Jelenleg 498 vendég és 6 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292436 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

longfinger beküldte: Nagyon felemásak az érzéseim a játékkal kapcsolatban. Egyrészt hihetetlenül tetszik és nagy truváj mikor győztes meccset nyomunk és még jól is szerepelek, viszont sajnos nyomasztó többségben vannak a csaták ahol nem is tudom igazán mi történik. Sajnos a játék nem ad lehetőséget a pályák megismerésére és mivel a Jacktor modpackot már feltettem azt is látom, hogy sokszor olyan az ellenfél mint egy virágoskert. Értsd zöld, sárga, narancs, miközben a saját csapatom zömében -hozzám hasonlóan- még értékeléssel sem rendelkező noob. Tudom, hogy idő és gyakorlás kérdése de eléggé rögös utat ad a kezdőknek a játék....

kicsi tierekben nagyon gyorsan pörögnek a csaták, szinte semmi különbség nincs a könnyű, közepes és nehéztankok között, mint mondtam, az egész egy nagy darálás. mindenki megy amerre lát. mongyuk ez tier 10-ben is elég sokszor előfordul. :) a mapokat majd megismered...csak nyugi, kell hozzá pár ezer csata. ami nagyon fontos, hogy minél előbb tanuld meg használni a bokrokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #292437 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

longfinger beküldte: Köszönöm a tanácsokat! Nyilván nem görcsölök arra rá, hogy nekem minden csata után nőjenek az értékeléseim, pusztán meg akarom érteni a dolog miértjét.
A tier 8-as tank kérdéshez meg annyit, hogy 53 csatával szerintem keveseknek volt. nekem egy III-as tank a legnagyobb de szerintem még nem is játszottam vele...

Itt egy videó, ahol nagyjából elmondja, hogy mi alapján számítódik a személyes értékelésed. Nyilván, minél több csatád lesz, annál kevésbé fogod észrevenni a fel illetve lefele ingadozást.
wot-tudasbazis....-fame/

Mivel a hozzászólásodból azt vettem ki, hogy te egy vizuális típus vagy, itt megtalálod a kiszámoló képletet is hozzá:
wiki.wargaming...._(WoT)
Jó szórakozást!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292438 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
a bokorban való csücsülés , és a vele arányos a személyes értékelés növekedése valószínűnek tartom hogy egy spotter / light / könnyű tankkal tetted. ami által , azaz a felderítésed által sok sebzést tudott okozni a csapatod . egy könnyű tanknak ez a feladata a felderítés. mert ha ugyanezt teszed más tankokkal valószínű már az elején meghalsz . amit lentebb is mondtak , kiegészítem , nézzél youtubon sok videót , nézz be ide az oldalra olyan rendszerességgel , ahogy csak az időd engedi , kérj több segítséget tapasztalt játékosoktól és így fogsz a leghamarabb belerázódni , felzárkózni.

1 hónapja 1 hete #292440 Írta: Nagyfiu601
Megválaszolva: Nagyfiu601
Sziasztok!

Frissítés óta a garázsban tank váltás közben kiírja hogy garázs frissítése, majd kilép a játékból. Nem mindegyik tanknál csinálja, de például most nyitott Firefly-t nemtudom megnézni mert rákattintok és bezáródik a játék. Ha csak 1 tankal ami ki van jelölve akarok menni akkor tudok csatázni bármennyit, akkor van a baj ha mással is akarok mert akkor kilép.
Mitől lehet ez?
Drivereket frissítettem, windowst frissítettem, 8gb Ramom van 1050TI videókártya, i7 processzor.

Köszönöm előre is a segítséget!

1 hónapja 1 hete #292442 Írta: harakiri

Nagyfiu601 beküldte: Sziasztok!

Frissítés óta a garázsban tank váltás közben kiírja hogy garázs frissítése, majd kilép a játékból. Nem mindegyik tanknál csinálja, de például most nyitott Firefly-t nemtudom megnézni mert rákattintok és bezáródik a játék. Ha csak 1 tankal ami ki van jelölve akarok menni akkor tudok csatázni bármennyit, akkor van a baj ha mással is akarok mert akkor kilép.
Mitől lehet ez?
Drivereket frissítettem, windowst frissítettem, 8gb Ramom van 1050TI videókártya, i7 processzor.

Köszönöm előre is a segítséget!

módok törlése vagy anélküli indítás esetleg?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nagyfiu601

1 hónapja 1 hete #292443 Írta: Nagyfiu601
Megválaszolva: Nagyfiu601
Nincsenek modok, külön nem tettem fel semmit.

1 hónapja 6 napja #292451 Írta: harakiri

Nagyfiu601 beküldte: Nincsenek modok, külön nem tettem fel semmit.

se torrent nem megy alatta , sem semmilyen letöltés , vagy akár videó - film ? esetleg frissítések letöltése a játék közben ?

ha ezekre mind nem a válasz akkor javaslok egy driver frissítést , ha az sem jön be akkor sajnos tanácstalan vagyok .....

1 hónapja 6 napja #292456 Írta: VaFec

Töröld a C:\Users\"neved"\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldofTanks könyvtárat.
Ezután ha indítod a játékot minden beállítást újra el kell végezned, de valószínűleg ez megoldja a problémádat.

1 hónapja 6 napja #292458 Írta: harakiri

VaFec beküldte:

Töröld a C:\Users\"neved"\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldofTanks könyvtárat.
Ezután ha indítod a játékot minden beállítást újra el kell végezned, de valószínűleg ez megoldja a problémádat.

max a log-ot kell törölnie , de az egészet miért ?

1 hónapja 6 napja #292460 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

harakiri beküldte:

VaFec beküldte:

max a log-ot kell törölnie , de az egészet miért ?

Ott vannak a cache fájlok és a beállításokat tartalmazó preferences.xml fájl. Gyakran ezek a fájlok okoznak valamilyen problémát verzió váltáskor, vagy olyankor, amikor új videokártya kerül a gépbe. A legegyszerűbb az egész mappát törölni, úgy nem kell kitalálni, hogy melyik fájl a hibás.

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #292465 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Kaptam egy hónapra progettot, h lehet megvenni??? Írja h 11000 arany, de nem lehet rákattintani, csak a hónap lejárta után lehet megvásárolni, v vhol máshol kell? Vagy nem lehet majd megvenni???

1 hónapja 6 napja #292467 Írta: longfinger
Megválaszolva: longfinger
Van annál szarabb érzés a játékban mikor 6 killed van és kikap a csapatod?

1 hónapja 6 napja #292469 Írta: VaFec
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Pontosan ezért!

1 hónapja 6 napja #292470 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Mi az a hősies védekezésért bónusz és miért kaptam? Eddig is volt csak nem vettem észre, vagy ez valami újítás?
Mellékletek:

1 hónapja 6 napja #292471 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sezamme beküldte: Mi az a hősies védekezésért bónusz és miért kaptam? Eddig is volt csak nem vettem észre, vagy ez valami újítás?

Vesztes csata esetén kaphatod, ha nagyon nagyot alakítasz. Így lehetséges tankászt szerezni bukó csatában. A pontos kritériumait nem tudom, hogy milyen feltételeknek/teljesítménynek kell lennie.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.