Jelenleg 308 vendég és 4 tag online

Toborzás, tagfelvétel

5 hónapja 3 hete #285491 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Klánunkba a ROTON-ba keresünk aktív társakat akik szívesen játszanak csapatban, részesei akarnak lenni egy dinamikusan bővülő, fejlődő klánnak. Akik unják a random kiszámíthatatlanságát és örömmel játszanak velünk SH-t 6-os és 8-as es 10-es tierben heti 2-3 alkalommal. CW-re egyenlőre nem tervezünk menni, ezzel nem terhelünk senkit.
Jelenleg 56-an vagyunk, 30++ korosztály (én momentán 47) akik zömmel család és munka mellett játszanak. Azért szeretnénk bővülni, h szélesebb idő intervallumban tudjunk közös játék lehetőséget biztosítani. Klánunkban többen vannak gyermekükkel együtt, tehát ez sem akadály.
2 feltételünk van.
1. Discord használat, legalább a csapatban játszás idejére és a felvételnél is itt történik a kommunikáció.
2. Klánnal legalább 15 SH lejátszása havonta, amire igyekszünk minél nagyobb lehetőséget biztosítani.
Minden jelentkezést egyénileg bírálunk el. Minimum 600 wn8.
Jelentkezz bárhol ahol utol érsz.
A játékban sok sikert jó sz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 3 hete #285495 Írta: Rhymetime
Megválaszolva: Rhymetime
Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #285499 Írta: hjani
Megválaszolva: hjani
@Rhymetime Te aztán jó nagy tapló vagy :d3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, AntTheZ, Troll_Doll

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #285501 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Rhymetime beküldte: Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..

Tudod egy klán nem okvetlen a stathajkurászás miatt jön létre.
Nálunk a ROTON-ban példaértékű csapat jött össze, lehet hogy nem unikum játékosok, de egyéb tulajdonságaik miatt talán fontosabbak. Mint például nem "szarozunk" le egy csoportot, amiről halvány fingunk sincs. Az 1440-es statoddal igazán nincs mire verned magad, erőteljesen közepes játékos vagy, ahogyan én is. A tegnapi előrenyomuláson nevetve húztunk be 25K kockát, (20 az előrenyomuláson 5 a X-es SH-n) És a hangsúly a "nevetve" szón van. Megértem, ha neked egy 800-1000 WN8-as játékos "szar", mint ahogy te is "szar" vagy egy 2K-s mellett.

És egy gondolat:
A toborzótiszt lényege, hogy toborozni tudjon, nem okvetlen játszani.
Zé a legjobb toborzó akit láttam, mindig hoz valakit a klánba aki megfelelő habitussal, érdeklődéssel, vagy egyéb tulajdonságai miatt tökélyre passzol közénk. Szerintem ebben ki is merítette a feladatát, mégpedig megelégedésére mindannyiunknak.

Azért, mert te nem találod a helyed, azért meg nem az előtted lévő lehetőségek "szarok" hanem pusztán nem nézel jól körül. Átlag 1 hónap amit eltöltesz egy klánban ez miatt nem is csodálkozom ezen.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, _BudSpencer_, _Szazados_, straubbazsi, AntTheZ, Troll_Doll, KLC_KTE, hjani

5 hónapja 3 hete #285502 Írta: AntTheZ

Rhymetime beküldte: Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..

