XVM

6 éve 9 hónapja #860 Írta: Surmou
Megválaszolva: Surmou
Bátornak kell lenned ha arty val vagy mert te vagy a legkönnyebb célpont...már ha megtalálnak :D Am nem gyávaság artyval játszani...igaz nem látod...meg nagyot sebez...stb...de cserébe van 20seces töltés idő...t8ban meg kipróbáltam az amcsit na...alapjáraton asszem kettő lő percenként :D
Nembeszélve arról h messze nem olyan pontos és még a lőszer is igen kevés...

Nincs kolbászból az arty páncél... Bár nem vettem magamra ezt,mivel nem a "Main" tankom az arty...de jól keres(de nem ma :D)

Ügyesnek kell lenni vele...am meg szinte mindíg ugyanott vannak...fogj egy artyt teis...keresd a löveg torkolattüzet vagy mi a bánatot azt lődözd ki őket úgy hogy fel sem voltak derítve :D na az mérgesítő :D ha szerencséd van nem mászkál el minden lövés után :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #862 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Volt egy pár artym és nem csak grille....de akkor is utáltam,pedig csak kellet vele keresnem pénzt főleg mikor akciós volt..de a gw tigert is eladtam mert nem tartom tisztességes és egyenes játéknak...Soha többet nem veszek artyt..a Gw panthert is csak azért vettem vissza egyszer mert az ellenséges artykra vadásztam..elég jól ment mivel tudtam hová állnak :-)
Ezért volt T-50/2-m is :-)
Ráadásnak a valós működés és a játékbeli használatának semmi köze nincs egymáshoz.

Amúgy meg minden könnyű célpont semmi nincs 400mm-es páncéllal körberakva..csak kérdés hogy tudsz e jó pozícióba kerülni..

Az lenne a korrekt ha be lehetne jelölni hogy akarsz-e artyt max ha 15-ből 10-en nemet nyomnak akkor nem rak artyt a csatádba..akkor ki is halnának mondjuk..mert ha nincs arty mindenki örül :-)
Elég gusztustalan mikor 3 arty csak téged lő ráadásnak mozgásban vagy és persze mind talál..meg mikor 1 arty van pl egy gw tiger és 3mp-n bellül 2x lő meg...és hiába jelented fel nem történik semmi..
Küldtem már feljelentésben wot replayt ahol a csata első 1:20 percében már 4 tankot kilőtt a tüzér Gw typeE ..eléggé valószínűtlen a töltésidő miatt..kb le sem szarták finoman fogalmazva..

Csináljanak World of Artyt..

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #863 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe
Pontosan. Örülök, hogy nem csak én utálom így az artyt. Tökmindegy hogy mész mert nem kell eltalálnia se, hogy belédvágjon egy 800as sebzést, ami letépi a lánctalpadat és ha már ketten vannak ez egy halálos ítélettel ér fel.

Egybéként Surmou ha kipróbáltad a t8as amcsi artyt akkor tudnod kéne, hogy az méri a legnagyobb nukleáris csapást. Szóval mond meg nekem mire kell neked pontosság ha 2250 sebzéssel 14 méter sugarú körben sebzel... csak hogy ezt érezd a játékban ez két tigris hossza. Konkrétan ha elbújsz előle egy ház mögé elég meglőnie a másik oldalát, akkor is sebez. A prémium lőszer ellen ő volt az egyik ellenpont, mert a sima kreditért is vehető gold ammo még plusz területen sebez. Hogy idézzek egy t92 játékost "Splash - The selling point of this tank is its splash radius. Its unreal. I can splash a tank through a building with regular rounds. I can't image what gold rounds would do. I can deal more splash damage missing the tank by 10m then a Obj261 can hitting it directly."

Ezenfelül hozzácsatolnám az előző témát, a hülyéket. Nagy tierben gyakorlatilag az artyk döntik el egyedül ki nyer. Ha a te oldaladon vannak a bénák, akkor vért is izzadhatsz az erőlködésről, akkor sem tudsz semmitse tenni. Főleg, hogy ezek a meccsek főleg arról szólnak, hogy mindenki valami hegy mögött bújkál mert ha 1 láncszemet is fedezéken kívül rak, akkor eltűnik egy 5 méter mély kráterben.

6 éve 9 hónapja #864 Írta: Surmou
Srácok...Lehet tapasztalatlan vagyok vagy nemtudom...de azt vettem észre hogy randomban nincs túl nagy szerepe az artynak...sajnos a team annyira letojja hogy te mit csinálsz ill. hogy ha egy light tank aki ügyesebb közelbe ér akkor véged...sajnos sokszor lövik ki az arty-kat igen hamar...

De messze nem rendelkezem annyi tapasztalattal hogy vitába szálljak veletek,úgyhogy amíg nincs meg kellő tapasztalatom addig hiszek nektek :)

"A nagyok tudják a kicsik elhiszik..."

