Jelenleg 366 vendég és 6 tag online

Toborzás, tagfelvétel

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #288934 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udvozlet!

Az M-CSH klanhoz szeretnek szolni egy tagukkal kapcsolatban aki valoszinu, hogy 12 ev korul lehet...
Kerlek mondjatok el a kis sracnak, hogy, ha fogja magat es csak ugy semmi nelkul a semmibol jon es kitol szep lassan az enemy ele akikkel epp harcolok es tolatnek vissza, latja, hogy harcolok veluk mas oda se fer tehat total ertelmetlenul tolt ki elejuk az nem resze a jateknak es csak elbassza vele nem csak az en jatekomat hanem esetleg a csapatet is abbol, hogy kivesz egy tankot a csapatunkbol..

- Kozben vege lett a csatanak es raneztem az illetore... Szemelyzeti tiszti rangban van :rofl:
Szoval a tag neve ZSOLO , szerintem beszelgessetek el vele, ha nem akarjatok, hogy ugy iteljek meg a klanotokat mint hulye gyerekek gyujto helye... :thx3:

Gondolom, legalabbis remelem, hogy a klan tobbi tagja normalis ezert is gondoltam szolok nehogy egy tusko miatt legyen rossz hire egy klannak... :beer2:

szerk. : elozmeny nem volt kb. 2 perce ment a csata senkihez sem szoltam es meg csak kozeleben sem voltam senkinek... van replay, ha fontos.. :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _tothjanos_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #288942 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_

Mortein beküldte: Udvozlet!

Az M-CSH klanhoz szeretnek szolni egy tagukkal kapcsolatban aki valoszinu, hogy 12 ev korul lehet...
Kerlek mondjatok el a kis sracnak, hogy, ha fogja magat es csak ugy semmi nelkul a semmibol jon es kitol szep lassan az enemy ele akikkel epp harcolok es tolatnek vissza, latja, hogy harcolok veluk mas oda se fer tehat total ertelmetlenul tolt ki elejuk az nem resze a jateknak es csak elbassza vele nem csak az en jatekomat hanem esetleg a csapatet is abbol, hogy kivesz egy tankot a csapatunkbol..

- Kozben vege lett a csatanak es raneztem az illetore... Szemelyzeti tiszti rangban van :rofl:
Szoval a tag neve ZSOLO , szerintem beszelgessetek el vele, ha nem akarjatok, hogy ugy iteljek meg a klanotokat mint hulye gyerekek gyujto helye... :thx3:

Gondolom, legalabbis remelem, hogy a klan tobbi tagja normalis ezert is gondoltam szolok nehogy egy tusko miatt legyen rossz hire egy klannak... :beer2:

szerk. : elozmeny nem volt kb. 2 perce ment a csata senkihez sem szoltam es meg csak kozeleben sem voltam senkinek... van replay, ha fontos.. :)

Sajnos az illetőhöz nekem is volt "szerencsém"! ;)

1 hónapja 2 napja #288952 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Akkor úgy látszik tényleg nem csak én reagáltam túl... Azt, írta beteg vagyok, hogy kiírtam ezt meg, hogy kiröhögnek, mondtam nem baj, de sajnos nem tudom a bunkóságot tolerálni, tudja csak más is mire számítson ... :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _tothjanos_

1 hónapja 1 napja #288965 Írta: zsocca86
Megválaszolva: zsocca86
Üdv,
ha felkeltettem az érdeklődésed a discord szerverünk bárki előtt nyitva áll!
discord.gg/yUQXJEJ
Mellékletek:

3 hete 4 napja #289227 Írta: Gyantakukac
Megválaszolva: Gyantakukac
Sziasztok!

Sok szeretettel várunk mindenkit,aki egy kicsit is csapat orientáltan tud gondolkodni.
TS3 szerverünk ip címe a wg-s klánprofilon megtalálható.

**((A mellékelt képen minden egyéb információ megtalálható,ami kimaradt azt TS-en vagy InGame megtudod ha tényleg érdekel.))**
Mellékletek:

3 hete 1 napja - 3 hete 1 napja #289269 Írta: Diszkó Diktátor
Megválaszolva: Diszkó Diktátor
Sziasztok!
A National Association for the Advancement of Fat People [NAAFP] magyar, illetve külföldi játékosokat vár soraiba. A klán folyamatosan toboroz.

