Jelenleg 345 vendég és 3 tag online

Toborzás, tagfelvétel

9 hónapja 3 hete #285515 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Köszönöm klántársaim hozzászólását a témában.
Kérem innentől a ROTON tagokat a mi részünkröl tekintsük lezártnak az ügyet és ne hangozzon el ebben a témában több hozzászólás.
A topik a toborzásról szól!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bhaalhun, Troll_Doll

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 3 hete #285516 Írta: Troll_Doll
Megválaszolva: Troll_Doll

megszurkallak beküldte: A ROTON klán névre meg szerintem nem célzott, általánosságban beszélt

Szia!

Ha ez nem célzás akkor mi? "Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?.."

Egy olyan userről beszélünk akibe a másik ember tisztelete merő véletlenségből téved és azonnal újratervezésért kiabál.
Egy olyanról aki ismeretlenül ítél meg másokat valami (látszat, JÁTÉKBELI stat, azonos csoportba tartozás) alapján (lehet, hogy rasszista is a lelkem...?) ami nem feltétlen van szoros összefüggésben azzal amit éppen ki akar fejezni.

Ráadásul szerintem enyhe fogalomzavarban is van mert ez alapján semmi sem jó neki: "Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri?" Kérdem én: mostakkormiapéniszvan?

Még trollkodásnak is gyenge az alakítása, általános iskolai farsangi ünnepségen beöltözve talán szódával elmegy...

Üdv.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

9 hónapja 3 hete #285517 Írta: Troll_Doll
Megválaszolva: Troll_Doll

AntTheZ beküldte: Köszönöm klántársaim hozzászólását a témában.
Kérem innentől a ROTON tagokat a mi részünkröl tekintsük lezártnak az ügyet és ne hangozzon el ebben a témában több hozzászólás.
A topik a toborzásról szól!

Bocsi Z és mindenki de bent hagynám amit írtam.

Esetleg moderátor törölheti de addig is olvassátok, szeretettel küldtem ;)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

9 hónapja 3 hete #285529 Írta: colomann
Megválaszolva: colomann
Szerintem jó dolog egy jó klánban játszani, sok sikert nektek. Látjátok itt van ez a topic, meg a facebookon is ott vannak a toborzásra való helyek, és valahogy mindíg az van, hogy beletrollkodnak olyanok,akiknek gőzük sincs a játék bizonyos részeiről. Lehet hogy azt sem tudják, hogy a személyes értékelésbe nem számítanak bele az SH sé CW csaták. A mi klánunkban például több olyan játékos van akinek alacsony az értékelése, mégis sorra nyerünk vele, mert jól teljesít osztagban, jó csapatjátékos, fegyelmezett stb.
..úgyhogy elhatároztam, hogy a jövőben mindíg írok egy két jó szót a toborzó szövegekhez, ellensúlyozandó a trollkodást...őő..mondjuk titeket nem kell félteni ahogy látom :)
Egyszóval kitartás, hajrá ROTON!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bhaalhun, Lord_Loga, AntTheZ, Troll_Doll, KLC_KTE, _tothjanos_

9 hónapja 3 hete #285531 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Rhymetime beküldte: Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..

Gondolkodtam rajta, hogy kitöröljem-e ezeket a hozzászólásokat, de túl régóta itt van, inkább maradjon, de én is mondanék neked valamit: nem tudom, mire fel van nagy arcod. Az OP E25-tel játszott 3.500 csatádra? Az abszolút OP és a T7 királyával (T29) meglőtt 1k alatti sebzésedre :rofl: :rofl: :rofl: ? A T10-es tankjaiddal az 1,85k-s sebzésedre? Nem tudok rájönni.

De javaslom, hogy vigyázz azzal, amit és ahogyan leírsz. Vedd ezt figyelmeztetésnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Troll_Doll

9 hónapja 3 hete #285532 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
@Sheep

Csak egy kicsit had maradjon.
Majd a Mélyvízben moderálgathattok úgy is kedvetekre :P

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/

9 hónapja 3 hete #285534 Írta: AntTheZ
Klánunkba a ROTON-ba keresünk aktív társakat akik szívesen játszanak csapatban, részesei akarnak lenni egy dinamikusan bővülő, fejlődő klánnak. Akik unják a random kiszámíthatatlanságát és örömmel játszanak velünk SH-t 6-os és 8-as es 10-es tierben heti 2-3 alkalommal. CW-re egyenlőre nem tervezünk menni, ezzel nem terhelünk senkit.
Jelenleg 56-an vagyunk, 30++ korosztály (én momentán 47) akik zömmel család és munka mellett játszanak. Azért szeretnénk bővülni, h szélesebb idő intervallumban tudjunk közös játék lehetőséget biztosítani. Klánunkban többen vannak gyermekükkel együtt, tehát ez sem akadály.
2 feltételünk van.
1. Discord használat, legalább a csapatban játszás idejére és a felvételnél is itt történik a kommunikáció.
2. Klánnal legalább 15 SH lejátszása havonta, amire igyekszünk minél nagyobb lehetőséget biztosítani.
Minden jelentkezést egyénileg bírálunk el. Minimum 600 wn8.
Jelentkezz bárhol ahol utol érsz.
A játékban sok sikert jó szorakozast.