Másfelől tényleg borzasztó ha 3 arty van és mindd téged lő velem pont megesett :D kiosztottam 400 damage-t és ki lettem lőve persze nyertünk és 5x szorzó :)

1 arty elég lenne sztem...max de ez is örök vita marad!

Annyit még h amíg engem kilőnek az artyk és ott állok a fallosz rossz felén,néha jó a másik felére is odaállni :D

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #869 Írta: Wrathe
Kis tierben talán, de nagyban nem. Épp a splash és az osztott sebzés miatt egy scout vagy én a t54el is pillanatok alatt elhalálozok. Mert egyszerűen olyan mértékű sebzést oszt ki mellé lövéssel is, hogy simán letörölnek a térképről. Írod, hogy milyen az mikor 3 arty lő téged. Most ezt képzeld el 5el, mindegyik legalább 1800 sebzés fejenként lévén ha a közelükbe érsz természetesen pánikolva téged lőnek. Ehhez tedd hozzá az 500 hp feletti életet, szóval nekem 2 találat kell beléjük minimum fejenként. Csak akkor tudsz valamit elérni, ha sikerül a saját csapatoddal annyira összebeszélni, hogy vagy többen vetődtök be egyszerre, vagy a saját arty addig nem figyel másra és lövésre készen vár. Ezzel szemben az ellenségnek elég annyi is, hogy valamelyik tankjuk meglásson téged mert akkor már tudják azonnal, hogy merről jössz és a nukleáris csapással várnak. Most ezután tippelj, hogy a véletlen scoutolás vagy az összehangolt csapatmunka a gyakoribb. :)

6 éve 9 hónapja #873 Írta: Surmou
Wrathe értelek,és tényleg nemtudok nyilatkozni felsőbb osztályokból...mert az egy dolog h teszt szeron kipróbáltam és jól ment...de ugye az nem jelent semmit...mert hát azt ki veszi komolyan...legalábbis tuti nem sokan :D

A lényeg a lényeg...sztem nem kell lenézni az artysokat...mert attól függetlenül h lőnek mint barom az egy dolog...de ők egy hitelhetőek...

a másik hogy remélhetőleg bevezetnek egy szabályt h kevvesebb arty legyen.... :) 1-el teis kieggyeznél nem? :)

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #875 Írta: Wrathe
Nehéz nem lenézni őket, mikor te fogod a kis tankodat, kicselezel 2 ellenséges nehéztankot hősies csatában legyőzve őket, erre a pálya másik feléről egykézzel a közeledbe mozgatja a célkeresztet és egy kattintással véget vet a pályafutásodnak. Mert akkor igencsak elkezded emlegetni a női ágon lévő felmenőit, miközben a családon belüli szexuális élet káros genetikai hatásait ecseteled. :)

Viszont ezért lesznek feltolva erősítés nélkül t10be. Ami a számukat illeti nem tudom, hogy ez segít-e lévén rengetegen vannak pont emiatt, hogy a tankokhoz képest túl erősek. És pont a számuk miatt nincs olyan nagy mértékű korlátozás, mert nehogy várakozni kelljen nekik.

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #876 Írta: chevyv8
Előbb utóbb mindenki szembesül ezzel a dologgal.. írtad hogy tapasztalatlan vagy,én nem így mondanám hanem azt hogy nem ismered mi zajlik pl 8-9-10-es szinten..de mindenki elkezdte valahogy senki nem indult maussal vagy Is-7-el :-)
Abban igazat adok hogy annyira nem érezni a hatásukat kisebb tierben,ez való igaz..alapbaj az hogy nagyobb tierben kissé lassulnak a dolgok..
Egy nagydarab nehéz tank ugyan vastagabb páncélzatú(pl egy 9-10-es) de neki is lánctalpa van..elég egyszer egy akár mellélövés rögtön ottmarad ..ilyenkor mint gyöngytyúk a zöld izéra úgy csapnak le rá az artyk.
Ráadásnak jóval nagyobb célpontok pl mint egy Sherman,a tüzérségi lövedék is brutális sebzésű..a bajba került nehéz harckocsi gyorsulása fordulása azért nem egy leányálom.
Ugyan amit én szeretek E-50,E-50M hivatalosan közepes harckocsi,1750,2050 életerővel 1 arty lövéstől simán kimúlik.
Mi idegesít?
Elindulok keresem a helyem,nézem ki merre megy hová kellek vagy hol tudok azonnal hősi és értelmetlen halált halni egy lemmingezés estén a másik irányban :-)
Egy álomszép helyen haladok,bespotolnak,mentem a sz..os irhámat,lövök kerülök..és erre telibevág egy hihetetlen bátor felülnézetes fekve harcolok majd oldják meg a tankok HERO !!! Megöli 2 legénységem,leláncol,modulhiba ..ha nem ölt meg az ezt követő golyózápor 5mp alatt végez velem ..csak azért mert valakinek kényelmesebb agyhalott állapotban rettenet taktikusan bambán nyálcsorgatva figyelni a szűkülő karikát...de ő a HERO..a SatelitHERO
Hát ilyenkor kapom fel a vizet a -20.000 vagy 30.000 kredit láttán.
De sebaj a következő körben elkaptam mind a 4 király taktikust még a legelején,menet közben lőttem 60-al robogva,épp mikor felrobbant az egyik,rammolva küldtem a halába a másodikat..és jött a 3-4...na tessék 4x-20000..csak az a baj mindig máson verem el..
1-2 alatt már nem távozom csatából artyt kell ölnöm,pokolra küldöm őket.
Ha harckocsi lő rám vagy ki az nem zavar...ha eltalál,kilő ügyesebb volt vagy voltak...de nekem ne a térkép másik végéről lődözzön az okostojás.
Remélem jövőre lesz légierő is..szeretném Stukával megküldeni az artykat..

