Jelenleg 551 vendég és 9 tag online

Toborzás, tagfelvétel

2 hete 5 napja #283918 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Kedves Milan:
1. worldoftanks.eu/
2. Log in (jobb felül) bejelentkezel.
3. Clans fül, saját klán kiválasztása.
4. A bal oldalt, felül "Show menu"
5. Leave clan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 5 napja #283944 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
Üdv.!

Ha valaki a moderátorok közül úgy érzi, hogy lenne hely a Wiki-ben a kilépés menetének képekkel illusztrált módjának, akkor nagyon szívesen rendelkezésre bocsátom az általam elkészített *.pdf leírást. (Vagy a képernyőképeket felhasználás céljára.)

Ugyanis nagyon sokan nincsenek ezzel tisztában, saját tapasztalatból -is- mondom. Még szóban magyarázva sem találják meg a lépéseket...
Több esetben TeamVieweren keresztül kellett segítenem. ;)

"...Ha alszom megéhezek, ha eszek elálmosodok..."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, Aur1n

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #283955 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

miafenelegyen beküldte: Üdv.!

Ha valaki a moderátorok közül úgy érzi, hogy lenne hely a Wiki-ben a kilépés menetének képekkel illusztrált módjának, akkor nagyon szívesen rendelkezésre bocsátom az általam elkészített *.pdf leírást. (Vagy a képernyőképeket felhasználás céljára.)

Ugyanis nagyon sokan nincsenek ezzel tisztában, saját tapasztalatból -is- mondom. Még szóban magyarázva sem találják meg a lépéseket...
Több esetben TeamVieweren keresztül kellett segítenem. ;)

Tudom hogy okostelefon , meg szmile, meg facsebuuk . . . . . . .
Ja és persze angol a honlap (mármint az EU-s ugye) . . . . . . .
De TÉNYLEG ennyire bonyolult dolog ez ? ? ?
Annak a jó-pár vén fxxxx-nek akikkel évekkel ezelőtt elkezdtem játszani zéró angoltudással is sikerült klánváltáskor 10 perc alatt megoldani videó nélkül is :P
Maguktól.

2 hete 4 napja #283966 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

AzertsemJo beküldte: Tudom hogy okostelefon , meg szmile, meg facsebuuk . . . . . . .
Ja és persze angol a honlap (mármint az EU-s ugye) . . . . . . .
De TÉNYLEG ennyire bonyolult dolog ez ? ? ?
Annak a jó-pár vén fxxxx-nek akikkel évekkel ezelőtt elkezdtem játszani zéró angoltudással is sikerült klánváltáskor 10 perc alatt megoldani videó nélkül is :P
Maguktól.

Nos, aki csak addig jutott az informatikában, hogy felismeri a "Power ON/Power OFF" gombot, és meg tudja különböztetni a jobb és bal egérgombot, annak: IGEN.
Én momentán csak szimplán felkínáltam a segítségemet, ha akarnak vele élni, akkor jó, ha nem, akkor is jó (nekem kvázi mindegy).
Viszont én nem bírálok, nem szólok le, avagy ítélek el senkit azért, mert nem tud valamit. Pláne azt, aki felkínál valamilyen informatív segítséget... (Bocs, de nekem ez így jött le a hozzászólásodból.)

Részemről ez a téma befejezve, továbbiakban semmilyen ezzel kapcsolatos írásra nem reagálok, max. privát megkeresésre. Ha kell a segítség megadom, ha nem kell, akkor attól sem megyek falnak.

"...Ha alszom megéhezek, ha eszek elálmosodok..."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, DarkRaven73, zics911, AntTheZ

1 hete 5 napja #284111 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Kedves wotinfosok!

A The Hundred [1-0-0] klán eljutott arra a pontra, hogy szeretne szintet lépni. A klán bő két hónapja azzal a céllal jött, hogy alternatívát nyújtson azoknak a játékosoknak, akik megunták, hogy inaktív, gyenge, menedzsment nélküli klánokban tengődnek vagy éppen tudásuk vagy idejük nincs a magyar (esetleg nemzetközi) top klánokba bekerülni.

Mit is jelent a szintlépés?

Klánunk jelen pillanatban T6ban vitézkedik főleg a létszám és az összeszokatlanság miatt. Utóbbit lassan de biztosan lerázzuk magunkról, egyre jobbak az eredmények, a tagok lehetőségeikhez mérten aktívak, így mondhatom, hogy heti 3-4 alkalommal is indulunk sh-zni, T6-ban. Itt az idő, hogy elkezdjünk feljebb lépegetni, és ezt a rendszerességet akarjuk elérni T8-ban. Ehhez pedig több aktív játékosra van szükségünk.

Kiket várunk?