9 hónapja 3 hete #285549 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Én is az adott Klán játékosa vagyok. Én igenis mindent megteszek azért, hogy fejlődjek, és úgy gondolom, hogy jó úton járok. Rengeteget bújom a Wotinfot, a streameket. Próbálok a nálamnál jobb játékosoktól mindent eltanulni az oldalra kitett replayekből. A nemrég kitett Airfieldes kör (OBJ. 268) hatalmas segítség volt, ahogy még korábban Bazsi Malinovkán mutatott játéka is. Nekem aztán nem böki a csőröm, ha valaki elmondja, hogy hol mit rontok el, és megmutatja, hogy mit kell megtanulni. Tavaly ilyenkor 600-800 közötti WN8-at tudtam felmutatni. Mára azért ezen sikerült javítani. Most ugyan volt egy elég negatív szériám, játékon kívüli dolgok miatt, de sikerült újra megindulni felfelé. Minden fejlődésem annak köszönhetem, hogy megtaláltam az oldalt, és olyan embereket találtam, akik remekül tanítottak meg a játékra. És biztosíthatok mindenkit, hogy mások is igyekeznek fejlődni!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, AntTheZ, Troll_Doll

9 hónapja 3 hete - 9 hónapja 3 hete #285552 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Jactor mikor lesz már vége a frissreges idiótáknak, és a wotos reg is jó lenne meg az 5-6 accos-oknak is lehetne már vége.
Itt van pl. ez a "megszurkállak" a neve mindent elmond, annyi esze sincs hogy egy normális névvel idejöjjön, de beszólogatni azt tud.
Megszurkállak:
Nem két roton tagot csak 1-1.5-öt. De nekem nem kell minősíteni téged, elég ha megszólalsz :)

Közben eszembe jutott berakok egy példát:

nem rossz egy 1100-as noobtól.....na ennyire becsülj le bárkit is.

Vagy a mai napom:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_, AntTheZ, Troll_Doll

9 hónapja 3 hete - 9 hónapja 3 hete #285553 Írta: AntTheZ
Gondolkodom, gondolkodom es egyszeruen nem tudok napirendre terni az itt tortentek folott. Megertem en, h nem lehet munden bejegyzest moderalva kozzeengedni de az sincs rendjen , h egy ilyen semmirekello senkihazi ellehetetlenistse az oldal témajat. Teljesen mindegy irok nem irok, iidwjon, belerondit, szetveri.
Nem irok.
Toborzast nem.
Viszont serelmezem, h ilyen felhasznalo nevvel jelen lehet lenni barmilyen oldalon.

9 hónapja 3 hete #285556 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

AntTheZ beküldte: Gondolkodom, gondolkodom es egyszeruen nem tudok napirendre terni az itt tortentek folott. Megertem en, h nem lehet munden bejegyzest moderalva kozzeengedni de az sincs rendjen , h egy ilyen semmirekello senkihazi ellehetetlenistse az oldal témajat. Teljesen mindegy irok nem irok, iidwjon, belerondit, szetveri.
Nem irok.
Toborzast nem.
Viszont serelmezem, h ilyen felhasznalo nevvel jelen lehet lenni barmilyen oldalon.

Karácsony van, nem lógunk itt 0-24-ben.
A gyorsabb moderálás érdekében célszerű az Adminok figyelmébe topicban vagy privát üzenetben jelezni a problémát, mivel a többi topicot nem ellenőrizzük minden egyes hozzászólás után.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Troll_Doll, KLC_KTE

9 hónapja 2 hete #285572 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb
Boldog Karácsonyt!

