Jelenleg

28
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #290558 Írta: Commander_LordAdmirall15
Megválaszolva: Commander_LordAdmirall15
Sziasztok !
A Hungaryen Clan [Hun15] Tagfelvételt hírdet ! Minden játékost szeretettel várunk ! A klán 2017-ben alakult jelenleg 15-en vagyunk . Elvárások : egy tier 6-os tank , CW-n való részvétel. Ha tanulás vagy egyéb okok miatt távol vagy nem haragszunk meg , ha nem rendelkezel olyan tankal amelyel tudunk csatározni igyekszünk segíteni a fejlődésben. Célunk : Egy baráti társaság létrehozása , játékélmények szerzése. Aktivitás : Hetente legalább 5 óra játék . Ha szeretnél a [Hun15] tagja lenni bátran csatlakozz ! Köszönettel : LordAdmirall15 ( Klánparancsnok)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #290568 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_

Sziasztok !
A Hungaryen Clan [Hun15] Tagfelvételt hírdet ! Minden játékost szeretettel várunk ! A klán 2017-ben alakult jelenleg 15-en vagyunk . Elvárások : egy tier 6-os tank , CW-n való részvétel. Ha tanulás vagy egyéb okok miatt távol vagy nem haragszunk meg , ha nem rendelkezel olyan tankal amelyel tudunk csatározni igyekszünk segíteni a fejlődésben. Célunk : Egy baráti társaság létrehozása , játékélmények szerzése. Aktivitás : Hetente legalább 5 óra játék . Ha szeretnél a [Hun15] tagja lenni bátran csatlakozz ! Köszönettel : LordAdmirall15 ( Klánparancsnok)


6-os CW nincs sztem........, gondoltam csak szólok barátságosságból! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #290569 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Ez a dolog több sebből vérzik :D
János nagyon barátságos voltál, hogy csak a 6-os CW-re hívtad fel a figyelmet.
Kezdjük a névvel; segítek: Hungarian
Eskü fizetek nektek goldot csak írjátok át! Rossz nézni...

Nem rendelkezik valaki olyan tankkal amivel ti? Hát olyan kevés csatátok van, hogy csak is olyan tankjaitok lehet mint egy másik kezdőnek :D
Srácok ha fejlődni akartok én szívesen tartok gyakorlókat vagy kiskurzust de könyörgöm ne ti okítsátok a nálatok is kezdőbbeket :D :D
Komolyan, írjatok rám játékban, eddig senkit se zavartam el és mindenkit elvittem gyakorlózni igény szerint!

Üdv,
Echiron

Sziasztok !
A Hungaryen Clan [Hun15] Tagfelvételt hírdet ! Minden játékost szeretettel várunk ! A klán 2017-ben alakult jelenleg 15-en vagyunk . Elvárások : egy tier 6-os tank , CW-n való részvétel. Ha tanulás vagy egyéb okok miatt távol vagy nem haragszunk meg , ha nem rendelkezel olyan tankal amelyel tudunk csatározni igyekszünk segíteni a fejlődésben. Célunk : Egy baráti társaság létrehozása , játékélmények szerzése. Aktivitás : Hetente legalább 5 óra játék . Ha szeretnél a [Hun15] tagja lenni bátran csatlakozz ! Köszönettel : LordAdmirall15 ( Klánparancsnok)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1, Exami, Tankpeti, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290650 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Sziasztok!

Nemrégiben kezdtem el a játékot. Esténként lenyomok pár random csatát. Az a benyomásom támadt, hogy nem én vagyok a legügyesebb játékos az EU szerveren.. Viszont szerintem sokkal szórakoztatóbb csapatban bénázni, ezért keresnék egy viszonylag aktív klánt, amely befogadna.

Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290653 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_

Sziasztok!

Nemrégiben kezdtem el a játékot. Esténként lenyomok pár random csatát. Az a benyomásom támadt, hogy nem én vagyok a legügyesebb játékos az EU szerveren.. Viszont szerintem sokkal szórakoztatóbb csapatban bénázni, ezért keresnék egy viszonylag aktív klánt, amely befogadna.

Slandyke


Priviztem!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290682 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok!

Nemrégiben kezdtem el a játékot. Esténként lenyomok pár random csatát. Az a benyomásom támadt, hogy nem én vagyok a legügyesebb játékos az EU szerveren.. Viszont szerintem sokkal szórakoztatóbb csapatban bénázni, ezért keresnék egy viszonylag aktív klánt, amely befogadna.

