Jelenleg

27
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282359 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Sziasztok!

Klánunkban a ROTON Rolling Tons (Gördülő Tonnák)-ban rám esett a választás, hogy új tagok után nézzek.

Grande toborszó szövege után nehéz jót írni (feltette a lécet), főleg úgy, hogy nem vagyok jártas ilyesmiben.

Jelenleg 28-an vagyunk, erődünket sem lehet magas szintűnek nevezni. Tehát létszámunkból adódóan nem igérhetek napi szintű SH-t, erődünk miatt pedig kiemelkedő klános boostereket sem.
Éppen ezért keressük azokat a játékos társainkat akik belefáradtak a random kiszámíthatatlan világába és megpróbálnák velünk a klán életet. Várjuk azokat akik elfáradtak a topp klánukban és szívesen segítenének nekünk erődöt építeni, kockát gyüjteni.
Jelenlegi átlag életkorunk 30+ (egy gyerekkel a fedélzeten, Ő a fiam).
Komoly feltételeket nem támasztunk. Legfontosabb a Discord rendszeres használata és a klánnal lejátszott havi 15 SH. Minden jelentkező elbírálása egyedi. Jelentkezés után Discord szerverünkre küldünk meghívót, itt megtalálja a klánszabályzatot.
Jelentkezni itt nálam v a játékban a klán vezetőknél.

Köszönöm, hogy fordítottál ránk figyelmet. További jó játékot.

AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282463 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Sziasztok!

Szeretném mindenkinek megköszönni aki jelentkezett hozzánk v. elfogadta személyes felkérésem. Köszönjük, h bizalmat szavaztatok nekünk.
Aki ezután kap kedvet továbbra is várjuk jelentkezését mind itt, mind játékon belül.

Üdv. Z

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282584 Írta: KGza
Megválaszolva: KGza
Tisztelt hölgyek\urak!
A [RA-FI] klán tagfelvételt hirdet!
Ha szeretnél jó képességű játékosokkal harcolni a győzelemért/dicsőségét és mind ezek mellett még jól is akarod magad érezni akkor nálunk a helyed! Elvárásaink vannak de egy olyan harcosnak aki egy picit is komolyan gondolja a csapatban való játékot, nem okozhat problémát. TS3 használata kötelező! Napi rendszerességgel vannak SH-k, 20:00-tól előrenyomulás 22:00-ig, szombaton pedig hadijátékok ahol rendszeresen gold-ot hozunk és mind emellett boosterek segítenek a credit és XP gyűjtésben!
Eredményeink:
- Arms race [Magyar klánok közt 7.helyezés 32 nyeremény tank]
- Season 9 [Eastern front tier8: Global map 16. helyezés, Magyar klánok közt 1. helyezés]
Tank állomány:
- Tier 8: A jelenlegi meta tankokból min. 3 db.
- Tier 10: OBJ 140, OBJ 430U, OBJ 907, OBJ 277, IS7, OBJ 268 V4, TYPE 5, WZ 5A, 113, AMX 50B, BC 25t, M48A5 Patton, T110 E3, T110 E4, TVP T 50/51, Progetto M40 mod. 65, Super Conqueror. Ezekből a tankokból min. 3 db szükséges mivel CW kifagyás esetére is legyen hadba fogható jármű.
Felvétel kapcsán KOMMENTBEN VAGY ÜZENET FORMÁJÁBAN KÜLD EL A JÁTÉKBAN HASZNÁLT NEVED ÉS ÉN TOVÁBBÍTOM A PARANCSNOK ÉS A TOBORZÓK FELÉ.
További szép napot és Top Gun-t mindenkinek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282644 Írta: Blacus
Megválaszolva: Blacus
Űdv Parancsnokok
Az Elit Phamtom Forces [_EPF_] klán tagfelvételt hirdet
Új klán vagyunk aktív játékosokat keresünk akik szeretik a "klános" légkört használják a TS-t, szívesen megosztják tudásukat másokkal, és elfogadják mások tanácsait. Esti időpontban Stronghold megfelelő létszám esetén előrenyomulás. Nálunk vesztes csata esetén nincs szidalmazás és a másik okolása, hanem megbeszéljük mit tudunk javítani.Feltétel: 1300 WN8 50% winrate stronghold és CW képes tier8 tier10 tankok. Ha érzel magadban megfelelő ambíciót és megfelelsz a feltételeknek, szeretnél részese lenni a klán fejlődésének küzd le gátlásaidat és jelentkezz bátran itt: eu.wargaming.ne...61109/
Vagy játékban :Blacus NoobPityu MooWolf játékosoknál.
További sikeres csatákat Parancsnokok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282766 Írta: Morpheuska
Megválaszolva: Morpheuska
Tiszteletem az uraknak,hölgyeknek!

Keressük azokat a személyeket akik a nagy klánokba nem fértek be wn8, esetleg bármi más miatt nálunk van helyetek.Olyan személyek jelentkezését várjuk akik sh/cw/csapat orientáltak, esetleg nem hátrálnak meg a kihívásoktól, akik előrébb akarnak jutni.
Amit kínálni tudunk mindennapi sh tier8-10, csapatcsaták. Ebből adódóan legyen 8-as és 10-es sh/cw képes legalább egy tank.

