XVM

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #683 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
mi meg azt mondjuk , hogy köszi hogy elhülyülnöd más idejét, mert én 3x annyit játszok, hogy megvehessem a javító szett, tűzoltókészülék és társait, hogy 3 lövéssel tovább bírja a tankom és a társaimnak örömet adjak avval ha esetleg én hozom le a csatát. Meg eurót utal be és megy a jatekidő. Nem a pont a lényeg ember, az csak kézzel foghatóvá teszi azt hogy lássam kit noobozhatok le kit nem. Nem érdekel hogy valaki 800 pontal képes lenne 1500 pontos játékra is, mi a rutinunknál fogva eleve jobbak vagyunk. Sőt aki most 1500 ös lehet hogy már most többre képes, csak épp ott tart. Tojd már le az xvm pontot. Csak ne csezd el máso játékát . AKkor nyitsz gyakorlócsatát és bohóckodsz. Amit te élvezel mi nem. Aki magas pontos az jobb játékos, és kész. Az egy szar tankkal is jobb játékos mint te ( most nem te konkrétan hanem általánosságban, nem neked szánom hanem minden olvasónak ). A játék lényege meg elmondom mi: a tier 10es tank, a Cw, csapatjátékok, meg hogy nyerj. ELjutsz majd egy odő után arra mint sokan mások, hogy nem érdekel mennyit lőnek, hanem csak nyerni akarnak. Nem érdekel hány medál, mert már nem extra ha valaki 3-5-10 killt lő. Meg az se hogy 100 medált kap körönként. Nyerni kihívás, és azt nem tudunk hála WG-nek . Azt mondták azért nem sorolják a noobokat a noobok közé mert tanulniuk kell. Utána lehet néznia videónak amibe elhangzik. De igen is, az újonc , meg noob, egy időután bestagnál és egymagad 1500 pontal, 14 mamlasszal nem fogsz nyerni mert kénytelen vagy a noobok mögé állva lőni élőpajzsként használva őket, mert te értékesebb játékos vagy, mert tudsz lőni ők meg nem. Én mindig mondogatom magamban , nem halhatok meg mert akkor kikapunk, nemhalhatok meg.... Mert mikor 2 társammal elintézünk 8 top tankot, és 7 másik ami 13 társunkat feltartóztatja mi nem élvezzük a játékot. Igen is aki játsza az élvezni akarja, az pedig ugy nem megy hogy nincs játékélménye mert ügyetlen. Ott a youtube, nézzetek oktatóvideókat kész. Nemnehéz a játék, itt gyk. aki tud lőni az tud játszani minden féle taktika ide oda. Akinemsebez min 1000 + de inkább 2-3000 et már tier 10ben az nem tud játszani. (ezt általában érd el, nem minden esetben kivitelezhető, egy noob soha nem éri el értsd így. ) Pl oOVOtkaOo nevű player 25000 csata után átlagsebzés 199 dmg. Na ő elrontja a te napi 2-3 óra játékidődet. Majd ha én bemegyek melléd 10 körre és minde körbe vízbe ugrok te is ütni fogod az asztalt. Ha meg jól játszanék észre sem vennéd hogy ki hozta le a csatát. Ja és kiállnál velünk 1vb1 be 100 ból 99szer kikapnál. pár hete 3 ember megpróbálta mert ugyan ez volt a gondja hogy a pontokra tekintet nélkül azt állította neki ne mondja meg sneki mit játszon majd ő jobban tuidja és simán elver bárkit. Tessék belépni egy cwmenetbe egy TC-be ott a szint. MI el akarunk érni valamit, és ahhoz komolyan kell venni a csatákat. Én nem szeretem elrontani más játékát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #684 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Sajnos az a gond hogy néha a rendszer elég furán oszt...sokszor látom hogy egy kiváló szakasz osztja a halált,de egyszerűen a többiek néha olyan gyorsan kihalnak hogy nincs mit tenni,a sok lúd disznót győz elven mennek néha a csaták..
Én pl mostanság rendszeresen bekékülök mer néha nagyon elegen van..
Mai napon is a Campinovkán elfoglalom a sportolós állásom a T-69-el,fullra felszerelve távcső minden hogy a hegyre baktatókat kicsit megcsipkedjem mire felérnek már fél élettel essenek neki a mi támadó ékünknek.
Erre egy Tiger P meglök majd elkezd kitolni a bokorból...a hatodik érzék azonnal jelez hogy befogtak,de ez a barom csak tol kifelé,és próbálja lőni a hegyre vonulókat..mintha ott sem lennék..
Ja kb 1 percel előbb a helyemen voltam igy nem túrtam ki vagy foglaltam el előle az állást..
Aztán becéloztam tolás közben a parancsnoki kupoláját kapott gyors egy 1000-est, belém lőtt utána kiforogtam majd kilőttem,erre a haverja is elkezd lőni..azt is kinyírtam.
Utána 0-ásra kihuzatam magam és nyertünk...hát sok pénzt nem kerestem,de már unom az ilyeneket nagyon..marha jó hogy 2 sajátot meg 2 enemyt kellet kilőni a győzelemhez :-)
Átlagos játékos vagyok a win 6 szerint,bár ennek oka van mert én kipróbálok minden gépet nem rohanok sehová..de már nagyon idegelnek a random csaták néha.
De mi a fenét lehet csinálni az ilyen állatokkal semmire senkire nincsenek tekintettel,hogy lehet büntetni valahogy őket?? Olyan mintha egyedül játszana..
Meg lehet nézni az eddigi produktumát a fickónak: hategandanielcalin

