Csak egy kérdés

3 hónapja 1 hete #305066 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Kár érte, sok videót néztem tőle:
What Happened to Lacho WoT Replays? #shorts - YouTube

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #305068 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Sziasztok!
Ki lehet-e deríteni hogy (2021.októberétől) ki léphetett be az accauntommal játszani. Elméletileg én nem adtam meg senkinek semmilyen infót (gyerekek tagadnak) de most hogy újraraktam a játékot vki felforgatta a tank-állományt rendesen. Én utoljára tavaly szeptember végén játszottam vele. Néztem a játék honlapján az accaunt résznél de konkrétan ide vonatkozó dolgot nem láttam. Hátha vkinek lenne ötlete...

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #305069 Írta: VaFec

Sziasztok!
Ki lehet-e deríteni hogy (2021.októberétől) ki léphetett be az accauntommal játszani. Elméletileg én nem adtam meg senkinek semmilyen infót (gyerekek tagadnak) de most hogy újraraktam a játékot vki felforgatta a tank-állományt rendesen. Én utoljára tavaly szeptember végén játszottam vele. Néztem a játék honlapján az accaunt résznél de konkrétan ide vonatkozó dolgot nem láttam. Hátha vkinek lenne ötlete...

A legegyszerűbben úgy tudod megnézni, hogy rákeresel a nicknevedre egy statisztikai oldalon, az megmondja, hogy az elmúlt időszakban valóban játszottak-e vele.
Ha nem, akkor az elmúlt fél évben történtek változások a wot-ban, ami a tankállományodat is érinthette. Gondolok itt olyanra, hogy kaptunk jutalomtankot(okat).
Ha valaki illetéktelen belépett, akkor célszerű felvenni a kapcsolatot a supporttal és mihamarabb jelszót változtatni.
Még egy megoldás van, hogy a gyerekek nem mondanak igazat, de ez kiderülhet a statisztikai oldal adataiból is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

3 hónapja 1 hete #305070 Írta: Hunter77_sb
Megválaszolva: Hunter77_sb
Sziasztok,

Csak annyit szeretnék már régóta gondolkozom rajta de nem jövök rá, mi a fenét keres a magyar zászló a Berlin térképen?

3 hónapja 1 hete #305072 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Sziasztok,

Csak annyit szeretnék már régóta gondolkozom rajta de nem jövök rá, mi a fenét keres a magyar zászló a Berlin térképen?

Semmit. Amit te látsz az a birodalmi zászló fentről lelógatva, melynek színei: fekete, fehér, piros. en.wikipedia.or...Empire

Valószínűleg beállíthattál egy színszűrést a játék grafikai beállításaiban, vagy szimplán a monitorod van rosszul beállítva és ezért látod a feketét sötétzöldnek, de az ott fekete!

Bagó, szépen kérlek te meg hanyagold az ilyesmit, nem tudom miért kell mindenbe beleböfögnöd ha már segíteni nem is tudsz...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri, Hunter77_sb, System

3 hónapja 1 hete #305073 Írta: Hunter77_sb
Megválaszolva: Hunter77_sb
Köszönöm, így már érthetem, Laptop monitorról nézem lehet nem mindig a jó szögből. Persze sötétebb mint a zöld szín, de nem látszik feketének.

3 hónapja 1 hete #305080 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Köszi. Valóban láttam rajta mozgást, ám fogalmam nincs hogy ki lehet.
Valószínű hogy gyerekek adták meg vki ismerősüknek az adatokat (valamiért).
Mondjuk eladta az összes nyolcas tankot és vett két tizeset, szval...annyira nem örültem neki...

3 hónapja 1 hete #305081 Írta: VaFec

Köszi. Valóban láttam rajta mozgást, ám fogalmam nincs hogy ki lehet.
Valószínű hogy gyerekek adták meg vki ismerősüknek az adatokat (valamiért).
Mondjuk eladta az összes nyolcas tankot és vett két tizeset, szval...annyira nem örültem neki...

Klánodból esetleg nem lehetett valaki, talán egy helyettes?

3 hónapja 6 napja #305111 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator
Ha olyan prem tankot veszek penzert, ami mar megvan, mennyi aranyat kapok helyette?
(pl: Excelsior brit tank 1500 arany a jatekban legenyseg nelkul,  6.29 £ valos penzert)
teljes arat kapom aranyban vagy csak toredek arat?
Koszi a valaszokat

3 hónapja 5 napja #305125 Írta: Vadkakasok /ROTON/
Megválaszolva: Vadkakasok /ROTON/
Ha akciós a tank, akkor az akciós árnak megfelelő aranyat kapod vissza nem a teljeset.
Teljes áron nem éri meg, 6,29 Ł most kb. 2572 Ft, 1500 arany pedig csak1932 Ft. 2572 Ft-ból 2045 aranyat tudsz venni jelenleg.

3 hónapja 5 napja #305126 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
ez amúgy mióta van így? Mert régebben kuponnal (mondjuk 30%-os) teljes aranyárat kaptál. A tank ugye nem volt akciós, csak nekem volt akciós kuponom. Állítólag ez már nem működik. 

3 hónapja 5 napja #305127 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Ha jól emlékszem, kuponnal továbbra is akciós áron vehetsz aranyat (teljes áron kompenzálja a tankot). Legutóbb tavaly évvége környékén vettem így tankot, vagyis aranyat.
Eleve akciós tanknál kapod csak érte az akcióval csökkentett kompenzációt. (Amikre egyébként sem érvényes a kuponok többsége.)

Kifejtem (az egyszerűség kedvéért legyen pl. a Löwe 10000 Ft és 10000 gold):
- 30% akció van rá a shopban, így 7000 Ft-ért kapsz 7000 aranyat (ha megvan a tank).
- nincs akcióban, viszont van egy 30%os kuponod, így 7000 Ft-ért 10k goldot kapsz kompenzációként.
A tévedés jogát azért fenntartom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

3 hónapja 5 napja #305128 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
én is eddig így jártam el, de vki írta, hogy nem működött neki. Le akartam ellenőrizni egy vásárlással ,de karácsonykor vettem egy rakat ládát, hogy több aranyat kapjak, mint amit befizetek, így okafogyottá vált az ellenőrzés. 

3 hónapja 5 napja #305129 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Nincs most kuponom, de ha lesz, akkor megnézem.

3 hónapja 3 napja - 3 hónapja 3 napja #305134 Írta: VaFec
Ha a megérzés képességet mindkét töltőnél kifejlesztem, az jár valami bónusszal, vagy elég csak az egyiknél megtennem?
Gondolok itt arra, hogy a leírásban azt írja, hogy "ha mindkét töltőnél fejlesztem, akkor az átlagot veszi figyelembe". Tehát, ha mindkét töltőnél 50%-os a képesség, akkor az 25% bónuszt ad, ha csak az egyik töltőnél fejlesztem 100%-ra, akkor az 100% bónusz, de ha a másiknál is elkezdem fejleszteni és elérek 50%-ra, akkor a kettő átlaga 75% lesz? Tehát ez esetben visszalépés lesz a töltési időben, amíg a másik is el nem éri a 100%-ot?
Vagy máshogy számol?
ui.: tudom, hogy nem százalékos arányban vonódik le a töltési időből a bónusz, csak az egyszerűség kedvéért fogalmaztam így.

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.