6 éve 9 hónapja #879 Írta: TWFKain
Megválaszolva: TWFKain
És tessék az XVM átka magyar részről :angry: !
A minap szakaszoltunk egyik klán társammal ,és a/STORM/ egyik terület parancsnokával találkoztunk ! Kedvessen köszöntünk egymásnak és utána elkezdett oltani minket hogy milyen szar klán vagyunk mert mi csak 48% osak vagyun és hogy hozzánk elég csak annyi felvételnek hogy irni olvasni tudjon az ember !Én kedvessen elküldtem a mamához sütiért meg tejért!És közben néztem ahogy játszik mert rohadtul felidegesitett és nem érdekelt a játék hagytam hogy kilőjenek mert folyamatossan irtam neki a kedves szavakat .
Tény 11k csatája volt neki 57 % a effi vagy mi a rák.Na most ki lőtt egy 200 hp valamit IS3 al játszott kapott 2 lővést és beáltt campaelni onnantol kezdve nem mert elő bujni a pro játékos mig klántársam 5 killel meg terület foglalással és minimális hp val megnyerte a csatát 48% effi vel !! Akkor kérdem én mi értelme van az XVM nek!Könnyen lehet felvinni az effit ha hátul bujkálsz és kiszeded a mások által szinte 0 ra lőtt tankokat !és te vagy az ász mert lopod a fraget .Ezért baromság a statisztikát nézni .Még mindig nem változott a vélemémyem erről ezért nem is használom
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: NetBarna

6 éve 9 hónapja #880 Írta: TWFKain
Megválaszolva: TWFKain
A lényeg a lényeg...sztem nem kell lenézni az artysokat...mert attól függetlenül h lőnek mint barom az egy dolog...de ők egy hitelhetőek...

Aha egyhitelhetőek mikor a az ellenséges grille vagy hummelt ről a a tier 8 as nehéz tank lepattan oldalrol azért te is néznél hogy mi van a 8.2 él még lazán lőted most meg lepattog !?

6 éve 9 hónapja #881 Írta: NetBarna
Megválaszolva: NetBarna
Sziasztok.
Alapvetően egyetértek veletek az Arty és Prémium-tank ügyben, de azért csak alapvetően, mert érzékenyen érint a téma.
Van 8-as arty-m és 8-as prémium-tankom is, de nem érzem sem gyávának sem prémiumnoob-nak magam.
Több, mint egy év játék után, megelégelve az állandó kredit hiányt vettem a T34-et. Azóta szembesülök sokszor azzal, hogy le "núboznak", mert nem rohanok ész nélkül a csatába. Én a T34-el kredit-et szeretnék keresni nem pedig hősi halált halni egy-két monitor harcos unszolására. Tehát kidugom a tornyot és szemezgetek. Ezt sokan nem nézik jó szemmel, löködnek, kitolnak és kapom a cheat-en is.
Egyetlen egy esetben megnéztem az illető profilját aki minősíthetetlenül viselkedett, és láss csodát: 3 prémium tankja volt és két ágon is "húzta" az arty-kat.

Nyilvánvaló, hogy nem tudja rólam: van más tankom is, de ő a játék hevében (meg sem merem kockáztatni a neveltetésére visszavezetni) mindezt jogosnak véli.

