Csak egy kérdés

3 hónapja 3 napja #305136 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator
Ha átlagot számol a rendszer, akkor ha csak az egyik töltőnek van 50 a másiknak 0 akkor az összesítve csak 25 %, ha mindkét töltőnek van 50 akkor az összesítve is annyi, ha az egyik százas, a másik 0 az is 50-et jelent átlagban. (Tehát nem osszeszorzódnak a szazalekok, hanem osszeadodnak és 2vel osztodnak)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 3 napja #305138 Írta: Narandil
Megválaszolva: Narandil
Sziasztok!

Ma fejeztem/fejeztük be a toborzó programot. A tank választásnál viszont csak az STA-2-t ajánlja fel, holott még a T26E5 és a T-54 fp sincs meg. Ez valami létező bug, vagy csak szimplán kibaszás a wg részéről?

3 hónapja 3 napja #305139 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Ma fejeztem/fejeztük be a toborzó programot. A tank választásnál viszont csak az STA-2-t ajánlja fel, holott még a T26E5 és a T-54 fp sincs meg. Ez valami létező bug, vagy csak szimplán kibaszás a wg részéről?

A másik kettő nincs bérletben a garázsodban véletlenül?

3 hónapja 3 napja #305140 Írta: VaFec

Ha átlagot számol a rendszer, akkor ha csak az egyik töltőnek van 50 a másiknak 0 akkor az összesítve csak 25 %, ha mindkét töltőnek van 50 akkor az összesítve is annyi, ha az egyik százas, a másik 0 az is 50-et jelent átlagban. (Tehát nem osszeszorzódnak a szazalekok, hanem osszeadodnak és 2vel osztodnak)

Tehát, ahhoz, hogy a maximális bónuszt adja, mindkét töltőn ki kell fejleszteni?

3 hónapja 3 napja #305141 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator
Igen, a leirasbol az következik hogy mind a 2nek 100% on kell lennie a maximális hatáshoz

3 hónapja 2 napja #305145 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Sziasztok lenne csak EGY kérdésem, elég régóta játszom kicsit kiakasztott a játék de most megpróbálok vissza visszatérni, a kérdés pedig , újabban kötelezően csak és kizárólag arany lövedéket lehet használni, különösen tier X ben? Mi értelme a heavynek ha úgyis a legkisebb light is átlövi, mi értelme az egésznek , nem volt jobb régen mikor még az aranyat , neadjIsten, aranyért lehetett csak venni és nem mindenki használhatta? Na jó ez több kérdés volt de érdekelne a véleményetek. Köszönöm.

3 hónapja 2 napja - 3 hónapja 2 napja #305147 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Sziasztok lenne csak EGY kérdésem, elég régóta játszom kicsit kiakasztott a játék de most megpróbálok vissza visszatérni, a kérdés pedig , újabban kötelezően csak és kizárólag arany lövedéket lehet használni, különösen tier X ben? Mi értelme a heavynek ha úgyis a legkisebb light is átlövi, mi értelme az egésznek , nem volt jobb régen mikor még az aranyat , neadjIsten, aranyért lehetett csak venni és nem mindenki használhatta? Na jó ez több kérdés volt de érdekelne a véleményetek. Köszönöm.

Nincs valami sok tier 10es tankom, de nagyon kívánja a goldot, persze az se garancia az RNG nevű csoda miatt. " elrettentő példa: 1. Grillét nemrég vettem csak meg az Arnoldos leárazós kedvezményből, és bizony néha nem értem miért megy mellé, vagy pattan pl egy leopard tornyán 2-300m távból. (Az alap lőszer) Oké van olyan effektív tanks.gg szerint, ami van annyi, de hogy épp azt a miniatűr felületet adja be...  Egy nálam jobb statú faszival egy csapatban voltam. neki 7-ből 1 talált csak, az is pattant. (anyázni akartam neki csata után, mert utolsó lett 0 sebzéssel, de akkor láttam, hogy elég jó staja van, így csak meginterjúvoltam. csak így adta az rng, volt a válasz) De mivel messzire nem lődözök aranyat ezzel, így ennél csak közelre éri meg.