Feltételek: TS használat, Legyél aktív, wn8 legalább legyen 1000, min 1 db tier 10-es tank, 2000 kocka/hó -- cw időszakba nincs kötelező kocka szám-

Ha felkeltettük az érdeklődést: Innoven, Fayron, Pucer7, Senkiföldje,Enamessias, Morpheuska, _laller_hun
Vagy fb.

IP:gold.voic.in:7610
jelszó:lazadok

eu.wargaming.ne...52851/

Trollok kíméljenek, ha nem érdekel vagy zavar csak görgess tovább. Köszönöm
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282965 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Csak a kíváncsiságból kérdezem,honnan lehet tudni hogy egy klán magyar-e vagy nem?Én eddig a játékosok nevéből próbáltam meg kitalálni,vagy az emblémából.De viccen kívül kérdezem,a játékon belül nem írja sehol.hacsak magának a klánnak magyar a neve,de nem mindig.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282966 Írta: -
Megválaszolva: -

Sziasztok!
Csak a kíváncsiságból kérdezem,honnan lehet tudni hogy egy klán magyar-e vagy nem?Én eddig a játékosok nevéből próbáltam meg kitalálni,vagy az emblémából.De viccen kívül kérdezem,a játékon belül nem írja sehol.hacsak magának a klánnak magyar a neve,de nem mindig.


wot-life.com/

Rákeresel a klán nevére a felső keresőmezőben (fontos, előtte a "Klán" gombra kattints, és utána keress), majd megnézed a tagok melletti zászlókat. Én így szoktam csinálni, így látod a többi adatot is. Hozzáteszem, azért ez a módszer sem 100% biztos, de legtöbb esetben működik. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282967 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Sziasztok!
Csak a kíváncsiságból kérdezem,honnan lehet tudni hogy egy klán magyar-e vagy nem?Én eddig a játékosok nevéből próbáltam meg kitalálni,vagy az emblémából.De viccen kívül kérdezem,a játékon belül nem írja sehol.hacsak magának a klánnak magyar a neve,de nem mindig.


wot-life.com/

Rákeresel a klán nevére a felső keresőmezőben (fontos, előtte a "Klán" gombra kattints, és utána keress), majd megnézed a tagok melletti zászlókat. Én így szoktam csinálni, így látod a többi adatot is. Hozzáteszem, azért ez a módszer sem 100% biztos, de legtöbb esetben működik. :)

Köszönöm!El is mentettem az oldalt,a könyvjelzők közé.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282968 Írta: ittakaracsony
Megválaszolva: ittakaracsony
Üdv Klán parancsnokok!

A 10. CW szezonra keresünk szövetségeseket, T8-ban leginkább 20:00 és 21:00 órás zónába.

Ha érdekel a dolog írj rám in-game, vagy akár itt is.


Kontakt:
ittakaracsony - GO-HU klánparancsnok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282974 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Sziasztok!
Csak a kíváncsiságból kérdezem,honnan lehet tudni hogy egy klán magyar-e vagy nem?Én eddig a játékosok nevéből próbáltam meg kitalálni,vagy az emblémából.De viccen kívül kérdezem,a játékon belül nem írja sehol.hacsak magának a klánnak magyar a neve,de nem mindig.


Bár nem naprakész, Sőt. De ez is segíthet.
wot-tudasbazis....lanok/

Sok sikert jó játékot.

(Ajánlom figyelmedbe a ROTON-t)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282977 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Sziasztok!
Csak a kíváncsiságból kérdezem,honnan lehet tudni hogy egy klán magyar-e vagy nem?Én eddig a játékosok nevéből próbáltam meg kitalálni,vagy az emblémából.De viccen kívül kérdezem,a játékon belül nem írja sehol.hacsak magának a klánnak magyar a neve,de nem mindig.


Bár nem naprakész, Sőt. De ez is segíthet.
wot-tudasbazis....lanok/

Sok sikert jó játékot.

(Ajánlom figyelmedbe a ROTON-t)

Neked is köszi!Mi az a roton?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282978 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Sziasztok!
Csak a kíváncsiságból kérdezem,honnan lehet tudni hogy egy klán magyar-e vagy nem?Én eddig a játékosok nevéből próbáltam meg kitalálni,vagy az emblémából.De viccen kívül kérdezem,a játékon belül nem írja sehol.hacsak magának a klánnak magyar a neve,de nem mindig.


Bár nem naprakész, Sőt. De ez is segíthet.
wot-tudasbazis....lanok/

Sok sikert jó játékot.

(Ajánlom figyelmedbe a ROTON-t)

Neked is köszi!Mi az a roton?


Rolling Tons , Gördülő Tonnák.

Megy privát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282979 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Nem CW orientált klán keresi játékos társait.

Sziasztok!


