Jelenleg

85
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

5 éve 5 hónapja #283590 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb
Üdv! Lehet nem jó helyre írom, de aktív SH-zó, századozó klánba szeretnék belépni.
Sok éve játszom, sok csatával, második accal, de ezzel is folyamatosan romló statisztikával, közepes képességű játékosként elég aktív vagyok, napi 1-2 órát játszom. Pár régi T10-el, SH képes T8 és T6 tankokkal rendelkezem, tankokat nem nagyon fejlesztek már. Szakaszozni csak régebben szerettem, de megyek ha szükséges, CW-zni tartaléknak esetleg. Nincs már különösebb célom a játékban, de ismét csapatban szeretnék játszani lehetőleg egy jó Field Comanderrel.
Link: profilom

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #283592 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Na itt azért álljunk meg egy pillanatra Algol974!
Te kezted, hogy így meg úgy szégyelnéd magadat ha Tiéd lenne az oldal...
Nem a Tiéd nem is az Enyém!
Mi leírtuk mit tettünk idáig, és hogy mit tehetsz Te! Azt is leírtuk Mi idáig ezt nem tartottuk fontosnak, de ezt nem azt jelenti, hogy nem lehet megcsinálni! Nem egyoldalú, csak a sajátunk a látószögünk, azt is leírtuk miért!
Ahhoz mint megírtuk Neked kell tenni valamit!
Ez lehet akár az is, hogy felveszed a kapcsolatot az alul található elérhetőségen a wotinfo-val, és előterjeszted javaslatodat, esetleg vállalva, hogy napra készen tartod azt !
Amennyiben ez nincs naprakészen tartva semmit nem ér az egész!

Ha úgy gondolod munkára fel és tegyél a dologért, ha nem így gondolod akkor itt be is fejezhetjük ezt a kis diskurzust.

üdv bodzy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283623 Írta: MarczyT
Megválaszolva: MarczyT
Sziasztok!
Tamás vagyok a 101 parancsnoka. Folyamatosan épülő csapatunkba keresünk aktív játékosokat. Jelenleg T6, de főleg T8 SH-ban vagyunk érdekeltek és hamarosan T10 és CW is. Heti 4-5 SH, többnyire hétköznap 20.30-0.00 között, hétvégén a vasárnap este fix. A kommunikáció Discordon történik a saját szerverünkön, használata kötelező. A korosztály vegyes: tanulók de többnyire dolgozó és / vagy családos, ill már két hölgy tag is erősít bennünket. Ha a fentiek passzolnak az elképzeléseddel, akkor várunk a csapatba. Keress minket ingame, vagy engem MarczyT néven.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283625 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Kedves bodzy, Black_Sheep

Elolvastuk sokan a válaszotokat és fel is olvastam, tényleg egyoldalú a látószögetek!
Én mint klánparancsnok inkább egy menedzser vagyok nálunk és igen a többiekért dolgozom nem önmagamért! Nincs szükségünk új tagokra és köszönjük jól vagyunk, megfelelően ütemesen fejlődünk és rengetegen jelentkeznek hozzánk.


Azért, mert sokan mondanak valamit, még nem lesz egyetemes igazság. Ismered a mondást? "Egyél tehénszart, 10 milliárd légy nem tévedhet!"

Szeretnék egyszerűen és finoman leírni valamit, hogy értsétek!

Főmenü végén Magyar Klánok ! / Ebben megfelelően Magyar Klánok logóval és wot oldali linkkel ! WOt ratinges eredménnyel. / Idióta wn8 at kihagyva / MINIMUM 5000. helyezés vagy alatti a listába való bekerüléshez!


