Jelenleg 716 vendég és 16 tag online

XVM

6 éve 10 hónapja #702 Írta: bismarck55
Megválaszolva: bismarck55
Neten találtam xvm config-ot, mely már wn6-ot mutat, nem a hagyományos eff-et.
Járművekre nem mutatja, csak totál eredményt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #704 Írta: Bishop78
Megválaszolva: Bishop78
Én most találtam egyet. Nekem pl. 66-ot mutat amivel zöld vagyok. :huh:

6 éve 10 hónapja #705 Írta: bismarck55
Megválaszolva: bismarck55
Ahogy látom Nálad az 1429 miatt zöld...
Az online felületen a 66 a Average Experience per Battle mellett van...talán az azért számolt pont???

6 éve 10 hónapja #706 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Jacktor: forum.worldofta...pdate/

Ezzel be tudod állítani.

6 éve 10 hónapja #707 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Ez csak update-eli az XVM-et ha jól látom. Tudom hol és hogy kell kiíratni a WN6-ot, de csak üres adatot mutat a tankok fölött. Mindegy, nem kínlódok vele addig amíg el nem döntik hogy akkor mi lesz a végleges...

6 éve 10 hónapja #708 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Nem csak update. A telepítéskor kiírja, hogy a WN6 értéket akarod-e használni.

6 éve 10 hónapja #709 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Én erre gondolok:

Persze lehet hogy már működik, csak akkor épp nem írta még ki mikor az volt beállítva...

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #710 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Lailo konkrétan az a játékos aki segít neked, meg annak akinek érdemes. Vele érdemes játszani. De én is otthagyom a kamikaze noobokat . És nem megyek neki oda segíteni csak mert el kezd hepajkodni hogy már pedig mér nem megy oda neki segíteni senki. Azért mert gyk. olyan helyre áll ahova ő szeretne minden féle 0 körülnézés nélkül. Együtt játszunk Lailoval, szuperul fordítjuk meg a csatákat. De sokszor nem elég. Amúgy jól mondod a besorolást. De wargaming embere kijelentette hogy ez nem fog megtörténni, mert a végén még (és ezt én mondom hozzá) nem fogsz goldot venni, meg elővizetni ha minden menet rezzenéstelenül simán megy. Mert állítólag a 300 pontosnak meg kell tanulnia azonnal játszani a 2000-től. Ezt mondják. De nekem tetszik az amit itt korábban írt valaki. Szépen lépkedő ember. Rám is rám férne tanulni a bestof emberektől. De mikor csak az ellenfélnél fordul elő úgy csak azt látom ha lerohannak és K.O.

U.I : amúgy a teljesítményed ahogy nől, teljesen más leosztások közé sorsol szép lassan, lassan soha nem leszel top tank, vagy benne a top 3-ban. Max ha tier 10-el játszol. Teljesen elfelejtik hogy teljesen alaptankod van és bedob már első csatán 2 tierrel nagyobbak közé. Finom dolgok ezek :D Jó itt diskurálni ki hogy látja a játékot amúgy.

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #712 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

dozer00 beküldte: U.I : amúgy a teljesítményed ahogy nől, teljesen más leosztások közé sorsol szép lassan, lassan soha nem leszel top tank, vagy benne a top 3-ban. Max ha tier 10-el játszol. Teljesen elfelejtik hogy teljesen alaptankod van és bedob már első csatán 2 tierrel nagyobbak közé. Finom dolgok ezek :D

Én nem vettem észre a teljesítménynövekedéstől függő besorolást csupán az időfüggést. Pl. délután-este sokkal kevésbé van esélyed top lenni mondjuk t7es tankal mert akkor jön fel a sok t10/t9es és több a nagy tier meccs. De délelőtt/kora délután elég sokszor volt olyan, hogy egyedül én voltam t7 a t6 tankok közt.

Mellesleg a 2 tierrel nagyobbak közti meccs nem is olyan rossz. Nekem még megvan valahol a screenshot a régi szépidőkből mikor én pz4, platoontárs stug3 és az MM szemrebbenés nélkül bedobott egy Maus, E100, E100, IS7, E75, E75, IS4 (ekkor még t9 volt ez is) aztán t8 nem is volt 2 t7 a maradék t5 tankok féle meccsbe csak a jó szórakozás érdekében.

