Jelenleg 228 vendég és egy tag online

Toborzás, tagfelvétel

9 hónapja 1 hete #285138 Írta: hjani
Megválaszolva: hjani
Raging firebugs és Nimród klánokat javaslom. Keresd meg a tiszteket és beszélj velük szerintem. Náluk megtalálhatod, amire vágysz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 1 hete #285140 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
A MYDAY is szoba johet.

9 hónapja 1 hete #285142 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

AntTheZ beküldte: A MYDAY is szoba johet.

Igen, hozzánk is lehet jönni. Rendszeresen SH-zunk és néha CW-zni is szoktunk. Nincsenek nagy elvárásaink, de a TS3 használata nálunk kötelező (nem baj, ha nincs mikrofonod, de nem árt, ha hallasz minket).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

9 hónapja 1 hete #285146 Írta: TubiHun
Megválaszolva: TubiHun
Köszönöm srácok, szétnézek akkor még

9 hónapja 6 napja #285152 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
@tubihun és @prokonzol

Írtam mindkettőtöknek privátot :-)

9 hónapja 6 napja #285172 Írta: Baxy29
Megválaszolva: Baxy29
Üdv !

Az elmúlt hetekben néhány társammal létrehoztunk egy klánt ! Próbáltunk az átlag magyar klánoktól minél jobban elhatárolódni ! Ez főképp abban merül ki , hogy nem tettünk semmit kötelezővé.Mi is főképp 30+-osok vagyunk , így család , meló stb végett nem kötelezhető senki a 0-24-es elérhetőségre.

Nincs megszabva hogy napi hány órát legyél a klán számára elérhető , meg az sem hogy hány nyersanyagot szállíts le a klán szervezte csatákból ! De ezzel egyidejűleg van 2 versenyünk is egy 4 hónapos periódusra lebontva.

Az első hogy az összes tagunkból havonta egyet random kisorsolunk egy prémium shop-os nyereményre , illetve minden 4. hónapban a top 5 leghatékonyabb játékos közül megint csak egyet kisorsolunk a klánban elért eredményeik alapján.

Discord szerverünkön a Jelentkezések fül alatt minden infót részletesen megtalálsz ! itt is van a szervercím : discord.gg/5aKmqNq
Ami a fontos h az embereknek legyen + 1400 wn8-a , és lehetőleg 6000+ személyes értékelés.

Ha ezt így mind elfogadod és az értékelésed is megfelelő a fentebb leírtakhoz képest akkor jelentkezz a | WAIT- | We are Insane Team klánba.

9 hónapja 5 napja #285204 Írta: Rhymetime
Megválaszolva: Rhymetime
Én is klánt keresnék, ezekkel a feltétekkel:

Nincsenek kötelező dolgok, (fülrágás, hogy csere csatázni mert ha nem akkor.... Nem kötelező a ts használata csatánkívül) van egy alap elvárt tank&szint, összeszokott értelmes csapat, nincs felesleges beszéd és okoskodás, nincs helyi vagány, aki mindenkinél mindent mindig mindenhogy jobban tud. Ha ezek a feltételek így adottak, akkor érdekelne!

25/f

9 hónapja 5 napja - 9 hónapja 4 napja #285210 Írta: Baxy29

MrCriminal213 beküldte: Én is klánt keresnék, ezekkel a feltétekkel:

Nincsenek kötelező dolgok, (fülrágás, hogy csere csatázni mert ha nem akkor.... Nem kötelező a ts használata csatánkívül) van egy alap elvárt tank&szint, összeszokott értelmes csapat, nincs felesleges beszéd és okoskodás, nincs helyi vagány, aki mindenkinél mindent mindig mindenhogy jobban tud. Ha ezek a feltételek így adottak, akkor érdekelne!

25/f

Minden rosszindulat nélkül csak annyit kérdeznék hogy hogyan szeretnél egy jól összeszokott csapatot ha ts nem kötelező. persze gondolom azt írod hogy majd írsz a klán-chatbe , de ez biztos hogy a legjobb megoldás? A többivel nincs gond....

9 hónapja 1 napja - 9 hónapja 1 napja #285343 Írta: BotiU16
Megválaszolva: BotiU16
Sziasztok !

Egy 8 hónapos szünet után , három hete úgy döntöttem hogy visszajövök játszani. Most szeretnék csatlakozni egy klánhoz mivel úgy érzem, hogy kezdek belejönni a játékba. Az egy hetes Wn8-am 2400 , az egy hónaposom kb 2000 (tier 10 és 9 tankok főleg ). Az overall statom , mivel régebben rosszul játszottam nem olyan jó (925) , de napról napra fejlődik. A Tier 8-as tankok közül rendelkezem IS-3 al , BC12T-vel és jópár mediumal. Tier 10-es tankom három van : obj140 , t62a és (IS4).
Olyan klánt keresek ahol lehet napi szinten strongholdozni , cw-n részt venni. Az se lenne negatívum , ha tervben lenne egy cw kampány ( Nem feltétlenül a következő)
Köszönöm , hogy elolvastátok ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Baxy29

9 hónapja 13 órája #285350 Írta: Baxy29

BotiU16 beküldte: Sziasztok !

