Jelenleg 353 vendég és 5 tag online

Csak egy kérdés...

5 hónapja 23 órája #300405 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
Figyelem: Spoiler!

hidd el, ha névvel, lakcímmel karöltve valotta volna be, hogy meleg és szerelmes belém, azt a pm-et nem rakom ki.....egyébként te rá mertél keresni mi is az a pötsketrec? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 23 órája #300406 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

zics911 beküldte:

hidd el, ha névvel, lakcímmel karöltve valotta volna be, hogy meleg és szerelmes belém, azt a pm-et nem rakom ki.....egyébként te rá mertél keresni mi is az a pötsketrec? :)

Köszi, de ezt a lehetőséget meghagyom neked.

5 hónapja 17 órája - 5 hónapja 17 órája #300413 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

zics911 beküldte:

Én is megkaptam ugyanezt az üzenetet. Fél éve ugyanez a házi troll még análisan és orálisan is közösülni akart velem és Ferrarival hármasban, most meg már csak a ketrec érdekli. Gyorsan vesztettem a vonzerőmből...

5 hónapja 10 órája #300414 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

zics911 beküldte:

Nézd a jó oldalát, legalább illedelmesen köszönt.

4 hónapja 4 hete #300451 Írta: Matyi
Megválaszolva: Matyi
Sziasztok
Szoval kétlövegűvel ha sorozattüzet lövök, akkor megváltozik valami? Esetleg nő a sebzés vagy az átütés?

4 hónapja 4 hete #300454 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Matyi beküldte: Sziasztok
Szoval kétlövegűvel ha sorozattüzet lövök, akkor megváltozik valami? Esetleg nő a sebzés vagy az átütés?

3 tüzelési mód közül választhatsz:

1. Egyet lősz, majd újratöltesz: ebben az esetben a legjobb a dpm-ed.
2. Kettőt lősz el egymás után: van egy nagyobb burst dmg-ed (2 alfányi), de cserébe a dpm-ed egy kicsivel rosszabb (hasonlóan az olasz mechanizmushoz)
3. Duplát lősz: Ebben az esetben megnő a modulsebzésre az esélyed (a kaliber értéke duplán érvényesül), a burst megegyezik az előzővel, de kapsz egy rövid lockdownt (nem töltesz), illetve a dpm-ed tovább romlik.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, PZoli, Slandyke

4 hónapja 4 hete #300455 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Matyi beküldte: Sziasztok

Itt a duplacsöves működésről egy videó:

Amúgy nem változik az átütés/sebzés, de ha egyszerre lősz a kettővel és mindkettő betalál és átüt, akkor kb. dupla lesz a sebzés is.

4 hónapja 4 hete #300469 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! Az alábbi számítógép-konfigurációnál szerintetek mi a gyenge pont, ami miatt WoT közben nem ajánlatos más programot futtatnom (mert belassul minden)? És hogy lehetne megoldani?

Processzor: Intel Core 2 Quad Q8300 (2,5 GHz)
RAM memória: 4 GB, DDR3-as
Grafikus kártya: AMD Radeon HD 7700 Series (1 GB memóriával, 1050 MHz-es órajellel)
Operációs rendszer: Win 10 Pro 64 bites (jogtiszta)
WoT: alap grafika, egyedi beállításokkal (megjelenítési távolság maximumon, mindenféle effektek kiiktatva)

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

4 hónapja 4 hete - 4 hónapja 4 hete #300478 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Sziasztok! Az alábbi számítógép-konfigurációnál szerintetek mi a gyenge pont, ami miatt WoT közben nem ajánlatos más programot futtatnom (mert belassul minden)? És hogy lehetne megoldani?

Processzor: Intel Core 2 Quad Q8300 (2,5 GHz)
RAM memória: 4 GB, DDR3-as
Grafikus kártya: AMD Radeon HD 7700 Series (1 GB memóriával, 1050 MHz-es órajellel)
Operációs rendszer: Win 10 Pro 64 bites (jogtiszta)
WoT: alap grafika, egyedi beállításokkal (megjelenítési távolság maximumon, mindenféle effektek kiiktatva)

Mai játékok eszik a memóriát (gpu-t is). Esetleg próbálj +4-8Gb memóriát hozzáadni, lehet kicsit jobb lesz, kétséges, hogy találsz pont ugyanilyen DDR3-ast.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #300497 Írta: Tank_szemelyzete

Shunz beküldte: Mai játékok eszik a memóriát (gpu-t is). Esetleg próbálj +4-8Gb memóriát hozzáadni, lehet kicsit jobb lesz, kétséges, hogy találsz pont ugyanilyen DDR3-ast.

Ha WoT közben kiugrok feladatkezelőbe, akkor látszik, hogy a program memóriahasználata eléggé durva (akár 1700 MB), de a GPU alig van használva (alig pár százalék). Igazából én is a RAM-ra tippeltem (előző WinXP-s gépemen 2 GB-ról 3,2 GB-ra emelve a RAM-ot elég szép teljesítménynövekedés volt WoT-ban), de gondoltam, inkább megkérdezem.