A másik az arty témája.
Anno ez másként működött. Talán kevesebb volt a tüzér, talán a MM osztotta be jobban, de tény, hogy nem rakott esetenként 10-12 tüzért egy pályára. Ez senkinek sem jó. Sem tüzérként, sem amikor a 10-es TD-vel belépek és 6 arty néz farkasszemet velem. És egy kis technikai infó: az átlagsebzésem a 8-as orosz tüzérrel 400-500
Higgyjétek el: a prémiumos és az arty-s is csak egy ember (általában) és játszani szeretne.
;)

6 éve 9 hónapja #883 Írta: szkita117
Megválaszolva: szkita117
Premium noobokkal semmi gond nincs, csak nem szabad semmit rájuk bízni.

Szerintem aki főként arty-val játszik, egyszerűen csak látens homoszexuális. Lehet, hogy ezen elméletem sokaknak nem tetszik, de ez sajnos így van. Tehát kedves habzó szájú arty-sok, ha játszani akartok javaslom a 4v4-et 4 arty 4 bat ellen. hajrá!

6 éve 9 hónapja #884 Írta: Wrathe

NetBarna beküldte: Több, mint egy év játék után...

De látod látod itt a pont. Feltételezem te akkor nem csinálsz olyat, hogy kitolatsz az ellenség felé háttal a fedezékből, majd chaten cheatert meg gold noobot ordibálsz mert átlőnek.

TWFKain beküldte: ...Tény 11k csatája volt neki 57 % a effi vagy mi a rák.Na most ki lőtt egy 200 hp valamit IS3 al játszott kapott 2 lővést és beáltt campaelni onnantol kezdve nem mert elő bujni a pro játékos mig klántársam 5 killel meg terület foglalással és minimális hp val megnyerte a csatát 48% effi vel !!

Az nem az effi, hanem a győzelmi aránya volt. Mellesleg campeléssel sem effit, sem győzelmi arányt nem lehet növelni. :)

6 éve 9 hónapja #885 Írta: Coloss1
Megválaszolva: Coloss1
szkita

Én még a 8.1-es érába szerettem arty-val menni. Akkor még nem voltak annyira lebutítva. Nekem a legnagyobb az 4-es szintű. Századozáshoz pedig sokszor kell. Ezzel kerestem a kreditet, 8.1-ben meg előtte nagyon pontosak voltak, még 75%-os legénységgel is, és hamar összeszedtél meccsenként 3 killt. Nekem még csak most lesz nemsokára 8-as szintű tankom, úgy hogy a magasabb szintű, tierű, csatákról nem tudok nyilatkozni.
Nem értek veletek egyet, sőt ki kérem magamnak, hogy ha valaki arty-val játszik, degenerált, ferde-hajlamú stb. Én nem játszom állandóan arty-val, de szeretem, más stratégia, de mostanság nem egy leányálom, ha nem ügyelsz a részletekre, akkor hamar mínuszos leszel és kill nélkül.
A másik, a játék állandóan változik átalakul, tessék hozzá alkalmazkodni, vagy netalán megtanulni más stratégiát nem a saját hibátokat másra fogni, mást okolni.
Az XVM-ről csak annyit, hogy nem az dönti el a csatákat, csak jellemzi az ellenfél stílusát.
Én azért szeretek ezzel a játékkal játszani, mert 15-20 meccsből legalább egy, úgy sikerül majdnem, ahogy szeretném.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: NetBarna

6 éve 9 hónapja #886 Írta: chevyv8
Statisztika jó dolog,de csak magadat tudod megítélni,igazából hogy mást megítélj ez alapján az eléggé meggondolatlan dolog..
Sok csatám volt és lesz is de amit megtanultam legfontosabb:
SOHA NE BECSÜLD LE AZ ELLENFELED!

Nekem egyformának minősül egy lila és egy piros játékos is bármelyik ki tud lőni ha úgy alakul.
20K csatával napi 1-2-3 pontot tolok fel a Win 6 értékemen..akármilyen jól is játszik az ember itt már nehéz változtatni..
E-50M el csatánként 3-6k körüli sebzés..tiger 1.5-3k körüli sebzés csatánként szerintem elég jó,.most megvettem az akciós Panthert az L100 ágyúval ..na azzal is simán kiszórok 1500-2500 sebzést ,de jó az xvm mert lenéznek a sárga 50%-al :-) tegnap a kínai pályán két 59-16 és egy t21 közelharcban nem tudott legyőzni.
Szóval óvatosan a statisztikával nem szabad a színek hatása alá kerülni.

Prémium tankosokkal semmi bajom ott is vannak jók és rosszak én meg prémium fiókos noob vagyok ...de az artista műholdhuszárokat utálom...párduccal nagyon élvezem hogy elkezd ugatni az arty hogy támadás,spot,noob,camper stb ott hátul a fűben és szépen megfordulok és küldök neki egy skulót :-) igaz csak 130 körül sebez,de fogja be a pofáját-ra éppen jó:-) Vagy ha tovább ugat letolom valami gödörbe a víz aljára ,a saját artynkat ép úgy gyűlölöm mint ez ellennél.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.