Jelenleg

34
látogatónk van

Örömködő

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302965 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


OK, kezd bosszantani a wr downswing! Belátom, hogy nem játszottam eleget (314 csata), de egy hónapja tart! Előtte meg egy hónap szüneten voltam. Azelőtt meg már ki emlékszik? Ugye ez volt a K91 gunmark, július toplista:
Figyelem: Spoiler!


A CS nem volt vészes, de igazából ott is csak rontottam (CS lista nincs, mert 3 ember dolgozik a játékon és eddig még nem jutott idő a Hall of Fame tanklista frissítésére).

Most pedig STB, július:

Figyelem: Spoiler!

Legalább, nem csak én szívtam, hanem _Consume is!

Az új hónapot, így kezdtem tegnapelőtt:
Figyelem: Spoiler!


Kétségbeejtő... is lehetne, de a lényeg, hogy visszakúsztam összesített 4k dpg fölé és szépen halad a gunmark is. Az meg öröm, szóval!

Amúgy nem segítették a győzelmi arányt olyan apróságok sem, minthogy zsinórban hatszor játszottam a támadó oldalt sigfried assaulton! Visszaellenőriztem, 92 STB csatából hatszor! Mindegy, ebből a történetből jön a következő replay, végre sikerült egyszerre szépet is sebezni és nyerni is rajta!

(A Löwénél nem volt különösebb gondolatom, csak kíváncsi voltam, hogy kienged-e, ha megkérem rá. Megjegyzem, hogy a csata végéig nem mozdult el onnan, tehát, olyan túl sok mindent mégsem vett észre a környezetéből. : )
A T44-től pedig elnézést, hogy egy pillanatra beparkoltam mögé, egyáltalán nem volt szándékom, csak elterelődött a figyelmem, hogy pl honnan lenne a legjobb peekelni a dombon?)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302967 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
ELC EVEN 90 - 11k+ spot Prokhorovkán

Hónapok óta nem akart összejönni a 4k a kampányhoz, erre ma a napi első ilyen lett:

 

Viszont a T55A, na az már más tészta lesz. (Lenne.)


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #302968 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Mióta szenvedtem már vele, hogy a T55 HT12-nél beváltott parancsomat visszaszerezzem (3*-os pattintás, 2k sebzés, győzelem, túlélés). Erre tessék, vettem egy Chrysler-t és második csatára meg is lett.  

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, charliefirpo_2018, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302969 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
HURRÁ!
Már azt hittem, hogy soha nem lesz meg az ász, annyit mentem velük, de az utóbbi pár napban sikerült végre az LT-432-vel 415-dik, a Skorpion G a 441-dik és az M4A1 Revelorise-val a 632-dik. csatára. Bármely más tankkal sokkal hamarabb összejött, ezért különösen nagy az öröm és vele együtt megkönnyebbülés is, hogy még azért megyeget ez. 
Az LT-432-vel már görcsös voltam, mert magamat leginkább könnyűtankos játékosnak tartom jelenleg és érthetetlen volt számomra, hogy a fenébe nem tudom leászolni pont ezt az igen jó felderítő tankot ennyi időn keresztül.
A Skorpion G-t anno megvettem, mert hát mekkora "OP" és biztos az is (vagy nem), de a TD-k egyelőre nem az én műfajom, emiatt sosem figyeltem eléggé oda, sosem sikerült igazán azonosulnom a "karakterével" a stílusával és ennek meg is lett az az eredménye, hogy ilyen sokáig tartott.
A Revelorise-val az utolsó 60-80 csatára sikerült összebarátkoznom és a korábbi elképzelésem (ha meglesz a tankász, akkor soha többé nem játszom vele) helyett, azt hiszem mégiscsak fogom használni, de nem azért mert túl jó tank lenne (éppen ellenkezőleg), hanem, mert megtanít az okos és óvatos játékra, ugyanis a hibás lépést kegyetlenül (gyakran garázzsal) bünteti.
Egyszer olvastam itt, hogy valakinek a kb. 1100-dik csatára lett meg a tankász a Tigris 1-el. "Likeoltam" is természetesen, de csak most kezdem kapisgálni, hogy mennyire is örülhetett az a játékos neki.
Szóval, most öröm és boldogság van. :)
   