Egy 8 hónapos szünet után , három hete úgy döntöttem hogy visszajövök játszani. Most szeretnék csatlakozni egy klánhoz mivel úgy érzem, hogy kezdek belejönni a játékba. Az egy hetes Wn8-am 2400 , az egy hónaposom kb 2000 (tier 10 és 9 tankok főleg ). Az overall statom , mivel régebben rosszul játszottam nem olyan jó (925) , de napról napra fejlődik. A Tier 8-as tankok közül rendelkezem IS-3 al , BC12T-vel és jópár mediumal. Tier 10-es tankom három van : obj140 , t62a és (IS4).
Olyan klánt keresek ahol lehet napi szinten strongholdozni , cw-n részt venni. Az se lenne negatívum , ha tervben lenne egy cw kampány ( Nem feltétlenül a következő)
Köszönöm , hogy elolvastátok ;)

szia ! Írtam :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BotiU16

9 hónapja 12 órája #285352 Írta: Milan11111111
Megválaszolva: Milan11111111
Sziasztok!

Valaki leírná nekem, hogyan lehet kilépni egy klánból?

Előre is köszönöm.

9 hónapja 12 órája #285353 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Böngészőben belépsz a wotos wargaming accountodba, my clan -> leave clan.

8 hónapja 3 hete #285447 Írta: colomann
Megválaszolva: colomann
Sziasztok,

Az UHH klán újból felvételt hírdet.
Pozitív játékszemléletű, legalább 2000 csatával rendelkező, kihívásokat kedvelő játékostársakat keresünk.
Alapítólevéllel, osztagszabályzattal, valamint egyedi előmeneteli és kitüntetés rendszerrel rendelkezünk.
Szeretnénk az egyik legjobb amatőr klánná válni a wot közösségben.

Műkösédünk fontos alaptételei:
Nem kell mindennap fent lenned a játékban.
Nincs kötelező nyersanyaggyűjtés.
Nincs irreálisan nagy SH megjelenési kötelezettség (a minimumot az érvényben lévő szabályzat határozza meg).
Kultúrált viselkedés (a lehetőségekhez mérten:) ).
Megkövetelt taktikai fegyelem SH és CW csaták alatt.
Aktivitás és játékintelligencia függő beosztás és jutalmazás.

Mindenkit szeretettel várunk, akinek szimpatikusak a fenti dolgok.
Idővel majd eldől, hogy tudunk-e együtt játszani.
Jelentkezni lehet a következő játékosknál:
Colomann,Lezuziusz77,gpiz,Tr2_Anonymus

Jó játékot!
Colomann
Mellékletek:

8 hónapja 3 hete #285475 Írta: Keyadoria
Megválaszolva: Keyadoria
Üdv mindenkinek!

Olyan klánt keresek ahol rendszeres ( nem feltétlenül minden napos) osztagozások, előrenyomulások vannak, illetve Rendszersen cw-znek.
Nem zavar ha a cw-ken nincs eredmény , számomra a részvétel lenne a fontos.
Fontos számomra hogy a csatákban legyen szervezettség és fegyelem. Nem kívánok olyan csapat tagja lenni ahol gyerekek káromkodják végig a csatát amikor kilövik őket, illetve minden vereséget valamilyen bugra, hacke, csalásra fognak.

Rólam annyit kell tudni hogy 27 éves vagyok és dolgozom. Ha a család és a munka engedi minden nap online vagyok, azonban előfordul hogy pár hétig , esetleg hónapig hogy pihentetem.

A játék elindulása óta regisztrált tag vagyok, de jópár év kimaradt, nem rég kezdtem újra. A játék elején nem játszottam túl jól , igaz akkor meg teljesen máshogy nézett az ki, illetve amikor pihentettem, a múltban a 12 éves öcsém játszott az accounttal. Ebből kifolyólag 2500 as értékelésről indultam ami napról napra növekszik , de mára még csak a 4000-t értem el. 1200 csata alatt nem lehet feledtetni 8000-et. Statomból, játék tudásomból adódóan nem vagyok profi, de nem is kívánok az lenni, időm se engedné.
Játékbeli nevem : SilverWolf.
Tank állományom T8- ba minden pozítcióba alkalmas, T10-be pedig pár napon belül az lesz.

Amennyiben úgy gondolod hogy alkalmas lehetek a cspatodban, és én is megtalálhatom a számításaimat, kérlek írj.

8 hónapja 3 hete #285490 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia! Ment privat uzenet.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.