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #300505 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Tank_szemelyzete beküldte:

Shunz beküldte: Mai játékok eszik a memóriát (gpu-t is). Esetleg próbálj +4-8Gb memóriát hozzáadni, lehet kicsit jobb lesz, kétséges, hogy találsz pont ugyanilyen DDR3-ast.

Ha WoT közben kiugrok feladatkezelőbe, akkor látszik, hogy a program memóriahasználata eléggé durva (akár 1700 MB), de a GPU alig van használva (alig pár százalék). Igazából én is a RAM-ra tippeltem (előző WinXP-s gépemen 2 GB-ról 3,2 GB-ra emelve a RAM-ot elég szép teljesítménynövekedés volt WoT-ban), de gondoltam, inkább megkérdezem.

Nem tudom, hogy most hol tartanak a memória árak, de egy SSD rengeteget dobna a géped teljesítményén.
Nálam Phenom 2 @x4 920 van 4GB memória társaságában, SSD-ről fut a win és a wot. Játék közben megy a torrent és a youtube is, alt+tab-ra sem lassul be.

Ui.: Mi ez az új topiccím?

4 hónapja 3 hete #300515 Írta: Tank_szemelyzete
Egy Örömködős diszkusszió kapcsán az ünnepi hangulatról és a barkácsolásról (meg a kiszedhető jutalmakról).
Ha az ember annyi gyűjteményt akar kimaxolni, ahányat csak lehet, akkor érdemesebb várni és csak az esemény vége felé nekifogni barkácsolni. Így később lesz meg a 10-es ünnepi hangulat, de cserébe véletlenül sem barkácsolsz olyasmit, amit utána viszontlátsz a kis ládákból (és amire emiatt feleslegesen költöttél töredéket). Továbbá az utolsó napokban könnyebben rászánja magát az ember arra, hogy szükség esetén a fáról is leszedjen minden díszt, azokat is bezúzza, majd a kapott töredékekből tovább barkácsoljon.
Ha viszont nincsenek komolyabb terveid a gyűjteményekkel, akkor tényleg lehet egy gyors költség-haszon elemzés alapján barkácsolni. Én a magam részéről csak a horoszkópos álcát szeretném kiszedni (az ki is néz valahogy) meg a tavalyi Tangerinocéroszt (a rénszarvasvontatta Hummel matrica miatt), szóval nemsokára kiszámolom, hogy a jelenlegi 20 ezer töredékem elég lesz-e és ha jó eséllyel igen, akkor lehet hogy nekiesek. Ha nagyon sok töredékem maradna, akkor még esetleg a Szemcsés páncélzat álcát kiszedem (az kinézetileg határeset).
És ha már jutalmak: szerintetek is a Holiday Ops 2019 volt a legjobb gyűjtemény jutalmak terén? Az én álláspontom a következő:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

4 hónapja 3 hete #300517 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Részben egyetértek, részben nem. Szerintem megéri már az elején barkácsolni - egy picit. Én kibarkácsoltam úgy 8 db V-ös szintű díszt a kis dobozokból kapottak mellé. Az V-ös díszek á 360 töredékért jutányos áron vannak. Lootboxot nem vettem, viszont a játékra és így a küldikre jutott idő és most lelkiismeretesen csinálgattam is ezeket. Így már jópár napja 10-es ünnepi hangulatom van. A gép szerencsésen dobott 3 nagy díszt is, így ebből 1-t kellett barkácsolni, vasárnap ez is meglett. :) Így van 41% kreditbónusz alapból, ez azért jól jön. :cheer:

Ezt követően viszont valóban érdemes kivárni a kraftolgatással. A Hóangyalokat sem kell sürgetni – csajokat amúgy sem szabad. :lol: Hóangyalok szép lassan töltögetik a gyűjteményeket.

Viszont Chucky küldetéseire érdemes némi töredéket számolni. Pár napja volt az a küldetése, hogy lőj meg 25 TD. Hát engem így a TD-k még nem kerültek :lovcsi: , a 3. napra lett meg ez a küldi. Ez most nem érdekes, ámde ha az utolsó napon gorombul be Chucky, akkor csak szenvedve-dühöngve jönne össze a 32. küldetés. Ha netán nem is jönne össze, akkor az a 20% tankár-kedvezménybe kerülne, azaz 1,2 milla kredót buknék. Ha meg valaki nem játszik naponta, akkor még az előző napokból is visszamaradhat ilyen nehezen-viccelő küldetés, Úgyhogy erre érdemes félretenni valamennyi töredéket, egyéni adottságtól függően.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tankpeti

4 hónapja 3 hete #300534 Írta: SUNDI1968
Megválaszolva: SUNDI1968
Hali
A ma reggeli frissités után az összes tankom legénysége "dezertált" kivéve a parancsnokot.Ez nálam csak megjelenitési hiba vagy általános ? Vettem tankot is és nem lehet legénységet rá tenni.

Siv Vis Pacem Parabellum

4 hónapja 3 hete #300535 Írta: Domee89
Megválaszolva: Domee89
Helló nekem is ez a p problémám a reggeli frissítés óta. :/ :(

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.