Jelenleg

12
látogatónk van

Örömködő

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #302767 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
10 éves Wot account regisztrációs  ajándék :
VIII-as ,olasz ,prémium közepes Progetto 46  és + 3 prémium nap.
A tank 30 napos bérlettel érkezett a garázsba és ha jól látom, egy hónap,után 1.000.000 kreditért és némi aranyért megvehető !
Köszi WG !.
 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, fabyzol3
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja #302768 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

10 éves Wot account regisztrációs  ajándék :
VIII-as ,olasz ,prémium közepes Progetto 46  és + 3 prémium nap.
A tank 30 napos bérlettel érkezett a garázsba és ha jól látom, egy hónap,után 1.000.000 kreditért megvehető !
Köszi WG !.
 
Nekem májusban volt a 10 éves évforduló,semmit nem kaptam.
 


Betanított magfizikus
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #302769 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Feri 38 !
Nézd meg az üzeneteidet, ott lesz az !
Nekem  ma reggel jött meg az e-mail, abba a postafiókba amivel  regisztráltam a játékban..
wargaming.net a feladó ,"We have a gift for you "az üzenet címe
  

Aktíválni kell az ajándékot nem kerül be automatikusan a garázsba !  Nekem egy Chi-Nu Kai tankot kell végigvinni a pályán a statisztikai adatok mellett a végén ott a + 3 prémium nap és a Progetto 46 tank . Csak rá kell nyomni elfogadni az ajándékot, utána belépni a WG. accountodba. és bekerül a tank a garázsba !

 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja #302774 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
   

Hosszú szenvedés után, végre sikerült megszerezni! :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, PZoli, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, mitya84, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja #302784 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Mindenki sír az artik miatt.
Ha olyan irtózatosan combosak lennének, akkor nem lenne elég tier X csatában ezer sebzés a 2. gunmarkhoz...
 
 

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #302785 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@HUN_Sector

1. Ki mindenki sír az arti miatt a patch után?
(Teszem hozzá, az arti küldetések eltörlése kétségtelenül remek változtatás lenne. Talán, ha a számuk csökken valamennyivel, akkor a csatában kettőre korlátozás is megvalósíthatóbb lenne.)
2. Hozzávetőleg, teljesen mindegy, hogy mennyit sebeztél adott csatában. A mozgó átlagod számít az elvárt értékekhez viszonyítva. Az artikhoz kötött elvárás jelentőset esett a patch után, míg a mozgó átlagod a régi, amíg nem rontod le komolyabb mennyiségű új csatával (ezért most tele vannak a fórumok arti 3gm posztokkal).
A zuhanásról példa:
Figyelem: Spoiler!


Ne felejtsük el, hogy ez elsősorban stun csökkenés. Arra tippelek, ha a játékosok befejezik az új lőszerekkel kísérletezést, akkor visszamennek valamennyivel az értékek.


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #302790 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Nehézkes lenne megmagyarázni, hogy miért kezdtem el játszani ezzel. Tetszett az ágyú hangja, talán ez lehetne a nagy megfejtés! Az elején még egész mókás is volt. Aztán kevésbé.

Egy Ász a mai sessionből. Megteszteltem egy teljesen új képernyő felvevő programot, plusz kipróbáltam 1-2 extra dolgot. Játszottam kicsit a sebességgel és a szabad kamerával is, mert... túl unalmas ez a tank. Aminél csak az a fantasztikusabb, hogy a T30 is tervben van. Nem is tudom, hogy az jobb vagy rosszabb lesz. Lassabb, de legalább nem 4 fok gundepje van. Meg igazi nagyfiús alfa. Teljesen eltérő a stílusomtól, szóval, talán az is érdekes lesz az elején, utána meg meglátjuk.



(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja #302794 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Újra itt!   A héten nagyon ment a szekér, mivel 7 nap alatt 4x3GM jött össze. Hihetetlen. (Ilyen sem lesz többé...  ). Meg is látszik a WN8-an, hisz unicum vagyok az elmúlt héten. Na jó, durván lövöm a goldot, de hát senki sem tökéletes.  A harc hevében ritkán váltok vissza.

Stílusosan, ásszal jött a harmadik GM . Kicsit a végén elbénáztam a chatelés miatt örömömben, mert akár a 8. kill is meg lehetett volna. 





 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Tank_szemelyzete, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #302800 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Cromwell ( angol VI.-os közepes tank)
Pálya :Tundra
Kilövés : 7
HT. NO VI , T-34 85M, Matilda IV, Wolverine,  PZIII.J, T-28,  SAu-40
Kitüntetés : Kolobanov medál (Maradj egyedül legalább  öt ellenség ellen és nyerd meg a csatát)  Top Gun, Megszálló
 
 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja #302807 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
És vége! Gratulálok az olaszoknak!
Matchday-en 22 találatom lett, kár azért az egy hiányzóért a 3 napos prémiumhoz.
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja #302822 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Gratulálok! Nagyon csinos vagy, de ez itt nem társkereső..
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #302824 Írta: Veszett
Megválaszolva: Veszett
Ééééés végre megvan!!!!!!! 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lordi999_Hun, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja #302826 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Gratulálok! Nagyon csinos vagy, de ez itt nem társkertárskereső
 

Hősünktől el is köszöntünk. Jövetele meglepő tartalommal "gazdagította" a közösséget, azonban fájó, nem volt maradása.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #302837 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Több mint egy éve megvan a Panther/M10. Többen is mondták, olyanok akiknek adok a véleményére, hogy az egyik legjobb tier 7 "ingyen" beszerezhető prémium tank. Anno nem nagyon ment vele a játék, bár értettem, hogy miért mondják ezt. Mostanában újra előszedtem és bár "lila" ezzel sem leszek, azért kezdünk összeszokni.. :)

wotreplays.eu/s...er_m10

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Ba_nshee, fabyzol3, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #302841 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Eh! Pedig pillanatokig úgy éreztem, hogy ezúttal, ha csak egy árnyalattal is, de az imbecil szint fölött sikerült teljesítenem végre!.. :)

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.