Jelenleg 264 vendég és nincs tag online

Toborzás, tagfelvétel

7 hónapja 5 napja #294498 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

harakiri beküldte:

stevelubi beküldte: stevelubi a jatekos nevem

???????????? ezt kinek írod?

Jogos a kérdés. :D Mit szeretnél stevelubi? Kicsit bőbeszédűbb is lehetnél. Ha klánt keresel, akkor írhatnál kicsit magadról, mik a céljaid, elvárásaid, milyen klánt keresel, stb. Ha például egy hobbi klánt keresel, ahol csak elvan az ember, mint a befőtt, akkor ugye nem érdemes olyan klánba menni, ahol rendszeres kláncsaták vannak, mert oda nyilván ehhez keresnek társakat, ugyanez fordítva is igaz, stb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 5 napja #294501 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

harakiri beküldte:

stevelubi beküldte: stevelubi a jatekos nevem

???????????? ezt kinek írod?

Szerintem csak úgy bele az éterbe. Te nem szoktál csak úgy belekiabálni a levegőbe, hogy HAHÓÓÓ?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

7 hónapja 5 napja #294508 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
Szerintem csak úgy bele az éterbe. Te nem szoktál csak úgy belekiabálni a levegőbe, hogy HAHÓÓÓ?[/quote]

De hatásos volt

6 hónapja 2 hete #294850 Írta: agyar1
Megválaszolva: agyar1
Sziasztok. Klánunkba a K_M_H-ban keresünk aktív társakat akik szívesen játszanak csapatban, részesei akarnak lenni egy dinamikusan bővülő,
fejlődő klánnak. Akik unják a random kiszámíthatatlanságát és örömmel játszanak velünk SH-t 8-as osztag minden klántag számára
kötelező havi 4 alkalommal, 6-os osztag havi nyolc alkalommal.
Discord használata kötelező az osztagozás közben.
CW-re egyenlőre nem tervezünk menni, ezzel nem terhelünk senkit.
Jelenleg 4-en vagyunk, akik zömmel család és munka mellett játszanak. Azért szeretnénk bővülni, h szélesebb idő intervallumban tudjunk
közös játék lehetőséget biztosítani. Klánunkban többen vannak gyermekükkel együtt, tehát ez sem akadály.
Jelentkezni lehet nálam vagy a parancsnoknál: kosztolanyidavidnál.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, kosztolanyidavid

6 hónapja 2 hete - 6 hónapja 2 hete #294852 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

agyar1 beküldte: Sziasztok. Klánunkba a K_M_H-ban keresünk aktív társakat akik szívesen játszanak csapatban, részesei akarnak lenni egy dinamikusan bővülő,
fejlődő klánnak. Akik unják a random kiszámíthatatlanságát és örömmel játszanak velünk SH-t 8-as osztag minden klántag számára
kötelező havi 4 alkalommal, 6-os osztag havi nyolc alkalommal.
Discord használata kötelező az osztagozás közben.
CW-re egyenlőre nem tervezünk menni, ezzel nem terhelünk senkit.
Jelenleg 4-en vagyunk, akik zömmel család és munka mellett játszanak. Azért szeretnénk bővülni, h szélesebb idő intervallumban tudjunk
közös játék lehetőséget biztosítani. Klánunkban többen vannak gyermekükkel együtt, tehát ez sem akadály.
Jelentkezni lehet nálam vagy a parancsnoknál: kosztolanyidavidnál.

Én vagyok úgy vélem a hivatalos elijesztő B)
Kérlek ne sértődj meg, magamat idézve, én írok, mielőtt más teszi meg: Ha 4-en vagytok, miért nem léptek be egy klánba együtt? Bizonyára közeli barátok lehettek, de emiatt, ha létre is hoztok egy klánt, annak a jelenlegi (és valószínűleg mindenkori) Wot szférában nincs létjogosultsága toborzásra. (Értve ezt úgy, hogy 1000+ magyar klán teszi ezt 5-10-nél kisebb létszámmal, és egyikőtök sem ismertebb a közösségen belül!)
Ha szeretnéd privátban is írok olyan klánokat, ahol szívesen fogadnak titeket, akár olyat is, ahol kisebb a társaság (20-30 fő), vagy ahol nagyobb (70+). :angel.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

6 hónapja 2 hete #294853 Írta: agyar1
Megválaszolva: agyar1
szia, köszi, hogy vetted a fáradságot és köszi az infoért, de szeretnénk megprobálni létrehozni egy csapatot amiben mi válogassuk be az embereket, véleményedért inkább örvendek és hülye lennék ha megsértödnék mivel minden ilyen vagy hasonló dolgot épitőkockaként fogok fel :)
Tehát ha lehet még probálkozunk mielőtt másra adnánk be az ember derekát.

