Jelenleg

13
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

5 éve 3 hónapja #285353 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Böngészőben belépsz a wotos wargaming accountodba, my clan -> leave clan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285447 Írta: colomann
Megválaszolva: colomann
Sziasztok,

Az UHH klán újból felvételt hírdet.
Pozitív játékszemléletű, legalább 2000 csatával rendelkező, kihívásokat kedvelő játékostársakat keresünk.
Alapítólevéllel, osztagszabályzattal, valamint egyedi előmeneteli és kitüntetés rendszerrel rendelkezünk.
Szeretnénk az egyik legjobb amatőr klánná válni a wot közösségben.

Műkösédünk fontos alaptételei:
Nem kell mindennap fent lenned a játékban.
Nincs kötelező nyersanyaggyűjtés.
Nincs irreálisan nagy SH megjelenési kötelezettség (a minimumot az érvényben lévő szabályzat határozza meg).
Kultúrált viselkedés (a lehetőségekhez mérten:) ).
Megkövetelt taktikai fegyelem SH és CW csaták alatt.
Aktivitás és játékintelligencia függő beosztás és jutalmazás.

Mindenkit szeretettel várunk, akinek szimpatikusak a fenti dolgok.
Idővel majd eldől, hogy tudunk-e együtt játszani.
Jelentkezni lehet a következő játékosknál:
Colomann,Lezuziusz77,gpiz,Tr2_Anonymus

Jó játékot!
Colomann
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285475 Írta: Keyadoria
Megválaszolva: Keyadoria
Üdv mindenkinek!

Olyan klánt keresek ahol rendszeres ( nem feltétlenül minden napos) osztagozások, előrenyomulások vannak, illetve Rendszersen cw-znek.
Nem zavar ha a cw-ken nincs eredmény , számomra a részvétel lenne a fontos.
Fontos számomra hogy a csatákban legyen szervezettség és fegyelem. Nem kívánok olyan csapat tagja lenni ahol gyerekek káromkodják végig a csatát amikor kilövik őket, illetve minden vereséget valamilyen bugra, hacke, csalásra fognak.

Rólam annyit kell tudni hogy 27 éves vagyok és dolgozom. Ha a család és a munka engedi minden nap online vagyok, azonban előfordul hogy pár hétig , esetleg hónapig hogy pihentetem.

A játék elindulása óta regisztrált tag vagyok, de jópár év kimaradt, nem rég kezdtem újra. A játék elején nem játszottam túl jól , igaz akkor meg teljesen máshogy nézett az ki, illetve amikor pihentettem, a múltban a 12 éves öcsém játszott az accounttal. Ebből kifolyólag 2500 as értékelésről indultam ami napról napra növekszik , de mára még csak a 4000-t értem el. 1200 csata alatt nem lehet feledtetni 8000-et. Statomból, játék tudásomból adódóan nem vagyok profi, de nem is kívánok az lenni, időm se engedné.
Játékbeli nevem : SilverWolf.
Tank állományom T8- ba minden pozítcióba alkalmas, T10-be pedig pár napon belül az lesz.

Amennyiben úgy gondolod hogy alkalmas lehetek a cspatodban, és én is megtalálhatom a számításaimat, kérlek írj.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285490 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia! Ment privat uzenet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285491 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Klánunkba a ROTON-ba keresünk aktív társakat akik szívesen játszanak csapatban, részesei akarnak lenni egy dinamikusan bővülő, fejlődő klánnak. Akik unják a random kiszámíthatatlanságát és örömmel játszanak velünk SH-t 6-os és 8-as es 10-es tierben heti 2-3 alkalommal. CW-re egyenlőre nem tervezünk menni, ezzel nem terhelünk senkit.
Jelenleg 56-an vagyunk, 30++ korosztály (én momentán 47) akik zömmel család és munka mellett játszanak. Azért szeretnénk bővülni, h szélesebb idő intervallumban tudjunk közös játék lehetőséget biztosítani. Klánunkban többen vannak gyermekükkel együtt, tehát ez sem akadály.
2 feltételünk van.
1. Discord használat, legalább a csapatban játszás idejére és a felvételnél is itt történik a kommunikáció.
2. Klánnal legalább 15 SH lejátszása havonta, amire igyekszünk minél nagyobb lehetőséget biztosítani.
Minden jelentkezést egyénileg bírálunk el. Minimum 600 wn8.
Jelentkezz bárhol ahol utol érsz.
A játékban sok sikert jó sz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285495 Írta: Rhymetime
Megválaszolva: Rhymetime
Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285499 Írta: hjani
Megválaszolva: hjani
@Rhymetime Te aztán jó nagy tapló vagy :d3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, AntTheZ, lovassrobi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285501 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..