Amit nyújtani tudunk jelenleg:
-Napi szintű tier 6-os sh, illetve szakaszok
-Kisebb kredit, xp klán boostok
-Discord szerver
-Későbbiekben tier 8,10 sh/cw

Amit elvárunk:
-Minimális angol tudás
-Discord használata, mert ez elengedhetetlen a csaták lebonyolítására
-900wn8 javuló recent-tel.
-2-2 Tier 6-os, illetve 8-as cw,sh képes tank, illetve 1 tier 10-es cw/sh képes tank

Ha bármilyen kérdésed van vagy felkeltette az érdeklődésed a toborzás akkor írj egy üzenetet itt privát üzenetben vagy akár a játékban valamelyik toborzóra. (beszprimy,Cr4b4troN)

Klánom a National Association for the Advancement of Fat People vagyis a NAAFP.

"Do your best, and God will take care of the rest."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

3 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #289273 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
asd

3 hete 22 órája #289275 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia! Javaslom keresd akár itt akár a játékban Matyiabagoly-t es a MYDAY-t.
Ha rizikoznál "kissebb"klánnal akkor Speeder1hun és a Pikk.

3 hete 20 órája #289279 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Üdv!
Pár dolgot elmondanék azért a MYDAY klánról.
A CW-k közül csak azokra 10-es kampányokra szoktunk nevezni, amelyeken tankot lehet szerezni (utoljára csak 1 tankot szereztünk, ezen változtatnánk). Nálunk elsősorban a szombati hadi játékokon van a hangsúly, ekkor főleg 10-es SH-kat (1 óra csatározás+2 óra előrenyomulás) megyünk. A hét többi napján változó a program, ha megvan a kellő létszám és igény van rá, akkor este 8-kor (10-es) előrenyomulás van, ezen kívül szokott lenni 8-as SH vagy csapat csata is.

Amit elvárunk:
Közös csaták ideje alatt mindig kötelező a TS3 használata, ha játékban vagy!
Nem baj, ha néma vagy vagy nincs mikrofonod, te halljál minket!
(Ha nincs közös csata, de játékban vagy, akkor is ajánlott a TS használata.)

Ajánlott, de nem kötelező:
Legyen a garázsodban az alábbi 10-es tankok egyike:
Bármely orosz közepes, orosz/kínai gyors nehéz, T110E3 (E4 is jó), S. Conq.
(Nem baj, ha ezek közül még egyik sincs, de legyen legalább 1db 10-es tankod)

3 hete 20 órája #289280 Írta: Echiron
Direkt kértem privátban de sebaj. Köszönöm mindenkinek aki írt megleptetek, hogy ilyen kelendő lennék :D
Fogalmazzunk úgy; "elkeltem" :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Alexis

2 hete 6 napja #289288 Írta: Qdarch
Megválaszolva: Qdarch
-Rizsfelhő és zene szól :beer2: -
Sok sikert és boldogságot! :banana:

2 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #289347 Írta: Echiron
Hírdetném a _CLM_ klánt

Felvételi követelmény:
Wn8: 1600+ with recent 2000+
Win ratio: 52%+
Min 3 db CW tank
TS használat
Heti 4 nap aktvitás

Amit nyújtunk:
CW-n és kampányon való részvétel lehetőségét; ott eredményes részvételt [nyeremény tank!]
Szövetségeseink: INVIL; RGT
Heti 2 fix időpontos SH-zást; 65%+ win rate tier 8-10
Bajnokságokon való részvétel (goldszerzési lehetőség!)

Ha érdekel privátban keress meg vagy játékban:
wot-life.com/eu...40956/

1 hete 3 napja #289421 Írta: Belfeg00r
Megválaszolva: Belfeg00r
Üdv Emberek!

A minap megnyílt klánunk, a Farkasverem [FAROK] - Klánban játszó, társaságot kedvelő játékosokat szeretettel várunk klánunkba.

Elvárásaink :
-3500 Wot személyes értékelés vagy 800wn8/ persze vannak kivételek, ha már közel állsz hozzá el tudunk tekinteni tőle/
-Tier 6-os tank a garázsban. Jó ha ezek közül van meg valamelyik/KV-2, KV-85, Cromwell, Cromwell B, T-34-85, T-34-85M/
-Tisztelet klántársaiddal szemben

Ha felkeltettem érdeklődésedet, keresd játékban Belfeg00r-t (a g és az r között NULLÁK vannak), vagy Ghorgo-t.

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #289422 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
FAROK nevű klánba ha fizetnének se mennék. Kinek a hatalmas IQ-ra valló ötlete volt ez a klán elnevezés?
Ettől kezdve nem sértődhettek meg ha azt mondják majd: - Itt vannak a faszok :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Diszkó Diktátor

1 hete 2 napja #289424 Írta: Diszkó Diktátor
Megválaszolva: Diszkó Diktátor
xDD

Klánom a National Association for the Advancement of Fat People vagyis a NAAFP.

"Do your best, and God will take care of the rest."

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.