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #713 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Nagyon látszik mennyire számít a rutin és sok csata...példának okádék:
Vettem egy valentine tankot,mókás gép lassú,kicsit pontatlan..5-ös kategóriás ágyút raktam rá aminek 100 feletti átütése van..
Annyira érdekes igy a kicsik között harcolni,tapasztalatlanok,narancs és piros java részük még.
Rengetegszer csak pulykalövészetnek nevezem a dolgot,kicsit randa dolog hogy én is közéjük merészkedem,pedig nem valami fényes a statom..
De rengeteget számít a tapasztalat és az hogy az ember hány csatában vett részt..utolsó játékosnak rak be a valival javarészt vagy max alulról a 3.,de 500-800 közötti sebzést szórok ki vele átlagosan úgy hogy 50-70 et sebez az ágyúm ha átüt,mindig az első 3.ban benne vagyok a kv1-1,pz4,shermanok között.
Rengeteg pénzt lehet vele gyűjteni ezért megyek csak vele,de nagyságrendekkel gyengébbek a csaták mint egy 6-8-9 tierben az emberek tapasztalatlansága miatt,szóval azért az XVM jó iránymutató..
Igaz egy fecske nem csinál nyarat de 13-14 narancs vagy piros fecske igen érdekes csatákat produkál:-)
Persze lehet hogy egy 2 hónap múlva közülük kerül ki majd az a szuperlila aki szétrúgja a valagam tier 9-ben:-)

6 éve 9 hónapja #714 Írta: Surmou
Megválaszolva: Surmou
Ennek az is lehet ám oka hogy nem vigyáznak a tankra mert vesztes meccsen is hoz 2-3k-t :D
Nemám mint a Tigerem -8k-t :D bele sem merek gondolni t10be mennyi lehet :D

6 éve 9 hónapja #715 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe
Igen, és képzeld el ezt a rendes XVM "statpaddingal" amivel farmolni szokták az értéket (főleg a régi XVMel). Amikor a tapasztalt játékos t1-be beleülteti a 4 skilles legénységét és körönkét 10 tankot kilőve kaszálja végig a meccseket.

6 éve 9 hónapja #716 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Nekem a Tiger most a farmoló tankom..sajna mindig a végére oszt be,igy minimális a befolyásom a csatára,lövök vele 1500-2500 pontot igy viszont mivel nagy culákra durrantok sok lovettát termel..vesztes körnél is plusz 10-15k nyertesnél akár 30 is jön ..igen jó gépezet a tigris ..nem is fogom eladni..

6 éve 9 hónapja #719 Írta: TWFKain
Megválaszolva: TWFKain
Köszi Dozer a kioktatást de szerintem te nem olvastad előtte amit irtam !
Nekem is ugyanaz a problémám veled értek egyet ezért nem értem miért irtad amit irtál teljesen igazad van vannak a" mondjuk ki nyugodtan"noob játékosok akiknek fogalmuk sincs hogy mit kell tenni a játékban azért hogy nyerj !ÉN is a győzelemre hajtok CW n sem az a lényeg hogy ki lő többet hanem az hogy segítsd elő a csapatot a győzelemhez ,ha ez azzal jár hogy lövés nélkül állj be foglalni akkor azt kell tenned de sokan ezt nem értik meg .Nekem is volt 7 es osztályban Black Princel 3200 as sebzésem szakaszban voltunk ketten ,ketten kiszedtünk 7 embert ami a másik csapat fele és vesztettünk mert a csapatunk elcseszte és persze mi voltunk a noobok . A lényeg az hogy teljessen igazat adok neked !

6 éve 9 hónapja #720 Írta: TWFKain
Megválaszolva: TWFKain
Teljessen jogos a hülye csapat társat ki kell lőni szakaszban mi is töbször bekékülünk mert ha egyikünket direkt meglövik és nem kérnek elnézést vagy kitolják a helyéről akkor a másik 1vagy2 szakasz társ egyből ott terem és elkezdi lökdösni vagy lőni az idiotát aki egyből reportal fennyeget hát jelents fel nem érdekel de gondolkozz el hogy te mit csináltál kisbarátom !

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.