Csak egy kérdés

3 éve 3 hónapja #300640 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
Összejött egy kis aranyam és gondolkodom a tankvásárláson. A játékban aranyért megvehető tankok melyikét nem ajánljátok, ami biztos baklövés lenne? Illetve melyik a "legjobb" aranyért megvehető a kínálatban?

Köszi a segítséget és
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
:thx2:



skill4ltu épp most csinált az összes prém tankról egy összefoglaló kategorizálást, hogy melyik mennyire éri meg. 4 kategóriába sorolja őket (Bad, Playable, Good, Epic)

Light:

TD:

Med:

Heavy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Raptorial Bird
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300641 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
összehasonlításnak itt van qb tegnapi anyaga:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Raptorial Bird
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300642 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
A lányok által osztogatott 5x-es szorzók elvesznek az ünnepi hangulat végeztével, vagy megmaradnak, amíg el nem használjuk őket?
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300644 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

A lányok által osztogatott 5x-es szorzók elvesznek az ünnepi hangulat végeztével, vagy megmaradnak, amíg el nem használjuk őket?

Bár, most, hogy jobban utána néztem, csak aznap használható fel a 4db 5x-es szorzó. :(

Kár érte.
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300663 Írta: FrissHúús
Megválaszolva: FrissHúús
Sziasztok.
Egy gyors kérdéssel fordulnék hozzátok.
Szenvedek a T55A két utolsó küldetésével,az SPG-15 és a HT-15 -el.
Garázsomban csak GWPanther van SPG-ből mert nem igazán preferálom a játékot velük de hát a küldik miatt kell valami.(Nem nagyon megy vele ki a 3000 DMG)
Nehéz tankokból IS-7 és E-100 megvehető már meg a T-10 valamint az Obj-257.
IS-3 a garázsban de nem sikerül vele sehogy sem a 12000.....

Melyik tankokat javasolnátok erre a két küldetésre a mostani metában ? Fejlesztek új ágat is nem probléma időm van .
Előre is köszönöm a válaszokat :silly:
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300670 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok.
Egy gyors kérdéssel fordulnék hozzátok.
Szenvedek a T55A két utolsó küldetésével,az SPG-15 és a HT-15 -el.
Garázsomban csak GWPanther van SPG-ből mert nem igazán preferálom a játékot velük de hát a küldik miatt kell valami.(Nem nagyon megy vele ki a 3000 DMG)
Nehéz tankokból IS-7 és E-100 megvehető már meg a T-10 valamint az Obj-257.
IS-3 a garázsban de nem sikerül vele sehogy sem a 12000.....

Melyik tankokat javasolnátok erre a két küldetésre a mostani metában ? Fejlesztek új ágat is nem probléma időm van .
Előre is köszönöm a válaszokat :silly:

Az E-100-at most nagyon eltalálták. Egész játszható lett a 12.8-as ágyúval. A lényeg ezeknél a küldiknél, hogy minél több HP-s tankkal menj, és próbálj meg minél többet sebezni. Sokat segít az is, ha felteszed a "fejlesztett edzést" , hisz ez is emeli a rólad lelőhető HP-t. Természetesen szerencse sem árt, hogy kifogj egy ügyetlen bagázst, és jókor légy jó helyen, meg hát az adott járművet sem árt, ha tudod használni.
SPG-ből is jobb a magasabb osztály, hisz ott több a lőhető HP. A németek is megfelelőek, de a legjobb talán az angol vonal. Itt keress olyan gócpontokat, ahol sok ellenséges tank tobzódik. Mint ahogy a HT-nál, itt sem árt a szerencse és a megfelelő játéktudás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FrissHúús
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300671 Írta: Mordok
Megválaszolva: Mordok
Sziasztok! Elértem az ünnepi hangulatban a X. szintet és megkaptam a jelvényt, ami lecseréli a tavalyit, kék szallagon a csillag, kék középpel. Azonban mégsem jelenik meg a játékoslitában a nevemnél, és a tavalyi is eltűnt onnan. Sok játékosnál meg látom, hogy ott van. Vajon mi módon tudom megjelentetni? Köszi, ha segítesz!
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300710 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok!
Ellőszőr is boldog új évet mindenkinek!
Kérdésem az hogy kötvény boltban mikor várható új tankok érkezése?
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300712 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!
Ellőszőr is boldog új évet mindenkinek!
Kérdésem az hogy kötvény boltban mikor várható új tankok érkezése?

"Kötvény bolt:

Itt is változásokra számíthatunk, igyekszünk majd kétévente frissíteni a boltot. Érdekesebb cuccok is elérhetővé válnak majd."
www.wotinfo.hu/...tervek

ui.: A kétévente lehet, hogy évente kétszert jelent. A fordítás egyik lehetséges értelmezése.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300723 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Sziasztok!

Egy rövid kérdéssel kezdeném az évet!
Mi a különbség a AMX M4 mle. 49 és az AMX M4 mle. 49 Liberté között?