Örülök, hogy egyszerűen és finoman próbálsz írni (bár nem sok sikerrel), már csak gondolkodni kellene és kilépni a write only módból.
Amit kérsz, az rengeteg munka lenne. Nem elkészíteni, hanem naprakészen tartani, de ezt már leírtam, többet nem fogom. Naponta alakulnak és szűnnek meg klánok, rengeteg a pár fős alakulat. Ha helyezéshez kötöd, azt ki fogja naponta ellenőrizni, illetve honnan tudjuk, hogy melyik magyar klán? Az általad küldött lista egyébként baromi hiányos, a jobb klánok nincsenek rajta.
A WoT ratinget senki sem nézi, mert nem mutat reális képet. Egy 6k csatás csillámpóni alacsonyabb értéken szerepel, mint egy sárga 50k csatás játékos. Melyik ellen játszol szívesebben? A WN8 érték sem tökéletes, de messze a legjobb statisztikai mutató a meglevők közül.
Az a metódus, amit leírtam (megnézed a klán eredményeit egy statoldalon) egyszerű, gyors, és eléggé jó képet tud mutatni.

Mi ennek a lényege.. Pszichológia !
Az emberek vizuálisan egy rálátást kapnak és nyugodtan csemegézhetnek!
Összességében átlátják a magyar aktív közösséget.
Megnövekszik az oldal látogatottsága!
MINIMÁLIS idő ráfordítással létrehozható!

Ennyi


Ha valaki egy klánt keres, az elsősorban a célok/elvárások mentén fog válogatni. A toborzó topic pont ezért van, a toborzók leírják, a játékosok választanak.
Az idő ráfordítást hogyan számoltad ki?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283710 Írta: Hun_Vargs
Megválaszolva: Hun_Vargs
Sziasztok!
Szeretnénk csatlakozni egy klánba.

Pár információ magamról:
-16 éves vagyok.
-2016 óta játszom a játékkal általában mindennap játszom, valamikor többet/kevesebbet.
-jelenleg 1221WN8 értékelésem van. A Recenet értek 1300-1500 körül szokott lenni.
-Ha kell meg valami rólam akkor PM-be írjatok.

Amiket elvárok a klántól.
- Aktív, barátságos társaság.
- Nagyjából azonos korosztály legyen velem.
- Aktív CW/SH lehetőség arany illetve tank szerzésére.
- TS használatra lehetőség, de nem kötelező beszélni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283779 Írta: dhant
Megválaszolva: dhant
Az AVS-A


Klán célul tűztük ki, hogy válogatott legénységgel ütőképes csapatot hozunk létre.
A klán irányelve, hogy szórakoztató, de fegyelmezett játékkal kivívja az ellenfelei
tiszteletét és elismerését.

Családbarát beosztással várjuk az érdeklöket! Hétfőn,Szerdán,Pénteken és Szombaton SH várható. A többi nap szabad foglalkozás!

A mi személyes feltételeink:
- Minimum 16 év
- Aktív klánélet
- Min kettő darab 6-os és 8-as tank a garázsban.
- Teamspeak3 használat.
- Minimum személyes értékelés 3000+

Amit nyújtani tudunk:
- Jó társaság
- Segítő bajtársak/barátok
- Sh és Cv

Tagfelvétel menete:
- Beszélgetés a vezetőségi tagokkal a Ts-en keresztül!
- 2 hét próbaidő melyben az aktivitásodat és a klán többi tagjával kialakított kapcsolatodat figyeljük.(Ha nem érsz rá akkor azt játékon belül jelöld! )

Akit érdekel az jelentkezzen a a játékon belül. HevyTanker_69 néven megtaláltok.
Várunk minden játszani tudó,akaró és szerető aktív játékost.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283792 Írta: Era1130
Megválaszolva: Era1130
Sziasztok ! A -REAL FIGHTERS- klán megnyitotta kapuit !


Minden új tagot szivesen látunk !


Feltételek- : Minimum 2db Tier 8 garázsban ami használható CW-re , SH-ra!
: Minimum 1db Tier 10 garázsban ami CW , SH képes.
: TS3 használat kötelező
: Minimum 1100-as WN8 - wotinfo által.


Amit nyújtunk : Minden este sh, cw!


Nagyon jó hangulat , segitőkész csapat.


