Csak egy kérdés

5 hónapja 1 napja #305493 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison
Kérdésem az lenne, hogy meddig kell még elviselnünk Tankimádat és bagó ámokfutását? Egy moderátor felvilágosíthatna, nem költői a kérdés...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE, pecséri.noémi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 1 napja #305494 Írta: attila.jeno
Megválaszolva: attila.jeno

Kérdésem az lenne, hogy meddig kell még elviselnünk Tankimádat és bagó ámokfutását? Egy moderátor felvilágosíthatna, nem költői a kérdés...

Ha az emlékem nem csal, akkor valaki írt már hasonlót. A moderátorok pedig ki is tiltották, no nem ezt a két mentálisan idiótát, hanem aki írta.
Szóval erre kívülállóként már rajottem, hogy a moderátorok csak a cikkere néznek, a többi nem létezik számukra. Vagy csak nagyon a "tömegre" mennek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pecséri.noémi

5 hónapja 1 napja #305497 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

(Én nem voltam és nem is vagyok moderátor)
Még az előző sessionben (több mint fél éve) kértem a dühögő nevéhez a konteó hozzáfűzést. A topic "akkori" lezárásáig azon a néven futott (ez pár hónap volt), jelenleg hiba hogy nincs ott, de nyugodtan lehet úgy kezelni.
Ahogy az egyik dühöngő topic legelső kommentjeként - én írásom - olvasható: addig érdemes írni/válaszolni valakinek, amíg az illető befogadó, de legalább nem egy gerenda, aki más szemében a szálkát keresi.
A trollok csak úgy élnek, ha etetik is őket, ezt pedig mint látható a Dühöngő topicban előszeretettel végzik mások. (Megjegyzem ott ártanak vele a legkevesebbet, ráadásul sokaknak szórakoztató ez a folyamat).
Ha személyeskednek akárkivel, akkor nyugodtan írjon Jacktornak privátban, bizonyára szabadságra küldi az illetőket.(kivétel ezalól ha troll vagy, ugyanis ha így írsz, akkor téged küldenek szabadságra )
Remélem segítettem!

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Weboldal: www.epresbogre....x.html

5 hónapja 1 napja - 5 hónapja 1 napja #305499 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee

Még az előző sessionben (több mint fél éve) kértem a dühögő nevéhez a konteó hozzáfűzést. A topic "akkori" lezárásáig azon a néven futott (ez pár hónap volt), jelenleg hiba hogy nincs ott, de nyugodtan lehet úgy kezelni.
Ahogy az egyik dühöngő topic legelső kommentjeként - én írásom - olvasható: addig érdemes írni/válaszolni valakinek, amíg az illető befogadó, de legalább nem egy gerenda, aki más szemében a szálkát keresi.
A trollok csak úgy élnek, ha etetik is őket, ezt pedig mint látható a Dühöngő topicban előszeretettel végzik mások. (Megjegyzem ott ártanak vele a legkevesebbet, ráadásul sokaknak szórakoztató ez a folyamat).
Ha személyeskednek akárkivel, akkor nyugodtan írjon Jacktornak privátban, bizonyára szabadságra küldi az illetőket.(kivétel ezalól ha troll vagy, ugyanis ha így írsz, akkor téged küldenek szabadságra )
Remélem segítettem!