Klánt keresek. Szeretnék ismét csapatban játszani, főleg SH6-8-ban.
Szeretném, ha ismét egy jó Field Commanderrel és nem önfejű csapattársakkal játszhatnék együtt.
Szeretem, ha az FC erőskezű, részletesen irányít, nincs hiszti ha valakit kilőnek, bénázik vagy veszítünk. Gyenge, közepes statom van, lehet be sem férek ilyen klánba. Főleg nehéz tankokkal játszom vagy közepessel, de a T10-ekkel már nem lövöm meg a HP-m. Leginkább éjjel játszom, életkormom wot-átlag feletti.
Nem szeretnék "inkatív" klánba menni, ahol esténként szenvedni kell egy SH csapat összerakásával, inkább lennék SH töltelék ahol hetente csak 2x válogatnak be . Bőven vannak SH képes tankjaim, nem húzok ágat, mindegy mivel kell menni.
Ráér jövőre is....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Troll_Doll

9 hónapja 2 hete #285589 Írta: AntTheZ

fsb beküldte: Boldog Karácsonyt!

Klánt keresek. Szeretnék ismét csapatban játszani, főleg SH6-8-ban.
Szeretném, ha ismét egy jó Field Commanderrel és nem önfejű csapattársakkal játszhatnék együtt.
Szeretem, ha az FC erőskezű, részletesen irányít, nincs hiszti ha valakit kilőnek, bénázik vagy veszítünk. Gyenge, közepes statom van, lehet be sem férek ilyen klánba. Főleg nehéz tankokkal játszom vagy közepessel, de a T10-ekkel már nem lövöm meg a HP-m. Leginkább éjjel játszom, életkormom wot-átlag feletti.
Nem szeretnék "inkatív" klánba menni, ahol esténként szenvedni kell egy SH csapat összerakásával, inkább lennék SH töltelék ahol hetente csak 2x válogatnak be . Bőven vannak SH képes tankjaim, nem húzok ágat, mindegy mivel kell menni.
Ráér jövőre is....

Azt hiszem mar beszeltunk ez ugyben. Ajanlatom meg fenn all. Kuldtem perivatban kuldok discord meghivot, ha kivancsi vagy gyere fel hozzank. A korod nalunk nem lesz kirivo.
Udv Z

9 hónapja 2 hete #285712 Írta: ClumsyBoy
Megválaszolva: ClumsyBoy
Üdv Parancsnok!

A -FIT- klán egy folyamatosan bővülő baráti közösség.

A klán a megalakulásának pillanatában lefektetett szabályok szerint működik, amik a következők:
-Kölcsönös tisztelet megadása.
-Segítségnyújtás a játékot érintő kérdésekben, illetve problémákban.
-Közös játékokon való részvétel esetén TS3 használata.

A klán az esti órákban aktív. Hétvégén illetve hétköznap napirendre tűzött pontjai között szerepel a kockagyűjtés és az erőd építése.
Kötelező havi kockagyűjtés nincs. Ha a közösség része vagy, akkor saját belátásod szerint járulsz hozzá a klán építéséhez.
A társaságunkkat a móka és az eredményes csaták jellemzik. Nyerni szeretünk, de a vereséget is emelt fővel viseljük.

Ha szeretnél csatlakozni a klánhoz:
-Tartsd be a szabályzatot.
-Légy aktív játékos.
-SH képes tankállománnyal rendelkezz.

Tagfelvétellel keress minket bátran:
ClumsyBoy
Opirecorts
HUNSURDA
EgoLand
Victoruszz
Mellékletek:

9 hónapja 2 hete - 9 hónapja 2 hete #285728 Írta: MattZoombie96
Megválaszolva: MattZoombie96
#off#
#tgf megvolt#

Sziasztok!
Klánt keresek, mivel kilépni készülök klánomból. (kilépés oka az információ átadás hiánya, és az időbeosztásom miatti kihasználatlanság). Munkám reggeltől estig tart jóformán. Heti 2-3 szabadnap ami annyira rugalmas, hogy össze-vissza vannak a szabadnapjaim.
Amit tudok nyújtani:
T8
Amivel lehet is: Tiger2, Panther2, borsig.
Amivel nem: indien, gwtigerp, ferdinand.

T6: p43bis, meg ha visszaveszem egyszer akkor vk30p.

Ts3/discord
+18, személyes értékelés 3,6k, 4,6k csata, 47% winrate.
Sajnos 927 wn8
Goldot is használok :D

Amit nem tudok nyújtani:
Állandó ts3/disc használat (csak akkor használnom mikor szakasz/osztag van)
Megtartani tankokat cwre (kreditet senki nem ad csak úgy oda, hogy tessék vedd meg a tankod) , venni vip tankokat.

Amit elvárok: normális klánvezetők, aktív és barátságos tagok, ne legyen rám erőltetve, hogy olyan tankot húzzak ki, amit nem akarok még. Pl orosz medek, francia lightok, mivel szerintem ezekkel a hülye is tud játszani.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.