Jelenleg 289 vendég és egy tag online

Toborzás, tagfelvétel

5 hónapja 2 hete #287468 Írta: Matt__Kirby

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 1 hete #287471 Írta: Troll_Doll
Megválaszolva: Troll_Doll

Matt__Kirby beküldte: www.twitch.tv/v...303643

Szia Matt__Kirby!

Szerintem a toborzó video ideális lenne az előző klánod promó videojának is :rofl:

Üdv.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

5 hónapja 1 hete #287472 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Továbbá a Bud Spencer és Terence Hill filmek promójának, valamint a Wargaming promójának is.

Köszönjük Emese...

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #287473 Írta: ebedli84
Megválaszolva: ebedli84
Sziasztok Harcosok,

megtörtént az első válás a G__B klán életében, emiatt a maradó aktív katonák mellé keresünk, olyan magányos vagy elnyomó klánban sínylődő harcostársakat, akik szomjazzák a változást, szeretnek szakaszozni és osztagozni T6,T8 később akár T10-ben is. A feltétel , ha szeretnél csatlakozni, elsősorban , hogy jelzed ezt nekünk, mert enélkül nem tudunk invet küldeni. A másik , hogy legalább egy olyan hatos vas legyen a garázsban , amiben jól érzed magad, és nem osztagban szeretnéd húzni benne az 50%-os legénységet (értsd : fullos kellene). Füles +mikrofon is elkélhet néha, főleg ha a mi taktikánkat szeretnéd követni, mert általában egykupacban halunk, nehogy eltévedj a mapon stb. Életkor nem feltétel ,de nem gond ,ha már nem a vernyákoló hangod van (nem kell Stephan "Damon" Zschoppe hangja sem azért) , tehát kb 15 legyél, ha több nem probléma, Természetesen kivételek vannak.Például amennyiben lány vagy ,úgy a hangfekvést nyugodtan figyelmen kívűl hagyhatod. Nos , remélem nem maradt ki semmi...ja de....wn8 : xXx. Nem fontos. Annyi , hogy tudjad ,melyik a tankod eleje és vége, és legalább a saját hp-d lődd meg a csatákban . Jelentkezni lehet: G3R1T4,demi77,Ghun_2015,ebedli84 játékosoknál.

Várjuk a jelentkezéseteket, köszönöm , hogy elolvastad.

Üdvözlettel: én

ja nem: ebedli84
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #287475 Írta: Troll_Doll

Exami beküldte: Továbbá a Bud Spencer és Terence Hill filmek promójának, valamint a Wargaming promójának is.

Köszönjük Emese...

A megállapításod gyakorlatilag helyes de a WG-t és a Bud Spencer / Terence Hill filmeket promózzák különböző tv csatornákon is de a klánt nem.

(Lehet, hogy a részleteket nem is vetted észre mint pölö azt sem, hogy nem Emese vagyok :fetreng: )

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, Exami

5 hónapja 1 hete #287477 Írta: Lowland64
Megválaszolva: Lowland64
Szia Lowland64 vagyok.

Már régóta nem vagyok egy klánban sem, mivel annyi időn nincs mint ami általában oda kellene, de az egyedül létet is unom már. Ha esetleg eltűrtök egy idősebb harcost, akinek még kicsi gyereke van, és ezért vagy napközben van fent vagy úgy 21 óra után. Nem vagyok túl jó harcos, mivel nem vagyok ahhoz eleget fent, meg hát nem erről szól az életem. Azért viszonylag régóta játszok (2012). Vannak tankjaim is. Viszonylag jó legénységgel. A tankokról akkor írok többet ha érdekel, de 'asszem meg is tudod őket nézni. Ts-em van ha kell.
Más most nem jut eszembe, ha úgy gondolod, hogy elférek nálatok valamelyik sarokban :) akkor írj.
Üdv Lowland
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Troll_Doll, ebedli84

5 hónapja 1 hete #287478 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Lowland64 beküldte: Szia Lowland64 vagyok.

