XVM

11 éve 1 hónapja #665 Írta: Ivorybrown
Megválaszolva: Ivorybrown
Már mint tőlem tanultál :P :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #666 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Tőled is bácsi tőled is. Overklock, és még sokan mások.
Amúgy is, ne itt trollkodj, itt már minden hely foglalt :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #667 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Az Xvm átlagot néz..volt gép ami nekem jól ment,volt amit utáltam gyűlöltem,annak örültem ha kilőttek vagy hamar vége lett a csatának..
olyan az egész mint a csoki meg a moslék..összekutyulja és lesz belőle egy átlag ez a pontod..de ha nagy a lavór és fele csoki fele moslék nagyon lassan változik az arány :-)
Én stabilan tartom a középbéna átlagom..nem tudom hol olvastam az 1000-1200 effes játékos leírását..tudja mit kell csinálnia csak néha nem sikerül neki:-) ez jól jellemez engem :-)
Hozom a napi 56-60% winratet..de alig alig fog változni az effem hónapok alatt is most már..
Ráadásul az én tankjaimmal tanult meg barátom is játszani kb 2000 csatát tolt velük,igy eléggé rontott is rajta,ezért én elégedett vagyok :-)
Most már van saját gépe így szabad lettem:-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #668 Írta: Surmou
Megválaszolva: Surmou
Én nemtudom mivan de amióta felraktam az XVM-et 600at csökkent az eff :D 1460 volt mikor feltettem :D de pont nem érdekel...láttam már olyat hogy én csapatomba sok sok 1200+os emberke ellenél 1 db pontosan és 15-3 ra kaptunk csak ki :D Meg 1v1 1500+ os ellen és csak elvertem...ugyanolyan tankkal BT-2 essel :D marhaság ez az XVM...van aki komolyan veszi a random csatákat van aki nem...ennyi az egész...hidd el hogy egy 1000 eff játékos is tud jobb lenni élesben mint egy 1500as...

Lényeg a lényeg aki hisztizik hogy elrontják a játékát az keressen másikat magának ahol maga lehet...menjen Fifázni vagy Starcraftozni online...ennyi :D


A fentebb említett dolgok kizárólag a hozzászólo saját véleménye,ill. esetleges tévedés esetén a kommentre való válaszban a noob és társai kfejezések használata teljesen hidegen hagyja a komenntelőt,ésszerü tanácsokat és értekezéseket elfogad :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #669 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger
Persze, hogy csapatjáték, és persze, hogy az ember figyeli a térképet ki merre mozog. A látottak alapján eldöntöd mit csinálsz, és reagálsz az eseményekre. Azonban ha számodra rossz tankban ülsz akkor ez nem sikerül, ha olyanban ülsz, amit jól használsz, akkor meg is valósítod az elképzeléseidet, és jól reagálsz a váratlanra, mert a tank annyival megy, amennyire számítasz, úgy lő, fordul, ahogy kell, olyan pontos, amennyire kell, úgy pattan, ahogy számítasz rá.. mit cikkezzek ezen? Valószínűleg ez a különbség jön ki abban, hogy tank és tank között átlag xp-ben jelentős eltérések vannak valószínűleg majd minden játékosnál.

mit meg egy nap játszol, ugyan így firtatható.... minden csatát egységesen 1170en játszottál le?


Ezt írtam volna? Mert szerintem nem. Inkább azt, hogy az elmúlt egy hét/110 csata alapján az effim 1170. Vagyis nem 689, pedig a játékban a többiek azt látják (tudom, mert pajtik most ugrattak vele). És ha nem volt világos, akkor elmagyarázom: az 1170 is átlag. Mindez azt jelenti, hogy van egy fejlődés, amit az effi nem követ le, mert össz átlagot számol, belevesz mindent, a legelső csatádtól kezdve, és nagyon sokára ad (ha ad) valós értéket.

5-10 k csata után be fog állni .