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Rohamnyuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302972 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


SZUPER boldog vagyok most! Gunmark megvan, 4k dpg megvan, és az elmúlt pár nap arról a 54-55 winrate-ről egyenesen felrepültem 61-re! Az még mindig nagyon alacsony a kombinálthoz képest, de azért csak megcsípett végre az upswing!
Ráadásul, nehézkesen indult be a mai session, fárasztó is volt, már erősen gondolkoztam rajta, hogy inkább holnapra tolom a dolgot, amikor megajándékozott az MM két sivatagi pályával, két remek leosztással!

Ezzel a három legtöbbet kérő techtree med kész is van!
Figyelem: Spoiler!


A t22 örülnék, ha lemenne 4500 körülre, mert ebben a magasságban csak szét frusztrálna valószínűleg. A 907 pedig a jövő egy délibábja. Először, el akarom érni a 100 gunmarkot (még 12), aztán utána majd kitalálom, hogy milyen tankokkal szeretnék huzamosabb időt eltölteni.

A záró két csatáról majd érkezik a videó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #302976 Írta: Gyaluskiraly
Megválaszolva: Gyaluskiraly
Szép kört mentél de azért valljuk be ment az arany lövedék spam rendesen
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #302979 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Szép kört mentél de azért valljuk be ment az arany lövedék spam rendesen

Tier 10-es gunmark húzásról van szó egy meta tankkal. Aki a maximumot akarja kihozni, az használni fogja az "arany lövedék"-et is. Aki nem használja az "arany lövedék"-et, az nem fogja a maximumot kihozni. Ilyen egyszerű.
Nézz majd meg egy WoT világbajnokságot és figyeld meg, hogy az "arany lövedék" az alap, mert az hatákonyabb, mint a sima. Akinek eseteleg nem tetszik az "arany lövedék", annak a WG házatáján kell kopogtatnia és elérnie valamit, de addig ezt nem használni szimpla ostobaság annak, aki kompetitíven akar játszani magas szinten.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #302981 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@PZoli
Áh, hagyjad, minden hozzászólása trollkodás/beszólogatás, legyen ez az öröme! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302982 Írta: kovács jános mosógépszerelő
Megválaszolva: kovács jános mosógépszerelő

Szép kört mentél de azért valljuk be ment az arany lövedék spam rendesen

 

Hatyjad rá, Ban_she-nek rengeteg kiváltságosságjele van tankokkon ért hozzá blogja is (jobboldalt van) van jó jatékos!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #302984 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Először, el akarom érni a 100 gunmarkot (még 12), aztán utána majd kitalálom, hogy milyen tankokkal szeretnék huzamosabb időt eltölteni.

 

Mit szólnál hozzá, ha kitalálnánk neked egy tankot a kövi gunmarkhoz!  :) 
 
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #302988 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Mit szólnál hozzá, ha kitalálnánk neked egy tankot a kövi gunmarkhoz!  :) 

 

Persze, mindennek megvan az ára! ;) Viccet félretéve, eléggé be van szűkölve, hogy most és ebben az utolsó 12-ben, milyen tierben és mit játszanék szívesen. Plusz, szerintem most szünetelek is kicsit, mielőtt beindulnak ezek az augusztusi események. Ettől függetlenül, nyugodtan sorolj fel tankokat, ami esetleg érdekelne, aztán ha tetszik/hajlanék valamire, akkor reagálok, meg észben tartom a jövőben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #302989 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Megküzdöttem a felvétellel! Feliratkozni ér.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Vadkakasok /ROTON/, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303014 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Szépen dorombol a pokolcica! 8)

Innen is látszik, hogy TD-vel nem lehet csak a "bokorból" összehozni a 3 jelet az ágyúra. 



Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303016 Írta: nagypal
Megválaszolva: nagypal
Olyan a WoT, mint a zsarás. Nyomni kell!  clips.twitch.tv...mxTxAg 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #303033 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Srácok... azt hiszem ez valami rekord base xp :D
 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Rohamnyuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.