlesztők/tesztelők az alfa erejét, mint itt a cikk alatti kommentek! :')
(Ahogy a Boros is hozzávetőleg egyhangúan volt "lefostömlőzve" megjelenéskor, mert pontatlan az ágyúja, vagy valami ilyesmi.)

Van egy öt perces replayem a sessionből (meg egy kis bónusz a videó végén). Jó esély van rá, hogy ennél nem lesz sokkal jobb/nézhetőbb csatám vele. Szóval, ennyi legalább megmarad erről a tankról. : )

Azért mondjuk meg őszintén, hogy a mázli faktor az 2x-es szorzón megy nálad... :) 
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #303044 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@PZoli
Köszi a visszajelzést! <3

@fabyzol3
Yup, nem véletlenül szenvedek ezekkel a videókkal, amint elkezdtem a csatornát, már kaptam is a "bérelt betárcsázós vonalat" a játékhoz! ;)
Amúgy jah, 54 körből beesett pár ilyen lövés. Kontrasztnak, ez volt tegnap a kinullázós csatám:

Figyelem: Spoiler!


Serene G0-ban játszottam. Először a Jgpz elcsapta a toronytetőmből kilátszó másfél pixelt 450 méteren, aztán amikor próbáltam elmenni (még mindig teljesen hulldown) az arti miatt, akkor a Phase1 felfelé lőve HEAT-tel elszneppelte a mantletem. Ilyen biznisz ez.


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #303046 Írta: kovács jános mosógépszerelő
Megválaszolva: kovács jános mosógépszerelő
Tank: Armored Tank (armored tanK)

Pálya :Steppes
Kilövés : 8
Heavy tank, medium tank, heavy tank, medium tank, tank destroyer, tank destroyer, light tank, light tank.
Bevétel: 20000 

Megj.: araynlöszert nem lőtem csak AP lövedékel mentem.

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Usul, PZoli, Ba_nshee
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #303047 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Nem egy nagy szám a tank, de néha összekapja magát.

 

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303055 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Kissé olyan mint Zuzu Petalsal beszélgetni..

wotreplays.eu/s...alturm

 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303056 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Tegnapelőtt megnéztem már csak 3 küldetés kellett T28 HTC-hez. Tegnap reggel megkaptam és legeslegelső csatára ezt adta:

  

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303111 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Jó úton a T22 árának visszaszerzéséhez! Nem tűnik rossznak a bejövő 110k free XP sem (+ field mod XP, + 33 battle pass level).

Elvoltam a kilencesekkel és az új (OP) képességekkel is, de azért nagyon elkélne az a harmadik - sivatagi? - pálya! Olyan szempontból is szórakoztatott helyenként, hogy a gyógyulási és újjászületési lehetőségekkel sokkal több olyan playnek is neki lehet menni, amire randomban nagyon ritkán van megfelelő lehetőség. Ilyen szempontból, nem rossz egy-két ritkán előforduló szituáció gyakorlásához sem.

Elkészültem a második videóval is. A kiválogatott replayek több mint felét kukáztam, de így sem sikerült rövidebbre húzni az elsőnél.
Jóval-jóval több óra ment ezekbe, mint amennyit jó érzéssel bevallanék, de tegnap éjszaka nem véletlenül lett az első elkészültnek gondolt verzió "never again" címmel elnevezve! Meglátjuk, hogy három hét elteltével mennyit enyhülnek majd az érzéseim erről! :)

Nem voltam elégedett az első rész képminőségével, ezért megint próbáltam beleásni, okosítani magamat. A kimenetel, hogy most már 4k-ban fogom renderelni az elkészült videókat (maga a felvétel sajnos továbbra is 1080p), amin elméletben kevesebbet fog rontani a youtube algoritmus. Sikerült kiküszöbölni azt a furcsa vibrálást is, ami ott van az első részben és pár korábbi videóban.

Ha van itt valaki, aki rálát valamennyire a youtube dolgokra:
Figyelem: Spoiler!






(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303133 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Ilyenkor keményebb a mezőny, szóval nem feltétlen terveztem ma befejezni, csak nekimentem vele a maraton első 3-4 lépcsőjének. Aztán csak oda dörrentettem vele két csatában is! Ahogy a cikk alatti kommenteknél is jeleztem, gyönyörű volt az mm, ma is, tegnap is. Három artival nem találkoztam, kettővel is ritkán. Rengeteg heavy.

A tankon érezhetően segített a lila turbó, de amúgy nem-nem, nem nekem találták ki.




(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, bhaalhun, PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303140 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Figyelem: Spoiler!


Egymás utáni csaták, csakhogy ne feledkezzünk meg teljesen a Dumitru Medálról!
 


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303142 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Azt hittem, hogy csak 90-92% körül lehet a GM... Nem is kiválóságjelre hajtottam, aztán egyszer csak ez fogadott...


Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303143 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Azóta pedig a Centi 7/1 sebzési rekordját sikerült 7 ezer fölé emelni. Mind a 20 HESH-emet ellőttem ehhez. Egy képet betettem ide is, több részlet itt: wotreplays.eu/s...001440

 

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.