6 hónapja 2 hete #294962 Írta: kajaszo8
Megválaszolva: kajaszo8
Sziasztok!
Sokan sok klán csalogatót olvastatok már, nem szeretnék mézes mázas szöveggel nyájaskodni.
Egyszerűen leírom, mi az elképzelésünk.
Teljesen új klánt építünk elfogadható elvárásokkal.
Mondanám, hogy jöjjön bárki nyugodtan mert nálunk semmi kötelezettség de nem így van. Megpróbálunk találni egy arany középutat, mert minden klán az aktív játékosokat szereti, de azt is tudjuk, munka, tanulás és bármi egyéb olykor közbeszól.
Amit elvárunk:
-15 éves kor minimum. Nem sípoljuk ki a korosztályos beszélgetéseket. :)
-Personal Rating min: 4500 (ha kicsit alatta vagy, szakaszozzunk és megbeszéljük)
-SH-ra alkalmas tankállomány. (ha még nincs, segítünk kihúzni.) +CW
-Fogadd el a taktikus utasítását és próbáld követni azt.
Discord-ot használunk. Nem TS3-at!
Amit nyújtunk!
-Számít mindenki véleménye. Jó társaságot fogunk építeni.
-Klán bónuszok, szakaszozások, küldetésekben egymás segítjük.
-Megfelelő létszám esetén napi SH! (az ebből bejövő goldot ígazságosan a résztvevők között elosztjuk!)
Nagyvonalakban ennyi hirtelen.
Lesznek akik elolvasták de nem érdekli őket új klánunk. Tőlük azt szeretném kérni, hogy:
-Ne köss bele abba hogy kevesen vagyunk és mit akarunk. Mint írtam, új klán és most kezdjük felépíteni. Minden klán kis létszámmal kezdi. Ne riasszon el senkit.
-Ha nagyon jó játékos vagy, (bár sokan nem azok csak ők gondolják) de ha tényleg jó játékos vagy kérlek ni írj becsmérlő hozzászólást. Építő jellegű jöhet. :)
-Ha viszont azt sem tudod merre van a jármű eleje, kérlek pörgess tovább gyorsan mert IQ bajnok van bőven erre felé is.
Az érdeklődők játékban Konyul_8 játékosra írjanak légyszi!
Köszi ha végigolvastad! Szép napot!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

6 hónapja 2 hete #294968 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

kajaszo8 beküldte: -Ne köss bele abba hogy kevesen vagyunk és mit akarunk. Mint írtam, új klán és most kezdjük felépíteni. Minden klán kis létszámmal kezdi. Ne riasszon el senkit.

:pinch:

kajaszo8 beküldte: -Ha nagyon jó játékos vagy, (bár sokan nem azok csak ők gondolják) de ha tényleg jó játékos vagy kérlek ni írj becsmérlő hozzászólást. Építő jellegű jöhet. :)

Hát a klánnév az kimaradt a leírtakból, ezért pótlom neked: [T_E_S] The Evil Skull.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

6 hónapja 2 hete - 6 hónapja 2 hete #294985 Írta: kosztolanyidavid
Megválaszolva: kosztolanyidavid
d

6 hónapja 1 hete #295054 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Tiszteletem!
Aktív Klánt keresek a minden napokra! (Aktív, SH-CW képes klán,ne átlag 5 aktív fő legyen)
Kisebb kihagyás után újra elkezdenék játszani.
Rólam amit tudni lehet:
-24 éves múltam
Általában este 18:00 után leszek elérhető, de lehet korábban már.
- Közel 8.000 csata
-Personal rating 4100+
-Megfelelő Tier 8-10 tankok SH/CW-re.

További kérdésekkel privátban lehet megkeresni!
Köszöntem.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

6 hónapja 1 hete #295059 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

KamizZa beküldte: Tiszteletem!
Aktív Klánt keresek a minden napokra! (Aktív, SH-CW képes klán,ne átlag 5 aktív fő legyen)
Kisebb kihagyás után újra elkezdenék játszani.
Rólam amit tudni lehet:
-24 éves múltam
Általában este 18:00 után leszek elérhető, de lehet korábban már.
- Közel 8.000 csata
-Personal rating 4100+
-Megfelelő Tier 8-10 tankok SH/CW-re.

További kérdésekkel privátban lehet megkeresni!
Köszöntem.

Szia!
Irtam privát, itt az oldalon.

6 hónapja 1 hete #295083 Írta: mannfreed1
Megválaszolva: mannfreed1
Tisztelt harcostársak a következő klán KPOA aktív harcosokat keres .
Kik hetente pár alkalommal csatlakoznának a harcainkhoz , kikben van némi elhivatottság , csapatban harcolni , ellenfelekkel való küzdeni hajlandóság , és győzelmi hajlandóság és ha lehet legalább egy 6- os tankja .;)
Mivel mi is emberek vagyunk kik, dolgoznak és tanulnak , nemcsak a pc gépet verik egész nap :) így biztos megérthető hogy nem minden nap csatározunk de ha van lehetőség és akarat harcos akkor gyí.
Próbaidő nincs ,ha megvan a csapat létszám mehetünk-. megyünk a harcba , bármilyen nemzet jöhet nem számít :)
Üdv a csapat;)

6 hónapja 1 hete #295085 Írta: Amstaff67
Megválaszolva: Amstaff67
Hát más a leírás a wotlifeon!!!!

5 hónapja 4 hete - 5 hónapja 4 hete #295243 Írta: Vulpes09
Megválaszolva: Vulpes09
Sziasztok!

A Magyar Tankvadászok Szövetsége tagfelvételt hirdet!
Keresünk aktív,kezdő játékosokat. Bárkit szívesen látunk.
Jelentkezni itt vagy játékban Vulpes09 felhasználónál illetve DC szerveren:
discord.gg/DDjm3H
Köszönöm hogy elolvastad. GL

5 hónapja 4 hete #295244 Írta: Капитан паннонии
Megválaszolva: Капитан паннонии
Üdv!

Szívesen csatlakoznék egy magyar klánhoz. Még sose voltam klántag. Toborzó program miatt április 26 -ig nem játszok. Napi szinten 1,5-2 órát aktívan szoktam játszani.

tanks.gg/eu/pan...aptain

Itt látható a statisztikám. Ha esetleg belférek valamelyik klánba szívesen csatlakoznék! :thx:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.