Eleve komolytalan bárhol bármelyik fórumon, ha konkrétan írni kell egy moderátornak/adminisztrátornak, hogy nézzen már körül a saját fórumán ugyan mi folyik ott. Itt nem egy elrejtett bejegyzésről beszélünk olyan offolós/személyeskedő/politikai fosfolyam van minden hír alatt, hogy ezt csak a vak nem veszi észre, na meg az aki nem foglalkozik eleget moderálással.Annak idején a cs.hu-n volt elég troll/paraszt/vivaldi ivadék, egyik se élt ott sokáig. Miért? Foglalkoztunk azzal ami a dolgunk volt: betartattuk a szabályzatot, ha már hoztunk egyet és részt vettünk a saját fórumunk életében. Ilyen szintű nemtörődömséget ami itt folyik kevés helyen tapasztaltam pedig moderáltam több fórumot is. Ettől függetlenül ezt az "írjunk Jacktornak dolgot" örülök, hogy felhoztad elmondom személyes tapasztalatból milyen faszán működik ez. Az elmúlt években 2-szer kértem moderálást tőle. Első esetben ugyan nem írtam, kit kéne moderálni, de kb. 10 bejegyzést (lehet sokat is mondtam) kellett volna elolvasni hozzá (behivatkoztam) ami nyilván nem történt meg, mert a két fél közül nem azt vágta ki (vagy ő vagy valamelyik segéd) innen akit kellett volna. A másik esetben még választ sem kaptam, szerencsére akkor még volt egy Silean2-nk itt, aki magától tette a dolgát -azóta sincs itt moderátornak való moderátor. Külön vicc volt, ami az "adminok figyelmébe" topik alatt ment fél éve-éve. Lényegében boldog boldogtalan beírt  oda, hogy bannoltasson valakit Jacktor úrral vagy más modival. Tették is a dolgukat rendesen kivágtak jópár felhasználót minden thread átolvasás nélkül, kérésre. Érdekes, hogy ennek ellenére bagógyerek meg vivaldi még itt lehet - az ő banolásukat már rengetegen kérték, köztük az oldal egyik tartalomgyártója is. Javaslat: 1. ki kéne osztani pár moderátori jogot. 2. Jacktornak egyáltalán nem kéne moderálni, mert nem él az oldalon így normálisan azt csinálni nem lehet. Amúgy is jön a tavasz, hadd főzze a pörköltet nyugodtan az udvaron. (ez megvan még valakinek miért írom?) 3. aki jelenleg moderátor mindtől elvenném egyik sem csinál semmit, hónapok óta nézik ezt a bohózatot ami itt zajlik. Kevesebb lenne az oldalon a kattintás? Nyilván egy darabig de inkább az, mint ezek a szubhumán kontentek 10x bannolt felhasználóktól meg ez a politikai okádás fosfolyam ami a micro patch 1.16 hír alatt zajlik. Jah és harakiri felhasználó banolási okát szerintem nem csak én szeretném tudni. Hogy a büdös francba került ő törlésre, ha vivaldi még itt lehet?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE, pecséri.noémi, Imagine_Skilled

5 hónapja 1 napja #305501 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A képeken látható dolog akkor fordul elő, ha már téged kilőttek és éppen azt a csapattársadat lövik ki, akinek a nézetében bennevagy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankimádat

