Csak egy kérdés

1 éve 2 hónapja #306852 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Szeretnék tőletek kérdezni, nem-e tudja valaki, hogy a rangosrólt csaták, csatamód. Az lesz-e még? Jelenleg a játékban vége van a 2022-es szezonnak, a kérdés az hogy lesz-e még új szezon, vagy ez volt az utolsó?     
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306853 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok!
Szeretnék tőletek kérdezni, nem-e tudja valaki, hogy a rangosrólt csaták, csatamód. Az lesz-e még? Jelenleg a játékban vége van a 2022-es szezonnak, a kérdés az hogy lesz-e még új szezon, vagy ez volt az utolsó?   
 

Onslought, alias Roham játékmód váltja a rankedet.
Az utolsó 10 v 10-es stráfszerzős formátumban szinte biztos nem tér vissza idén.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306854 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Sziasztok!
Szeretnék tőletek kérdezni, nem-e tudja valaki, hogy a rangosrólt csaták, csatamód. Az lesz-e még? Jelenleg a játékban vége van a 2022-es szezonnak, a kérdés az hogy lesz-e még új szezon, vagy ez volt az utolsó?   

 

Onslought, alias Roham játékmód váltja a rankedet.
Az utolsó 10 v 10-es stráfszerzős formátumban szinte biztos nem tér vissza idén.
Köszönöm válaszod.
Szereztem 1000 kötvény kedvezményt, az miatt kérdeztem, mert szerintem tudnék talán egy kicsivel többet is szerezni ha a szerencse is mellém állna. És azon gondolkodok, hogy ezért adjak-e Skoda T 45 11500 kötvényt. Lesz-e vajon még ben, és lehet-e kedvezményeket gyűjteni rá.

 

Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306855 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
Szeretnék tőletek kérdezni, nem-e tudja valaki, hogy a rangosrólt csaták, csatamód. Az lesz-e még? Jelenleg a játékban vége van a 2022-es szezonnak, a kérdés az hogy lesz-e még új szezon, vagy ez volt az utolsó?   


 

Onslought, alias Roham játékmód váltja a rankedet.
Az utolsó 10 v 10-es stráfszerzős formátumban szinte biztos nem tér vissza idén.
Köszönöm válaszod.
Szereztem 1000 kötvény kedvezményt, az miatt kérdeztem, mert szerintem tudnék talán egy kicsivel többet is szerezni ha a szerencse is mellém állna. És azon gondolkodok, hogy ezért adjak-e Skoda T 45 11500 kötvényt. Lesz-e vajon még ben, és lehet-e kedvezményeket gyűjteni rá.


 

Az a tank egy teljesen jellegtelen tank, semmi különlegesség nincs benne. Hacsak nem vagy gyűjtő, akinek minden is kell, akkor csak kötvénykidobás szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus, Tankpeti
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #306860 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Igaz gyűjteni gyűjtöm őket. Csak azért is venném meg, hátha több esély nem volna rá. Nagyon dönteni nem tudok, mert sajnálom rá az a 11500 kötvényt.

Sziasztok!
Szeretnék tőletek kérdezni, nem-e tudja valaki, hogy a rangosrólt csaták, csatamód. Az lesz-e még? Jelenleg a játékban vége van a 2022-es szezonnak, a kérdés az hogy lesz-e még új szezon, vagy ez volt az utolsó?   




 

Onslought, alias Roham játékmód váltja a rankedet.
Az utolsó 10 v 10-es stráfszerzős formátumban szinte biztos nem tér vissza idén.
Köszönöm válaszod.
Szereztem 1000 kötvény kedvezményt, az miatt kérdeztem, mert szerintem tudnék talán egy kicsivel többet is szerezni ha a szerencse is mellém állna. És azon gondolkodok, hogy ezért adjak-e Skoda T 45 11500 kötvényt. Lesz-e vajon még ben, és lehet-e kedvezményeket gyűjteni rá.




 

Az a tank egy teljesen jellegtelen tank, semmi különlegesség nincs benne. Hacsak nem vagy gyűjtő, akinek minden is kell, akkor csak kötvénykidobás szerintem.


 

Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306862 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Igaz gyűjteni gyűjtöm őket. Csak azért is venném meg, hátha több esély nem volna rá. Nagyon dönteni nem tudok, mert sajnálom rá az a 11500 kötvényt.

Sziasztok!
Szeretnék tőletek kérdezni, nem-e tudja valaki, hogy a rangosrólt csaták, csatamód. Az lesz-e még? Jelenleg a játékban vége van a 2022-es szezonnak, a kérdés az hogy lesz-e még új szezon, vagy ez volt az utolsó?   





 

Onslought, alias Roham játékmód váltja a rankedet.
Az utolsó 10 v 10-es stráfszerzős formátumban szinte biztos nem tér vissza idén.
Köszönöm válaszod.
Szereztem 1000 kötvény kedvezményt, az miatt kérdeztem, mert szerintem tudnék talán egy kicsivel többet is szerezni ha a szerencse is mellém állna. És azon gondolkodok, hogy ezért adjak-e Skoda T 45 11500 kötvényt. Lesz-e vajon még ben, és lehet-e kedvezményeket gyűjteni rá.





 

Az a tank egy teljesen jellegtelen tank, semmi különlegesség nincs benne. Hacsak nem vagy gyűjtő, akinek minden is kell, akkor csak kötvénykidobás szerintem.



