Jelenleg

27
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #284715 Írta: dokee78
Megválaszolva: dokee78
A frissen alakult 1HPH klán,tagokat keres!
Követelményeket nem illene szabni,mivel még új klán és egy tagja van,de azért húzok egy kisebb határt!

-3500 Személyes értékelés minimum!
-700 WN8 (Overall) minimum!
-5000 csata minimum!
-Discord!
-fejlődni képes és vágyó aktívabb tag légy!

Tier 6 és Tier 8-as osztag képes tank a garázsban,de megteszi más is amivel jól játszol.
(Persze amíg nem gyarapodunk,addig nincs lehetőség osztag csatákra!)

Ígérni Goldot egyéb jutalmakat nem tudok!
Ha kedvet kaptál esetleg van kérdésed,jelentkezz!

hu.wot-life.com...66439/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #284735 Írta: prokonzol
Megválaszolva: prokonzol
Üdv mindenkinek!

Egy vagyok a sok ex játékos közül, talán annyi különbséggel, hogy átlag 2500as wn8-al büszkélkedhetek tier 8-10 szinten. Sajnos ez a játéktudásom már nem létezik de igyekszem belejönni újra. Ehhez viszont szükségem lenne egy klánra, ahol aktív tagok vannak akik eltudják nekem mondani az újdonságokat(3éve nem játszottam rendszeresen) és tudnak velem szakaszozni.
Sajnos a viselkedésem elég toxic volt régen, ezért nem is voltam klántag sehol, viszont ebben sikerült változnom :)
A játékban SyroccoHUN néven találtok rám.
Örök és egyetlen kedvenc tankom a superpershing ugyhogy ha valamilyen klánba bekerülök kérném nem szidni előttem :) (viccvolt)
Előre is köszönöm ha valaki felfigyel erre az üzenetre, és hajlandó fáradalmas munkával rászoktatni engem a WoT újdonságaira.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #284736 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Üdv mindenkinek!

Egy vagyok a sok ex játékos közül, talán annyi különbséggel, hogy átlag 2500as wn8-al büszkélkedhetek tier 8-10 szinten. Sajnos ez a játéktudásom már nem létezik de igyekszem belejönni újra. Ehhez viszont szükségem lenne egy klánra, ahol aktív tagok vannak akik eltudják nekem mondani az újdonságokat(3éve nem játszottam rendszeresen) és tudnak velem szakaszozni.
Sajnos a viselkedésem elég toxic volt régen, ezért nem is voltam klántag sehol, viszont ebben sikerült változnom :)
A játékban SyroccoHUN néven találtok rám.
Örök és egyetlen kedvenc tankom a superpershing ugyhogy ha valamilyen klánba bekerülök kérném nem szidni előttem :) (viccvolt)
Előre is köszönöm ha valaki felfigyel erre az üzenetre, és hajlandó fáradalmas munkával rászoktatni engem a WoT újdonságaira.



Szia! Ment privát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285136 Írta: TubiHun
Megválaszolva: TubiHun
Sziasztok!Teszek egy újabb talán utolsó próbát a klánkeresésben.Kisebb-nagyobb kihagyásokkal elég rég óta játszom, bár a Triggbe nem férnék be de olyan kutyaütő sem vagyok szerintem.A játéban ugyanez a nevem így rá tudtok keresni.Olyan klánt keresek ahol akár napi szinten is mennek SH-k bónuszokkal, cw nem feltétel ha van megjelenek természetesen.Igérgetések, most még nem sokan vagyunk és majd kialakul, ennyi-annyi csilliárd kocka a minimum havonta de a klán átlag wn8 1000 nem érdekel, bedőltem már néhánynak, de szerencsére én tudom merre van a leave klán gomb.Heti 2-3 napot ami főleg az este 7-től való időszakot jelenti, ha kölcsönösen megfelelünk egymásnak tudok vállalni, ebből lehet több is néha.Köszönöm hogy elolvastátok!
Üdv,

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285138 Írta: hjani
Megválaszolva: hjani
Raging firebugs és Nimród klánokat javaslom. Keresd meg a tiszteket és beszélj velük szerintem. Náluk megtalálhatod, amire vágysz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285140 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
A MYDAY is szoba johet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285142 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

A MYDAY is szoba johet.

Igen, hozzánk is lehet jönni. Rendszeresen SH-zunk és néha CW-zni is szoktunk. Nincsenek nagy elvárásaink, de a TS3 használata nálunk kötelező (nem baj, ha nincs mikrofonod, de nem árt, ha hallasz minket).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285146 Írta: TubiHun
Megválaszolva: TubiHun
Köszönöm srácok, szétnézek akkor még

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285152 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
@tubihun és @prokonzol

Írtam mindkettőtöknek privátot :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285172 Írta: Baxy29
Megválaszolva: Baxy29
Üdv !

