Csak egy kérdés

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #306997 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Még mindig nagyon ramatyul megy a játék, valszeg már soha nem is fog úgy menni, mint fénykoromban, annyi az új dolog, hogy kb kezdő hibákat követek el minden meccsen 
De hát, evvan. Viszont. Az AMX 13 105 tényleg ennyire szar? A kilencest nagyon jó lightnak tartom, de ez a tízes, ez valami fémhulladék. Oké, szarul játszok vele ezt elismerem, de valahogy nem érzem az erőt ebben a járgányban. Érzi valaki más?

Figyelem: Spoiler!
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #306998 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby

Még mindig nagyon ramatyul megy a játék, valszeg már soha nem is fog úgy menni, mint fénykoromban, annyi az új dolog, hogy kb kezdő hibákat követek el minden meccsen 
De hát, evvan. Viszont. Az AMX 13 105 tényleg ennyire szar? A kilencest nagyon jó lightnak tartom, de ez a tízes, ez valami fémhulladék. Oké, szarul játszok vele ezt elismerem, de valahogy nem érzem az erőt ebben a járgányban. Érzi valaki más?

Figyelem: Spoiler!

Nem vagyok über szuper játékos, viszont a 105-öt szeretem, jobban mint az EBR-t.
Nyilván passzív spotternek használom, az ágyúja szerintem a legjobb az ágon, igaz csak 3 lőszer fér bele, de ha beletárazol egy EBR-be nyilván átgondolja melyik rendezvényen van.
Szerintem a legjobb passzív spotter, de ezt mondom persze az én szintemen.
Azért szeretem jobban mint az EBR-t mert ahhoz rosszak a reflexeim, és több ügyességet igényel. Viszont passziv spotternek nem kell csak ész.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, _Szazados_
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #306999 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
Én is szeretem a 105-öt, nekem tetszett. Hiába pontatlan, a 390-ből 1 is elég bárkinek, fájdalmas egy light-tól. Legjobb X-esek közt van nálam statra, ami nem valami sok, csak 1600+. 13 90-el 2200+-t tudtam eddig 
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #307005 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Pedig sajnos a tank számomra elég ratyi.. A jelenlegi tízes light meta három light körül forog, EBR (aktív spot), Manticore (passzív) és T100 (hibrid damage dealer). A francia egyfajta minibatchat annak minden hátrányával. Egész gyors, de lassan fordul, az ágyú beszűkült célkör nélkül használhatatlan és könnyű tank létére nem esik le a camo ha mozog, cserébe kisebb tárral rendelkezik. Nagyon gondolkodom, hogy teljesen átrakom medre a felszereléseket, improved stabi, venti, és kísérleti akármi, amelyik a célzást meg a szórást javítja, másképp trash a gun   Vagy eladom és visszaveszem a kilencest.
Ja és beletárazni egy EBR-be? Ez kb önmagában lehetetlen feladat, de 13 105-tel ez mindenhogyan lehetetlen 

Szerencsétlen progettot is nerfelik (és vel együtt a standard b-t) három év után újra, amit nem értek, mivel a tank népszerűsége nagy ez igaz, de mindkét tank győzelmi aránya eléggé a sor vége felé van. Nekem mindkét tank nagy kedvenc, de hogy mihez kezdek ezután a tízessel és főleg a benne lévő hát skilles legénységgel, azt nem tudom....
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307009 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby

Figyelem: Spoiler!

Ja és beletárazni egy EBR-be? Ez kb önmagában lehetetlen feladat, de 13 105-tel ez mindenhogyan lehetetlen 

Figyelem: Spoiler!
Nekem mindkét tank nagy kedvenc, de hogy mihez kezdek ezután a tízessel és főleg a benne lévő hát skilles legénységgel, azt nem tudom....

