Jelenleg 271 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 1 hete #292479 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Ez az 5x XP szorzó hogy működik? Csatánként számolja, mindegy mivel megyek?

Klán: ROTON
A legjobb hely
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #292480 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W

Matt__Kirby beküldte: Ez az 5x XP szorzó hogy működik? Csatánként számolja, mindegy mivel megyek?

Igen, amelyik tankkal nyersz és benne vagy a top10ben úgy beadja automatikusan amig el nem fogy.

"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 hónapja 1 hete #292482 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

W4SS4W beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Ez az 5x XP szorzó hogy működik? Csatánként számolja, mindegy mivel megyek?

Igen, amelyik tankkal nyersz és benne vagy a top10ben úgy beadja automatikusan amig el nem fogy.

Annyi kiegészítés, hogy csak olyan tanknál működik, amivel már megvolt a napi első győztes csata.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292484 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

PZoli beküldte:

Sezamme beküldte: Mi az a hősies védekezésért bónusz és miért kaptam? Eddig is volt csak nem vettem észre, vagy ez valami újítás?

Vesztes csata esetén kaphatod, ha nagyon nagyot alakítasz. Így lehetséges tankászt szerezni bukó csatában. A pontos kritériumait nem tudom, hogy milyen feltételeknek/teljesítménynek kell lennie.

Régóta van már a "hősies védekezés" bónusz: ha bukó a csata, de szerzel min. 1 egy csata hőse/epikus medált, akkor megkapod a győzelemért járó 1,5x-es xp-szorzót, de még (talán) kreditből is többet kapsz.

Csata hőse medálok pl: Top Gun, Nagy Kaliber, Védő, Bajtársak(!), stb..
Epic medálok pl: Radley-W, Pool, Pascucci, Lehvaslaiho, stb..

Összes medál itt: www.wotinfo.hu/...etesek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme, harakiri

1 hónapja 1 hete #292486 Írta: Matt__Kirby
A Karavgn jobb e mint az Emil II? Érdemes kihúzni?

A legjobb hely

1 hónapja 1 hete #292487 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Persze.

Matt__Kirby beküldte: A Karavgn jobb e mint az Emil II? Érdemes kihúzni?

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292498 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
T110E3-ról vélemények? Lehet vele heavy stílusban játszani? Életképes a mai metában?

1 hónapja 1 hete #292499 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

PZoli beküldte:

Sezamme beküldte: Mi az a hősies védekezésért bónusz és miért kaptam? Eddig is volt csak nem vettem észre, vagy ez valami újítás?

Vesztes csata esetén kaphatod, ha nagyon nagyot alakítasz. Így lehetséges tankászt szerezni bukó csatában. A pontos kritériumait nem tudom, hogy milyen feltételeknek/teljesítménynek kell lennie.

Még annyit hozzáfűznék, hogy eddig is volt, és csak nem vetted észre.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

1 hónapja 1 hete #292505 Írta: PZoli

Hunter9956 beküldte: T110E3-ról vélemények? Lehet vele heavy stílusban játszani? Életképes a mai metában?

Ha a hasát nem látják, akkor szemből nagyon nehéz beütni, mert a kupolája nem weakspot, szóval lényegében egy erődítmény. Mivel tornya nincs, ezért mindig rá kell fordulni az ellenre és csak utána tudsz célozni, lőni. Eközben akár le is trackelhetnek, de jó eséllyel van idejük visszabújni a fedezékbe, már ha van nekik. Az E4 inkább használható heavy-ként a forgó tornya miatt, de annak meg nincs elég páncélja és a kupolája is belőhető, szóval akkor már (szerintem) inkább egy jó heavy. Mégis az E3-at többre tartom, mert bár kevésbé rugalmas, de abban amit tud, abban nagyon erős. Ha be tudsz állni hull-downba, akkor onnan csak az arty-k és a HE-eső szed ki, a GOLD-ok is csak nagyon extrém esetben üthetnek be (az ágyú tövénél van egy pici gyűrű, ahol csak 305-320 a páncél, de ezt célzással sem igazán lehet eltalálni (főleg, ha minimálisan mozgatva van a tank), csak a random adhatja be mondjuk 100-ból egyszer). 295-ös AP-ja van, ami már alapban is elég jó, de a 375-ös apcr-e a legtöbb tankon képes átmenni, mindez 750-es alfával, ami mai napig elrettentő. Természetesen meg kell említeni, hogy fix tornyos TD-ként, ha beflankelik, akkor elég nagy bajban, mert a nagy páncélhoz nagy lomhaság is társul.