Az elmúlt hetekben néhány társammal létrehoztunk egy klánt ! Próbáltunk az átlag magyar klánoktól minél jobban elhatárolódni ! Ez főképp abban merül ki , hogy nem tettünk semmit kötelezővé.Mi is főképp 30+-osok vagyunk , így család , meló stb végett nem kötelezhető senki a 0-24-es elérhetőségre.

Nincs megszabva hogy napi hány órát legyél a klán számára elérhető , meg az sem hogy hány nyersanyagot szállíts le a klán szervezte csatákból ! De ezzel egyidejűleg van 2 versenyünk is egy 4 hónapos periódusra lebontva.

Az első hogy az összes tagunkból havonta egyet random kisorsolunk egy prémium shop-os nyereményre , illetve minden 4. hónapban a top 5 leghatékonyabb játékos közül megint csak egyet kisorsolunk a klánban elért eredményeik alapján.

Discord szerverünkön a Jelentkezések fül alatt minden infót részletesen megtalálsz ! itt is van a szervercím : discord.gg/5aKmqNq
Ami a fontos h az embereknek legyen + 1400 wn8-a , és lehetőleg 6000+ személyes értékelés.

Ha ezt így mind elfogadod és az értékelésed is megfelelő a fentebb leírtakhoz képest akkor jelentkezz a | WAIT- | We are Insane Team klánba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285204 Írta: Rhymetime
Megválaszolva: Rhymetime
Én is klánt keresnék, ezekkel a feltétekkel:

Nincsenek kötelező dolgok, (fülrágás, hogy csere csatázni mert ha nem akkor.... Nem kötelező a ts használata csatánkívül) van egy alap elvárt tank&szint, összeszokott értelmes csapat, nincs felesleges beszéd és okoskodás, nincs helyi vagány, aki mindenkinél mindent mindig mindenhogy jobban tud. Ha ezek a feltételek így adottak, akkor érdekelne!

25/f

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285210 Írta: Baxy29
Megválaszolva: Baxy29

Én is klánt keresnék, ezekkel a feltétekkel:

Nincsenek kötelező dolgok, (fülrágás, hogy csere csatázni mert ha nem akkor.... Nem kötelező a ts használata csatánkívül) van egy alap elvárt tank&szint, összeszokott értelmes csapat, nincs felesleges beszéd és okoskodás, nincs helyi vagány, aki mindenkinél mindent mindig mindenhogy jobban tud. Ha ezek a feltételek így adottak, akkor érdekelne!

25/f



Minden rosszindulat nélkül csak annyit kérdeznék hogy hogyan szeretnél egy jól összeszokott csapatot ha ts nem kötelező. persze gondolom azt írod hogy majd írsz a klán-chatbe , de ez biztos hogy a legjobb megoldás? A többivel nincs gond....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285343 Írta: BotiU16
Megválaszolva: BotiU16
Sziasztok !

Egy 8 hónapos szünet után , három hete úgy döntöttem hogy visszajövök játszani. Most szeretnék csatlakozni egy klánhoz mivel úgy érzem, hogy kezdek belejönni a játékba. Az egy hetes Wn8-am 2400 , az egy hónaposom kb 2000 (tier 10 és 9 tankok főleg ). Az overall statom , mivel régebben rosszul játszottam nem olyan jó (925) , de napról napra fejlődik. A Tier 8-as tankok közül rendelkezem IS-3 al , BC12T-vel és jópár mediumal. Tier 10-es tankom három van : obj140 , t62a és (IS4).
Olyan klánt keresek ahol lehet napi szinten strongholdozni , cw-n részt venni. Az se lenne negatívum , ha tervben lenne egy cw kampány ( Nem feltétlenül a következő)
Köszönöm , hogy elolvastátok ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Baxy29

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285350 Írta: Baxy29
Megválaszolva: Baxy29

Sziasztok !

Egy 8 hónapos szünet után , három hete úgy döntöttem hogy visszajövök játszani. Most szeretnék csatlakozni egy klánhoz mivel úgy érzem, hogy kezdek belejönni a játékba. Az egy hetes Wn8-am 2400 , az egy hónaposom kb 2000 (tier 10 és 9 tankok főleg ). Az overall statom , mivel régebben rosszul játszottam nem olyan jó (925) , de napról napra fejlődik. A Tier 8-as tankok közül rendelkezem IS-3 al , BC12T-vel és jópár mediumal. Tier 10-es tankom három van : obj140 , t62a és (IS4).
Olyan klánt keresek ahol lehet napi szinten strongholdozni , cw-n részt venni. Az se lenne negatívum , ha tervben lenne egy cw kampány ( Nem feltétlenül a következő)
Köszönöm , hogy elolvastátok ;)


szia ! Írtam :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BotiU16

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285352 Írta: Milan11111111
Megválaszolva: Milan11111111
Sziasztok!

Valaki leírná nekem, hogyan lehet kilépni egy klánból?

Előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.