Köszönöm!
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300724 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Sziasztok!

Egy rövid kérdéssel kezdeném az évet!
Mi a különbség a AMX M4 mle. 49 és az AMX M4 mle. 49 Liberté között?

Köszönöm!


Szerintem csak annyi hogy az egyiken van alapból festés, a másikon pedig nincs. Úgy mit pl a STG, Guard; és a Skorpion, Skorpion G között.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300726 Írta: Nyegreg
Megválaszolva: Nyegreg
Sziasztok!

A tervrajzokkal kapcsolatban lenne kérdésem. Nézegettem a hozzászólásokat a 19.03.19-es tervrajzos ismertető kapcsán, de nem találtam választ rá...

Szóval...ha van mondjuk 150 univerzális, meg mondjuk 100 nemzeti töredékem. A példa kedvéért legyen ez angol. Kitudom belőle fejleszteni és megvenni a X-es FV-t, vagy a X-es Super Conq-ot, stb...ha az adott ágat nem kezdtem el?
Tehát a tervrajzokat feltudom úgy használni, hogy egy tank előtt nem kell kiszenvednem az előtte lévő többi tankot? Vagy mindenképpen csak a következő tank kifejlesztésének gyorsítására tudom felhasználni?

Köszönöm a válaszotokat! Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300727 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Sziasztok!

A tervrajzokkal kapcsolatban lenne kérdésem. Nézegettem a hozzászólásokat a 19.03.19-es tervrajzos ismertető kapcsán, de nem találtam választ rá...

Szóval...ha van mondjuk 150 univerzális, meg mondjuk 100 nemzeti töredékem. A példa kedvéért legyen ez angol. Kitudom belőle fejleszteni és megvenni a X-es FV-t, vagy a X-es Super Conq-ot, stb...ha az adott ágat nem kezdtem el?
Tehát a tervrajzokat feltudom úgy használni, hogy egy tank előtt nem kell kiszenvednem az előtte lévő többi tankot? Vagy mindenképpen csak a következő tank kifejlesztésének gyorsítására tudom felhasználni?

Köszönöm a válaszotokat! Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!


Igen, bármilyen tankra fel tudod használni a töredékeket. Nem befolyásolja hogy az előző tankok ki lettek e fejlesztve.
Szép napot!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nyegreg
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300728 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Sziasztok!

A tervrajzokkal kapcsolatban lenne kérdésem. Nézegettem a hozzászólásokat a 19.03.19-es tervrajzos ismertető kapcsán, de nem találtam választ rá...

Szóval...ha van mondjuk 150 univerzális, meg mondjuk 100 nemzeti töredékem. A példa kedvéért legyen ez angol. Kitudom belőle fejleszteni és megvenni a X-es FV-t, vagy a X-es Super Conq-ot, stb...ha az adott ágat nem kezdtem el?
Tehát a tervrajzokat feltudom úgy használni, hogy egy tank előtt nem kell kiszenvednem az előtte lévő többi tankot? Vagy mindenképpen csak a következő tank kifejlesztésének gyorsítására tudom felhasználni?

Köszönöm a válaszotokat! Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!


Szia! Csak annyit kell még tudnod, hogy az ágon lévő tankok azon moduljait, melyek a fejlesztés irányában vannak, ki kell fejlesztened szabad XP-ből.
Boldogabb új évet!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nyegreg
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300729 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!

A tervrajzokkal kapcsolatban lenne kérdésem. Nézegettem a hozzászólásokat a 19.03.19-es tervrajzos ismertető kapcsán, de nem találtam választ rá...

Szóval...ha van mondjuk 150 univerzális, meg mondjuk 100 nemzeti töredékem. A példa kedvéért legyen ez angol. Kitudom belőle fejleszteni és megvenni a X-es FV-t, vagy a X-es Super Conq-ot, stb...ha az adott ágat nem kezdtem el?
Tehát a tervrajzokat feltudom úgy használni, hogy egy tank előtt nem kell kiszenvednem az előtte lévő többi tankot? Vagy mindenképpen csak a következő tank kifejlesztésének gyorsítására tudom felhasználni?

Köszönöm a válaszotokat! Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!


Röviden, nem tudod kifejleszteni.
Kicsit bővebben: a Super Conqueror-hoz kell 12 tervrajz, ezeket meg tudod csinálni univerzálisból és nemzetiből, DE. Nem tudod megvenni! Sőt, kifejleszteni sem tudod. (én így vagyok az obj.140-el) Ugyanis a kifejlesztéshez az előző tank oda vezető moduljait is ki kell fejlesztened. Vagyis a Conqueror tornyát és ágyúját. Viszont ezeket csak akkor tudod fejleszteni, ha a Conqueror ki van fejlesztve. :) Ki van ez találva. ;) Vagyis, az ágon ki kell fejlesztened minden tankot és a következő tankhoz vezető modulokat. Meglehet úgy oldani, hogy az ágon egy tankkal sem játszol, csak marha sok tervrajz és free xp kell hozzá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nyegreg
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.