Tudod egy klán nem okvetlen a stathajkurászás miatt jön létre.
Nálunk a ROTON-ban példaértékű csapat jött össze, lehet hogy nem unikum játékosok, de egyéb tulajdonságaik miatt talán fontosabbak. Mint például nem "szarozunk" le egy csoportot, amiről halvány fingunk sincs. Az 1440-es statoddal igazán nincs mire verned magad, erőteljesen közepes játékos vagy, ahogyan én is. A tegnapi előrenyomuláson nevetve húztunk be 25K kockát, (20 az előrenyomuláson 5 a X-es SH-n) És a hangsúly a "nevetve" szón van. Megértem, ha neked egy 800-1000 WN8-as játékos "szar", mint ahogy te is "szar" vagy egy 2K-s mellett.

És egy gondolat:
A toborzótiszt lényege, hogy toborozni tudjon, nem okvetlen játszani.
Zé a legjobb toborzó akit láttam, mindig hoz valakit a klánba aki megfelelő habitussal, érdeklődéssel, vagy egyéb tulajdonságai miatt tökélyre passzol közénk. Szerintem ebben ki is merítette a feladatát, mégpedig megelégedésére mindannyiunknak.

Azért, mert te nem találod a helyed, azért meg nem az előtted lévő lehetőségek "szarok" hanem pusztán nem nézel jól körül. Átlag 1 hónap amit eltöltesz egy klánban ez miatt nem is csodálkozom ezen.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, 19287d58816f35754c4393db64367f89, _Szazados_, Ba_nshee, AntTheZ, lovassrobi, KLC_KTE, hjani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285502 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..


Te istennek kicsiny barma.
Tudod te, h mirol beszelsz v csak ugy vaktaban ugatsz a levegobe mert unatkozol.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285503 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Klánunkba a ROTON-ba keresünk aktív társakat akik szívesen játszanak csapatban, részesei akarnak lenni egy dinamikusan bővülő, fejlődő klánnak. Akik unják a random kiszámíthatatlanságát és örömmel játszanak velünk SH-t 6-os és 8-as es 10-es tierben heti 2-3 alkalommal. CW-re egyenlőre nem tervezünk menni, ezzel nem terhelünk senkit.
Jelenleg 56-an vagyunk, 30++ korosztály (én momentán 47) akik zömmel család és munka mellett játszanak. Azért szeretnénk bővülni, h szélesebb idő intervallumban tudjunk közös játék lehetőséget biztosítani. Klánunkban többen vannak gyermekükkel együtt, tehát ez sem akadály.
2 feltételünk van.
1. Discord használat, legalább a csapatban játszás idejére és a felvételnél is itt történik a kommunikáció.
2. Klánnal legalább 15 SH lejátszása havonta, amire igyekszünk minél nagyobb lehetőséget biztosítani.
Minden jelentkezést egyénileg bírálunk el. Minimum 600 wn8.
Jelentkezz bárhol ahol utol érsz.
A játékban sok sikert jó sz


Kiirtam megegyszer, hatha nem ronditanak ertetlenul es oknelkul bele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285504 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..