Ezt dumáltam a leges-leges-legelején, az #517-es kommentben. Meg azt, hogy tankra kell nézni. De mint mondtam, én nem használom, és ennyire nem is érdekel ez a buzi effi, szóval a vitát a magam részéről lezárom, kösz hogy meghallgattatok :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #670 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Tinger, azért kifogás mert valaki pont attól jobb játékos ÁTLAGOS effi alapján, hogy mindegyikhez tud alkalmazkodni. Az alapban mutatott effi/WN6 pont erre jó. Akit az érdekel, hogy az ADOTT tankal mi az eredmény az állítsa be úgy az XVM-et, ennyi, nem több. De mint látom mindenki unicum szintű játékos és mindenki CW-n is begyűr minden ellent. Csak randomban nem képes átlagban 1 killt hozni. :)

Még mindíg azt mondom aki CWn/tankszázadban is jó játékos az randomban is az. Fordítva már nem igazán.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dozer00

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #671 Írta: GeneralVonBlomberg
Megválaszolva: GeneralVonBlomberg
Nekem 5k meccsel van 1500 effim :) pedig nem csak egy ágat húzok. WN6 szerint meg 1700-nél járok. Nagyon megszerettem ezt a játékot még a wow-ot sem élveztem ennyire annó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #672 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Mert te csalsz :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #673 Írta: TWFKain
Megválaszolva: TWFKain
Ez a effi egy baromság nem attol leszel jó játékos hogy azt nézegeted én nem is foglalkozom vele mint ahogy az xvm el sem .Emberek játszák a játékot de a géptől függ mint ahogy olvashattátok is már előre kiszámolja a gép hogy lepattan vagy sem tehát innentől szerintem kár is mindenféle statisztikát nézni . Vagy hülye csapatot fogsz ki vagy jól össze tudtok dolgozni ennyi ! Igazábol a matchmackernek ezt kellene figyelembe venni szerintem mert egyre hülyébb emberek jönnek fel akik csak a fragre hajtanak mindenféle taktika helyett :angry: ,és valjuk be egyedül vagy 2 3 an elég nehéz megfogni 10 12 embert akiken még csak sebezni sem sebeztek a társaid és innentől kezdve a te átlagod is romlik !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #674 Írta: SgtBradly
Megválaszolva: SgtBradly
Én használom az xvm-et, annyira nem hülyeség, sőt másnap megszoktam nézni a statomat, is hogy hogyan teljesítettem előző nap. Ha ugyan ez a neved a játékban akkor neked sem ártana figyelned. Ha rossz helyre lősz akkor biztos lepattan.

Nem akarok személyeskedni, távol álljon tőlem, de én sem úgy gondolom, hogy az xvm nézegetésétől lesz valaki jó játékos, az csak megmutatja ki a jobb képességű a játékban, ennyi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TWFKain

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #675 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Nem is csodálkozom miért írtad mindezt. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #676 Írta: SgtBradly
Megválaszolva: SgtBradly
Én? :ohmy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #677 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Nem, Kain írására ment volna... :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #678 Írta: bismarck55
Megválaszolva: bismarck55
Hasznos az XVM szerintem is.
Normál játékban segíthet megítélni a többieket, taktikát választani és a saját "polcomat" is megmutatja...
Mondom ezt úgy hogy én is csak a foglalásokkal voltam "good"...
B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hónapja #682 Írta: TWFKain
Megválaszolva: TWFKain
Értem és köszönöm hogy felhívtad a figyelmemet hogy kellene javulnom :P de mint irtam ez engem nem érdekel .Számomra ez csak egy játék .Függetlenül hogy költök rá mert tetszik de a statisztika sosem az igazi emberi teljesitményt mutatja ,gondolok arra hogy bármikor bárkivel kiállok 1v1 ezni ha aarol van szó ! Lehet bármennyire jó játékos XVM szerint .
A javulásrol annyit hogy mi a barátaimmal játszunk és sokszor csak hülyülünk :evil:
További sikeres játékot !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.