Már régóta nem vagyok egy klánban sem, mivel annyi időn nincs mint ami általában oda kellene, de az egyedül létet is unom már. Ha esetleg eltűrtök egy idősebb harcost, akinek még kicsi gyereke van, és ezért vagy napközben van fent vagy úgy 21 óra után. Nem vagyok túl jó harcos, mivel nem vagyok ahhoz eleget fent, meg hát nem erről szól az életem. Azért viszonylag régóta játszok (2012). Vannak tankjaim is. Viszonylag jó legénységgel. A tankokról akkor írok többet ha érdekel, de 'asszem meg is tudod őket nézni. Ts-em van ha kell.
Más most nem jut eszembe, ha úgy gondolod, hogy elférek nálatok valamelyik sarokban :) akkor írj.
Üdv Lowland

Szia!
Kuldtem privat uzenetet.

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #287480 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Szia Troll Doll.
Mármint arra gondolsz, hogy volt egy klánom, egy előző amiben játszottam valamikor?
Miért lenne ez egy volt valaminek a promózása?
Ha megnézed a játékosneveket egytől egyik BVSZ tagok játszottak.
Tudom, hogy fáj ha valaki kreatív de ennyire nem kéne.:)
Megjegyzem ez a videó 1 nap alatt elkészült, az említetteké meg 3 hónap alatt sem. Szval le lehet vonni a konzekvenciát.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

5 hónapja 1 hete #287487 Írta: Matt__Kirby
A Bűnvadászok Klán várja leendő tagjait.
Szeretnénk 10-15 főre felszaporodni.
Részletek PM-ben itt az oldalon, vagy ingame.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Mellékletek:

5 hónapja 1 hete #287491 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
Romlott pörkölt:woohoo:

Pilisi nyugger:-)

5 hónapja 1 hete #287505 Írta: Troll_Doll

Matt__Kirby beküldte: Szia Troll Doll.
Mármint arra gondolsz, hogy volt egy klánom, egy előző amiben játszottam valamikor?
Miért lenne ez egy volt valaminek a promózása?
Ha megnézed a játékosneveket egytől egyik BVSZ tagok játszottak.
Tudom, hogy fáj ha valaki kreatív de ennyire nem kéne.:)
Megjegyzem ez a videó 1 nap alatt elkészült, az említetteké meg 3 hónap alatt sem. Szval le lehet vonni a konzekvenciát.

Szia Matt__Kirby!

Mármint arra gondolok csupán, hogy a video képkockáin a játékos neve mellett nem a BVSZ klán rövidítése szerepel.

Csak ennyit akartam jelezni, többet nem s több kérdésem sincs.

Üdv!

5 hónapja 1 hete #287582 Írta: Matt__Kirby
A Bűnvadászok Klán (BVSZ) tagfelvételt hirdet.
Érdeklődni a részletekről itt az oldalon PM-ben, vagy ingame nálam, vagyis Matt__Kirby-nél lehet.
Célunk 10-15 SH-képes fő verbuválása, és a VI-os strongholdok beindítása.
Egyedileg bírálunk el minden játékost, a lényeg a mentalitás, és hogy ne legyél teljesen kezdő.
Ha nincs még Sh képes tankod, segítünk kihúzni, tanácsokkal, és közös szakaszozással.
Mikrofon, és Discord használata elvárt!

Köszi:)

Matt

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

5 hónapja 6 napja - 4 hónapja 3 hete #287618 Írta: haryjanos
Megválaszolva: haryjanos
SEAL_ klán keres aktív játékosokat

Leírás: Jelenleg 72 taggal rendelkezünk, az erőd szint IX -es, minden nap az esti óráktól (19:00-20:00) szervezünk osztagozást, előrenyomulást, farmolás céljából klános creditboostal, CW kampányokon részt veszünk. Átlag életkor 30 év körül van. Van saját TS-serverünk, valamint facebook csoport. Családbarát klán vagyunk.