Ne igyál vagy szúrjál ma már többet kistáska.A te statodal max a ROTON W-be lehetnél titkárnő.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Lord_Loga, lovassrobi, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, hjani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285505 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..


Tudod egy klán nem okvetlen a stathajkurászás miatt jön létre.
Nálunk a ROTON-ban példaértékű csapat jött össze, lehet hogy nem unikum játékosok, de egyéb tulajdonságaik miatt talán fontosabbak. Mint például nem "szarozunk" le egy csoportot, amiről halvány fingunk sincs. Az 1440-es statoddal igazán nincs mire verned magad, erőteljesen közepes játékos vagy, ahogyan én is. A tegnapi előrenyomuláson nevetve húztunk be 25K kockát, (20 az előrenyomuláson 5 a X-es SH-n) És a hangsúly a "nevetve" szón van. Megértem, ha neked egy 800-1000 WN8-as játékos "szar", mint ahogy te is "szar" vagy egy 2K-s mellett.

És egy gondolat:
A toborzótiszt lényege, hogy toborozni tudjon, nem okvetlen játszani.
Zé a legjobb toborzó akit láttam, mindig hoz valakit a klánba aki megfelelő habitussal, érdeklődéssel, vagy egyéb tulajdonságai miatt tökélyre passzol közénk. Szerintem ebben ki is merítette a feladatát, mégpedig megelégedésére mindannyiunknak.

Robb ő nem csak a statja miatt szar:troll:

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lovassrobi, hjani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285506 Írta: lovassrobi
Megválaszolva: lovassrobi

Nekem ez a bajom.. Vagy túl szar a klán, vagy túlságosan sokat várnak el. A köztes út se jó, mer ott meg kb mindegy mit csinálsz.. Az arany középutat senki sem ismeri? Ha a toborzónak ilyen szar statisztikája van, akkor milyen lehet a többinek?..


Sajnálom kicsim de rossz lóra tettél. A helyi troll én vagyok, s nem szeretném még átadni a helyem senkinek. Jobb lesz ha picinyt visszaveszel az arcból mert szerintem egyik klánban sem várják tárt karokkal a hozzád hasonló okoskodókat. Esetleg alapíthatsz te egy klánt, majmok között még király is lehetsz...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, AntTheZ, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, KLC_KTE, hjani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285513 Írta: megszurkallak
Megválaszolva: megszurkallak
Hello.
A sok igazság bajnoka megérkezett....azért mert valaki nem virágnyelven fogalmazott, hanem ízesebben nem kell mindjárt lóra pattanni és osztani az eszet.
Ezzel a sok "becézgető" hasonlattal pedig kicsit szánalmasok lettetek, mondandótok pedig súlytalan.

A ROTON klán névre meg szerintem nem célzott, általánosságban beszélt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #285514 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

Hello.
A sok igazság bajnoka megérkezett....azért mert valaki nem virágnyelven fogalmazott, hanem ízesebben nem kell mindjárt lóra pattanni és osztani az eszet.
Ezzel a sok "becézgető" hasonlattal pedig kicsit szánalmasok lettetek, mondandótok pedig súlytalan.

A ROTON klán névre meg szerintem nem célzott, általánosságban beszélt


Te pedig csak ezért regisztráltál (újra), hogy mindezt beírhasd. Első hozzászólás és éppen ide. Pffff..

Mindenestre a nicked az nem igazán súlytalan, ugye? :trollface:

Nem a virágnyelven fogalmazásról van szó, hanem hogy a "toborzónak szar statisztikája van, milyen lehet a többinek". És? Közöd? Nem tetszik, nem jelentkezel. Továbbmész. Csendben. Nem sértegetsz másokat. Mert ha igen, akkor lehet neked kvadrillió wn8-ad, attól még egy tróger vagy. Az emberséget nem statban mérik, csaxólok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Lord_Loga, AntTheZ, lovassrobi, hjani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.