WN6 Rating: 375 (Bad)
WN4 Rating: 489 (Bad)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TWFKain

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #686 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe
Ezeknek a "játékosoknak" tipikus bot statisztika van. A hülyüléshez meg annyit hogy azért hasznosan is lehet. Elég felemelő érzés mikor bevágódsz egyenesen 5 arty közé akik azt se tudják hirtelen merre fussanak esetleg elkezdenek lövöldözni egymás közt miközbe te valamelyik szerencsétlent élő pajzsként tolod magad előtt. Nekem is volt már olyan hogy a platoon társaimmal meguntuk a folyamatos 5 t8as artyt felvonultató meccseket ezért a meccs kezdetével nyíl egyenesen be az ellenség bázisára a sztyeppés mapon miközbe az all chatbe a gyűrűk urából vett a rohirrim lovasroham előtti beszédet írkáltuk be.
(csak ha nem lenne ismerős)

Szegények nem voltak hozzászokva hogy 14:00re két T-54 és egy lorri vágtázik köztük szóval egymást gyakorlatilag többet sebezték mint mi őket. Főleg miután már célozni sem tudtam a nevetéstől amikor egy E75 az egyik oldalról az Object 268 a másik oldalról beszorított mert már csak én éltem utoljára és annyira igyekeztek megszerezni az ingyen killt hogy kapkodva egymást lőtték telibe.

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #687 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Az a baj "néha" engem is elkap az ideg..egy darabig higgadtan játszom aztán elönti a búrámat a vér és megyek mint egy állat...
Az e-50-nel meg nagyon kamikaze voltam,imádtam azt a dögöt :-)
Én akkor vagyok elégedett ha a csapat pontban az első 5 ben benne vagyok..még akkor is ha a legkisseb vagyok a csapatban..ha a legnagyobb akkor már annyira nem..csak tipikus közepes vagyok..néha átkozottul jól megy ,néha meg katasztrófa..50-50 ez a legnagyobb bajom.

6 éve 9 hónapja #688 Írta: Surmou
Megválaszolva: Surmou
Én csak hogy védjem magam,legtöbb esetben komolyan veszem és ha nem is zoomolom a monitort és vicsorgok hogy meglegyen a win,de próbálok a csapat hasznára lenni...Sok esetben viszont Wrathe irta vicceskedések mennek :D Remek néha igaza van :D
Mindennek örömére én már t4ben is szoktam 1000 fölött sebezni szóval csak nem vagyok noob :D ááhhh még tanulnom kell :P Esetek nagy százalékában 1 tankot viszek magammal ha halok úgy hiszem ha csak nem sokkal kisebb tierü akkor már gyengíteni nem gyengítettem a teamen :)
Aról nem beszélve ha már halok akkor úgy halok h fedezék legyen a roncsom ezt senki nem írja fel sehol :)

Am kipróbáltam ezt a teszt szervert,xvm nélkül és hát valami marha jól ment,legalábbis sokkal jobban mint ezekkel a kis 4-5-6-7 es tankokkal :D
remek T10 igazad van :D de mire én odaérek még sok nap fog lesuhanni a horizonton :D
Ja igen és akkor ez már off volt sry még annyit h a su100y remek :D tetszett nagyon és a Britt TD ág is fantastic! :)