- olyan játékosok, akik nem akarnak hardcore klánokban játszani, mert nincs rá idejük, viszont aktív klánban akarnak játszani
- olyan játékosok, akik most éppen inaktív klánokban tanyáznak
- akik esténként szeretnének csapatban, szervezetten játszani

Mik az elvárásaink?

- minimum betöltött 15. életév
- minimum 1250 overall vagy 1500 recent wn8 (fontos, h fejlődő tendencia legyen)
- belépés után havi 15 sh-n való részvétel (a közeljövőben ez 25-re fog emelkedni, de a november, és az ünnepek miatt talán a december is még 15 lesz)
- megfelelő tankállomány, hiánypótlásra egy hónap áll rendelkezésre T6ban és T8ban is
- discord (sh-ban kötelező, egyéb esetben javasolt)

Mit nyújtunk?

- aktív klánélet, és az aktivitás fenntartása az elsődleges feladat. Azok, akik csak tengetik bent a napjaikat, úgyis távozni fognak. Nekünk csak aktív játékosokra van szükségünk (és nyilván nem randomra gondolok)
- Épületeink foghíjasak még, ezért is akarunk több és több játékost, h felpörgessük a fejlődést. V-ös szintől már kredit boostert szeretnénk gyártani (nyilván megint attól függ, hogy a tagok mennyi nyersanyagot termelnek ki)
- menedzselt klán: kevés klán rendelkezik kiforrott jövőképpel, a 1-0-0 igen (ezt most nem fejteném ki, a honlapunkon ezek megtalálhatók). A tagok igénye szem előtt lesz tartva, és mindig a KÖZÖSSÉG lesz előtérbe helyezve az egyénnel szemben. Továbbá bárki megkaphatja a lehetőséget, hogy vezető legyen, viszont senki nem ragad bele a pozíciókba. Aki már nem tudja lelkiismeretesen, motiváltan ellátni a feladatát, átadja a stafétát a friss generációnak. Ez a PK-ra, azaz rám is vonatkozik.

Minden egyéb információt a weblapunkon megtaláltok, illetve én is szívesen válaszolok a kérdésekre.

Weblapunk: www.thehundredc...ss.com
Discord szerverünk: discord.gg/FMKaZEw

Köszönöm, hogy szántatok időt a bejegyzésem elolvasására!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1

5 napja 18 órája - 5 napja 18 órája #284320 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Hali klánt keresek! Szeretnék CW-zni és előrenyomulni (akár heti 3-5 is)!

Van IS7 BC AMX105 50M jgpz100 LT100, ami 10-es. Olasz 10-es még 20 K xp OBJ 140 úton van és a gwe100 is. Japán HT 8-as van jelenleg. Statjaimat meg tudjátok nézni ez a játékos nevem is ez, mint itt. Olyan klánt szeretnék, ahol stabilan megy az előrenyomulás, meg a CW-re is van csapat. TS3 van, de mikrofonom nincs.

Ha valaki ilyen tagok keres keressen itt, vagy a játékban.

3 napja 22 órája - 3 napja 20 órája #284396 Írta: Videotop13
Megválaszolva: Videotop13
Na...Lassan kezdem unni a "magányos farkas" állapotot....bár ,bevallom ,megvannak az előnyei B)
Jó lenne néha szakaszban vagy SHban tolni a móka kedvéért is.... Előre jelzem,hogy ERDÉLY- ből játszom,tehát akinek ez nem tetszik és alapból "kurva román"-oz az ne vegyen figyelembe...1918-ban a határt nem én rajzoltam meg.Sajnos tudom miről beszélek. A statom nem kitűnő,viszont az időm és a körülményekhez mérten ...elfogadható...:P Van egy pár negativ tapasztalatom a klánéletben...amit ezután figyelemben tartok...

Tisztelettel,
Videotop13

3 napja 22 órája #284397 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Videotop13 beküldte: Na...Lassan kezdem unni a "magányos farkas" állapotot....bár ,bevallom ,megvannak az előnyei B)
Jó lenne néha szakaszban vagy SHban tolni a móka kedvéért is.... Előre jelzem,hogy ERDÉLY ből játszom,tehát akinek ez nem tetszik és alapból "kurva roman"-oz az ne vegyen figyelembe...Sajnos tudom miről beszélek. A statom nem kitűnő,viszont az időm és a körülményekhez mérten ...elfogadható...:P Van egy pár negativ tapasztalatom a klánéletben...amit ezután figyelemben tartok...

Tisztelettel,
Videotop13

Írtam privátot

6 órája 13 perce #284474 Írta: pucer7
Megválaszolva: pucer7
legalabb 3 an vagyunk akik ugyanebbol az oldalbol lessuk a hatart a mi klanunkbol :)
szoval ez nalunk nem lehet gond.
Napi szinten SH vagy Elorenyomulas.

Irtam privatot

Udv,

Pucer7

2 órája 57 perce #284483 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia Videotop13!

Biztos ami biztos, en is kuldtem privatot.
Udv Z

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.