5 hónapja 20 órája #305502 Írta: pecséri.noémi
Megválaszolva: pecséri.noémi

Eleve komolytalan bárhol bármelyik fórumon, ha konkrétan írni kell egy moderátornak/adminisztrátornak, hogy nézzen már körül a saját fórumán ugyan mi folyik ott. Itt nem egy elrejtett bejegyzésről beszélünk olyan offolós/személyeskedő/politikai fosfolyam van minden hír alatt, hogy ezt csak a vak nem veszi észre, na meg az aki nem foglalkozik eleget moderálással.Annak idején a cs.hu-n volt elég troll/paraszt/vivaldi ivadék, egyik se élt ott sokáig. Miért? Foglalkoztunk azzal ami a dolgunk volt: betartattuk a szabályzatot, ha már hoztunk egyet és részt vettünk a saját fórumunk életében. Ilyen szintű nemtörődömséget ami itt folyik kevés helyen tapasztaltam pedig moderáltam több fórumot is. Ettől függetlenül ezt az "írjunk Jacktornak dolgot" örülök, hogy felhoztad elmondom személyes tapasztalatból milyen faszán működik ez. Az elmúlt években 2-szer kértem moderálást tőle. Első esetben ugyan nem írtam, kit kéne moderálni, de kb. 10 bejegyzést (lehet sokat is mondtam) kellett volna elolvasni hozzá (behivatkoztam) ami nyilván nem történt meg, mert a két fél közül nem azt vágta ki (vagy ő vagy valamelyik segéd) innen akit kellett volna. A másik esetben még választ sem kaptam, szerencsére akkor még volt egy Silean2-nk itt, aki magától tette a dolgát -azóta sincs itt moderátornak való moderátor. Külön vicc volt, ami az "adminok figyelmébe" topik alatt ment fél éve-éve. Lényegében boldog boldogtalan beírt  oda, hogy bannoltasson valakit Jacktor úrral vagy más modival. Tették is a dolgukat rendesen kivágtak jópár felhasználót minden thread átolvasás nélkül, kérésre. Érdekes, hogy ennek ellenére bagógyerek meg vivaldi még itt lehet - az ő banolásukat már rengetegen kérték, köztük az oldal egyik tartalomgyártója is. Javaslat: 1. ki kéne osztani pár moderátori jogot. 2. Jacktornak egyáltalán nem kéne moderálni, mert nem él az oldalon így normálisan azt csinálni nem lehet. Amúgy is jön a tavasz, hadd főzze a pörköltet nyugodtan az udvaron. (ez megvan még valakinek miért írom?) 3. aki jelenleg moderátor mindtől elvenném egyik sem csinál semmit, hónapok óta nézik ezt a bohózatot ami itt zajlik. Kevesebb lenne az oldalon a kattintás? Nyilván egy darabig de inkább az, mint ezek a szubhumán kontentek 10x bannolt felhasználóktól meg ez a politikai okádás fosfolyam ami a micro patch 1.16 hír alatt zajlik. Jah és harakiri felhasználó banolási okát szerintem nem csak én szeretném tudni. Hogy a büdös francba került ő törlésre, ha vivaldi még itt lehet?

Ezúton én is és harakiri is köszöni , hogy ennyire mindent magábafoglalóan megfogalmaztál , és minden kérdést szó szerint mások szájából is kivettél mert tényleges amit írtál ! 
Én magam majd  egy éve hogy követem az oldal bejegyzéseit , harakiri által , de ő az elmondásai alapján már 6 éve ha jól emlékszem  , néhol megszakításokkal ! 
Személyes véleményem  , hogy maga az oldal jó  , sokminden és sokmindenki elérhető beleértve a jóhírű magyar klánokat is .  A probléma a részrehajlóság szerintem , ugyanis Watashino  néhol igencsak szerénykedett néhány felbőszült  hozzászólásban , mégis ki lett rakva , csak mert a 2 jómadár személyiségi jogokra hivatkozott ....  Felnőtt emberek között nem tudom hogy  a való életben ez mennyire állna biztos lábakon , mármint az ilyesfajta állítás , de talán több a birka akik követhetik ezt a két "nem is tudom mit"  , az pedig hihetettlen nagy csődületet okozhatna negatív értelemben Jacktornak és az oldalnak ! Nem hiszti volt a részünkről hogy ki lett harakiri rakva , sőt inkább csak mosolygott rajta , hogy virtuálisan is lehet szaporítani a baromságot mint a betegséget.... nem is kér semmiféle "feloldozást " ezalól , így csakhamar a Wotinfó sokak elmondása szerint Botinfó lesz ! Százados-ra nem tudom emlékszik e valaki , nem hiányoznak sokaknak az ő bejegyzései , hozzászólásai? Nekem nagy favorit volt .... Szóval pontot téve a végére , szerintem érezhető  hogy a baromságot ápolni és életben hagyni kell mert a mérce ezt kívánja az oldalon !
Tas_Lee mégegyszer köszi neked  , és tényleg jó érzés volt olvasi amit írtál !
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Imagine_Skilled

5 hónapja 20 órája #305503 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison

Remélem segítettem!