6 éve 9 hónapja #689 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
Az a baj ezzel az XVM-el, hogy meghülyíti a sok játékost már csata előtt azaz fogja magát artyval elindul spotolni vagy egyszerűen belehajt a vízbe, mert ugye ír neki 10% winchanset és a gép mindent tud alapon ezt már nem nyerhetjük meg pedig nem egyszer van hogy ottmaradsz 1v5 ben és megnyered a csatát. Persze úgy érzem hogy a játékélmény nem csak ez miatt romlik, hanem az irgalmatlan reklám miatt amit nyomnak, nem egy olyan playerrel találkoztam akinek van 100csatája 1 Ltraki meg egy T34, ezzel még nem is lenne baj,ha nem engednék hogy egyből lehessen prémium tankot venni pl minimum tier6 ot el kéne érni és utána vehetné meg addigra csak megtanul játszani valamennyire..... De ugye a profit ebbe beleszól,mert jobb az a fejlesztőknek,ha több pénz jön be

6 éve 9 hónapja #690 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Higgyétek el, szükség van a kevésbé "motivált" játékosokra is. Ha másért nem, hát ingyen frag-nek. Gondolom senki nem szeretne 15 lila ellen csatázni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gaedbri_hun

6 éve 9 hónapja #691 Írta: gaedbri_hun
Megválaszolva: gaedbri_hun

Lailo beküldte: Vannak bőven olyanok akik 1500 effi felett vannak és 1K és 5K csata között vannak. rohadt egyszerű dolog ám ez a játék csak meg kell nyomni azt a bizonyos "bal" klikket amikor a kis piros tankok lőtávba kerülnek és el kell találni őket. Akinek ez nem megy,nem jön rá pár ezer csata alatt az törölje nyugodtan ezt a játékot és ne játszon 10-20K csatát hogy addig is elcsessze az én játékomat mert ő 800-1000 effit se bír elérni.

Érdekes a hozászolásod,mert szerinted akinek nem megy nagyon jól,vagy csak JÁTSZANI jön fel,és nem Véresen komolyan jtszik az hagya abba mert téged zavar?:) hmm érdekes:) szerintem neked nincs itt a helyed,mert pont az a tipus vagy aki szarik a másikra a csatában:) azaz otthagyod vagy elláncolsz mellete mint hogy besegitenél neki:) abszólút anticsapatjátékos vagy :)

6 éve 9 hónapja #692 Írta: gaedbri_hun
Megválaszolva: gaedbri_hun
Amugy ebben a jáékban mindenki ujonc még:) amig egyszál maga nem irtja ki az ellenfelet:)sértetlenül!! :)

6 éve 9 hónapja #693 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Kétoldalú ez a dolog. Semmi probléma szerintem az átlag alatti játékosokkal, csak ne az ossza az észt és viselje el a kritikát ami persze sokszor sajnos durva noobozásba csap át.

6 éve 9 hónapja #694 Írta: bismarck55
Megválaszolva: bismarck55
Vagy egyszerűen, ahogy a tier-ek esetében is, xvm(vagy bármilyen más statisztika alapján) rakja az embereket össze az MM.
Ahogy egy tier 6 összekerül 5-ös, illetve 8-as tankokkal, úgy egy 800-as játékos összekerülne egy 1100-as és egy 700-al.
Ugyanakkor nem lenne szerencséje sem 200-as, sem 1500 játékoshoz.
Ha fejlődik folyamatosan kerül előre, ha nem marad a kasztjában...nem "zavarva" a többieket....
B)

6 éve 9 hónapja #695 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

gaedbri_hun beküldte: Érdekes a hozászolásod,mert szerinted akinek nem megy nagyon jól,vagy csak JÁTSZANI jön fel,és nem Véresen komolyan jtszik az hagya abba mert téged zavar?:)

De pont ezzel van a baja. Aki játszani jön az játszon és máris 1000 effi felett lesz. A többi az olyan mintha sakkozni akarnál valakivel de az meg csak azértis össze vissza dobálja a bábúkat a szabályokkal nem törődve miközbe legtöbbször pont téged akar kioktatni, hogy hát te milyen hülye vagy. Te azt szeretnéd? :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lailo

6 éve 9 hónapja #698 Írta: Jacktor
Érdekes. Az eff kalkulátor oldal most már 1.150 fölött zöldnek mutatja az eff-et is.

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #700 Írta: bismarck55
Megválaszolva: bismarck55
Nekem az nem világos, hogy a wm6 mikor lesz zöld.
Elvileg már 1100 felett világos zöld az itt olvasott táblázat alapján...de valahogy a játékban és a webes kalkulátorban sárgán jelöl (bár lehet ez zöld..libaf*s zöld B) )
Itt kérlek elnézést azoktól akik már unják a hasonló kérdéseket, vannak akiket érdekel az efficiency :)
No meg az okozott sebzés...

6 éve 9 hónapja #701 Írta: Jacktor
Neked kiírja az XVM a WN6-ot? Nekem nem. Ahogy a járműre vonatkozó ER-t sem.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.