Mélyebb tudással nem rendelkezem sajnos, mert a TD-k passzívabb játéka nem az én világom, így valószínűleg nem rendelkeztem a megfelelő türelemmel a használatához. Mivel sikeresen meg lett a az obj260, így el is adtam. Személy szerint a T95 számomra sokkal fun-abb, így az még mai napig kigördül a garázsomból.

+1: Szerintem tedd fel az amerikai harckocsik és/vagy a TD-s topicban is ezt, ott talán több illetékes látja a kérdést.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Hunter9956

1 hónapja 1 hete #292506 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Hunter9956 beküldte: T110E3-ról vélemények? Lehet vele heavy stílusban játszani? Életképes a mai metában?

Randomban én alig látom az E3-t (és a nagyon hasonló stílusú Badger-t sem), ámde SH-n az egyik taktikusunk rendszeresen ezt kér zártabb pályán védéshez és van 4 srác, akinek van is ilyen járgánya - és azt tudom mondani, hogy az ellen nagyon nem boldogul ellenük. Igaz, ehhez az SH körülményei/adottságai kellenek. Aztán lehet, hogy a TS-5 (relatív?) sikere randomban is életet lehel ebbe az ágba ill. az E3-ba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, PZoli

1 hónapja 1 hete #292511 Írta: Matt__Kirby
Érdemes lenne, de. A lassúság miatt talán mégsem. Távolról Sniperkedni pontatlan, közelre menni meg nem mindig van idő. SH-ra ilyesmikre jól jöhet, ahol együttműködik a csapat és van ideje kibontakozni. Lehet vele attól élvezetes köröket menni randomban, de a mai felgyrsult csatákban nehéz vele kibontakozni.

A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, PZoli

1 hónapja 1 hete #292512 Írta: Gábor87
Megválaszolva: Gábor87
Sziasztok!

Velemenyetekre lennek kivancsi.

Wotot szeretnem hd-ben lehetoleg magas reszletezettseg mellett jatszani. Kineztem egy pc-t szerintetek ezzel a geppel milyen ertekeket lehet elerni felbontasban reszletezettsegben.

Amd ryzen 1200 4x3.4 gh
8 gb ram
Radeon rx 470 8 gb videokartya

Koszi elore is!

1 hónapja 1 hete #292513 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Matt__Kirby beküldte: Érdemes lenne, de. A lassúság miatt talán mégsem. Távolról Sniperkedni pontatlan, közelre menni meg nem mindig van idő. SH-ra ilyesmikre jól jöhet, ahol együttműködik a csapat és van ideje kibontakozni. Lehet vele attól élvezetes köröket menni randomban, de a mai felgyrsult csatákban nehéz vele kibontakozni.

A sebesség nem jelent gondot, a Mausal is jól elszórakozok:)

1 hónapja 1 hete #292514 Írta: classicblue
Megválaszolva: classicblue
Helló!
Még 15k tapasztalati pontra vagyok az Strv 103-0-tól. Mit adjak negyedik képességnek a legénységnek? Eddigi képességek:
parancsnok: BiA, 6. érzék, álca
vezető: BiA, kuplungégető, álca
rádiós: BiA, helyzetfelismerés, álca
Javításra gondolok elsősorban, vagy ez nem annyira lényeges?

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292518 Írta: PZoli

classicblue beküldte: Helló!
Még 15k tapasztalati pontra vagyok az Strv 103-0-tól. Mit adjak negyedik képességnek a legénységnek? Eddigi képességek:
parancsnok: BiA, 6. érzék, álca
vezető: BiA, kuplungégető, álca
rádiós: BiA, helyzetfelismerés, álca
Javításra gondolok elsősorban, vagy ez nem annyira lényeges?

Nekem az a 4. skil rajtuk. 5-nek pedig a parancsnoknak a felderítőt, a többieknek tűzoltást raktam (pótellátmánnyal használom). A klasszikus kapáslövés, sima utazás, off road vezetés, biztonságos elhelyezés szakértelmeket nem érzem annyira elsődlegesnek ezeken a tankokon, mert alapjáraton nagyon pontos pontos az ágyú és kiváló a mobilitás is. A javítás viszont életet menthet, ha két tracket is kapok egymás után.
+1: ha esetleg már ki tudod választani az új skill-t, de még nem tetted, akkor megfontolandó, hogy csak azután teszed meg, miután kifejlesztetted a 103-at és kreditből átképezted a legényeket, így nem esnek vissza 90%-ra a fő skillel. Persze, ha aranyból képzed át, akkor tárgytalan.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.