Te istennek kicsiny barma.
Tudod te, h mirol beszelsz v csak ugy vaktaban ugatsz a levegobe mert unatkozol.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Troll_Doll, hjani

5 hónapja 3 hete #285503 Írta: AntTheZ
Klánunkba a ROTON-ba keresünk aktív társakat akik szívesen játszanak csapatban, részesei akarnak lenni egy dinamikusan bővülő, fejlődő klánnak. Akik unják a random kiszámíthatatlanságát és örömmel játszanak velünk SH-t 6-os és 8-as es 10-es tierben heti 2-3 alkalommal. CW-re egyenlőre nem tervezünk menni, ezzel nem terhelünk senkit.
Jelenleg 56-an vagyunk, 30++ korosztály (én momentán 47) akik zömmel család és munka mellett játszanak. Azért szeretnénk bővülni, h szélesebb idő intervallumban tudjunk közös játék lehetőséget biztosítani. Klánunkban többen vannak gyermekükkel együtt, tehát ez sem akadály.
2 feltételünk van.
1. Discord használat, legalább a csapatban játszás idejére és a felvételnél is itt történik a kommunikáció.
2. Klánnal legalább 15 SH lejátszása havonta, amire igyekszünk minél nagyobb lehetőséget biztosítani.
Minden jelentkezést egyénileg bírálunk el. Minimum 600 wn8.
Jelentkezz bárhol ahol utol érsz.
A játékban sok sikert jó sz

Kiirtam megegyszer, hatha nem ronditanak ertetlenul es oknelkul bele.

5 hónapja 3 hete #285504 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Ne igyál vagy szúrjál ma már többet kistáska.A te statodal max a ROTON W-be lehetnél titkárnő.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Lord_Loga, Troll_Doll, Matt__Kirby, hjani

5 hónapja 3 hete #285505 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Robb_HUN beküldte:

Tudod egy klán nem okvetlen a stathajkurászás miatt jön létre.
Nálunk a ROTON-ban példaértékű csapat jött össze, lehet hogy nem unikum játékosok, de egyéb tulajdonságaik miatt talán fontosabbak. Mint például nem "szarozunk" le egy csoportot, amiről halvány fingunk sincs. Az 1440-es statoddal igazán nincs mire verned magad, erőteljesen közepes játékos vagy, ahogyan én is. A tegnapi előrenyomuláson nevetve húztunk be 25K kockát, (20 az előrenyomuláson 5 a X-es SH-n) És a hangsúly a "nevetve" szón van. Megértem, ha neked egy 800-1000 WN8-as játékos "szar", mint ahogy te is "szar" vagy egy 2K-s mellett.

És egy gondolat:
A toborzótiszt lényege, hogy toborozni tudjon, nem okvetlen játszani.
Zé a legjobb toborzó akit láttam, mindig hoz valakit a klánba aki megfelelő habitussal, érdeklődéssel, vagy egyéb tulajdonságai miatt tökélyre passzol közénk. Szerintem ebben ki is merítette a feladatát, mégpedig megelégedésére mindannyiunknak.

Robb ő nem csak a statja miatt szar:troll:

Betanított magfizikus

5 hónapja 3 hete #285506 Írta: Troll_Doll
Megválaszolva: Troll_Doll

Sajnálom kicsim de rossz lóra tettél. A helyi troll én vagyok, s nem szeretném még átadni a helyem senkinek. Jobb lesz ha picinyt visszaveszel az arcból mert szerintem egyik klánban sem várják tárt karokkal a hozzád hasonló okoskodókat. Esetleg alapíthatsz te egy klánt, majmok között még király is lehetsz...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, AntTheZ, Matt__Kirby, KLC_KTE, 9fbd6c524631e678c4cafd910dd4abd1, hjani

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #285513 Írta: megszurkallak
Megválaszolva: megszurkallak
Hello.
A sok igazság bajnoka megérkezett....azért mert valaki nem virágnyelven fogalmazott, hanem ízesebben nem kell mindjárt lóra pattanni és osztani az eszet.
Ezzel a sok "becézgető" hasonlattal pedig kicsit szánalmasok lettetek, mondandótok pedig súlytalan.

A ROTON klán névre meg szerintem nem célzott, általánosságban beszélt

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #285514 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

megszurkallak beküldte: Hello.
A sok igazság bajnoka megérkezett....azért mert valaki nem virágnyelven fogalmazott, hanem ízesebben nem kell mindjárt lóra pattanni és osztani az eszet.
Ezzel a sok "becézgető" hasonlattal pedig kicsit szánalmasok lettetek, mondandótok pedig súlytalan.