Watashino-nak kellene moderátornak lennie és rengeteg probléma megoldódna.

5 hónapja 20 órája - 5 hónapja 20 órája #305505 Írta: Imagine_Skilled
Megválaszolva: Imagine_Skilled

Meg az a politikai okadas... 

És milyen érdekes olvasni őket, mikor fingjuk sincs semmiről, csak "ha a média írta/mutatta, akkor az úgy is van".

Kínosan buta jó pár ember ebből a szempontból. Ahogy egy költő is írta :

"Virologusbol politikai szakértő lettem" (József Attila 1988) 

@Sweetpoison
Azt senki sem akarja. Kriminalis 20p-e is sok lenne nekem kitakaritani a hülyéket. Annyi időre meg minek? :D

@botszar
Miért nem ezzel kezdted aranybogár? Hát ha nem vagy 18, akkor téged qrnálak ki elsőnek innen. Hátha még tanulsz valamit az életben és nem maradsz ilyen aberrált

5 hónapja 9 órája #305513 Írta: pecséri.noémi
Sziasztok ! Valaki vett már ebből a csomagból ?

Tudnátok pontos leírást adni róla , hogy pontosan mit kapok érte ? Sajnos nem tudom értelmezni ....
Mellékletek:

5 hónapja 9 órája - 5 hónapja 8 órája #305514 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
i.redd.it/6mfyc...81.jpg

Csak linkként teszem be, mert képként széttolta az egészet, bár lehet én voltam suta. :)

Ami egyébként nem látszik, hogy az első 3 küldinél is van 50-50-50 kötvény, illetve hogy összesen(!) minden nemzethez 3 legénységi füzet vehető ki (küldetésenként 1). A koma pedig állítólag(!) 0.biás.

5 hónapja 9 órája #305515 Írta: pecséri.noémi

i.redd.it/6mfyc...81.jpg

Csak linkként teszem be, mert képként széttolta az egészet, bár lehet én voltam suta. :)

Köszi szépen , na erre voltam kíváncsi ! 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

5 hónapja 9 órája #305516 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

Ez vajon személyre szóló vagy mindenki ezt kapja?

Ezt most tényleg komolyan kérdezed? :)

Egyértelmű lenne?
A napi küldetések is mindenkinek mások, nemde?

(A napi az más, ne keverd bele, mert azt a játék "sorsolja" neked egy adott halmazból.)
Nekem egyértelmű, hogy a twitch-drop küldi az mindenkinek egyforma. Plusz (itt is látszik):
worldoftanks.eu...-2022/

De nyugodtan megkérdezhetsz mást is, hátha mást mond. Bár attól még nem biztos, hogy igaz lesz, de a döntetlen sem rossz. :)
Mellékletek:

4 hónapja 4 hete #305525 Írta: Narandil
Megválaszolva: Narandil
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a boltban kapható tankokat, ha megveszem aranyért, de már meg van, akkor mennyi aranyat adnak vissza érte? Gondolok itt most pl a Lansen-re, ami most van.

Köszi!

4 hónapja 4 hete #305526 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a boltban kapható tankokat, ha megveszem aranyért, de már meg van, akkor mennyi aranyat adnak vissza érte? Gondolok itt most pl a Lansen-re, ami most van.

Köszi!

Ugyan annyit, mint amennyiért vetted, ha egyáltalán engedi megvenni.
Nem hülyék a WG-nél sem.

4 hónapja 3 hete #305542 Írta: Gyulapapa1
Megválaszolva: Gyulapapa1
Mostmár a B.P. pontokat is pofára adja a WG? Sokadik csatám volt, amire nem kaptam, pedig a legjobb 8-ban voltam xp és sebzés terén is, a limitet sem léptem át, de mégsem kaptam semmit. Ilyenkor mit lehet tenni?

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.