Ha felkeltettük érdeklődésedet keress bátran minket:)

Era1130, cRodax

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #283876 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Megvan az osztag létszáma! Köszi !
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #283878 Írta: Digne
Megválaszolva: Digne

Üdvözlet !
A Volunteer Armor Destroyer Squad .harcostársakat keres.
Jelentkezés +16 év felettieknek és azon belül azoknak, akik még nem voltak klánban.
A toborzótisztek és parancsnokok (jogosan) különböző elvárásokat támasztanak a felvételre jelentkezőkkel szemben.
Én inkább azt írom le, mi az, ami nálunk nem kötelező !
Nálunk nem kell aktívnak lenned ,nincs sem Cw, sem Sh !
Nálunk nem kell Ts.-t és Discordot telepítened !
Nálunk nem kell Top játékosnak lenned, nem érdekel bennünket sem a win8-ad, sem más, a játékkal kapcsolatos statisztikád !
Nálunk nem kell meghatározott mennyiségű és kategóriájú tankkal rendelkezned !
Nálunk játszhatsz bármilyen harcjárművel, bármikor, amikor ráérsz, nem kell klánhonlapot face-b.-csoportot nézned.
Belépéskor kapsz egy klánlogót a tankjaidra és egy ( WG-automatikus) "klán stílus" festést amit egy harcjárműre feltehetsz. Szívesen segítünk tank-ágat fejleszteni, legénységet képezni ,kampányban szakasz küldetéseket teljesíteni !
Jogos a kérdés: Mégis mi értelme ennek ?
Legyen végre olyanoknak is klánja, akik megunták az egyedüli játékot , kipróbálnák a klán-életet ,nem szeretik a kötöttségeket és ritkán tudnak játszani.
Jelentkezés a játékban : (Tommybear VADS) vagy itt az oldalon privát.-üzenetben
Üdvözlettel : Az Önkéntes Páncél Romboló Osztag
"VIGYÁZZ JÖVÜNK ! HA A CÉLKERESZTBE KERÜLSZ , LÖVÜNK ! "


Ez a toborzó szöveg azért eléggé szemet szúrt.
Konkrétan mi a klán funkciója?...
Ha nincs SEMILYEN elvárás? Nem kell sem aktívnak lenni, se TS-el rendelkezni. De még csak az sem baj, ha egy bot vagy. Sem sh, sem cw. Értem :D

Klán logot szerintem mindenki kap a tankjára, nem mintha ez olyan hű de fontos dolog lenne amúgy. Vagy csata közben azt nézegetitek?
Nem értem milyen klán életről beszélsz, ha a klánban szvsz semmi sincs :D

Nem bántásból, de van ilyen klán, úgy nagyjából több száz. Nem értem miért van szükség egy x+1. bot gyűjtőre.

Egyébként amit írsz, hogy segítetek egymásnak küldikben, ág húzásban... azt hívják jobb helyeken szakasznak :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy, zics911