Elvárásaink:
  • TS használat délutáni, esti órákban kötelező. Legyen elérhető, ha nem akar csevegni másokkal, bemegy egy külön szobába
  • Facebook csoporthoz való csatlakozás, ahonnan értesülhetünk a közelgő eseményekről, kivétel: ha nincs, akkor Ts-en mindenképp legyen fent
  • Rendelkezzen, legalább 2 db CW re alkalmas járművel, ami mozgékony pl: orosz medek, heavy-k
  • Legyen legalább 1200 Wn8-a, amit többnyire 8-as 10-es tier-el ért el

• Leginkább olyan játékosok jelentkezését várjuk akik nem agyhalottak, random csatákat inkább szakaszba szeretik játszani és a klános eseményekhez képesek csatlakozni! Akik előbb fellépnek TS -re, mint a játékba és ha horgász vagy köztünk a helyed :) Ha ezeknek a feltételeknek megfelel és tetszik a leírás csatlakozzon hozzánk! Ha úgy érzi nem tud dönteni, van lehetőség kipróbálni a klánt légiósként is. Én is így kezdtem...

Keresünk még taktikusokat is, persze itt az elvárások már magasabbak:
    1. Minimum 1700 WN8 és legalább 20000 csata
    2. Pálya ismeretek
    3. Taktikai térkép létrehozása, szerkesztése
    4. Jó helyzetfelismerés, gyors reagálás

Kapcsolat, keresse a következő emberkéket a játékban:
    1. CommanderVaruna
    2. PumpaKiraly
    3. haryjanos2

eu.wargaming.ne...portal

TS cím: kvarc.ts3dns.hu

SEAL_ klán keres aktív játékosokat

Leírás: Jelenleg 67 taggal rendelkezünk, az erőd szint IX -es, minden nap az esti óráktól (19:00-20:00) szervezünk osztagozást, előrenyomulást, farmolás céljából klános creditboostal, Hadijátékokon, CW kampányokon részt veszünk. Átlag életkor 30 év körül van. Van saját TS-serverünk, valamint facebook csoport. Családbarát klán vagyunk. Felvétel min 1200 wn8 és 2 db X es jármű
    TS: kvarc.ts3dns.hu

5 hónapja 3 napja #287684 Írta: Matt__Kirby
    A Bűnvadászok Klán (BVSZ) tagfelvételt hirdet.
    Érdeklődni a részletekről itt az oldalon PM-ben, vagy ingame nálam, vagyis Matt__Kirby-nél lehet.
    Célunk 10-15 SH-képes fő verbuválása. Egyenlőre nagyon jól mennek a 6-os SH-k de szeretnénk még néhány tagot, hogy adott esetben ha valakinek dolga van, akkor is tudjunk SH-zni.
    Egyedileg bírálunk el minden játékost, a lényeg a mentalitás, és hogy ne legyél teljesen kezdő.
    Ha nincs még Sh képes tankod, segítünk kihúzni, tanácsokkal, és közös szakaszozással.
    Mikrofon, és Discord használata elvárt!

Köszi:)

Matt

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

5 hónapja 2 napja - 3 hónapja 4 hete #287700 Írta: gabi418
    Megválaszolva: gabi418
    KLÁN TÖRÖLVE, NINCS FELVÉTEL!

Nem vagy jó játékos, de szeretnél klántag lenni
    Itt a lehetőség!
    A Szárnyalók[REPI] klán felvételt hirdet.
    .

Előnyök a klánunkban:-belépésnél mindenki kap egy egyedi álcafestést
    -nem kerül semmibe a csatlakozás
    -az erődítmény fejlesztésével mindenki, minden csata után plusz kreditet, tapasztalatot, stb-t kap
    -alacsony csatlakozási feltételek

Csatlakozási feltételek:-legalább 2000 személyes értékelés#
    -legalább 2000 lejátszott csata#
    -legalább egy hatos szintű tank
    -heti 1-2 csatározás (vagy egyéb klán csata) (ezt a feltételt nem kötelező teljesíteni, de ha valaki megcsinálja ezt további előnyökhöz jut a klánban)

Csatlakozás: nálam személyesen, gabi418 néven megtalálhattok a játékban, vagy küldd el jelentkezésed a klánnak.

# A kevés érdeklődő miatt egyén elbírálás alapjánkevesebb értékekkel rendelkező játékosokat is felveszünk.

KLÁN TÖRÖLVE, NINCS FELVÉTEL!

Wot játékosnevem: gabi418
    Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
    WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

KERES
    © 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.