Slandyke


Biztos vannak olyan klánok ahol segíthetnek, de szerintem neked egy ember kéne, aki utat mutat minél előbb, illetve 2 óra, amikor átnézel pár játékbemutató videót. Ha gondolod, a hétvégén szívesen bemegyek veled tier 6-ban pár meccsre (látom van már olyan tankod). Ha érdekel a dolog írj vissza itt a fórumon privátban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Bolegag

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290922 Írta: Trükkös Frici
Megválaszolva: Trükkös Frici
Sziasztok!

Érdekelne, hogy esetleg ismer-e valaki egy WoT-ban és WoWS-ban is aktív baráti klánt? Konkrétan egy olyan csapatra gondolok, ahol van legalább 20-30 aktív, intelligens, jófej, tapasztalt játékos, akik nem gondolkodnak CW-ben, hanem legfeljebb SH-ban. S ahol inkább a szórakozásra fektetik a hangsúlyt, nem pedig az eredményekre. Gondolom, nehéz lesz olyan klánt találni, ahol ennyi minden megvan, de hátha...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #290950 Írta: kytty0494
Megválaszolva: kytty0494
Sziasztok.

A KFT-H visszatért és aktív játékosok után kutat :)

eu.wargaming.ne...78551/

Szóval amit tudni kell rólunk: az alapítók -kisebb nagyobb kihagyással- közel 7-8 éve játszanak egymással. Alap elvárás elsősorban minden belépővel szemben, hogy betudjon illeszkedni, egy kevésbé normálisnak nevezhető társulatba.

Ami viszont a legfontosabb:

Hozz 1L pálinkát = köszönő viszonyba vagyunk

Hozz 2L pálinkát = bejelölhetsz a facebookon

Hozz 3L pálinkát = családtag vagy :)

Szóval azon kívül, hogy rendelkezel 1000+ wn8-al, van tier6, 8 és10 cw képes tankod pár darab, jelentős előny ha alkoholista vagy!

A szép beszéd és a szomjúság nem erős oldalunk tehát 18+-os karika villog a ts-en.

Mielőtt meglepődnél, jobb ha tudod, itt a többség 30+ de nem kevesen 40+os éveikben járnak, tehát nem udvariasan fogja elmondani senki a véleményét rólad, ami hidd el van nekünk :)

Na ha ezek után is érdekel a belépés és nem rohantál sírdogálva egy kedves ám kevésbé izgalmas klánba, ne késlekedj, keresd a toborzóinkat: kytty0494-et, danielkovats-ot, KevinGamesHero-t vagy laci19741029-et.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Tankpeti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291113 Írta: ThePixeledSamurai
Megválaszolva: ThePixeledSamurai
Sziasztok!

A Sátor kész [SKSZ] klán megnyitja kapuit; tagok után kutat. Kiégett játékosokat keresünk, akik kiábrándultak a WoTból, ám (önmaguk se tudják miért) még játszanak, és érzik magukban a hajlandóságot, hogy heti két-három alkalommal csatlakozzanak hozzánk SH-ban-, CW-ben, ahol összejön.

A társaság egy baráti kör, de nyitottak vagyunk az új arcokra. A Sátor kész egy késő tizenévesekből álló kompánia, melynek tagjai még kis kölyökként kezdték a játékot, mára pedig a fiatalfelnőtt kor peremén egyensúlyozva sok év tapasztalattal, egészséges szkepticizmussal, cinikus szórakozottsággal állnak ehhez a patinás pénznyelőhöz, amit World of Tanksnek szokás csúfolni.

Persze, a cinizmus és a hisztéria nem összekeverendő! Nyavalyogni senki ne jöjjön; mifelénk nem szokás ez. Rage-ek elő-előfordulnak (mint mindenkinél), de mi sokkal inkább mosolygunk az RNG-, a csapattársak-, vagy a belorusz programozók bravúrjain.

További elvárásaink szerények:
-Stabil 1800 30D [!!] wn8
-Használható; metának megfelelő T6 és T8 tankok
-Legalább 16 év, életkor
-Mikrofon

Ha valaki véletlenül csatlakozni kíván, tiszteket kell keresni! Kommunikációs csatornákról privát tájékoztatás van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291165 Írta: inelinae_huni
Megválaszolva: inelinae_huni
Sziasztok!

A HUNI funklán Várja leendő tagjait, igyekszünk egyre aktívabbak lenni, kezdetnek erődcsatákkal, amennyiben van kedved egy családias, és fejlődő klánban tankolni :pacifier: , úgy tégy egy próbát velünk.