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #283883 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Nem idézem Tommybear toborzó szövegét, de hozzászólnék.
Ha semmilyen kontakt nincs a klán tagok között, hogyan várjátok el, h valahová tartozónak érezzék magukat.
Nem kell TS. OK. Zömmel fizetős, elavult szolgáltatás.
Nem kell discord. Miért is? Ingyenes, kevés energia kapacitást igényel, egy közepes okos telefonon is elfut, folyamatos "cset" felületet biztosít.
Ha a tagok irogatnak, beszélgetnek, egymástól információkat kérhetnek, közelebb hozza őket egymáshoz. Talán létrejöhet az egység a klánon belül.
Nálunk a ROTON-ban van olyan aki azt mondta ha nem talál meg minket már abba hagyta volna a wotot, de így egészen más aspektusba került a játék. Most is berreg a telefonom, hallom, h van élet. A többiek szórakoznak, irogatnak.
Szerintem a közösség fontosabb a wottal a középpontban mint maga a wot csak úgy szólóban.
Nincs elvárás wn8? Csataszám? Tankállomány?
Igen is legyen, hiszen játszani akarunk együtt nem pedig egy 50 fős klánban ülni ahol csak 4 tag játszik. Ha megunom a randomot igenis legyen társam aki eljön csapatba, SH-ra. Ezért jövünk klánba, különben mi értelme van az egésznek?
Innen látatlanból azt üzenem nézz ránk. Nézd meg a gyarapodásunk és döntsd el milyen tagokat keresel. Inaktívakat akiket nem tudsz mozgósítani, kezdőket 600 csatával akinek nincs tank állománya vagy esetleg meghatározol egy célt amit lekommunkikálsz.
PL: Klánunkba a ROTON-ba keresünk aktív társakat akik szívesen játszanak csapatban, részesei akarnak lenni egy dinamikusan bővülő, fejlődő klánnak. Akik unják a random kiszámíthatatlanságát és örömmel játszanak velünk SH-t 6-os és 8-as tierben heti 2-3 alkalommal. CW-re egyenlőre nem tervezünk menni, ezzel nem terhelünk senkit.
Jelenleg 43-an vagyunk, 30++ korosztály (én momentán 47) akik zömmel család és munka mellett játszanak. Azért szeretnénk bővülni, h szélesebb idő intervallumban tudjunk közös játék lehetőséget biztosítani. Klánunkban többen vannak gyermekükkel együtt, tehát ez sem akadály.
2 feltételünk van.
1. Discord használat, legalább a csapatban játszás idejére és a felvételnél is itt történik a kommunikáció.
2. Klánnal legalább 15 SH lejátszása havonta, amire igyekszünk minél nagyobb lehetőséget biztosítani.
Minden jelentkezést egyénileg bírálunk el. Minimum 600 wn8.
Jelentkezz bárhol ahol utol érsz.
A játékban sok sikert jó szórakozást.

Tehát én valahogy így képzelem a klánt.

Üdv Z

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #283886 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Üdvözlet !

Én inkább azt írom le, mi az, ami nálunk nem kötelező !
Nálunk nem kell aktívnak lenned ,nincs sem Cw, sem Sh !
Nálunk nem kell Ts.-t és Discordot telepítened !
Nálunk nem kell Top játékosnak lenned, nem érdekel bennünket sem a win8-ad, sem más, a játékkal kapcsolatos statisztikád !
Nálunk nem kell meghatározott mennyiségű és kategóriájú tankkal rendelkezned !
Nálunk játszhatsz bármilyen harcjárművel, bármikor, amikor ráérsz, nem kell klánhonlapot face-b.-csoportot nézned.
Belépéskor kapsz egy klánlogót a tankjaidra és egy ( WG-automatikus) "klán stílus" festést amit egy harcjárműre feltehetsz. Szívesen segítünk tank-ágat fejleszteni, legénységet képezni ,kampányban szakasz küldetéseket teljesíteni !


Ezt a toborzást én sem értem. Bármely klán legfontosabb célja a csapatjátékokra aktív játékosok összegyűjtése. Van, ahol csak szakaszokat nyomnak, van, ahol SH és/vagy CW is megy, de bármelyiket is tolják, a kommunikáció elengedhetetlen. Persze lehet pötyögni, de a csata hevében ritkán van idő írásban kommunikálni. Akkor mi különbözteti meg a dinamikus szakasztól ezt a klánt?

Jogos a kérdés: Mégis mi értelme ennek ?
Legyen végre olyanoknak is klánja, akik megunták az egyedüli játékot , kipróbálnák a klán-életet ,nem szeretik a kötöttségeket és ritkán tudnak játszani.
Jelentkezés a játékban : (Tommybear VADS) vagy itt az oldalon privát.-üzenetben
Üdvözlettel : Az Önkéntes Páncél Romboló Osztag
"VIGYÁZZ JÖVÜNK ! HA A CÉLKERESZTBE KERÜLSZ , LÖVÜNK ! "


Milyen klánéletet nyújtasz a jelentkezőknek? Hiszen pont a lényegét heréled ki, gyakorlatilag egy klánlogót és klánchatet nyújtasz nekik. Ez semmivel sem több, mintha nem lenne klántag a jelentkező.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #283893 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti


Jogos a kérdés: Mégis mi értelme ennek ?
Legyen végre olyanoknak is klánja, akik megunták az egyedüli játékot , kipróbálnák a klán-életet ,nem szeretik a kötöttségeket és ritkán tudnak játszani.