 

Esetleg nézd meg az összes, a játékba valaha bekerült tankot és számold meg, hogy azokból mennyi van meg neked, illetve inkább azt, hogy mennyi nincsen. A "nincs"-ek közül mennyi az, ami szerinted nem lesz meg neked soha? Ha mégis elérhetők lennének, lenne-e rájuk erőforrásod (kötvény, kredit, arany, pénz)? Ha nem lenne erőforrásod, akkor végül is úgysem lennének meg azok a tankok sem. Egyel több vagy kevesebb mit számít?
Azon érdemes elgondolkodni, hogy mennyire érdemes gyűjtögetni úgy a tankokat, hogy egyre több és több lesz, ami nem lesz meg neked?
Esetleg érdemes lenne azokra fókuszálni, amivel játszanál is, ha már úgysem lehet soha teljes a készlet?
A fenti csak egy gondolatmenet volt, természetesen azt veszel meg, amit csak akarsz (és tudsz).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306870 Írta: téttry.géza
Megválaszolva: téttry.géza
Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy a küldikben kapott aranyérme tokenek mire jók?
Előre is köszi
 
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306873 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy a küldikben kapott aranyérme tokenek mire jók?
Előre is köszi

 

Erről van szó, a tokenért cserébe kapsz 2 véletlenszerű matricát:
Készülj fel a holdújévre, és zsebelj be tematikus matricákat (wotinfo.hu)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: téttry.géza
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306887 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80
Sziasztok!

Úgy rémlik réges régen mint ha lett volna számítógéppel, gépigénnyel stb. kapcsolatos topic, de sajnos nem találom. Hol érdemes ez ügyben segítséget kérni ha az ember fia nem nagyon ért a számítógépekhez?  :-)
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306888 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Úgy rémlik réges régen mint ha lett volna számítógéppel, gépigénnyel stb. kapcsolatos topic, de sajnos nem találom. Hol érdemes ez ügyben segítséget kérni ha az ember fia nem nagyon ért a számítógépekhez?  :-)

Erre gondolsz?

Gépigény - Fórum - oldal: 156 - World of Tanks Fórum (wotinfo.hu)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bianconeri80
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306890 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80

Sziasztok!

Úgy rémlik réges régen mint ha lett volna számítógéppel, gépigénnyel stb. kapcsolatos topic, de sajnos nem találom. Hol érdemes ez ügyben segítséget kérni ha az ember fia nem nagyon ért a számítógépekhez?  :-)

Erre gondolsz?

Gépigény - Fórum - oldal: 156 - World of Tanks Fórum (wotinfo.hu)
Szerintem igen, nagyon köszönöm :-)

 

Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306893 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! Az elmúlt néhány hónapban felütötte a fejét a gépemen egy igen bosszantó (szerencsére ritkább) WoT probléma. A leírás alább található. Ami érdekelne, hogy más is tapasztalt-e ilyet, és ha igen, meg tudta-e oldani.
Szóval, időnként a csatába való bedobáskor "aszimmetrikus netszakadást" csinál. Látod a csapattársaidat mozogni és irányt váltani, ha felspottolnak ellenfelet azt is látod (és ha téged spottol valaki, akkor a te 6. érzéked is villan), szóval a WoT fogadja a szervertől az adatcsomagokat. Csak éppen a tankod nem reagál semmilyen utasításra (mintha netszakadásod lenne). Ez a fura állapot kb. 20-30 mp-ig áll fenn, utána kimerevedik a kép, bepirul a ping-jelző és még 10-15 mp gondolkozás után kidob a program a bejelentkező képernyőre egy "Kapcsolat megszakadt" felirattal. Ekkor léphetsz be újra. Természetesen a már megkezdett csatába belépés kicsit macerásabb, így összesen kb. 1 perc késéssel érsz be. Innentől minden rendben megy.
Nemrég épp fenn voltam Discordon, amíg egy ilyen történt. Ott végig hallottam a klántársak csevegését (nem szakadt meg a kapcsolat tartósan), szóval akármi is ez a probléma, főleg a WoT-ot érinti.
Nem tudom, mennyire kapcsolódik, de tavaly egy frissítés után (talán a töklámpásos játékmódban) ez a jelenség extrémebben jelentkezett. Akkor ugyanis az "aszimmetrikus netszakadást" nem követte a kapcsolat megszakadása, és kb. az egész csatát végignézhetted a tankodból úgy, hogy abszolút nem reagált az utasításaidra... Közben láttad a csapattársaidat rohangászni, ellenfeleket felspottolódni és eltűnni, kaptad a lövéseket stb. Ott az volt az ideiglenes megoldás, hogy a probléma jelentkezésekor ki kellett kapni a modemből a netkábelt, míg a WoT netszakadás miatt a bejelentkező képernyőre dobott. Amint ez megvolt, kábel vissza, bejelentkezés, és a csatába való visszaérkezés után helyreállt a kontrollod a tank felett. Aztán jött valami mikrofrissítés, ami rendezte. (A mostani gondnál is próbáltam ezt a netkábeles trükköt, de kb. ugyanannyi időt veszítettem a csata elején, mintha nem tettem volna semmit.)
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306895 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
A régi Nagyok közül van még itt valaki? 
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #306896 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

A régi Nagyok közül van még itt valaki? 



 

Szia én itt vagyok, de kikre gondolsz, hogy nagyok? Mert én is itt vagyok 170 cm magas kb. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_
Téma zárolva.
1 éve 2 hónapja #306897 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

A régi Nagyok közül van még itt valaki? 




 

Szia én itt vagyok, de kikre gondolsz, hogy nagyok? Mert én is itt vagyok 170 cm magas kb. 
 


Én 176
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus, _Szazados_
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.