2.  is7 vs obj 260 összecsapás fishermans bay-en. Az Obj tulaj eszes volt, és a sebességét kihasználva lerohanta a templomtól keletre lévő parti sávot, hogy ne bírjunk beállni a "jó helyekre". 1-1 elleni harc volt, ahol 6 aranyat lőttem rá, abból 5 találta el, és 3 ütött át.  Oké az obj paraméterei jobbak, de mivel 2-3 pattant az övéből is, de mögötte a *csába lévő super konkvi csapattársa még egyet belém vert, (aki az öböl túlfelén volt) így a végén ő nyert. (igaz addigra plusz 6 csapattársa ledarálta a templomnál védekező 3 másik hevi csapattársam)
Szóval engem inkább ez a véletlen faktoros tényező eltúlzás zavar, mert a példából is látszik, az arany se ér sokat, ha az rng úgy akarja. De a 44%-os winratű konkvi is be tud ütni, ha hagyja, hogy jó napja legyen.
SUMMA: Amúgy véleményem szerint most jobban megéri hevit használni, mert gyengítették az artykat, és néha vannak artimentes csapatleosztások is. csak ezt a k*rva RNG-t csökkenthetnék. (Nem mondom szedjék ki, mert szinesíti a játékot, de ha a nagyon fakókat betennék egy külön ligába, akkor nem is volna rá szükség. Nekik jó elsősorban, hogy ne töröljék a játékot)

3 hónapja 2 napja - 3 hónapja 2 napja #305148 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos

Ha a megérzés képességet mindkét töltőnél kifejlesztem, az jár valami bónusszal, vagy elég csak az egyiknél megtennem?
Gondolok itt arra, hogy a leírásban azt írja, hogy "ha mindkét töltőnél fejlesztem, akkor az átlagot veszi figyelembe". Tehát, ha mindkét töltőnél 50%-os a képesség, akkor az 25% bónuszt ad, ha csak az egyik töltőnél fejlesztem 100%-ra, akkor az 100% bónusz, de ha a másiknál is elkezdem fejleszteni és elérek 50%-ra, akkor a kettő átlaga 75% lesz? Tehát ez esetben visszalépés lesz a töltési időben, amíg a másik is el nem éri a 100%-ot?
Vagy máshogy számol?
ui.: tudom, hogy nem százalékos arányban vonódik le a töltési időből a bónusz, csak az egyszerűség kedvéért fogalmaztam így.

ha az egyik töltőnek 100%-os, a másiknak 0, akkor a skill által járó bónusz felét kapod, ha mind2-nek 100%-os lesz a skill, akkor kapod a teljes bónuszt, mindig átlagolja a töltők össz. skill %-át. 

3 hónapja 2 napja #305151 Írta: Bulcsu

Én már olyat is tapasztaltam, hogy valakinek rosszabb a statja és pont úgy nem talál el senkit mint akinek jobb a statja... és akár pont ugyanabból az okból...

Hát éppen ez az. (Nem tudom mi az, de akkor is.   ) Viccet félretéve: kell a gold, de néha az se segít, ha jön az RNG lutri. Mivel kb 1 éve fizetős vagyok, ezért az eredeti felvetésre: inkább valami rng csökkentőért fizetnék goldot. :)

3 hónapja 2 napja #305152 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Ha a megérzés képességet mindkét töltőnél kifejlesztem, az jár valami bónusszal, vagy elég csak az egyiknél megtennem?
Gondolok itt arra, hogy a leírásban azt írja, hogy "ha mindkét töltőnél fejlesztem, akkor az átlagot veszi figyelembe". Tehát, ha mindkét töltőnél 50%-os a képesség, akkor az 25% bónuszt ad, ha csak az egyik töltőnél fejlesztem 100%-ra, akkor az 100% bónusz, de ha a másiknál is elkezdem fejleszteni és elérek 50%-ra, akkor a kettő átlaga 75% lesz? Tehát ez esetben visszalépés lesz a töltési időben, amíg a másik is el nem éri a 100%-ot?
Vagy máshogy számol?
ui.: tudom, hogy nem százalékos arányban vonódik le a töltési időből a bónusz, csak az egyszerűség kedvéért fogalmaztam így.