Mivel a főoldalon is téma újra előveszem én is.

Mindenkit örömmel várunk a ROTON-ba, aki szívesen tartozna valahová és megosztaná velünk tapasztalatát, társaságát vagy aki belefáradt a rengeteg kötelezettségbe. (Nálunk 2 van: a discord használat és havi 15 a klánnal lejátszott SH, hogy az erőd is épüljön.)
Szerintünk az együtt játszás a lényeg, és hogy el tudj menni csapatozni, ha meguntad a randomot.
Minél többen leszünk annál egyszerűbb számodra elfogadható időpontot találni.
Felvétel mindenkinél egyéni elbírálás alapján történik.
ROTON – keressetek ránk! Sokan vagyunk innen a wotinfo-ról, biztos lesz ismerős név.
30-an vagyunk, 30+ átlag életkorral. Igazodunk a munkához, életbeosztáshoz.
Ha van kedved csatlakozni írj privit itt vagy a játékban nekem, vagy a klán valamelyik vezetőjének.
Jó játékot, Sok sikert!

U.I.
(Mindenki olvasson privát üzenetet)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282980 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok!

A The Hundred klán továbbra is várja a lelkes játékosok jelentkezését! Alig egy hónap alatt csatlakozott hozzánk 16 ember, és a Parancsnoki Központunk is elérte a IV. szintet. Sh-kra is eyre többször kitudunk áll, márcsak az összeszokás kell, és az eredmények is jönni fognak.

Korábban egy word doksit osztottam meg itt, amelyben leírtam mindent, amit a klánról tudni kellett. Mivel sok ember csatlakozott, és még több érdeklődött, úgy gondolom, hogy a doksi sikeresnek mondható, azonban már az elején tudtam, hogy egy ilyen fajta felület nem lesz sokáig életképes, de indulásnak jó volt. Nos létrejött egy emészthetőbb és "profibb" felület, létrejött a klán saját weblapja: www.thehundredc...ss.com - Minden, amit anno a doksiban olvastatok (és kicsit több is) felkerült a honlapra. Kinézetre még kicsit fapados, de tartalmilag rendben van.

Node a lényeg: továbbra is várjuk azok jelentkezését, akik szeretnének egy ambiciózus klánba csatlakozni. Feltételek:
- 1250 overall vagy 1500 recent wn8
- 16. betöltött életév
- szabályzat maradéktalan betartása

A honlapot böngészgessétek nyugodtan, sok kérdésre választ kaptok, és sok kétely fog elillanni. Ott megtaláljátok a különböző elérhetőségeinket (e-mail cím, discord, stb), de már most ingame chatben is kereshettek, elvégre megjavult. :-)

(Releváns tapasztalattal rendelkező FC-ket különösen várunk!)

Köszönöm a figyelmet, jó játékot és tiszta célpontokat!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, Istiger1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283138 Írta: Morpheuska
Megválaszolva: Morpheuska
Remélem még elfér :) Ha gond akkor töröljétek. Harcosok, parancsnokok, fiuk, lányok szólok mindenkihez akit esetleg érinthet.

Klánunk A HUREB az az Hungarian Rebels klán, arra szeretnénk megkérni az aktív magyar tankosokat, gyertek csatlakozzatok hozzánk. Vagy esetleg kisebb klánok aktív emberei akik unják kínlódást 5-10 fővel, ha nem vagytok ki sh ra, cw re előrenyomulásra, gyertek csatlakozzatok hozzánk.
Rengetegen kis klán van, gyertek tegyük össze amink van, ne húzzunk szét mutassunk példát hogy együtt jobban megy mint külön.

Hangsúlyozva, nem az a klán akarunk lenni akik csak eltengődnek, céljaink meg vannak, de kellesz, kelletek hogy elérjük őket együtt.

Minimális elvárásaink vannak amiket aktív játékosok játszva teljesítenek.

Ez olyan mint pl ts használat, és a 2000 doboz/ hónap és legalább 1 tízes tankod legyen.
Életkor legyél értelmes, az a legfontosabb, wn8 azért legyen egy 1000 alatta is lehet de javuló legyen.
Ez mind elvárás :)

Amit kínálni tudunk a jó kedv, jó társaság, és persze rengeteg csata.
Klán boosterek
Információk tank fejlesztésekről, meg hát minden ami tank.

Klánunk saját ts szerverrel szolgál non-stop elérhetően.
Amit ezen a címen érsz el--->

IP:gold.voic.in:7610
jelszó:lazadok

Klán oldala amit meg tudsz tekinteni --->

eu.wargaming.ne...52851/

Játékban, facebookon elér bárki minket
in-game nevek akikkel felveheted a kapcsolatot--->
Innoven, Fayron, Pucer7, Senkiföldje,Enamessias, Morpheuska, _laller_hun, Dobozostej

Én morpheuska vagyok a játékba, és szinte mindig elérhető vagyok fb-n
Köszönöm ha végig olvastad, és ha felkeltette az érdeklődést keress meg bátran bármelyikőnket.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _tothjanos_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.