A ROTON klán névre meg szerintem nem célzott, általánosságban beszélt

Te pedig csak ezért regisztráltál (újra), hogy mindezt beírhasd. Első hozzászólás és éppen ide. Pffff..

Mindenestre a nicked az nem igazán súlytalan, ugye? :trollface:

Nem a virágnyelven fogalmazásról van szó, hanem hogy a "toborzónak szar statisztikája van, milyen lehet a többinek". És? Közöd? Nem tetszik, nem jelentkezel. Továbbmész. Csendben. Nem sértegetsz másokat. Mert ha igen, akkor lehet neked kvadrillió wn8-ad, attól még egy tróger vagy. Az emberséget nem statban mérik, csaxólok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Lord_Loga, AntTheZ, Troll_Doll, hjani

5 hónapja 3 hete #285515 Írta: AntTheZ
Köszönöm klántársaim hozzászólását a témában.
Kérem innentől a ROTON tagokat a mi részünkröl tekintsük lezártnak az ügyet és ne hangozzon el ebben a témában több hozzászólás.
A topik a toborzásról szól!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bhaalhun, Troll_Doll

5 hónapja 3 hete #285516 Írta: Troll_Doll

megszurkallak beküldte: A ROTON klán névre meg szerintem nem célzott, általánosságban beszélt

Szia!

Ha ez nem célzás akkor mi? "Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?.."

Egy olyan userről beszélünk akibe a másik ember tisztelete merő véletlenségből téved és azonnal újratervezésért kiabál.
Egy olyanról aki ismeretlenül ítél meg másokat valami (látszat, JÁTÉKBELI stat, azonos csoportba tartozás) alapján (lehet, hogy rasszista is a lelkem...?) ami nem feltétlen van szoros összefüggésben azzal amit éppen ki akar fejezni.

Ráadásul szerintem enyhe fogalomzavarban is van mert ez alapján semmi sem jó neki: "Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri?" Kérdem én: mostakkormiapéniszvan?

Még trollkodásnak is gyenge az alakítása, általános iskolai farsangi ünnepségen beöltözve talán szódával elmegy...

Üdv.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

5 hónapja 3 hete #285517 Írta: Troll_Doll

AntTheZ beküldte: Köszönöm klántársaim hozzászólását a témában.
Kérem innentől a ROTON tagokat a mi részünkröl tekintsük lezártnak az ügyet és ne hangozzon el ebben a témában több hozzászólás.
A topik a toborzásról szól!

Bocsi Z és mindenki de bent hagynám amit írtam.

Esetleg moderátor törölheti de addig is olvassátok, szeretettel küldtem ;)

5 hónapja 3 hete #285529 Írta: colomann
Megválaszolva: colomann
Szerintem jó dolog egy jó klánban játszani, sok sikert nektek. Látjátok itt van ez a topic, meg a facebookon is ott vannak a toborzásra való helyek, és valahogy mindíg az van, hogy beletrollkodnak olyanok,akiknek gőzük sincs a játék bizonyos részeiről. Lehet hogy azt sem tudják, hogy a személyes értékelésbe nem számítanak bele az SH sé CW csaták. A mi klánunkban például több olyan játékos van akinek alacsony az értékelése, mégis sorra nyerünk vele, mert jól teljesít osztagban, jó csapatjátékos, fegyelmezett stb.
..úgyhogy elhatároztam, hogy a jövőben mindíg írok egy két jó szót a toborzó szövegekhez, ellensúlyozandó a trollkodást...őő..mondjuk titeket nem kell félteni ahogy látom :)
Egyszóval kitartás, hajrá ROTON!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bhaalhun, Lord_Loga, AntTheZ, Troll_Doll, KLC_KTE, _tothjanos_

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.