Szevasz!=12.0ptA megérzés képességnek nincs hatása a normál töltési időre – ehelyett csak akkor van hatása, ha egy már betöltött ágyún lőszertípust váltasz.(ízlések és pofonok különbözőek --- én elég haszontalan képességnek látom ezt a megérzés képességet, ritkán látom előnyét pl. ha lőszertípust kívánok váltani, néha csak lövök egyet, akár célzottan, akár a levegőbe. Szerintem sok hasznosabb képesség van a töltő részére.)=12.0pt

3 hónapja 2 napja #305153 Írta: Bulcsu

Vagy máshogy számol?

Szevasz!=12.0ptA megérzés képességnek nincs hatása a normál töltési időre – ehelyett csak akkor van hatása, ha egy már betöltött ágyún lőszertípust váltasz.(ízlések és pofonok különbözőek --- én elég haszontalan képességnek látom ezt a megérzés képességet, ritkán látom előnyét pl. ha lőszertípust kívánok váltani, néha csak lövök egyet, akár célzottan, akár a levegőbe. Szerintem sok hasznosabb képesség van a töltő részére.)=12.0pt

Költséghatékony lehet pl ha egy agyonpáncélozott vmire goldot töltöttél az nem jön, és előbukkan egy papírtank, amit repesszel kínálnál meg és 10 s helyett  4 s a váltás, nem mindegy. (Nem az van, hogy néha működik mint régen, most már stabilan vált, de csak ha rányomsz.)

3 hónapja 2 napja - 3 hónapja 2 napja #305155 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
"ritkán látom előnyét pl. ha lőszertípust kívánok váltani, néha csak lövök egyet, akár célzottan, akár a levegőbe." Elnézést, hogy/mi? Úgy általában a képességről: az átlag(/az alatti) játékos alulértékeli a többi meg elsők között használja. Rankedben konkrétan stráfo(ka)t érhet, hogy mennyi idő alatt töltesz át repeszre, de randomban is carry faktor. Értelmes arty játékos (van ilyen?) az első 100%-os képességnek ezt aktiválja, de a közepes/nagy alfás nehéz tankokra/tádékra is kötelező képesség.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

3 hónapja 2 napja #305156 Írta: VaFec

Pont, hogy a PtA-nál lenne a legtöbb értelme ennek a képességnek, hisz, mint ahogy Bulcsu is írta, nem mindegy, hogy lősz egyet a vakvilágba, hogy kb. 10 sec alatt átválts HESH-re, vagy kivárod azt a 4 sec-et, és sebzel nagyobbat egy könnyen páncélozott tankba.
Ez a képesség szvsz a második leghasznosabb dolog a 6. érzék után.
A kérdésem konkrétan arra szólt, hogy 2 töltőnél hogy működik a dolog, amire köszönöm szépen, megkaptam a választ.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

2 hónapja 4 hete #305180 Írta: norbert.lakatos.toth
Megválaszolva: norbert.lakatos.toth
Sziasztok
Tud valaki valamit mondani nekem a M6A2E1 tankról? Beadta a karaván. Skill jó tanknak értékeli.Nem sokat láttam eddig csatában. Használható vagy a nagy feje miatt könnyű lőni? 
13 57 et is beadta azon is gondolkozok. 
lőre is kösz a segítséget és jó rngt mindenkinek :)

2 hónapja 4 hete #305182 Írta: VaFec

Sziasztok
Tud valaki valamit mondani nekem a M6A2E1 tankról? Beadta a karaván. Skill jó tanknak értékeli.Nem sokat láttam eddig csatában. Használható vagy a nagy feje miatt könnyű lőni? 
13 57 et is beadta azon is gondolkozok. 
lőre is kösz a segítséget és jó rngt mindenkinek :)

Kereskedő Karaván: Melyik prémium tankot érdemes megvásárolni? - YouTube
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: norbert.lakatos.toth

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.