Követelmények: -Ne beszélj trágárul.
-Ha belépsz akkor köszönj rá a többiekre a cseten.
-Ha van kedved szakaszozz a többiekkel, ismerkedj, beszélgess, stb....tudod mint a normális életben.
- Nos kb. ennyi :whistle: :D

Játsz, amikor tudsz, győzz ha tudsz, és NE TENISZLABDÁVAL LŐDD!!!

Itt vannak fiatalok, öregek, családosok, elfogadjuk hogy az embernek van családja, egyéb elfoglaltsága a WOT-on kívül...megértjük.

Sztem ha már ezen a fórumon keresgélsz, akkor tudod hol és hogy jelentkezz :D ...ha nem megy max keress meg ingame :D

huni.000webhostapp.com/

További jó játékot!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291188 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Hát ez akkor valóban fun klán. Weboldal tanulsága szerint "legyél 3 havonta aktív"... ehhez képest vagytok aktívabbak? Most már 2 havonta kell aktívnak lenni? :troll:
Ennyi erővel nem is kell klánban lenni nem? Mit ad a klán? Köszönést a "cseten"? Klán logót a tankodra? Ennek nem a közös játékról kéne szólnia, mind 1 milyen módban?!
Nekem vannak irreális elvárásaim? :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291549 Írta: Boleny
Megválaszolva: Boleny
Üdv!

Teljesen nulláról induló klánba keresek tagokat!
Semmi kötelező dolgot nincs egyenlőre, csak 17+ életkor.
Szeretnék olyan tagokat is, akiknek van tapasztalata a taktikákban, menedzselésben, toborzásban. Minden hely üres még.
Akit érdekel, keressen itt vagy ingame.

Klán: [ELME] Esti Laza Mókázás Együtt

Üdv.: Boieny

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291570 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Üdv!

Teljesen nulláról induló klánba keresek tagokat!
Semmi kötelező dolgot nincs egyenlőre, csak 17+ életkor.
Szeretnék olyan tagokat is, akiknek van tapasztalata a taktikákban, menedzselésben, toborzásban. Minden hely üres még.
Akit érdekel, keressen itt vagy ingame.

Klán: [ELME] Esti Laza Mókázás Együtt

Üdv.: Boieny


Én írok, mielőtt mások jönnének, és csúnyábban fejeznék ki véleményüket.
Nem kell még 1 klán! Konkrétan nincs SEMMI tapasztalatod egy klánhoz!
Lépj be egy legalább 30 fős klánba, ha írsz privátba, ajánlok akár jobbakat is, ahova biztos felvesznek, és a társaság is szimpatikus. Menj légiózni esténként (vagy legalábbis 14:00-órától bármikor) más klánokhoz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291571 Írta: Boleny
Megválaszolva: Boleny

Üdv!

Teljesen nulláról induló klánba keresek tagokat!
Semmi kötelező dolgot nincs egyenlőre, csak 17+ életkor.
Szeretnék olyan tagokat is, akiknek van tapasztalata a taktikákban, menedzselésben, toborzásban. Minden hely üres még.
Akit érdekel, keressen itt vagy ingame.

Klán: [ELME] Esti Laza Mókázás Együtt

Üdv.: Boieny


Én írok, mielőtt mások jönnének, és csúnyábban fejeznék ki véleményüket.
Nem kell még 1 klán! Konkrétan nincs SEMMI tapasztalatod egy klánhoz!
Lépj be egy legalább 30 fős klánba, ha írsz privátba, ajánlok akár jobbakat is, ahova biztos felvesznek, és a társaság is szimpatikus. Menj légiózni esténként (vagy legalábbis 14:00-órától bármikor) más klánokhoz.


Ennyire telített lett ez a klán dolog egy év alatt?!
Köszi a tanácsot, ennek fényében viszont elfogadom!
Ingame rámírsz majd?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291592 Írta: erabosz
Megválaszolva: erabosz
Sziasztok!

Lelkes, formálódó csapatunkba klántagokat keresünk. Nálunk semmi nem kötelező, csak akkor van SH, ha mindenki szeretné. A kockagyűjtés és a kockaság sem elvárás. A jó hangulat adott, nem az számít, hogy játszol, csak gyere velünk amikor szeretnél. Ha sikerül felhúzni a klánépületeket, akkor csatafizetség is lesz rendszeresen.

Jelentkezéshez írj rá valakire:
bobbyflower
erabosz
dzseky
trautma97
Ts cím: reddawn.hu
Üdv:H-TER Vezetősége.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.