Hát azért menni szokott néha az a beletárazás, nyilván számít ki ül az EBR-ben, mert ha jó akkor nem fogod eltalálni, de szerencsére nem ez a jellemző 
Amikor passzív spotolok, és közelít egy EBR - és nem tudok elmozogni, mert nem olyan a helyzet - akkor ráteszem az automatát és megyek a seggében és tárazok. Persze suicide dolog, de ilyenkor nincs mit veszteni. Számít, hogy belelő e mégegyet a csapat, hogy az ellenségtől kapod e a fokuszt vagy sem persze.
Az én szintemen (1200wn8) egyedül a 105 az amiben nem aggódom ha EBr jön szembe, mert tudom, hogy nagyon fog neki fájni. Persze ez nem vonatkozik arra ha jó az EBR-es mert akkor nem fogod eltalálni Strv-vel sem.
Nem gondolom, hogy annyira szar lenne az ágyúja, az ágon az összes lövés görbül mindenfelé, ezt éreztem pontosabbnak. 
De lehet hogy csak az emlékek szépültek meg idővel, egy ideje már nem játszottam a tankot.
A medes setup amit mondtál, érdekesnek hangzik, kíváncsi vagyok mi lesz a véleményed utána. Nekem eszembe sem jutott lecserélni a felszerelést, mert a látótáv az isten (lightnál) és van az a parancsnoki látásmód (vagy mi, - 10% camou) ami szinte kötelező így már 2 slot foglalt, nincs sok variációra lehetőség.
 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307010 Írta: Mugen79
Megválaszolva: Mugen79
Helló egy olyan kérdésem lenn, hogy van a garázsomban egy KV-1SA orosz prém tank ezt honnét kaphattam vagy mikor van róla infó ? nem nagyon foglakoztam a kapott tankokkal ezt is most vettem csak észre gondolom régota ott porosodhat. köszi ha van infód :)
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307012 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Helló egy olyan kérdésem lenn, hogy van a garázsomban egy KV-1SA orosz prém tank ezt honnét kaphattam vagy mikor van róla infó ? nem nagyon foglakoztam a kapott tankokkal ezt is most vettem csak észre gondolom régota ott porosodhat. köszi ha van infód :)
 

Novemberben kaptuk, évfordulós jutalomként.
worldoftanks.eu...v-1sa/
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307021 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Sziasztok! Erődítmény csatákban mik mostanság a legnépszerűbb járművek 6. 8. és 10. szinten? 
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307025 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain

Sziasztok! Erődítmény csatákban mik mostanság a legnépszerűbb járművek 6. 8. és 10. szinten? 

Hali! Amennyire én tudom per pill:

Tier 6: Type 64, T34-85M
Tier 8: EBR 75 fl, Bourrasque, Progetto 46, Skoda T56, BZ-176 (helyenként KV-5) Defender, Skorpion G
Tier 10: Csiftén, 279e, Cs-63, EBR 105, AMX M4, AMX 50B, Obj 907, S. Conq., Obj 277
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307038 Írta: Mugen79
Megválaszolva: Mugen79
Hallo, ezt meg tudom valahol nézni hogy melyik prém tanknak milyen a Kredit szorzólya, tegnap elővettem az AMX CDC-t több a éves pihenöből és meglepődtem milyen jól adta a kreditet, igaz prém fiokkal és 50%-os kreditbónusszal mentem de 30-120 ezer között hozott körönként és nem mentem nagyon jókat csak max 3-as jelvényt de 1500-1800 as sebzésnél már 100 ezer körül volt nyertes csatával.
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307039 Írta: Tusi67
Megválaszolva: Tusi67
Két fókom van a Wotban.Kérdésem:Hogyan lehet belépni külön külön egy gépen?Gondolom a bejelentkező képernyőn kell hozzáadni a màsik fiókot,csak nem tudom hogyan.
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307040 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Hallo, ezt meg tudom valahol nézni hogy melyik prém tanknak milyen a Kredit szorzólya, tegnap elővettem az AMX CDC-t több a éves pihenöből és meglepődtem milyen jól adta a kreditet, igaz prém fiokkal és 50%-os kreditbónusszal mentem de 30-120 ezer között hozott körönként és nem mentem nagyon jókat csak max 3-as jelvényt de 1500-1800 as sebzésnél már 100 ezer körül volt nyertes csatával.

A kreditszorzók megnézésére nincsen mód, ezeket csak a WG tudja.
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307041 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Két fókom van a Wotban.Kérdésem:Hogyan lehet belépni külön külön egy gépen?Gondolom a bejelentkező képernyőn kell hozzáadni a màsik fiókot,csak nem tudom hogyan.

Ha Game Centerből indítod, akkor ott bal felül ott egy "fej" (fiók) gomb. Oda ráklikkelve kinyílik a fül. Annak az aljában ott a "+ Add account". Ezzel tudod hozzáadni az újabb fiókokat. A fül felső részén pedig ott van egy "két fej egymásra mutató nyíllal" gomb, amivel pedig ki tudod választani a kívánt felhasználódat. Ha jól tudom, egyszerre 10 felhasználó belépési adatai lehetnek itt elmentve (persze bejelentkezve csak egyel lehetsz).
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307052 Írta: vader.darth
Megválaszolva: vader.darth
Sya! Szerintem ne  erőltesd, vegyél egy nehéz tankot. Nekem inkább az a probléma hogy hónapok óta nem tudom a boltot megnyitni. Pontosan a karácsonyi event óta. Tud valaki ehhez valamit hozzáfűzni?
 
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #307056 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sya! Szerintem ne  erőltesd, vegyél egy nehéz tankot. Nekem inkább az a probléma hogy hónapok óta nem tudom a boltot megnyitni. Pontosan a karácsonyi event óta. Tud valaki ehhez valamit hozzáfűzni?

 

Ezt már próbáltad?
eu.wargaming.ne...10218/
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.