Most én leszek itt a legnagyobb szemét, bocs Tommybear, de magyarázatot várok:
1. Amennyiben a klánban semmilyen közös játék nincs, hogyan várhatja a jelentkező, hogy az egyedüli játékon kívül mást is megismer. Szakaszokkal? Egy chatcsoportot létre lehet hozni, SŐT, még az se kell, mert felmész facebookon a wotinfora, és találsz társakat.
2. Olyanok jelentkezését várod, akik még nem voltak klánban, és megunták az egyedüli játékot, mert kapnak helyette... ugyanazt?
3. Kipróbálják a klánéletet, de a legrosszab tapasztalatokat szerzik meg, hogy sosincs semmilyen közös játék? (mert a szakasz, bizony nem klánélet)
4. Ritkán tudnak játszani... Tanuljuk meg a szavak jelentését, még wotban is: Akinek havi 200 csatára futja, és van ideje, az nem ritkán játszik hanem igenis rendszeresen. Akinek havonta egy csatája sincs, az NEM játszik éppen. Én sok olyat ismerek aki ritkán játszik, és furcsamód még így is betartja egy-egy nagyobb klán elvárásait, bármi nehézség nélkül.
5. Zárásképp: Ha ez lenne a 1. 2. vagy 3. klánod Tommy, megértenélek, az előbbi felsorolás sem kéne hogy vonatkozzon rád, DE többször léptél be klánba (44), mint valszeg ahány éves vagy, tehát inkább a csalódottságot érzem itt az alapításban. A statodat tekintve, jó sok klánba felvételt nyerhetnél, még olyanba is ahol a tieiddel megegyezőek az elvárások a klánra véve.
Én sok sikert kívánok, akermennyire is ellenérzésekkel teli a toborzás, remélem valamire viszitek azért majd

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #283895 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Pont ez a lényege, hogy nincs megszokott klánélet.
Én SEMMI olyat nem ígértem a jelentkezőknek, amit ne tudnék megadni !
Hiába írom le ,hogy minden este osztagozunk, ha eleve olyanok vannak a csapatban akik hetente csak 3-5 alkalommal tudnak 15-20 percre fellépni.
A jelenlegi tagok egy része pont azzal lépett be, hogy : " Sajnos nem tudok nap mint nap fent lenni, nincs VI -os VIII-as tankom ,nem akarok üzeneteket kapni.nem nézegetek klánhonlapot se faceb.-csoportot ."
Válaszom: Nem baj gyere ! Annyit játszol amennyit tudsz és olyan tankkal amilyened van!
Meglepetésemre, tegnap este spontán kialakult egy három fős szakasz, mert a tagok igénylik a közös játékot.
Ez természetes folyamat ,van hová fejlődni és a tagok igényei szerint lesz formálva a klánélet, nem egy adott sablon alapján.
Kár ezt ennyire lehúzni, mert én úgy látom működik a dolog.
Ez jelenleg, egy Osztag, nem Klán.
Nem is 20 -30 főre lett tervezve hanem 10-12 -re .
Most vagyunk heten.

Ui :
A mai napon közzétettem a tagságnak az általatok írt lesújtó véleményeket.
Válasz is érkezett:
"de...aki csatlakozik az tisztában van ezzel, ..csak az csatlakozik aki ezt vállalja :D"


Egészségetekre !:beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #283896 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1
Én minden jót kívánok, csak azt nem értem ha 10-12 főre van tervezve a klán és abból már vagytok heten, minek a toborzás??? És ezek után már vagy 8-ik hozzászólás ehhez a témához?
:silly: :d2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #283898 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Én most szóltam hozzá ha jól számolom másodszor. Vagy már ez is limitálva van?
Elnézést nem tudtam ,hogy a tagtoborzó szöveg közreadása is taglétszámhoz van kötve .
("ha 10-12 főre van tervezve a klán és abból már vagytok heten, minek a toborzás???")
Minek?
Mert a tizenkettőhöz még hiányzik 5 fő !

shaking

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.